تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime 2 سامسونگ – G611 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime 2 سامسونگ – G611 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime 2 سامسونگ – G611 | موبایل کمک

گوشی گلکسی جی 7 پرایم 2 سامسونگ (Samsung Galaxy J7 Prime 2) یکی از گوشی های جدید این شرکت کره‌ای است که در ماه مارس (March) سال 2018 معرفی شد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 را با ضمانت تعمیر کنید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گارانتی و تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2

از آنجایی که گوشی سامسونگ Galaxy J7 Prime 2 یکی از گوشی های نسبتا جدید شرکت سامسونگ است و در ماه مارس سال 2018 شاهد عرضه آن بودیم، احتمال دارد خیلی از کاربران نسخه های با گارانتی این اسمارتفون را خریداری کرده باشند و حالا بنا به هر دلیل ال سی دی گوشی آن ها دچار مشکل شده باشد! در اینگونه مواقع تکلیف چیست و آیا گارانتی در قبال مشکل به وجود آمده غرامت پرداخت می‌کند؟ متاسفانه همانطور که پیش از این در مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ اشاره کرده بودیم، گارانتی ضوابطی دارد که تقریبا در90 درصد مواقع تعمیرات ال سی دی با توجه به آن قابل انجام نیستند!

قیمت تاچ ال سی دی j7 prime 2018

طبق ضوابط گارانتی اگر شما یا هر عامل محیطی که ناشی از سهل انگاری شما باشد منجر به آسیب دیدن ال سی دی گوشی شود، تعمیر آن از ضوابط گارانتی خارج خواهد شد و هزینه تعمیر باید توسط کاربر پرداخت شود. به عنوان مثال اگر گوشی از دست شما به زمین بیفتد یا فشاری به آن وارد شود یا در اثر نفوذ آب به داخل گوشی LCD آن دچار مشکل شود، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان دستگاه استفاده کنید و باید هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 را شخصا پرداخت نمایید. گارانتی موبایل فقط در شرایطی برای تعمیر LCD گوشی قابل استفاده خواهد بود که مشکل ایجاد شده در LCD دستگاه خود به خود به وجود آمده باشد.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی گوشی

بیمه موبایل و تعمیر LCD گلکسی J7 Prime 2 سامسونگ

اما بد نیست کمی هم در مورد بیمه موبایل و تعهدات آن در قبال تعمیر ال سی دی گوشی هایی مثل Galaxy J7 Prime 2 صحبت کنیم. برخلاف گارانتی، بیمه موبایل به گونه‌ایست که هر نوع خرابی را تحت پوشش قرار می‌دهد. یعنی فرقی ندارد که چه اتفاقی منجر به خراب شدن LCD گوشی شما شود و بیمه موبایل تحت هر شرایط غرامت تعمیر آن را پرداخت می‌کند. خرابی های ناشی از ضربه، آب خوردگی، افتادن موبایل از دست کاربر و غیره هم در LCD موبایل توسط بیمه پشتیبانی می‌شوند. پس اگر گوشی خود را بیمه کرده باشید می‌توانید تعمیر آن را بدون صرف هزینه اضافه انجام دهید. برای آشنایی دقیق تر با خدمات بیمه تلفن همراه توصیه داریم به مطالعه مقالهاز ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمهبپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 پرایم 2

روش های تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy J7 Prime 2

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 با توجه به شرایط و نوع خرابی که در آن به وجود آمده عموما به دو حالت مختلف انجام می‌شود. حالت اول مربوط به زمانی است که راهی به جز تعویض کامل LCD و تاچ گوشی وجود نداشته باشد. اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل شما مشکلی به وجود آید، تنها راه تعمیر مربوط به تعویض کامل تاچ و LCD می‌شود. حتی اگر به کوچکی از ال سی دی گوشی در اثر ضربه یا فشار سیاه شود و سایر بخش های آن کار کنند هم هیچ راهی به غیر از تعویض کامل LCD برای رفع مشکل وجود ندارد. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای ال سی دی سامسونگ Galaxy J7 Prime 2 به نمایندگی سامسونگ و مراکز تعمیرات موبایل کمک مراجعه می‌کنند همین تعمیر بر روی گوشی آن ها انجام می‌شود. اما حالت دوم تعمیر ال سی دی این گوشی چطور است؟

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

حالت دوم تعمیر مربوط به شرایطی می‌شود که ضربه یا فشار وارد بر ال سی دی موبایل فقط گلس روی آن آسیب زده باشد. در اینگونه مواقع شکستگی هایی روی صفحه نمایش گوشی دیده می‌شوند که ظاهرا عمیق هستند اما با این حال LCD و تاچ گوشی بدون مشکل کار می‌کنند! در اینگونه مواقع فقط گلس روی LCD گوشی شکسته و طبیعتا با تعویض این قطعه مشکل صفحه نمایش برطرف می‌شود. تعویض گلس LCD کار آسانی نیست و باید حتما با استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته‌ای انجام شود که در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ موجود هستند. اگر برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 به یک تعمیرکار کم تجربه یا تعمیرکاری که امکانات کافی ندارد مراجعه کنید، ممکن است در حالتی که تعمیر موبایل شما با تعویض گلس امکانپذیر بوده، وی بگوید که راهی به غیر از تعویض کامل LCD ندرید. بنابراین به هیچ وجه برای تعمیر LCD سامسونگ گلکسی J7 Prime 2 به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید.

اما تعویض گلس چه مزیت هایی نسبت به تعویض کامل تاچ و LCD دارد؟ مزیت هایی که با تعویض گلس LCD از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل دو مورد اصلی هستند. اول اینکه با تعویض گلس و جایگزین کردن این تعمیر با تعویض کامل LCD هزینه ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند و تقریبا نصف می‌شود. از سمت دیگر در این روش دیگر ال سی دی و تاچ فابریک گوشی تعویض نخواهند شد و فقط گلس روی آن ها تعویض می‌شود. پس هیچ جای نگرانی از بابت کیفیت عملکرد LCD بعد از تعمیر نخواهید داشت چون این قطعه تعویض نشده و کیفیت همان LCD فابریک گوشی را ارائه می‌کند. فراموش نکنید برای اینکه بتوان به جای تعویض تاچ و LCD، تعویض گلس را انجام داد باید تاچ LCD موبایل بدون مشکل کار کنند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این تعمیر به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

قیمت تعویض ال سی دی j7 prime 2

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 سامسونگ

گوشی سامسونگ گلکسی J7 Prime 2 از یک صفحه نمایش 5.5 اینچی نوع TFT با وضوح تصویر فول اچ دی (1920 در 1080 پیکسل) بهره می‌برد. با توجه به اینکه پنل آن خیلی بزرگ نیست و از نوع TFT در نظر گرفته شده، طبیعتا قیمت نسخه اورجینال آن هم خیلی زیاد نخواهد بود و حداقل در مقایسه با قیمت خیلی از گوشی های میان رده جدیدتر سامسونگ کمتر است. بنابراین چندان نگران هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 نباشید چون در بدترین شرایط هم هزینه انجام این تعمیر خیلی زیاد نمی‌شود. با سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید قیمت و هزینه انجام این تعمیر را به حداقل مقدار ممکن برسانید چون موبایل کمک قطعات اورجینال گوشی های موبایل را به طور مستقیم وارد کشور می‌کند و در نتیجه قیمت قطعات گوشی ها هم برای مشتریانش بسیار ارزان تر تمام می‌شود. اما روش های دیگری هم برای کاهش هزینه تعمیر LCD گلکسی J7 Prime 2 وجود دارد که در ادامه به صحبت در رابطه با آن ها می‌پردازیم.

اولین روش مربوط به استفاده از تاچ و ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی می‌شود. ال سی دی غیر اورجینال یا کپی در واقع نسخه‌ای از LCD است که توسط خود شرکت رسمی و سازنده گوشی طراحی و تولید نشده و یک شرکت واسط آن را تولید و روانه بازار کرده است. ال سی دی های غیر اورجینال کیفیت کمتری در مقایسه با LCD اورجینال دارند و در نتیجه وضوح کمتری را هم ارائه می‌کنند. روشنایی کمتر و همچنین سرعت پاسخگویی کمتر هم از دیگر ویژگی هایی است که این دسته ال سی دی ها را از LCD های اورجینال مجزا می‌کند. بنابراین با نصب LCD کپی هم می‌توانید در هزینه تعمیرات صرفه جویی داشته باشید. حالت بعدی که می‌تواند منجر به کاهش هزینه تعمیرات ال سی دی Galaxy J7 Prime 2 شود مربوط به جایگزین کردن تعویض ال سی دی با تعویض گلس می‌شود. همانطور که در بخش قبل گفتیم تعویض گلس فقط در شرایطی قابل انجام است که شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی سطحی باشند و تاچ و LCD آن بدون مشکل کار کنند. با تعویض گلس هم هزینه تعمیرات ال سی دی موبایل تقریبا نصف می‌شود.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران    

ثبت سفارش تعمیرات تخصصی گوشی در موبایل کمک

اگر به دنبال این هستید که تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 شما با بهترین کیفیت و بدون دردسر انجام شود بهتر است از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. موبایل کمک سرویسی را ارائه کرده که با آن می‌تواند حتی بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار، تعمیرات تخصصی گوشی موبایل را انجام داد. مراحل کلی که برای استفاده از خدمات این شرکت باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم نخست کاربر باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش تعمیر مورد نیاز خود را به ثبت برساند. در همین مرحله کارشناسان موبایل کمک هماهنگی های لازم را برای ادامه تعمیرات با کاربر انجام می‌دهند.
  • اعزام پیک رایگان به آدرس کاربر: پیک رایگان موبایل کمک در این مرحله به آدرس کاربر اعزام شده و گوشی معیوب وی را از او تحویل می‌گیرد.
  • عودت گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم به دست کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به کاربر با پیک رایگان: در نهایت هم گوشی تعمیر شده مشتری با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

کل پروسه فوق در تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 چیزی در حدود 4 الی 5 ساعت زمان می‌برد. بنابراین با سرویس موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات تخصصی تلفن همراه خود را انجام دهید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime 2 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک؟

علاوه بر سهولت در سرویس دهی و انجام تعمیرات، خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مزیت های دیگری هم دارد که سبب می‌شود این مرکز برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل بهترین گزینه باشد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل موارد زیر هستند:

قیمت تاچ ال سی دی j7 prime 2018

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیرات، واگذاری گوشی به شرکت و پس گرفتن آن از کارشناسان موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد. این موضوع منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود و امکان تعمیرات تخصصی گوشی بدون هیچ دردسری را فراهم می‌کند.
  • سرعت عمل بالا: تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند با سرعت بسیار بالایی تکمیل خواهند شد. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم 2 در این مرکز بیشتر از 4 ساعت زمان نمی‌برند. بنابراین شما خیلی سریع می‌توانید گوشی تعمیر شده خود را تحویل گرفته و دوباره از آن استفاده کنید.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود از نظر کیفیت دارای گارانتی یا ضمانت هستند. گارانتی هر تعمیر با توجه به جزئیات آن دوره زمانی مختلفی دارد. این مسئله اطمینان خاطر از کیفیت تعمیرات را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که در تعمیر گوشی مشتریان در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر دارای ضمانت خواهند بود.
  • قیمت و هزینه مناسب: یکی از اصلی ترین ویژگی های خوب مرکز تعمیرات موبایل کمک مربوط به هزینه و قیمت های مناسبی می‌شود که توسط آن در نظر گرفته شده‌اند. بنابراین اگر می‌خواهید کمترین هزینه را صرف تعمیر گوشی خود کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک خواهند بود. پس با خدمات این مرکز می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه، با کیفیت و بی‌دردسر را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات J7 Prime 2 

قیمت تاچ ال سی دی J7 Prime 2

ال سی دی سامسونگ جی 7 پرایم 2

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ