تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Duo سامسونگ – J720 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Duo سامسونگ – J720 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Duo سامسونگ – J720 | موبایل کمک

بهتر است برای تعمیر LCD گوشی هایی مثل گلکسی جی 7 دو (Samsung Galaxy J7 Duo) از سرویس مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید با صرف کمترین هزینه ال سی دی Galaxy J7 Duo را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Duo کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیرات تخصصی ال سی دی موبایل

تعمیرات ال سی دی گوشی های هوشمند نباید به هر تعمیرکاری واگذار شود چون LCD گوشی بسیار حساس است و در صورتی که در حین تعمیر آن دقت لازم صرف نشود، ممکن است حتی به دیگر قطعات سخت افزاری دستگاه هم آسیب وارد گردد. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما تعمیرات LCD موبایل خود از جمله تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo را فقط به نمایندگی سامسونگ یا مراکز تعمیرات تخصصی موبایل همچون موبایل کمک واگذار نمایید. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارها و تجهیزات برای تعمیر گوشی استفاده می‌شود و جدیدترین متدها روز دنیا هم در حین انجام این کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. بدین سبب نتیجه تعمیر نهایی از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت. این موضوع در حالیست که واگذاری گوشی به دست یک تعمیرکار عادی در بازار آزاد می‌تواند ریسک های زیادی را به همراه داشته باشد.

تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo با قیمت مناسب | نمایندگی سامسونگ

گذشته از این موضوعات اطمینان از اورجینال بودن قطعات تعویضی گوشی یکی دیگر از مسائلی است که لزوم مراجعه به نمایندگی رسمی سامسونگ و مرکز تعمیرات موبایل کمک را پر رنگ تر می‌کند. در صورتی که تعمیر موبایل مثل گلکسی جی 7 سامسونگ به تعمیرکار ناشناسی واگذار شود شما نمی‌توانید از اورجینال و اصل بودن قطعات تعویض شده دستگاه اطمینان حاصل کنید اما مراکز تعمیرات تخصصی گوشی مثل موبایل کمک در قبال این موضوع گارانتی و ضمانت ارائه می‌کنند تا خیالتان از بابت اورجینال و اصل بودن قطعه تعویض شده موبایل راحت باشد. پس به هیچ وجه برای تعمیر ال سی دی گوشی خود به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 Duo 

پیشگیری از خراب شدن LCD گلکسی J7 Duo سامسونگ

با توجه به برخی نکات و در نظر گرفتن مسائل خاص می‌توانید از خراب شدن ال سی دی گوشی Galaxy J7 Duo یا هر گوشی دیگری که از آن استفاده می‌کنید جلوگیری به عمل آورید.  به عنوان مثال از آنجایی که تقریبا در 90 درصد مواقع خراب شدن ال سی دی گوشی موبایل ناشی از ضربه و فشارهایی است که به آن ها وارد می‌شود، شما می‌توانید با مراقبت بهتر از موبایل ریسک خراب شدن LCD آن را به حداقل برسانید. همیشه سعی کنید مراقب باشید که گوشی از دست شما به زمین نیفتد چون تقریبا در 90 درصد مواقعی که LCD گوشی کاربران می‌شکند همین عامل باعث شکستن ال سی دی گوشی آن ها شده است. استفاده از قاب های محافظ و گارد موبایل هم می‌تواند موثر باشد و در برخی مواقع LCD و بدنه موبایلتان زا از شکستن نجات دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

مسئله بعدی که توصیه داریم برای مراقبت از گوشی به آن توجه کنید مربوط به تماس گوشی با آب می‌شود. سعی کنید به هیچ عنوان گوشی شما مستقیما با آب و مایعات در تماس نباشد چون نفوذ آب به داخل قاب گوشی و برخورد آن با اجزای سخت افزاری مثل مادربرد، ال سی دی و غیره می‌تواند در عملکرد آن ها اختلال به وجود آورد و حتی منجر به سوختن این قطعات شود. کم نیستند افرادی که هر روز برای تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند و پس از بررسی های لازم مشخص می‌شود که نفوذ آب به داخل گوشی آن ها منجر به سوختن LCD موبایلشان شده است. اگر گوشی شما به طور کامل و اتفاقی در آب غوطه‌ور شد باید خیلی سریع طبق دستوراتی که در مقالهنجات و تعمیر گوشی آب خورده در ۱۰ مرحله ساده ارائه شده عمل کنید تا شانس سالم ماندن آن را داشته باشید.

توصیه ما این است که برای مراقبت از گوشی حتی با دست خیس هم از آن استفاده نکنید چون همین قطرات آب هم می‌توانند به داخل قاب گوشی نفوذ کرده و به مدارها و قطعات سخت افزاری دستگاه آسیب بزنند. با توجه و در نظر گرفتن این مسائل می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی سامسونگ Galaxy J7 Duo جلوگیری به عمل آورید. فراموش نکنید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و جلوگیری از خراب شدن ال سی دی گوشی می‌تواند رویکرد بهتری نسبت به تعمیر آن باشد. اما اگر بنا به هر دلیل کار از کار گذشته و LCD گوشی شما شکسته یا کار نمی‌کند، دیگر باید به فکر تعمیر باشید. در ادامه جزئیات بیشتری در مورد تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo ارائه خواهیم کرد و امیدواریم که راهنمایی لازم را برای شما ارائه کنیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Duo کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo سامسونگ

همیشه هزینه تعمیرات اصلی ترین دغدغه‌ای بوده که کاربران در مورد آن نگران هستند. متاسفانه طی چند سال اخیر چندین عامل مختلف دست به دست هم داده و منجر به افزایش هزینه تعمیرات تخصصی موبایل شده است. اما با این حال مراکزی مثل مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ وجود دارند که با استفاده از خدمات آن ها می‌توانید هزینه تعمیرات تلفن همراه خود را به حداقل برسانید. از آنجایی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک تمام قطعات گوشی مشتریان مستقیما توسط خود شرکت تامین می‌شود، هزینه تامین قطعات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. از سمت دیگر عدم نیاز پرداخت دستمزد به تعمیرکار از جانب مشتری هم منجر به کاهش هزینه های تعمیر خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo شما با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

قیمت ال سی دی اورجینال گوشی گلکسی J7 Duo در مقایسه با قیمت دیگر قطعات سخت افزاری این گوشی نسبتا زیادتر است. مادربرد و LCD این گوشی دو قطعه گران و اصلی آن را تشکیل می‌دهند. بنابراین جای تعجبی ندارد که هزینه تعمیر LCD این اسمارتفون هم در مجموع چندان پایین نباشد و تعویض ال سی دی این گوشی یکی از هزینه‌بردارترین تعمیرات اختصاصی آن به شمار آید. همانطور که پیشنهاد کردیم توصیه ما این است که برای کاهش هزینه تعمیرات ال سی دی این اسمارتفون حتما از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. اما روش ها خاصی هم برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo وجود دارد! به عنوان مثال می‌توانید به جای نصب LCD اورجینال یک عدد LCD کپی (غیر اورجینال) را در آن نصب نمایید. ال سی دی های غیر اورجینال یا کپی نسخه‌ای از LCD موبایل هستند که از نظر کیفیت نسبت به نسخه اصلی در سطح پایین تری قرار دارند و طبیعتا قیمت کمتری را هم ارائه می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با تفاوت LCD های اورجینال و کپی به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo با قیمت مناسب | نمایندگی سامسونگ

 

یک روش یا راه حل دیگر هم برای کاهش هزینه های تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 دو وجود دارد که فقط در شرایط خاص می‌توان از آن استفاده کرد. این روش مربوط به تعویض گلس ال سی دی به جای تعویض کامل این قطعه می‌شود! اما منظور از تعویض گلس چیست؟ صفحه نمایش یا همان LCD گوشی های موبایل از اجزای مختلفی تشکیل شده که در مقالهشرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها در مورد آن ها صحبت کردیم. یکی از این قطعات گلس محافظ ال سی دی است که در واقع یک لایه شیشه‌ای محسوب می‌شود و به عنوان محافظ LCD روی آن پرس شده است. در برخی مواقع ممکن است ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده منجر به شکستن این گلس یا شیشه شود اما به LCD و تاچ موبایل آسیبی وارد نگردد. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس LCD مشکل صفحه نمایش را بدون نیاز به تعویض کامل خود ال سی دی و تاچ برطرف کرد. برای آشنایی بیشتر با پروسه‌ای که در تعویض گلس LCD گوشی های موبایل طی می‌شود توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.  اگر بتوان تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo را با تعویض گلس انجام داد هزینه تعمیرات تقریبا نصف می‌شود. بنابراین این روش را هم به عنوان یکی دیگر از روش های کاهش هزینه تعمیرات J7 Duo lcd به خاطر بسپارید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Duo کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo

اگر تمایل دارید که بدون دردسر و با بهترین کیفیت ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J7 Duo شما تعمیر شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. موبایل کمک سعی کرده بستری را فراهم کند تا کاربران با استفاده از خدمات این مرکز بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و درگیری با ترافیک شهری شاهد تعمیر موبایل خود با بالاترین سطحی کیفی باشند. مراحلی که باید برای استفاده از سرویس این مرکز طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین وقتی از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده می‌کنید هیچ نیازی به مراجعه حضوری یا حتی خروجی از منزل نخواهید داشت و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود و شما در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل خواهید گرفت. گذشته از سهولت خدمات رسانی، تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد در مرکز موبایل کمک شامل مزیت ها و نقاط قوت دیگری هم می‌شود که برخی از اصلی ترین آن ها به شرح زیر هستند:

تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo با قیمت مناسب | نمایندگی سامسونگ

  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری برای انجام تعمیرات موبایل سبب می‌شود که شما بتوانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید و لازم نباشد که بخشی از وقت خود را صرف درگیری با ترافیک شهری و مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل کنید. از سمت دیگر سرعت عمل بالای تیم موبایل کمک هم منجر می‌شود که ظرف کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات لازم روی موبایلتان انجام گیرد.
  • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود با بکارگیری جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها صورت می‌پذیرند و بدین ترتیب بهترین کیفیت ممکن را به همراه خواهند داشت. موبایل کمک تمام تعمیرات صورت گرفته توسط تیم خود را با ضمانت در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند اورجینال بوده و مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند. بنابراین وقتی از خدمات این شرکت استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده راحت خواهد بود.
  • هزینه مناسب: تعرفه هایی که موبایل کمک برای خدمات خود در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه هستند. بنابراین با استفاده از خدمات این شرکت در هزینه هایتان هم صرفه جویی خواهید کرد.
  • بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته: در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از پیشرفته‌ترین تجهیزات و لوازم در تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود که این امر منجر به افزایش کیفیت نهایی تعمیر صورت گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd

پس اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن، بی‌دردسر و با کیفیت بر روی گوشی شما انجام شود، بهتر است همین حالا سفارش خود را در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به ثبت برسانید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی Galaxy J7 Duo خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ J7 Duo

قیمت تاچ ال سی دی J7 Duo

قیمت ال سی دی J7 Duo

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ