تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ j3 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

اگر دوربین گوشی گلکسی جی 3 پرو سامسونگ (Samsung Galaxy J3 Pro) شما دچار مشکل شده نگران تعمیر آن نباشید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دلایل اصلی خراب شدن دوربین Galaxy J3 Pro کدامند؟

دلایل و عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند منجر به خراب شدن دوربین گوشی سامسونگ گلکسی جی 3 پرو شده و کاربر را ملزم به تعویض این قطعه کنند. یکی از اصلی ترین این دلایل ضربه خوردن دستگاه خواهد بود. در خیلی از مواقع وارد شدن ضربه به گوشی منجر به آسیب دیدن لنز دوربین دستگاه و از کار افتادن آن یا شکستن لنز می‌شود که در هر یک از این حالت ها فقط با تعویض ماژول دوربین می‌توان مشکل را برطرف کرد. از سمت دیگر آب خوردگی هم یکی دیگر از دلایل و عوامل شایعی است که می‌تواند روی خراب شدن دوربین گوشی های موبایل از جمله گلکسی جی 3 پرو موثر واقع شود.

به وجود آمدن خط و خش روی لنز دوربین گوشی هم می‌تواند منجر به این شود که دوربین دستگاه کیفیت خود را از دست داده و قادر به ضبط عکس های مناسب نباشد که در این حالت هم تعویض دوربین گوشی باید در دستور کار قرار گیرد. در برخی شرایط هم دیده شده که واقعا هیچ یک از این دلایل و عوامل جانبی در خراب شدن دوربین گلکسی جی 3 پرو تاثیرگذار نبوده‌اند، بلکه دوربین گوشی خود به خود دچار مشکل شده است و بدین ترتیب نیازمند تعمیر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو چقدر است؟

مقدار هزینه‌ای که باید برای تعمیر دوربین گوشی سامسونگ گلکسی J3 Pro پرداخت شود با توجه به نوع و مقدار خرابی که در آن به وجود آمده متغیر خواهد بود. برای مثال در برخی مواقع دیده شده که ضربه‌ای به گوشی وارد شده و سبب گشته تا کانکتور ماژول دوربین دستگاه شل شود و به همین دلیل دوربین گوشی از کار بیفتد. در اینگونه مواقع با سفت و محکم کردن کانکتور لنز دوربین مشکل آن برطرف خواهد شد و هزینه تعمیر بسیار ناچیز خواهد بود و فقط برای باز و بسته کردن دستگاه دریافت می‌شود.اما در شرایط کاملا متفاوت ممکن است آب خوردگی منجر به خراب شدن هر دو لنز دوربین اصلی و سلفی گوشی شود و بدین ترتیب نیاز باشد تا هر دو لنز دوربین اصلی و سلفی گوشی تعویض گردند. طبیعتا در این شرایط هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو بالا می‌رود و در بیشترین حالت ممکن قرار می‌گیرد. بنابراین هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو مستقیما با نوع و شدت خرابی که در دوربین دستگاه به وجود آمده ارتباط دارد. اگر می‌خواهید تعمیرات دوربین گلکسی J3 Pro شما با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده با کمترین هزینه در موبایل کمک

تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ j3 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ گلکسی J3 Pro چقدر طول می‌کشد؟

خوشبختانه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو خیلی زمانگیر نیست، البته مدت زمان دقیق انجام آن به سرعت عمل تعمیرکار هم وابسته خواهد بود. همچنین نوع تعمیری که قرار است روی گوشی انجام گیرد هم بر روی مدت زمان آن تاثیرگذار خواهند بود، به عنوان مثال اگر قرار باشد فقط دوربین اصلی گلکسی جی 3 پرو تعویض شود، شاید این کار در کمتر از 90 دقیقه تکمیل گردد، اما اگر قرار باشد هم دوربین اصلی و هم دوربین سلفی این گوشی تعویض شوند، شاید انجام این تعمیر حدود 120 دقیقه طول بکشد. اما به طور کلی در بدترین حالت ممکن هم تعمیر و تعویض دوربین های گلکسی J3 Pro بیشتر از 120 دقیقه به طول نمی‌انجامد. اگر می‌خواهید در سریع ترین زمان ممکن دوربین گوشی سامسونگ Galaxy J3 Pro خود را تعمیر کنید و از بهترین کیفیت ممکن هم بهره‌مند شوید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس ۶ اج با کمترین قیمت در موبایل کمک

چگونه از اورجینال بودن دوربین جدید مطمئن شویم؟

یکی از مسائلی که باید در حین تعویض دوربین گوشی های موبایل به آن توجه شود مسئله اورجینال یا اصطلاحا OEM بودن قطعه سخت افزاری جدیدی است که در دستگاه نصب می‌شود. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد از قطعات دست دوم و حتی درجه دو در گوشی های مشتریان استفاده می‌کنند و هزینه نصب نسخه اورجینال و نو قطعات را از آن ها دریافت خواهند کرد. بنابراین اگر می‌خواهید با اطمینان کامل تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو را انجام دهید بهتر است به مرجع قابل اعتمادی مراجعه داشته باشید. مطمئنا در این بین موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی خواهد بود که می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو را به آن واگذار کنید. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان این مرکز تعویض می‌شوند با ضمانت اورجینال و OEM بودن در گوشی مشتریان عزیز نصب خواهند شد. بنابراین با سرویس مرکز موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی بکار می‌رود راحت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J3 pro در موبایل کمک

تعمیر دوربین گلکسی J3 Pro در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از افراد تصور دارند که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین نتیجه را در قبال تعمیرات گوشی برایشان به همراه خواهد داشت، اما در عمل و طبق آماری که از رضایت مشتریان به دست آمده اصلا اینطور نیست و مشخص است که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی هم به مشتریان خود اهمیت نمی‌دهند و تعمیرات موبایل آن ها را با کیفیت انجام نخواهند داد. یکی از اصلی ترین نقاط ضعف این نمایندگی ها مربوط به کند بودن سرعت عمل آن ها می‌شود. گاها دیده شده که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تعمیری که می‌تواند ظرف 2 ساعت تکمیل شود تا یک هفته هم به طول انجامیده است. به نظر ما مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برای تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو فقط در شرایط انتخاب مناسبی خواهد بود که گوشی شما دارای گارانتی باشد و بتوانید از گارانتی برای تعمیر رایگان دستگاه استفاده کنید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض دوربین سامسونگ j3 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعمیرات گوشی گلکسی J3 Pro خود را به موبایل کمک بسپارید!

اگر در پی تعمیر دوربین و تعمیرات گلکسی جی 3 پرو یا هر تعمیر دیگری هستید، مطمئن باشید موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید از سرویس و خدماتش استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین  مدرن ترین ابزار ها و متدها استفاده می‌کنند. از سمت دیگر تمام قطعات بکار رفته در گوشی مشتریان اورجینال و OEM بوده و شامل ضمانت اصالت قطعه می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین گلکسی جی 3 پرو خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر