تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 2016 سامسونگ – J120 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 2016 سامسونگ – J120 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 2016 سامسونگ – J120 | موبایل کمک

گوشی گلکسی جی 1 مدل 2016 سامسونگ (Samsung Galaxy J1 2016) یکی از گوشی های رده پایین و ارزان قیمت این شرکت است که در ماه ژانویه (January) سال 2016 شاهد رونمایی آن بودیم. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی رسمی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی این موبایل از قبیل ال سی دی گلکسی جی 1 2016 را با بهترین قیمت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی گوشی Galaxy J1 2016 سامسونگ

گوشی سامسونگ گلکسی J1 2016 یکی از گوشی های ارزان قیمت شرکت سامسونگ بود که در اوایل سال 2016 شاهد رونمایی از آن بودیم. این گوشی صفحه نمایشی 4.5 اینچی دارد و پنل آن از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) است. متاسفانه خراب شدن ال سی دی این گوشی مثل دیگر گوشی های موبایل بسیار شایع بوده و زیاد رخ می‌دهد. همچنین تعمیر باتری این گوشی هم از دیگر تعمیرات رایج آن است. در تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 عموما دو حالت مختلف به وجود می‌آید. حالت اول مربوط به زمان می‌شود که به تاچ و ال سی دی آن آسیب وارد شده باشد و یکی از این دو قطعه یا هر دوی آن کار نکنند. در اینگونه مواقع تنها راه حل موجود مربوط به تعویض تاچ و LCD می‌شود و راه دیگری به غیر از این وجود نخواهد داشت.

اما در برخی مواقع دیگر ممکن است در اثر ضربه یا فشاری که با گوشی وارد شده فقط گلس روی ال سی دی آن ترک بردارد یا بشکند و خود تاچ و LCD بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس شکسته ال سی دی گوشی مشکل را برطرف کرد و لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD دستگاه وجود ندارد. تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی هزینه کمتری دارد و در آن تاچ و LCD موبایل تعویض نمی‌شوند و نگرانی از بابت کیفیت ال سی دی و تاچ جدید وجود نخواهد داشت. پس عموما تعمیر LCD سامسونگ Galaxy J1 2016 به دو صورت انجام می‌شود که شامل تعویض کامل تاچ ال سی دی و تعویض گلس روی ال سی دی می‌شود. با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید هر دو تعمیر مذکور را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی (J1 (2016 

تعویض تاچ ال سی دی موبایل سامسونگ گلکسی J1 2016

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم در حالتی که به تاچ LCD گوشی آسیبی وارد شود تنها راه حل انجام تعمیرات مربوط به تعویض آن ها خواهد بود و هیچ راه دیگری برای تعمیر کردن گوشی در این وضعیت وجود ندارد. در تعویض تاچ ال سی دی گوشی باید به نکات خاصی توجه شود. اولین و مهمترین نکته مربوط به کیفیت تاچ ال سی دی گوشی می‌شود که قرار شده در گوشی نصب گردند. تاچ ال سی دی گوشی ها در دو نسخه اورجینال و کپی (غیر اورجینال) وجود دارند که برای درک بهتر تفاوت مابین آن ها توصیه داریم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟بپردازید. اگر بخواهیم خیلی خلاصه بگوییم باید اینطور گفت که ال سی دی اورجینال نمونه فابریک LCD موبایل است و کیفیت مشابه با نسخه اصلی و فابریک را ارائه می‌کند و طبیعتا قیمت آن هم چندان ارزان نیست اما LCD کپی نسخه‌ای از ال سی دی موبایل است که قیمت و کیفیت پایین تری در مقایسه با ال سی دی اورجینال دارد. انتخاب اینکه کدامیک از این دو مورد در تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 کاربر مورد استفاده قرار گیرند بر عهده وی خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نکته بعدی که باید در تعویض تاچ ال سی دی گوشی به آن دقت شود مربوط به قیمت و هزینه‌ای می‌شود که باید از جانب شما پرداخت گردد. متاسفانه برخی مراجع و تعمیرکاران قیمت های عادلانه‌ای را پیشنهاد نمی‌دهند و بدین سبب احتمال دارد قیمت هایی که برای تعویض LCD به شما ارائه خواهد شد متفاوت باشند. با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید با کمترین قیمت ممکن تعویض ال سی دی و تاچ گوشی سامسونگ Galaxy J1 2016 را انجام دهید و خیالتان هم از بابت کیفیت تعمیرات هم راحت باشد. خوشبختانه در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعمیراتی مثل تعمیر LCD و تاچ گلکسی J1 2016 با ضمانت انجام می‌شود. در ادامه بیشتر در رابطه با هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy J1 2016 صحبت خواهیم کرد.

تعویض گلس شکسته ال سی دی گلکسی J1 2016

روی و حالت بعدی که در تعمیرات ال سی دی و تاچ گلکسی جی1 2016 از آن استفاده می‌شود، تعویض گلس است. تعویض گلس LCD موبایل فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی آسیبی به تاچ و LCD آن وارد نشده باشد و شکستگی هایی به صورت سطحی بر روی گلس صفحه نمایش ایجاد شوند. در این حالت ممکن است حتی شکستگی های روی صفحه نمایش موبایل عمیق باشند ام در هر حال نباید اختلالی در عملکرد تاچ و LCD گوشی به وجود آید. در صورتی که کوچک ترین اختلالی در عملکرد یکی از این دو قطعه ایجاد شود، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و تنها راه تعمیر در تعویض کامل تاچ و LCD خلاصه خواهد شد. اگر بتوان تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 را با تعویض گلس انجام داد دو مزیت اصلی به وجود می‌آید. اولین مزیت این است که هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد و دومین مزیت مربوط به این می‌شود که دیگر نیازی به تعویض تاچ و LCD گوشی وجود نخواهد داشت و عملا از همان تاچ و LCD اورجینال و فابریک گوشی استفاده خواهد شد.

برخلاف تصوری که خیلی از افراد دارند، تعویض گلس ال سی دی گوشی نسبت به تعویض خود تاچ و LCD نیاز به دقت و پشت سر گذاشتن مراحل بیشتری دارد. در این حالت تعمیر باید از دستگاه هایی خاصی استفاده شود که امکان جداسازی گلس قدیمی و شکسته از روی ال سی دی و پرس کردن (لمینیت) گلس جدید بر روی صفحه نمایش را مقدور می‌سازند. همچنین حباب زدایی هم یکی دیگر از مراحل مهم انجام این تعمیر است که مربوط به از بین بردن حباب های هوای مابین گلس LCD و خود ال سی دی می‌شود. با این حال از آنجایی که قیمت گلس گوشی نسبت به کل مجموعه تاچ و ال سی دی کمتر است، طبیعتا هزینه تعمیرات در این حالت هم از حالت تعویض تاچ ال سی دی کمتر خواهد بود. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعویض گلس ال سی دی گلکسی J1 2016 را هم با بهترین قیمت و کیفیت ممکن انجام دهید.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 | نمایندگی سامسونگ

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 سامسونگ

اما هزینه تعمیر ال سی دی و تاچ سامسونگ Galaxy J1 2016 چقدر است؟ خوشبختانه چون LCD این گوشی ابعاد بزرگی ندارد و ا رزولوشن بالایی هم بهره نمی‌برد، قیمت نسخه اورجینال آن در مقایسه با گوشی های جدید و مدرن سامسونگ به مراتب کمتر است. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ حتی می‌توانید در بدترین شرایط هم با بهترین قیمت ممکن تاچ ال سی دی Galaxy J1 2016 را تعویض کنید. البته برای کاهش هزینه تعمیرات LCD گوشی مذکور می‌توانید از ال سی دی و تاچ های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی هم استفاده کنید. در این حالت هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد. اگر از گوشی سامسونگ گلکسی جی1 2016 خود به عنوان گوشی دوم استفاده می‌کنید و کیفیت عملکرد LCD آن خیلی برایتان حائز اهمیت نیست، به عقیده ما نصب ال سی دی کپی هم می‌تواند گزینه خوبی برایتان باشد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش گوشی را برطرف کنید هم صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. هزینه تعویض گلس صفحه نمایش این گوشی به مراتب نسبت به هزینه تعویض کامل تاچ و LCD کمتر است. البته همانطور که قبلا هم اشاره کردیم برای اینکه بتوان مشکل صفحه نمایش موبایل را با تعویض گلس برطرف کرد حتما باید شرایط خاصی برقرار بوده و اختلالی در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل به وجود نیامده باشد. در صورتی که در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی کوچک ترین اختلالی ایجاد شود دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و باید تاچ و ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض گردند. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تحت هر شرایط تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید و از یک تعمیر بی‌دردسر و تضمین شده لذت ببرید.

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016

با سرویس و خدماتی که مرکز موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی موبایل خود را با بهترین کیفیت و بدون دردسر انجام دهید. خدمات این مرکز به گونه‌ای تدارک دیده شده که کمتری دردسر را برای کاربر به همراه داشته باشد. بدین منظور برای ثبت سفارش تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا ضمن تماس با شماره 02175147 قابل انجام خواهد بود. بعد از ثبت سفارش هم کاربر هیچ نیازی به مراجعه حضوری و ایجاد اختلال در کارهای روزمره خود نخواهد داشت و پیک رایگان موبایل کمک ضمن اعزام به آدرس وی، گوشی معیوب را درب منزل از او تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

در شرکت موبایل کمک کارشناسان این مرکز با استفاده از مدرن ترین و جدیدترین تجهیزات و روش ها به بررسی گوشی می‌پردازند و تعمیرات لازم را بر روی دستگاه انجام می‌دهند. سرعت عمل بالا یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ است. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 در این مرکز عموما در کمتر از 4 ساعت تکمیل می‌شوند. بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی انجام شد هم دستگاه با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید بدون دردسر و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری و هدر دادن زمان در ترافیک شهری و غیره تعمیرات تخصصی گوشی خود را انجام دهید.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 | نمایندگی سامسونگ

 

مزیت های سرویس موبایل کمک |نمایندگی سامسونگ

با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از برخی مزیت های اصلی و مهم بهره‌مند خواهید شد که منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه ها می‌شوند. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که بکارگیری سرویس و خدمات موبایل کمک برایتان به ارمغان می‌آورد شامل موارد زیر هستند:

  • برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش از طریق سایت یا با یک تماس تلفنی انجام خواهد شد و دریافت و تحویل گوشی هم با پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود. بدین ترتیب شما بدون اینکه هیچ اختلالی در کارهای روزمره خود ایجاد کنید قادر به انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 خواهید بود.
  • تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شود از فروشگاه قطعات موبایل  تامین شده و از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند. همچنین تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شود هم تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی خواهند بود. پس با سرویس موبایل کمک یک تعمیر مطمئن را تجربه خواهید کرد.
  • سرعت عمل در خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده بسیار بالاست و این موضوع سبب می‌شود تعمیرات تخصصی موبایل در سریع ترین زمان ممکن انجام شوند. عموما کاربران چیزی در حدود 5 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک، گوشی تعمیر شده خود را از پیک رایگان این مرکز تحویل می‌گیرند.
  • یکی دیگر از مهمترین مزیت های استفاده از سرویس موبایل کمک مربوط به هزینه و تعرفه هایی می‌شود که از سوی آن در نظر گرفته شده است. تعرفه و هزینه سرویس های این مرکز تعمیرات به مراتب مقرون به صرفه تر از بازار آزاد هستند.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به شمار می‌روند. بنابراین با واگذاری تعمیرات تخصصی گوشی خود به این شرکت می‌توانید با خیالی آسوده یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 2016 یا هر تعمیر دیگری که مورد نیازتان است در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ