تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A8 Plus سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A8 Plus سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A8 Plus سامسونگ | موبایل کمک

در صورتی که روی صفحه نمایش گوشی گلکسی A8 پلاس 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy A8+ 2018) شما ترک یا شکستگی هایی ایجاد شده اما با وجود آن ها تاچ و ال سی دی موبایل بدون مشکل کار می‌کنند، می‌توانید با تعویض گلس مشکل را برطرف سازید. اما برای تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 باید از سرویس نمایندگی سامسونگ استفاده کنید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد. در ادامه دقیق تر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A8 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گلس ال سی دی چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 صحبت کنیم بهتر است ماهیت گلس ال سی دی گوشی های موبایل را برایتان تشریح کنیم و مشخص نماییم که منظور از این قطعه چیست!؟ خیلی از افراد به اشتباه تصور دارند که گلس همان لایه محافظی است که در هنگام خرید موبایل به عنوان لوازم جانبی و یک لایه نازک روی صفحه نمایش گوشی ها نصب می‌شود، اما در اصطلاح فنی گلس ال سی دی چیزی نیست که این دسته از افراد تصور می‌کنند. گلس در واقع یک لایه شیشه ضخیم است که توسط شرکت سازنده موبایل روی پنل نمایشگر آن پرس شده و کاربر امکان جداسازی آن را نخواهد داشت!

وظیفه این لایه شیشه ای یا همان گلس ال سی دی در واقع محافظت از صفحه نمایش یا همان LCD موبایل خواهد بود. گلس صفحه نمایش سبب می‌شود که کاربر مستقیما با LCD در تماس نباشد و عملا روی گلس را لمس کرده و تعامل خود با صفحه نمایش موبایل را از این طریق برقرار سازد. با توجه به این مسئله کاملا مشخص است وقتی از تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 صحبت می‌کنیم منظورمان چیست! در این تعمیر تخصصی منظور تعویض کردن لایه شیشه‌ای و محافظی خواهد بود که روی صفحه نمایش گوشی پرس شده و طبیعتا کاربر قابلیت جداسازی آن را ندارد!

 

تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018

 

تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018

اما چه زمانی تعویض کردن گلس ال سی دی موبایل باید انجام شود؟ این تعمیر را در واقع می‌توان زیرشاخه‌ای از تعمیرات ال سی دی موبایل محسوب کرد. این روش تعمیر دقیقا در مقابل تعویض تاچ ال سی دی قرار دارد و روشی متفاوت نسبت به آن است. در تعویض گلس خود پنل تاچ و LCD گوشی تعویض نمی‌شوند و به همان حالت قبل و فابریک باقی می‌مانند و صرفا لایه شیشه یا همان گلس روی صفحه نمایش دستگاه تعویض خواهد شد. بنابراین ماهیت تعویض گلس با تعویض تاچ LCD گوشی کاملا تفاوت دارد و اگرچه این دو از زیرشاخه های تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل هستند اما جزئیات متفاوتی خواهند داشت.

اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که چه زمانی باید از تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 برای رفع مشکل گوشی استفاده کرد؟! همانطور که گفتیم در تعویض گلس فقط لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش تعویض خواهد شد و پنل تاچ و ال سی دی گوشی به همان صورت قبیل باقی مانده و مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین با توجه به این مسئله می‌توان متوجه شد که تعویض گلس فقط در شرایطی قابل انجام است که پنل تاچ و ال سی دی موبایل سالم باشند! اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ یا LCD موبایل به وجود آید، دیگر نمی‌توان از تعویض گلس استفاده کرد و می‌بایست تعویض کامل تاچ ال سی دی در دستور کار قرار گیرد.

به عنوان مثال تصور کنید گوشی سامسونگ Galaxy A8 Plus 2018 شما از دستتان افتاده و پس از برخورد با زمین شکستگی ها و ترک هایی روی صفحه نمایش دستگاه به وجود آمده، اما علیرغم این شکستگی و ترک ها همچنان تاچ و LCD موبایل بدون مشکل کار می‌کنند! در این شرایط می‌توان از تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 استفاده کرد! اما در سمت مقابل اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ یا ال سی دی گوشی به وجود آمده باشد (برای مثال قسمتی از LCD سیاه شود یا تاچ گوشی درست کار نکند) دیگر نمی‌توانید با تعویض گلس مشکل را رفع کرده و باید به دنبال تعویض ال سی دی گلکسی S8 Plus 2018 باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A8 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی سامسونگ و تعویض گلس ال سی دی گوشی

نکته بسیار مهمی که باید در تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل و به ویژه گوشی موبایل سامسونگ توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید مربوط به بکارگیری سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی سامسونگ می‌شود. تعمیرات موبایل سامسونگ در ایران  می‌تواند با بهترین کیفیت تعمیرات تخصصی گوشی های این برند و تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 را انجام دهد. به عنوان مثال در مرکز موبایل کمک این تعمیر با ارائه تضمین و گارانتی انجام خواهد شد و بدین ترتیب خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی دستگاه راحت می‌شود. اکیدا توصیه داریم برای انجام این تعمیر از سرویس هر تعمیرکار کم تجربه و مرکز تعمیرات ناشناسی استفاده نکنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی سامسونگ موبایل

در تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل شرکت سامسونگ باید مراحل بسیار دقیق و حساسی طی شوند و استانداردهای خاصی رعایت گردند تا نتیجه تعمیر رضایت بخش باشد و گلس صفحه نمایش گوشی برای مدت زمان طولانی روی ال سی دی آن نصب شده و کارایی و دوام لازم را ارائه دهد. همچنین برای انجام این تعمیر باید از دستگاه های خاصی کمک گرفته شود که هر یک چندین میلیون تومان قیمت دارند و در هر مرکز تعمیرات موبایلی شاهد وجود این دستگاه ها نخواهید بود. تجربه تعمیرکار و آگاهی وی از جزئیات تعمیر مورد نظر هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مستقیما روی کیفیت تعمیرات گوشی تاثیر می‌گذارد.

 

تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018

 

با توجه به این مسائل اکیدا توصیه داریم که برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ فقط از سرویس نمایندگی های رسمی این شرکت استفاده کنید. با توجه به این مسئله شما می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کرده و خیالتان از همه نظر راحت باشد. موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب و سرویس گیری به شمار آید. در ادامه مطلب سعی می‌کنیم دقیق تر شما را با جزئیات و نکات مهم در تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 و سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک آشنا سازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A8 Plus  

هزینه تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018

از دیگر سوالات مهمی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به هزینه انجام تعمیر گلس ال سی دی گوشی Galaxy A8+ 2018 می‌شود. طبیعتا هیچ کاربری دوست ندارد که هزینه خیلی زیادی را بابت تعمیر موبایل خود پرداخت کند و خوشبختانه خبر خوب این است که اگر بتوانید به جای تعویض کامل پنل تاچ و LCD موبایل خویش، تعویض گلس را انجام دهید هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. هزینه تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 تقریبا نصف هزینه‌ای است که باید در شرایطی پرداخت گردد که قرار شده پنل تاچ و LCD دستگاه به طور کامل تعویض گردد.

بنابراین اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانید از تعویض گلس برای رفع مشکل نمایشگر موبایلتان استفاده کنید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها به عمل می‌آید. از آن جالب تر اینکه شما می‌توانید با استفاده از سرویس و خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک به عنوان نمایندگی سامسونگ از قطعات موبایل اورجینال بهره‌مند شده و بدون نیاز به پرداخت دستمزد به تعمیرکار، با کمترین هزینه ممکن تعمیرات گلس گوشی را انجام دهید. از آنجایی که قطعات گوشی های سامسونگ هم در این مرکز مستقیما و با قیمت اصلی توسط شرکت تهیه می‌شوند، هزینه آن ها هم نسبت به بازار آزاد کمتر خواهد بود و بدین ترتیب در مجموع تعمیرات صفحه نمایش گوشی با کمترین هزینه در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ انجام می‌گیرد. پس نگران هزینه تعمیر نباشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A8 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مراحل اصلی تعویض گلس ال سی دی Galaxy A8+ 2018

بد نیست کمی هم در رابطه با مراحلی صحبت کنیم که باید در تعویض گلس ال سی دی Galaxy A8+ 2019 طی شوند. شاید تصور کنید که مراحل انجام این تعمیر باید ساده باشد، اما اصلا اینطور نیست! جالب است بدانید که تعویض گلس از نظر فنی برای یک تعمیرکار پیچیدگی و دردسرهای بسیار بیشتری در مقایسه با تعویض تاچ و ال سی دی دارد. مراحل کلی که باید در انجام این تعمیر طی شوند به شرح زیر هستند:

  • جدا کردن پنل ال سی دی: در اولین قدم باید صفحه نمایش یا همان پنل ال سی دی گوشی با احتیاط از بدنه آن جدا شود. در این مرحله تعمیرکار باید دقت کند که از خرد شدن شیشه روی نمایشگر و آسیب دیدن خود LCD موبایل جلوگیری به عمل آورد. بنابراین این مرحله باید به دست یک تعمیرکار با تجربه انجام گردد.
  • جداسازی گلس شکسته: در مرحله دوم باید قطعات گلس شکسته صفحه نمایش از روی آن جدا شوند. این مرحله بسیار حساس است و در صورتی که دقت لازم در انجام آن صرف نشود، احتمال دارد به ال سی دی موبایل آسیب وارد شده و عملا دیگر نتوان مشکل گوشی را با تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 رفع کرد. بنابراین این مرحله هم باید به دست یک تعمیرکار مجرب و خوب انجام گیرد.

 

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A8 Plus

 

  • نصب گلس جدید: بعد از اینکه صفحه نمایش گوشی کاملا تمیز شد و قطعات گلس شکسته قبلی از روی آن برداشته شدند، باید گلس جدید روی صفحه آن پرس شود. انجام این کار با استفاده از دستگاه های خاصی صورت می‌پذیرد که فقط در نمایندگی های رسمی سامسونگ شاهد ارائه آن ها هستیم و در سایر مراکز تعمیرات موبایل نمی‌توانید نمونه های با کیفیت آن را پیدا کنید.
  • حباب زدایی: بعد از پرس گلس جدید باید یک مرحله حباب زدایی هم از فضای مابین گلس و ال سی دی انجام گیرد. این مرحله هم از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌بایست با روش های خاصی صورت پذیرد که فقط تعمیرکاران رسمی سامسونگ با این روش ها آشنایی دارند.
  • نصب پنل ال سی دی: طبیعتا بعد از اینکه مراحل اصلی کار به پایان رسیدند باید پنل تاچ و LCD گوشی دوباره روی صفحه نمایش آن نصب شود. یک تعمیرکار خوب می‌تواند به راحتی و ظرف چند دقیقه این کار را انجام دهد.

بنابراین برخلاف آن چیزی که اغلب کاربران تصور دارند، تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 کار آسانی نیست و نیاز به دقت، ابزارهای خاص و تجربه بالا خواهد داشت. به همین جهت اکیدا توصیه داریم که این تعمیر را فقط در نمایندگی های رسمی سامسونگ انجام دهید. مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک به عنوان نمایندگی سامسونگ تهران می‌تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد و تعمیرات تخصصی موبایل این برند را با بهترین کیفیت و هزینه برایتان امکانپذیر سازد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Plus  

 

برای تعویض گلس سامسونگ A8 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گارانتی و تعویض گلس ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018

گارانتی موبایل گاها می‌تواند مقوله سردرگم کننده‌ای باشد! چون عموما ضوابط و قوانینی در گارانتی گوشی های موبایل قید می‌شود که در خیلی از مواقع عملا تعمیر رایگان گوشی از طریق این سرویس را غیرممکن می‌سازد.در 90 درصد مواقع هم تعویض گلس ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 را هم نمی‌توان با استفاده از گارانتی موبایل انجام داد اما چرا؟ ضوابط گارانتی گوشی های موبایل به گونه‌ایست که خرابی های ناشی از سهل انگاری کاربر و عوامل محیطی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد! به بیان دیگر گارانتی صرفا خرابی هایی را تحت پوشش قرار خواهد داد که خود به خود در موبایل و قطعات آن ایجاد شوند و کاربر در به وجود آمدن آن ها نقشی نداشته باشد.

از آنجایی که شکستن گلس صفحه نمایش تقریبا همیشه پس از وقوع اتفاق هایی مثل افتادن گوشی از دست کاربر یا وارد شدن ضربه و فشار به آن رخ می‌دهد، عملا قرار گرفتن آن تحت پوشش گارانتی غیرممکن خواهد بود چون این نوع خرابی و مشکل خود به خود ایجاد نمی‌شود. بنابراین شما نمی‌توانید تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 را با گارانتی انجام دهید. اما جالب است بدانید که بیمه موبایل از این مقوله و خرابی های این چنینی پشتیبانی می‌کند. یعنی حتی خرابی هایی که در اثر سهل انگاری کاربر و بروز اتفاق های خاص رخ دهد هم توسط بیمه گوشی پشتیبانی می‌شوند. بنابراین اگر خیلی نگران خرابی های این چنینی و اتفاق های مشابه هستید، بد نیست گوشی خود را بیمه کنید.

 

تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018

 

تعویض گلس شکسته صفحه Galaxy A8 Plus 2018 در موبایل کمک

با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ ارائه شده می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعویض گلس شکسته صفحه نمایش گوشی Galaxy A8 Plus 2018 را با بهترین کیفیت و دریافت ضمانت انجام دهد. همچنین تعمیرات تخصصی موبایل و گوشی سامسونگ در این مرکز با صرف کمترین هزینه قابل انجام خواهد بود. موبایل کمک سعی کرده که تعمیرات تلفن همراه را به شیوه بسیار ساده‌تر و مدرن برای کاربران و متقاضیان مقدور سازد. در همین راستا ثبت سفارش تعمیر بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام است.

پیک رایگان موبایل کمک پس از اعزام به محل، گوشی را از متقاضی تعمیرات دریافت کرده و به مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ یعنی موبایل کمک ارجاع می‌دهد. کارشناسان این مرکز با بررسی دقیق تعمیرات لازم را روی گوشی انجام خواهند داد و دستگاه بعد از عبور از مرحله تست، دوباره با پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. در نهایت هم هزینه تعمیرات توسط متقاضی پرداخت خواهد شد. بنابراین با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 را به شیوه‌ای کاملا مدرن و نو انجام دهید و در زمان و هزینه صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای داشته باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A8 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ثبت سفارش تعمیرات موبایل | نمایندگی سامسونگ

پس اگر قرار است تعمیرات تخصصی مثل تعویض گلس شکسته گلکسی A8 پلاس 2018 روی صفحه نمایش گوشی شما انجام شود، به هیچ عنوان نباید از سرویس هر تعمیرکاری استفاده کنید. انجام این کار می‌تواند ریسک های زیادی را در پی داشته باشد. با استفاده از خدماتی که مرکز موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ در ایران ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی این گوشی را با بهترین کیفیت و ضمانت انجام دهید. برای کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش تعمیرات می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت برسانید. فراموش نکنید با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات سامسونگ بازار موبایل ایران از ضمانت کیفیت تعمیرات و تضمین اورجینال بودن قطعات بهره‌مند خواهید شد.

بیشتر بخوانید:

قطعات A8 پلاس 2018

گلس سامسونگ a8 plus

گلس گوشی a8 پلاس سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ