تعمیر یا تعویض ال سی دی A20s سامسونگ – A207 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A20s سامسونگ – A207 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A20s سامسونگ – A207 | موبایل کمک

اگر قصد دارید ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s خور را تعویض کنید روند خیلی پیچیده ای ندارد اما به دلیل حساسیت هایی که این قطعه از موبایل های هوشمند دارا می باشد، هم در هنگام استفاده از آن و هم در هنگام تعمیر و تعویض آن خطر شکستگی و ترک خوردگی را می توان برای آن متصور بود. خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ به خودی خود دارای چالش هایی است که به این راحتی ها از ذهن مخاطب کنار نمی رود. در این میان خدماتی مانند تعویض تاچ ال سی دی A20s چالش های مضاعفی را هم با خود به همراه دارد که در ادامه قصد داریم این چالش ها را بررسی و ترفندهایی برای رفع آنها نیز ارائه نماییم. تعمیر تاچ ال سی دی A20s در موبایل کمک با گارانتی در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد تا از این طریق آنها هم با خیال راحت نسبت به دریافت این خدمات اقدام نمایند. در ادامه به بررسی دقیق روند این خدمات می پردازیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A20s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

درباره ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s

قبل از اینکه نکات مربوط به تعویض ال سی دی گوشی گلکسی A20s را با هم مرور کنیم ابتدا لازم دانستیم تا شما را با خود این ال سی دی بیشتر آشنا نماییم. ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s از نوع لمسی خازنی است و با فناوری IPS LCD تولید شده است. صفحه نمایش 6.5 اینچی استفاده شده در این مدل از تولیدات گوشی سامسونگ، دارای رزولوشن تصویر 720 در 1560 پیکسلی است و همچنین تراکم پیکسلی 264 ppi را نیز برای نمایش تصاویر با وضوح بهتر در آن شاهد هستیم. البته که صفحه نمایش های بهتر و قوی تری نسبت به این صفحه نمایش در بازار اسمارت فون های امروزی در دسترس کاربران است اما برای تعویض LCD A20s شما نیاز به دسترسی به قطعات موبایل  اورجینال این صفحه نمایش خواهید داشت.

تاچ ال سی دی a20s

استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت برای این خدمات می تواند موبایل شما را از رده خارج کرده و در مدت کوتاهی آن را تنها به وسیله ای برای زنگ زدن و پیامک دادن تبدیل نماید.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی A20s

در چه مواقعی نیاز به استفاده از خدمات تعویض تاچ ال سی دی A20s خواهیم داشت؟

حال که با مشخصات ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s آشنا شدید، اکنون وقت آن رسیده که شما را با ترفندهای استفاده درست از این ال سی دی آشنا کنیم تا کمتر نیاز به استفاده از خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s داشته باشید. برای این کار نشانه های خرابی این ال سی دی سامسونگ را با هم مرور می کنیم تا شما از این پس با شناخت این نشانه ها از ترفندهای لازم برای جلوگیری از آنها استفاده نمایید.

 • وقتی ال سی دی ترک برداشته و یا شکسته باشد.

ترک برداشتن ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s یک چالش مهم برای کاربران این موبایل است. تاچ ال سی دی این موبایل از یک پازل سه بخشی تشکیل شده است. پایین ترین لایه این پازل مربوط به ال سی دی موبایل A20s است. لایه بالایی به تاچ گوشی اختصاص می یابد و نزدیک ترین لایه به چشم انسان نیز گلس گوشی است که نقش محافظتی از این پازل را به عهده دارد. حال نکته اینجاست که در صورت شکستن و یا ترک برداشتن گلس، تنها با تعویض این قطعه این امکان برای تعمیرکار فراهم است تا موبایل شما را مانند روز اول به دست شما برساند. اما در صورتی که شکستگی و ترک برداشتن به لایه های زیرین رسیده باشد، شما نیاز به تعویض ال سی دی گوشی گلکسی A20s خود خواهید داشت.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A20s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

 • وقتی رنگ ال سی دی A20s بنفش شده و یا قسمتی از آن تار شده باشد.

یکی دیگر از نشانه های خرابی ال سی دی موبایل تیره شدن و بنفش شدن قسمتی از آن می باشد. البته در روزهای ابتدایی حتی ممکن است امکان استفاده از صفحه نمایش برای کاربر وجود داشته باشد اما به مرور شما چاره ای جز تعویض LCD A20s پیش روی خود نخواهید داشت.

 

تاچ ال سی دی a20s

 

 • وقتی تاچ ال سی دی خراب شده باشد.

تاچ ال سی دی موبایل نیز در معرض خرابی هایی قرار دارد. عمل نکردن تاچ عملاً امکان استفاده از موبایل را از کاربر سلب نموده و گوشی موبایل را تبدیل به یک وسیله بلااستفاده می نماید. در صورت خراب شدن تاچ شما راه ارتباطی ای با سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در موبایل خود نخواهید داشت. در این مواقع نیز نسخه ای جز تعویض ال سی دی موبایل A20s شفابخش موبایل شما نخواهد بود.

 • وقتی ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s شما پرپر می زند.

آخرین نشانه ای که برای خرابی تاچ ال سی دی گلکسی A20s به آن می پردازیم، مربوط به پرپر زدن این صفحه نمایش است. این ایراد نیز از جمله ایرادات اساسی در این قطعه بوده و چاره ای جز تعویض ال سی دی گوشی A20s برای کاربر باقی نمی گذارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

عوامل تاثیر گذار در هزینه خدمات تعمیر تاچ ال سی دی A20s

اکنون با دلایل خرابی ال سی دی این موبایل آشنا شدید. اما دغدغه دیگری که برای کاربران در زمینه تعمیر موبایل وجود دارد، مربوط به هزینه این خدمات و قیمت تاچ ال سی دی A20s می باشد. برای اینکه بتوانید قیمت ال سی دی A20s و هزینه تعویض آن را بهینه کنید، ابتدا باید با عوامل مؤثر بر این هزینه آشنا شوید. مهم‌ ترین این عوامل به شرح زیر هستند:

 • نوع خرابی ال سی دی: در صورتی که خرابی ال سی دی ناشی از شکستگی گلس باشد، هزینه کامل تعمیر تاچ ال سی دی A20s عدد قابل توجهی نخواهد بود.
 • دستمزد تعمیرکار
 • قیمت ال سی دی A20s

حال با شناخت این عوامل این فرصت برای شما فراهم است تا بتوانید هزینه نهایی تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s را برای خود بهینه کنید. برای این کار می توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ، ال سی دی سامسونگ A20s را با قیمت منصفانه ای تهیه کنید.
 • وظیفه تعمیر ال سی دی گوشی A20s را به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید تا دستمزد وی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تنظیم شود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A20s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A20s در موبایل کمک

موبایل کمک برندی آشنا در ارائه خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ است. دریافت خدمات تعویض تاچ ال سی دی A20s یا تعمیر این قطعه از موبایل کمک برای کاربران مزیت هایی به شرح زیر خواهد داشت:

 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای تعمیرات موبایل سامسونگ خواهید داشت و خیال خود را از کیفیت خدمات راحت خواهید کرد.
 • برای خدمات تعویض ال سی دی گوشی گلکسی A20s گارانتی دریافت خواهید کرد.
 • در موبایل کمک نرخ هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و از این طریق می توانید حداکثر صرفه جویی را در هزینه های خود بابت تعویض تاچ ال سی دی A20s داشته باشید.

چه چیزی می تواند بهتر از استفاده از نام آشناترین برند تعمیرات گوشی سامسونگ با بهینه‌ ترین هزینه ها کاربران موبایل سامسونگ گلکسی A20s را خوشحال نماید!

بیشتر بخوانید:

قطعات A20s

قیمت تاچ ال سی دی A20s

قیمت ال سی دی A20s

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ