تعمیر برد S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک تعمیر برد S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعمیر برد S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

در صورتی که برای مادربرد گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس (Samsung Galaxy S10 Plus) شما مشکلی به وجود آمده و گوشی عملکرد درستی ندارد، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گلکسی S10 پلاس را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین دلایل خراب شدن برد و قطعات آن

مادربرد گوشی های موبایل را می‌توان مهم ترین قطعه‌ای محسوب کرد که در این گجت ها بکار گرفته شده است. مادربرد یک گوشی شامل مدارهای الکترونیکی و قطعات متعددی می‌شود که هر یک از آن ها با شیوه خاصی با هم در ارتباط هستند. مادربرد باید مابین عملکرد قطعات مختلف یک گوشی هماهنگی های لازم را انجام دهد و منجر گردد که کاربر بتواند به بهترین شکل ممکن و بدون مشکل از گوشی خود استفاده کند. طبیعتا بروز اختلال در عملکرد برد می‌تواند منجر به بروز مشکل در کارکرد گوشی شود. علائمی مثل روشن نشدن گوشی، ریستارت شدن های خودکار و غیره می‌توانند نشان دهنده خراب شدن مادربرد یک گوشی باشند.

اما چه دلایلی منجر می‌شوند که برد گوشی مثل Galaxy S10+ دچار اختلال شود؟ عموما مادربرد یک گوشی بدون دخالت عوامل جانبی حداقل تا 3 الی 4 سال بدون هیچ مشکلی به کار خودش ادامه می‌دهد. فقط در برخی شرایط محدود دیده شده که مادربرد گوشی هایی همچون گلکسی اس 10+ خود به خود و به مرور زمان دچار مشکل شوند عامل اصلی که در اغلب مواقع می‌تواند به برد گوشی ها آسیب برساند، تماس مایعات و آب است. پیش از این در مقاله تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده را به موبایل کمک بسپارید! در رابطه با تعمیر گلکسی S10+ آب خورده صحبت کرده بودیم و به همین امر اشاره داشتیم که احتمال سوختن برد و قطعات آن در اثر آب خوردگی وجود دارد. کار کشیدن بیش از اندازه از گوشی و داغ شدن ها مداوم آن هم ممکن است به مادربرد آسیب بزند. وارد شدن ضربه هم گاها می‌تواند به قطعات روی برد گوشی موبایل آسیب برساند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس 

بنابراین اگر می‌خواهید هیچوقت در عملکرد مادربرد گلکسی S10+ شما مشکلی به وجود نیاید، سعی کنید از وارد شدن ضربه به این گوشی و همچنین تماس آب با آن جلوگیری کنید. اگر به این دو موضوع توجه داشته باشد، مادربرد گوشی شما بدون مشکل به کار خودش ادامه می‌دهد و حداقل تا چندین سال با هیچ مشکلی رو به رو نخواهد شد. فراموش نکنید در این شرایط حتی اگر برد گوشی خود به خود و بدون دخالت شما دچار مشکل شود هم در دوره گارانتی می‌توانید به طور رایگان تعمیرات لازم را روی دستگاه انجام دهید. بدین منظور کافیست به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نمایید. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد جزئیات تعمیر برد گلکسی S10 پلاس صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 

تعمیر برد S10 پلاس

هزینه تعمیر برد گلکسی S10 پلاس سامسونگ

همانطور که در بخش قبل اشاره شد، اگر برد گوشی شما در دوره گارانتی و بدون دخالتتان دچار مشکل و اختلال شده باشد، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ دستگاه را بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان تعمیر کنید. اما اگر خرابی به وجود آمده ناشی از آب خوردگی، ضربه یا بعد از دوره گارانتی باشد باید شخصا هزینه تعمیر برد گلکسی S10 پلاس را پرداخت نمایید. اما هزینه تعمیر مادربرد Galaxy S10+ چقدر است؟ متاسفانه در مورد این موضوع نمی‌توان به طور دقیق و تا قبل از بررسی مشکل گوشی سامسونگ نظر داد.، اما عموما سوختن قطعات کوچک روی مادربرد هستند که منجر به بروز اختلال در عملکرد آن می‌شوند و با تعویض این قطعات مشکل گوشی برطرف خواهد شد. در اینگونه شرایط هزینه تعمیر برد گلکسی S10 پلاس چندان زیاد نخواهد بود.

اما در شرایط خاص دیگری که آسیب وارد شده بر برد قابل ملاحظه باشد (مثل زمان هایی که گوشی در آب غوطه‌ور شده و مقدار زیادی از آب در تماس با مادربرد قرار گیرد)، امکان دارد که هزینه تعمیر آن به شکل محسوسی افزایش یابد. در برخی شرایط حتی ممکن است تعمیر مادربرد و مدارهای آن امکانپذیر نباشد و تعمیرکار ملزم به تعویض برد گردد که در این حالت هزینه تعمیرات به شدت افزایش پیدا می‌کند و به حداکثر مقدار ممکن می‌رسد. پس هرچقدر قطعات کمتری روی مادربرد گلکسی S10 Plus سوخته باشند و تعویض شوند، هزینه تعمیر این گوشی هم کمتر خواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیر برد گلکسی S10 پلاس را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر مادربرد Galaxy S10+

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین مرجع برای تعمیر برد گلکسی S10 پلاس کدام است؟ آیا مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در شرایطی که برد گوشی آسیب دیده باشد بهترین گزینه نخواهد بود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برخلاف تصور اغلب افراد، آمار رضایت مشتریان نشان می‌دهد که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی هم سرویس خوبی را به مشتریان ارائه نمی‌کنند. در اغلب مواقع این مراکز کیفیت تعمیرات پایینی دارند و از سمت دیگر تعمیر گوشی مشتریان را بیش از اندازه زمان‌گیر می‌کنند. عده‌ای از کاربران هم مدعی شده‌اند نمایندگی رسمی سامسونگ علیرغم اینکه برد گوشی آن ها خود به خود معیوب شده، سعی داشته‌اند این موضوع را به گردن آن ها بیندازند و بدین ترتیب از تعمیر رایگان دستگاه تحت ضوابط گارانتی خودداری کنند.

با توجه به این موضوعات کاملا مشخص است که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نمی‌تواند بهترین مرجع برای انجام این کار باشد. به عقیده ما مراجعه به این مراکز فقط در شرایطی اقدامی درست است که گوشی کاربر از گارانتی بهره‌مند باشد و شما در خرابی به وجود آمده نقشی نداشته باشید. بدین ترتیب قادر خواهید بود تا از گارانتی   خود برای تعمیر رایگان مادربرد گوشی استفاده کند. به عقیده ما خارج از این شرایط، مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برای انجام تعمیر برد گلکسی S10 پلاس اقدام درستی نیست. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات این چنینی گوشی های رده بالا را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و از ضمانت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. پس به جای مراجعه به نمایندگی های سامسونگ می‌توانید از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی گوشی سامسونگ در تهران

 

تعمیر برد S10 پلاس سامسونگ

 

چرا موبایل کمک؟

در طول مطلب چندین و چند بار اشاره کردم که برای تعمیر برد گلکسی S10+ می‌توانید از سرویس بسیار خوب شرکت موبایل کمک استفاده کنید. اما چرا موبایل کمک بهترین سرویس تعمیرات تلفن همراه را ارائه کرده است؟ مزیت هایی که سرویس این شرکت برای کاربر به همراه دارد واقعا ارزشمند بوده و سبب می‌شوند که کاربر یک تعمیر بدون دردسر، مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کند. برخی از اصلی ترین مزیت های سرویس تعمیرات گوشی شرکت موبایل کمک به شرح زیر است:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: به منظور استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و تعمیر گوشی هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد مشتری می‌تواند ضمن تماس با شماره 021۷۵۱۴۷ یا مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به ثبت برساند. سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شوند و مشتری هیچ نیازی به خروج از منزل و ایجاد وقفه در کارهایش نخواهد داشت.بالبی
  • سرعت بالا: تعمیراتی همچون تعمیر مادربرد گلکسی S10 پلاس عموما زمان‌گیر هستند و در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تا یک هفته هم طول می‌کشند. اما در شرکت موبایل کمک تمام تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. تعمیر مادربرد گلکسی اس 10+ عموما در این شرکت چیزی در حدود 1 الی 3 روز زمان می‌برد.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک ضمانت می‌کند که تمام قطعات تعویضی گوشی مشتری اورجینال باشند. اتمام این قطعات از فروشگاه خرید قطعات گوشی شرکت موبایل کمک تامین می‌شوند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی تعویض می‌شوند کاملا راحت خواهد بود.
  • استفاده از جدیدترین ابزارهای تعمیر: در شرکت موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین و با کیفیت ترین ابزارهای تعمیر استفاده می‌شود، بنابراین کیفیت تعمیرات به بالاترین سطح ارتقاء پیدا می‌کند.
  • هزینه مناسب: شرکت موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را برای خدماتش در نظر بگیرد.

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید. به همین دلیل است که ما مدعی هستیم موبایل کمک بهترین مرجع برای تعمیر برد گلکسی S10 پلاس است.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای ثبت سفارش تعمیر برد S10 پلاس در موبایل کمک چه کنیم؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم برای ثبت سفارش تعمیرات تلفن همراه در شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. به منظور ثبت سفارش کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه درخواست تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سایر مراحل کار توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود و شما ظرف مدت زمان کوتاهی گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. موبایل کمک سعی کرده با ایجاد ساده‌ترین حالت ممکن برای کاربر تجربه یک تعمیر مدرن و بی‌دردسر را به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس تعمیرات موبایل کمک می‌توانید با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس بگیرید و از مشاورین موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 10 پلاس

قطعات S10 Plus 

قطعات گوشی سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ