تعویض باتری S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک تعویض باتری S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

تعویض باتری S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

اگر قصد دارید باتری گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) خود را تعویض کنید و نگران اورجینال بودن و کیفیت باتری هستید که قرار است در گوشی نصب شود، توصیه داریم از خدمات موبایل کمک استفاده کنید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر باتری گلکسی S10 را با اطمینان از اورجینال بودن باتری جدید به انجام برسانید.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چه زمانی برای تعویض باتری Galaxy S10 مناسب است؟

باتری که در گوشی سامسونگ گلکسی S10 بکار رفته مثل باتری دیگر گوشی های امروزی از نوع لیتیوم یونی است و به مرور زمان با افت کیفیت شارژدهی و کاهش ظرفیت حقیقی مواجه می‌شود. در مورد دلیل وقوع این مسئله پیش از این در مقاله همه چیز در مورد تعویض باتری آیفون و اندروید ؛ بهترین زمان تعویض صحبت کرده بودیم، بنابراین مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود. زمان مناسب برای تعویض یا اصطلاحا تعمیر باتری گلکسی S10 زمانی است که شما احساس می‌کنید باتری این گوشی دیگر کیفیت شارژدهی اولیه را ندارد و خیلی زود به زود شارژ خالی می‌کند! عموما باتری Galaxy S10 بعد از گذشت 1.5 الی 2 سال با این مشکل رو به رو می‌شود و کاربر خیلی خوب متوجه این مسئله خواهد شد.

اما برای تعمیر و تعویض باتری Galaxy S10 باید چه کرد؟ آیا می‌توان انجام این کار را به هر تعمیرکار موبایلی سپرد؟ زمانی که قصد تعویض باتری این گوشی موبایل را داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ هزینه تعمیر یا تعویض باتری گلکسی S10 سامسونگ چقدر است؟ در ادامه این مطلب سعی می‌کنیم به طور کامل در رابطه با این موضوعات صحبت کنیم و جزئیات لازم را در اختیارتان قرار دهیم. در انتها هم سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک را به شما معرفی خواهیم کرد که تعمیر باتری گلکسی S10 را به بهترین شکل و کیفیت ممکن میسر می‌کند. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر باتری گلکسی S10

 

هزینه تعمیر باتری گلکسی S10 چقدر است؟

خوشبختانه هزینه تعویض یا تعمیر باتری گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 چندان زیاد نیست و حداقل در مقایسه با تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی که پیش از این در مقاله تعمیر ال سی دی گلکسی S10 با کمترین هزینه در موبایل کمک به طور کامل در مورد آن صحبت کردیم خیلی ناچیز خواهد بود. بخش اصلی هزینه تعمیر باتری گلکسی S10 مربوط به قیمت خود باتری اورجینالی می‌شود که باید در گوشی نصب گردد و دستمزد تعمیرکار برای انجام این پروسه واقعا ناچیز است. پس اگر باتری گوشی گلکسی S10 شما دچار مشکل شده و به خوبی انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین نمی‌کند، نگران هزینه تعویض آن نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی همچون تعویض باتری گوشی سامسونگ را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید و از سمت دیگر مطمئن باشید که باتری نصب شده در گوشی موبایلتان کاملا اورجینال و اصل است.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا اورجینال بودن باتری تعویضی اهمیت دارد؟

مهمترین مسئله‌ای که در حین تعویض باتری گوشی گلکسی S10 باید به آن توجه کنید مربوط به اورجینال بودن باتری جدیدی می‌شود که در گوشی نصب خواهد شد. متاسفانه نمونه های زیادی از باتری های غیر اورجینال یا تقلبی برای گوشی های مختلف در بازار وجود دارند که نه تنها توان شارژدهی آن ها مشابه با باتری اورجینال گوشی نیست بلکه حتی می‌توانند ریسک هایی همچون احتمال آتش گرفتن گوشی، داغ شدن بیش از اندازه آن و حتی انفجار در حین شارژ را هم به همراه داشته باشند. بنابراین نصب باتری اورجینال در گوشی مهمترین مسئله‌ای که باید در حین تعویض باتری گلکسی S10 یا هر گوشی دیگری به آن توجه کنید. متاسفانه در بازار آزاد خیلی از تعمیرکاران موبایل باتری های غیر اورجینال را به جای باتری اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌کنند و هزینه نصب باتری اورجینال را از آن ها دریافت خواهند کرد.

اما چطور از اورجینال بودن باتری که قرار است در گوشی نصب شود مطمئن شویم؟ بدین منظور شما دو راه حل دارید. اولین راه حل این است که تعمیر باتری گلکسی S10 یا گوشی موبایل خود را به مرجعی واگذار کنید که کاملا قابل اعتماد باشد و ضمانت کند که باتری تعویض شده و جدید دستگاه اورجینال است. بهتر است این ضمانت فقط در حد گفتار نباشد و به صورت کتبی و با ارائه مدارک از سوی تعمیرکار ارائه گردد. متاسفانه 90 درصد تعمیرکاران در بازار آزاد از انجام همچین ضمانتی خودداری می‌کنند، اما شرکت موبایل کمک تعویض باتری گلکسی S10 و دیگر گوشی های موبایل را با ضمانت کاملا رسمی اورجینال بودن باتری جدید انجام خواهد داد. پس می‌توانید تعویض باتری گوشی خود را به کارشناسان موبایل کمک بسپارید و از یک تعمیر مطمئن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 

راه حل دوم مربوط به حالتی می‌شود که شما یک عدد باتری اورجینال سامسونگ گلکسی اس 10 را از مرجعی قابل اعتماد خریداری کرده و سپس باتری و گوشی را به تعمیرکاری مطمئن بسپارید و از وی بخواهید که باتری را تا زمانی که شما حضور دارید در گوشی نصب کند. برای خرید باتری اورجینال گلکسی S10 می‌توانید به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در فروشگاه قطعات موبایل عرضه شده‌اند اورجینال و اصل بوده و از این نظر دارای ضمانت رسمی خواهند بود. پس بدین ترتیب خیالتان از بابت اورجینال بودن باتری راحت می‌شود. در مرحله بعد به تعمیرکاری مجرب مراجعه کرده و از وی بخواهید که باتری گوشی شما را پیشتان تعویض کند. اگر وی این کار را انجام دهد شما با اطمینان از اورجینال بودن باتری جدید نصب شده در دستگاه می‌توانید از آن استفاده کنید.

تعمیر باتری گلکسی S10

تعویض و تعمیر باتری Galaxy S10 چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض باتری گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 خیلی زمانگیر نیست و از ساده‌ترین تعمیرات این گوشی محسوب می‌شود. بخش اصلی انجام این تعمیر مربوط به جداسازی قاب پشت می‌شود زمانی که قاب پشت این گوشی از روی بدنه آن برداشته شود، دسترسی به باتری با چند حرکت ساده امکانپذیر خواهد شد و تعمیرکار می‌تواند نسبت به تعویض باتری دستگاه وارد عمل شود. طبق تخمین ما اگر تعمیرکار به ابزارهای مناسب دسترسی داشته باشد و از تجربه و سرعت عمل مطلوبی برخوردار باشد، می‌توانید تعویض باتری سامسونگ گلکسی اس 10 را در کمتر از 90 دقیقه انجام دهد.

البته طبق بررسی های صورت گرفته، اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای تعویض و تعمیر باتری گلکسی S10 چند روز از مشتری زمان می‌خواهند که واقعا درخواست این مدت زمان برای انجام تعمیری این چنینی لازم نیست. اگر می‌خواهید تعویض باتری سامسونگ Galaxy S10 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و خیلی سریع گوشی تعمیر شده خود را تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. تعمیراتی همچون تعمیر باتری گلکسی S10 در این مرکز طی مدت زمانی در حدود 3 ساعت انجام می‌شود و گوشی درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. پس با موبایل کمک می‌توانید سرعت عمل بالا در تعمیرات موبایل را تجربه کنید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ  

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض باتری گوشی

خیلی از کاربران تصور می‌کنند که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین سرویس تعمیرات موبایل را ارائه کرده و از اینرو برای انجام تعمیراتی همچون تعمیر باتری گلکسی S10 بهترین مرجع هستند! اما واقعیت این است که همه نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ اینطور نیستند و شاید خیلی از آن ها نقاط ضعف زیادی در سرویس دهی داشته باشند. به عنوان مثال در 90 درصد مواقع تعمیر باتری گلکسی S10 در این نمایندگی ها تا چند روز طول می‌کشد در حالی که تعویض باتری گوشی اصلا لزومی به صرف چند روز زمان ندارد. دلیل این تاخیر مربوط به نداشتن قطعه تعویضی (باتری جدید) می‌شود. در این شرایط نمایندگی مجبور است سفارش قطعه را به ثبت برساند و هر زمان قطعه به دست آن ها رسید، تعویض باتری انجام خواهد شد.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه دیده شده که برخی از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم از باتری های غیر اورجینال در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند! انجام این کار برخلاف ضوابط و قوانینی است که شرکت سامسونگ وصف کرده و نمایندگی در این حالت برخلاف قوانین عمل کرده است. اما متاسفانه چون هیچ راهی وجود ندارد که کاربر عادی متوجه این موضوع شود، در برخی موارد انگشت شمار دیده شده که نمایندگی باتری غیر اورجینال را در گوشی مشتریان به حای باتری اورجینال نصب می‌کند. بنابراین این تصور که سرویس نمایندگی های تعمیرات سامسونگ کاملا قابل اعتماد بوده و بهترین گزینه پیش رو برای تعمیر باتری گلکسی S10 هستند اشتباه است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گلکسی S10 آب خورده  

 

تعمیر باتری گلکسی S10

 

تعمیر باتری گلکسی S10 با ضمانت اورجینال بودن در شرکت موبایل کمک

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید با خیالی آسوده تعمیراتی همچون تعویض باتری گوشی Galaxy S10 سامسونگ را انجام دهید. در موبایل کمک تعویض باتری گوشی های موبایل ظرف کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود و در حین انجام کل پروسه، هیچ لزومی ندارد که مشتری از منزل یا محل کارش خارج شود و مراجعه حضوری داشته باشد! زمانی که در موبایل کمک سفارش تعمیرات گوشی ثبت کنید، کارشناس به آدرس شما اعزام شده و گوشی را از شما تحویل می‌گیرد و بعد از اتمام تعمیرات هم گوشی با پیک موبایل کمک درب منزل یا محل کار به شما تحویل داده خواهد شد. در مرکز موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر موبایل مشتریان استفاده می‌شود و بدین ترتیب تمام استانداردها و اصول تعمیرات موبایل حفظ می‌شوند.

موبایل کمک همچنین تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان را از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌کند. بنابراین با خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیراتی همچون تعویض باتری گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر باتری گلکسی S10 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 10

قطعات گوشی سامسونگ اس 10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ