تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A30s سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A30s سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A30s سامسونگ | موبایل کمک

خرد شدن گلس گوشی موبایل، در زمره‌ی پر استرس‌ترین وقایعی است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. گرچه شکستن گلس گوشی به منزله پایان عمر گوشی شما نیست ولی اگر در تعویض گلس دقت و مهارت لازم به کار برده نشود، قطعا با زیان مالی و در برخی مواقع از دست دادن گوشی به طور کلی مواجه خواهید شد. در ادامه برایتان از تعویض گلس سامسونگ A30s و نکات مهمی که باید در این رابطه بدانید خواهیم گفت، با موبایل کمک همراه باشید.

گوشی سامسونگ A30s در ردیف گوشی‌های نسل جدید سامسونگ محسوب می‌شود. قطعات آن در کارخانه با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته تعبیه شده است؛ بنابراین در صورت بروز مشکل، فقط نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر آن به کمک شما خواهد آمد.

تعویض گلس سامسونگ A30s از این قاعده مستثنی نیست و شما برای انجام این کار، نیاز به کمک متخصص دارید. در این مقاله،موبایل کمک شما را با فرآیند تعویض گلس سامسونگ A30s آشنا خواهد کرد.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای تعویض گلس سامسونگ A30s به اولین تعمیرکار مراجعه نکنید.

تعمیرکاری که برای تعویض و تعمیر گلس سامسونگ A30s به او مراجعه می‌کنید هر چقدر با تجربه و ماهر باشد، برای انجام این کار نیاز به دستگاه دارد تا بتواند این کار را انجام دهد؛ بنابراین نداشتن دستگاه، باعث می‌شود او به جای تعویض گلس، تعویض ال سی دی را به شما پیشنهاد دهد که در مقایسه با تعویض گلس، کاری پر خرج است. مقرون به صرفه‌تر این است که پیش از باز شدن گوشی از نمایندگان رسمی سامسونگ مشاوره بخواهید.

تعویض گلس سامسونگ A30s

تفاوت گلس ال سی دی گوشی با گلس محافظ صفحه گوشی

ممکن است هنگامی که صحبت از تعویض گلس سامسونگ A30s می‌شود، ذهن شما به سمت همان طلقی برود که خودتان یا فروشندگان موبایل روی صفحه نمایشگر گوشی موبایل نصب می‌کنید. در حالی که گلس محافظ صفحه نمایشگر با گلس محافظ ال سی دی متفاوت است.

گلس ال سی دی، شیشه نازکی است که با دستگاه پرس بر روی گوشی شما نصب شده است و جداسازی آن، با دست امکان پذیر نیست.

برای اینکه بدانید برای تعویض گلس سامسونگ A30s چه کارهایی باید انجام دهید، باید اجزای گوشی خود را بشناسید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

 

اجزای گوشی سامسونگ A30s خود را بشناسید

زمانی که این نوشته را می‌خوانید ممکن است به دنبال راهکار تعویض گلس سامسونگ A30s خود باشید. شما باید بدانید که لایه‌های گوشی شما از درونی‌ترین تا خارجی‌ترین لایه شامل ال سی دی، تاچ، گلس ال سی دی است که همه‌ی آن‌ها در یک فریم یا قاب کوچک قرار گرفته است.

وقتی صحبت از تعویض گلس است، منظور خارجی‌ترین لایه‌ای است که در کارخانه و با تجهیزات مختص به این کار بر روی گوشی نصب شده است.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس سامسونگ A30s چگونه است؟

فرآیند تخصصی تعویض شیشه  شکسته سامسونگ A30s طی چهار مرحله انجام خواهد شد که عبارت‌اند از:

مرحله اول: برداشتن گلس شکسته

کالبد شکافی گوشی‌ سامسونگ نشان داده است تعویض قطعات موبایل آن تا چه‌اند ازه دشوار است و علاوه بر تخصص و دقت، نیاز به دستگاه‌های مجهز دارد. این دستگاه با مکانیسم خاص خود، گلس پرس شده را از روی ال سی دی جدا می‌کند.

مرحله دوم: تعویض گلس

در این مرحله، گلس جدید روی تاچ و ال سی دی، پرس می‌شود.

مرحله سوم: حباب‌زدایی

در مرحله‌ی سوم، اقدام به حباب زدایی می‌شود. ممکن است در حین کار، حباب‌هایی مابین گلس و ال سی دی گوشی به وجود آید. این حباب‌ها از طریق دستگاه و به کمک وکیوم کردن از بین می‌رود.

مرحله چهارم:  نصب پنل ال سی دی

در گام آخر پنل تاچ ال سی دی گوشی روی آن نصب می‌شود و بدین ترتیب کار تعویض گلس سامسونگ A30s پایان می‌یابد.

هر کدام از این مراحل زمان خاصی را نیاز دارد؛ بنابراین تا درست شدن گوشی، صبور باشید. متخصصان موبایل کمک سعی دارند بر تمامی مراحل انجام تعویض گلس نظارت داشته باشند، تا ریسک را به حداقل برسانند و امنیت خاطر شما را فراهم سازند.

تعویض glass سامسونگ A30s

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس شکسته

 

چه زمانی راهی برای تعویض گلس سامسونگ A30s وجود ندارد؟

هنگامی که در اثر ضربه خوردن گوشی با موارد زیر روبرو شوید، تعویض گلس، امکان پذیر نیست:

می‌توانید با مشورت متخصصان موبایل کمک، تعویض ال سی دی را جایگزین تعویض گلس ال سی دی کنید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هنگام تعویض گلس سامسونگ A30s چه گلسی را جایگزین خواهید کرد؟

افرادی که نیاز به تعویض گلس سامسونگ A30s دارند ممکن است ندانند بی توجهی به کیفیت گلس جایگزین، آن‌ها را با مشکلات بعدی مواجه خواهد کرد. از این رو، توجه به گلس جایگزین، بسیار مهم است.

بایستی بدانید گلس‌ها از نظر کیفیت درجه بندی می‌شوند؛ بنابراین از اصل بودن گلسی که روی گوشی شما نصب می‌شود، اطمینان حاصل کنید.

موبایل کمک در طی سال‌های فعالیتش و به دلیل اعتباری که کسب کرده است، در تلاش است با جایگزینی قطعات با کیفیت که مقاومت فوق‌العاده بالایی دارد و با تضمین کیفیت، به مشتریان خود احترام بگذارد و اعتماد آنان را به عنوان سرمایه اصلی خود بشناسد.

از این رو، شما می‌توانید بدون نگرانی، تعویض گلس سامسونگ A30s را به موبایل کمک واگذار کنید و بدون نگرانی از بابت کیفیت گلس، شاهد تعویض آن باشید؛ زیرا در نمایندگی‌های رسمی سامسونگ صرفا از نمونه‌های اصلی گلس استفاده می‌شود مگر آنکه مشتری با هدف کاهش هزینه ها، خواستار نسخه غیر اصلی باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی A30s

بایستی بدانید گلس‌ها از نظر کیفیت درجه بندی می‌شوند؛ بنابراین از اصل بودن گلسی که روی گوشی شما نصب می‌شود، اطمینان حاصل کنید.

تعویض گلس سامسونگ A30s خود را به موبایل کمک بسپارید.

زمانی که شما با حادثه‌ای مانند شکستن گلس یا شیشه ال سی دی مواجه می‌شوید، علاوه بر نیاز به کمک تخصصی، نیاز به آن دارید که مطمئن باشید در قبال هزینه‌ای که صرف می‌کنید، گوشی خود را سالم تحویل خواهید گرفت و دغدغه‌ای از بابت حفاظت از اطلاعاتتان را نخواهید داشت.

وقتی صحبت از این دغدغه‌ها می‌شود، کارشناسی فنی مشکل گوشی، مهارت تعمیرکاران، استفاده از دستگاه‌های تخصصی، به‌صرفه‌بودن هزینه‌ها و تعهد به حفاظت از اطلاعات شما، عوامل مهمی در تصمیم‌گیری شماست تا گوشی خود را با اطمینان به شرکتی بسپارید تا این کار را برای شما با کمترین هزینه در مقایسه با رقبا و سریع‌ترین حالت انجام دهد.

موبایل کمک سعی نموده است با پیشتازی در زمینه تعمیرات گوشی به ویژه تعویض گلس انواع گوشی‌های اپل و سامسونگ و با بهره‌ گیری از کادری متخصص و تجهیزات پیشرفته، خدماتی را با بالاترین کیفیت و به صورت حضوری و آنلاین به سراسر کشور ارائه دهد.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیرات تخصصی گوشی‌های سامسونگ از قبیل تعویض گلس سامسونگ A30s در این مرکز با پیشرفته‌ترین متد روز انجام می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی

می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل کمک درخواست تعمیر موبایل خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید برای مشاوره در زمینه تعمیرات موبایل یا بررسی هزینه‌های تعمیر با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید:

قطعات A30s

قطعات نوت 20 اولترا

تاچ ال سی دی سامسونگ A30 اس

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ