تعویض درب پشت S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک تعویض درب پشت S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

تعویض درب پشت S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

قاب پشت گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) ممکن است بنا به دلایل مختلف نظیر افتادن گوشی از دست کاربر یا برخورد با اشیای سخت و حتی تیز بشکند یا روی آن ترک ها و خراش های به وجود آید. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین دلایل تعویض قاب پشت Galaxy S10 سامسونگ

 قاب پشت گوشی سامسونگ گلکسی S10 با یک لایه شیشه گوریلاگلس پوشانده شده و بدین سبب بسیار براق است. شیشه گوریلاگلس نوعی از شیشه های مقاوم در برابر خط و خش محسوب می‌شود. یعنی با بکارگیری این شیشه در قاب پشت Galaxy S10 احتمال خراشیده شده قاب پشت گوشی و آسیب دیدن آن در اثر برخورد با اشیای نوک تیز به حداقل می‌رسد اما از سمت دیگر حساسیت دستگاه در برابر ضربه چند برابر می‌شود و ممکن است کوچک ترین ضربه‌ای منجر به شکستن قاب پشت گوشی شود. متاسفانه شکستن قاب پشت سامسونگ Galaxy S10 یکی از مشکلات رایجی است که برای کاربران این گوشی رخ می‌دهد. اصلی ترین دلیل بروز این مشکل هم مربوط به افتادن گوشی از دست کاربر می‌شود.

اما اگر قاب پشت سامسونگ گلکسی اس 10 بشکند باید چه کرد؟ آیا راهی برای تعمیر آن وجود دارد؟ خوشبختانه تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 امکانپذیر است اما برای انجام این کار باید دقت بالایی صرف شده و از دستگاه های خاصی استفاده به عمل آید. توصیه ما این است که در همان مرحله اول همیشه از گوشی خود به خوبی مراقب کرده و آن را به همراه گارد و کیس های مناسب استفاده کنید تا حتی افتادن گوشی از دست شما هم همیشه منجر به شکستن قاب آن نشود. فراموش نکنید اگر گلکسی S10 از دستتان بیفتد و قاب پشت آن بشکند شانس آورده‌اید! چون در شرایط بدتر ممکن بودن شکستگی روی ال سی دی گوشی به وجود آید و مجبور شوید هزینه میلیونی برای تعمیر دستگاه پرداخت کنید! پس افتادن گوشی از دست کاربر اصلی ترین عامل ایجاد شکستگی روی قاب پشت گلکسی S10 خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 

 

تعویض قاب پشت اس 10

بیشتر بخوانید: خرید گوشی سامسونگ

 

هزینه تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 چقدر است؟

خوشبختانه تعویض قاب پشت شکسته سامسونگ گلکسی S10 نیاز به صرف هزینه گزاف ندارد و به مراتب نسبت به تعویض ال سی دی آن ارزان تر تمام می‌شود. بنابراین اگر گوشی از دست شما افتاده و ال سی دی آن سالم است اما قاب پشت آن شکسته باید بدانید که فرد خوش شانسی هستید. برای آشنایی با جزئیات تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S10 و هزینه انجام این کار می‌توانید مقاله تعمیر ال سی دی گلکسی S10 با کمترین هزینه در موبایل کمک را مطالعه کنید. پس نگران هزینه تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید این تعمیر را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید و در عین حال به بهترین کیفیت هم دست پیدا کنید.

چقدر زمان برای تعویض قاب شکسته Galaxy S10 لازم است؟

خوشبختانه تعویض قاب پشت شکسته گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 اصلا کار سخت و زمانگیری نیست و برای انجام این کار شاید مدت زمانی در حدود 30 دقیقه کاملا کافی باشد. با این وجود ممکن است خیلی از تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای انجام این تعمیر از شما چند روز زمان بخواهند در حالی که اصلا صرف این زمان طولانی برای تعویض قاب گلکسی اس 10 لازم نخواهد بود. شما حتی با کمی دقت و در اختیار داشتن ابزارهای لازم می‌توانید شخصا هم قاب پشت گلکسی S10 سامسونگ را تعویض کنید. دقت داشته باشید برای تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 بهتر است حتما از ابزارهای مناسب استفاده شود، در غیر این صورت احتمال آسیب زدن به دیگر قطعات دستگاه افزایش پیدا می‌کند. بنابراین تعویض قاب گوشی را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید. اگر می‌خواهید تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه ما این است که از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید و در چند ساعت گوشی موبایل خود را مثل روز اولش از کارشناسان موبایل کمک تحویل بگیرید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران  

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

آیا شخصا قادر به تعویض قاب پشت گلکسی S10 خواهیم بود؟

همانطور که پیش از این اشاره کردیم تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 اصلا کار سختی نیست. شما خودتان هم قادر به انجام این کار خواهید بود اما نباید در انجام این پروسه عجله کنید. بدین منظور توصیه می‌کنیم ابتدا به فروشگاه خرید قطعات موبایل مراجعه کنید و یک عدد قاب کش (iSclack)، یک عدد اسپاتول، یک عدد قاب پشت اورجینال گلکسی S10 و یک عدد نوار آب بندی لبه های قاب این گوشی را تهیه کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  • روی قاب پشت شکسته گوشی را با چند لایه چسب نواری پهن بپوشانید. اگر قاب پشت گوشی نشکسته یا ترک نخورده و فقط روی آن خط و خش هایی ایجاد شده، نیازی به انجام این مرحله وجود ندارد.
  • با سشوار به چهار لبه قاب پشت Galaxy S10 گرما اعمال کنید..
  • گوشی را در قاب کش قرار دهید و به آرامی دستگیره قاب کش را جمع کنید تا قاب پشت گوشی از بدنه آن جدا شود.
  • قاب پشت جدید را با نصب نوارهای آب بندی در لبه هایش، روی بدنه اصلی دستگاه نصب نمایید.

به همین سادگی تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 انجام می‌شود! بدین ترتیب می‌توانید بدون نیاز به پرداخت دستمزد تعمیر موبایل به تعمیرکار، قاب پشت گوشی را تعویض کنید. اگر احساس می‌کنید توانایی لازم برای انجام این تعمیر را ندارید یا بنا به هر دلیل شرایط شما برای انجام تعمیر مذکور مناسب نیست، بهتر است از تعمیر شخصی گوشی صرف نظر کرده و ضمن تماس با شماره 021۷۵۱۴۷ سفارش تعویض قاب پشت Galaxy S10 خود را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانید و ظرف چند ساعت شاهد تعمیر گوشی خود باشید.

تعویض درب پشت s10 سامسونگ

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض قاب پشت گلکسی S10

نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ هم قاب پشت گوشی گلکسی S10 را تعویض می‌کنند اما به یاد داشته باشید که این تعمیر تحت ضوابط گارانتی انجام نمی‌گیرد و کاربر باید تمام هزینه آن را متقبل شود. دلیل مسئله هم کاملا مشخص است، چون شکستن قاب پشت گلکسی اس 10 سامسونگ در اثر ضربه خوردن گوشی به وجود آمده و این مسئله ناشی از سهل انگاری کاربر خواهد بود و به همین دلیل تحت ضوابط گارانتی قابل تعمیر نیست. عموما در نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هزینه تعویض قاب پشت گلکسی S10 بیشتر از مراکز دیگری همچون مرکز تعمیرات موبایل کمک محاسبه می‌شود که این موضوع هم می‌تواند از دیگر نقاط ضعف سرویس نمایندگی های سامسونگ باشد.

همچنین عموما نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ قطعاتی مثل قاب پشت Galaxy S10 را آماده ندارند و باید از مراکز بزرگ تر سفارش دهند که این موضوع منجر به افزایش مدت زمان انتظار برای انجام تعمیرات می‌شود و گاها دیده شده تعمیری که در 1 ساعت قابل انجام بوده در نمایندگی رسمی سامسونگ ظرف 3 روز انجام می‌گیرد! پس تصور نداشته باشید که مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 است.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیرات گلکسی S10 سامسونگ است؟

خدماتی که مرکز موبایل کمک ارائه کرده در مقایسه با خدمات دیگر مراکز تعمیرات موبایل سنتی و حتی مدرن برتری های زیادی دارد. در این مرکز از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و این مسئله منجر می‌گردد تا بهترین کیفیت بعد از انجام تعمیرات موبایل به دست آید. از سمت دیگر تعمیرات موبایل در این مرکز با سرعت بالایی انجام می‌گیرد و کاربر برای اینکه گوشی خود را تعمیر کنید هیچ نیازی به خروج از منزل نخواهد داشت، بلکه گوشی درب منزل از وی تحویل گرفته شده و بعد از انجام تعمیرت، دوباره درب منزل به او تحویل داده می‌شود. از سوی دیگر هزینه تعمیراتی که توسط مرکز موبایل کمک دریافت می‌شود واقعا نسبت به هزینه سایر مراجع مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. ضمن اینکه موبایل کمک تمام تعمیرات صورت گرفته کارشناسان خود را ضمانت کرده و قطعات تعویض شده گوشی مشتریان را هم با گارانتی اورجینال بودن در گوشی آن ها نصب می‌کند.

پس با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات گوشی خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. تعمیراتی مثل تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 در این مرکز ظرف کمتر از چند ساعت انجام می‌شوند، بنابراین شما در کمتر از چند ساعت و با صرف کمترین هزینه، گوشی خود را مثل روز اولش از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. به منظور ثبت سفارش تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 در این مرکز کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات گوشی سامسونگ S10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ