تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 4 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 4 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 4 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس گوشی یکی از تعمیرات پیشرفته و نوینی است که می‌تواند منجر به کاهش هزینه ها و دردسرهای تعمیرات ال سی دی شود. با خدمات تعمیر موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ Note 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گلس ال سی دی چیست؟

اولین سوالی که باید پیش از صحبت در رابطه با گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 به آن پاسخ داده شود مربوط به ماهیت گلس ال سی دی خواهد بود. اصلا منظور از گلس ال سی دی چیست؟ خیلی از افراد تصور دارند که گلس ال سی دی همان لایه محافظی است به عنوان لوازم جانبی خریداری می‌شود و روی ال سی دی گوشی های موبایل نصب خواهد شد تا بدین ترتیب از به وجود آمدن خط و خش بر روی صفحه نمایش دستگاه جلوگیری شود، اما در اصل و عمل اینطور نیست و گلس ال سی دی در واقع شیشه‌ای است که شرکت سازنده صفحه نمایش گوشی آن را روی ال سی دی و تاچ دستگاه پرس کرده است و به دست کاربر یا تعمیرکاران موبایل قابل جداسازی نیست. بنابراین ماهیت گلس ال سی دی با تصوری که عموما کاربران از آن دارند متفاوت خواهد بود. پس زمانی که از تعویض گلس ال سی دی یا گلس گوشی صحبت می‌شود، منظور تعویض شیشه‌ای است که روی نمایشگر دستگاه پرس شده و توسط کاربر قابل جداسازی و تعویض نیست.

چه زمانی تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 قابل انجام است؟

متاسفانه تعویض گلس گوشی تحت هر شرایط قابل انجام نخواهد بود و باید حتما شرایط خاصی برقرار باشد که بتوان تعویض گلس را جایگزین تعویض کامل مجموعه تاچ و ال سی دی کرد. این شرایط در گوشی گلکسی نوت 4 سامسونگ و دیگر گوشی های موبایل به صورت کاملا یکسان باید وجود داشته باشند. شرایط مذکور شامل سالم بودن ال سی دی و سالم بودن تاچ می‌شود. یعنی زمانی می‌توانید تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 را جایگزین تعویض کامل ال سی دی و تاچ گوشی کنید که در اثر ضربه وارد بر دستگاه فقط شیشه روی صفحه نمایش آن شکسته باشد و تاچ و ال سی دی گوشی علیرغم شکستگی هایی که روی صفحه نمایش دستگاه به وجود آمده بدون مشکل کار کنند. در این شرایط می‌توان با تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 مشکل صفحه نمایش و شکستگی های آن را برطرف کرد. پس فقط زمانی می‌توان به جای تعویض ال سی دی و تاچ با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش را برطرف کردن که تاچ و ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 4

تعویض گلس گوشی چه مزایایی نسبت به تعویض ال سی دی دارد؟

زمانی که بتوان با تعویض گلس بدون نیاز به تعویض کل تاچ ال سی دی مشکل صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 را برطرف کرد، دو مزیت اصلی به وجود می‌آید که به شرح زیر هستند:

 

تعویض گلس گوشی سامسونگ نوت 4

 

  • کاهش هزینه تعمیر: هزینه تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 در مقایسه با هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی به مراتب کمتر خواهد بود و تقریبا نصف می‌شود. بنابراین اگر بتوانید مشکل صفحه نمایش و شکستگی های روی آن را با تعویض گلس برطرف کنید، هزینه تعمیر طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و این موضوع یکی از اصلی ترین مزایای تعویض گلس در مقایسه با تعویض کامل تاچ و ال سی دی خواهد بود.
  • نبود نگرانی مبنی بر اورجینال بودن ال سی دی: زمانی که بتوان مشکل و شکستگی های صفحه نمایش را با تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 برطرف کرد، فقط گلس روی ال سی دی تعویض می‌شود و خود تاچ ال سی دی گوشی تعویض نخواهند شد. همین امر است که منجر به کاهش هزینه تعمیر می‌شود. بدیهی است که در این شرایط نگرانی از بابت اورجینال بودن یا نبودن ال سی دی نخواهید داشت چون عملا ال سی دی فابریک موبایل در دستگاه باقی مانده و تعویض نشده است. اما زمانی که بخواهید تعویض ال سی دی و تاچ انجام دهید، این موضوع حائز اهمیت می‌شود و گاها دردسرساز هم خواهد شد.

پس دو مورد فوق از اصلی ترین مزایای تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 نسبت به تعویض کامل تاچ و ال سی دی این گوشی محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران

هزینه تعویض گلس ال سی دی گلکسی نوت 4 چقدر است؟

همانطور که اشاره داشتیم هزینه تعویض گلس ال سی دی در مقایسه با تعویض کامل ال سی دی و تاچ گوشی به مراتب کمتر است و تقریبا نصف آن خواهد بود. بنابراین خیلی نگران هزینه تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 نباشید. اگر می‌خواهید گلس ال سی دی گوشی خود را با کمترین هزینه و قیمت ممکن تعویض کنید و در عین حال از ضمانت تعمیر بهره‌مند شده و خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 چقدر طول می‌کشد؟

تعویض گلس گوشی های موبایل در مقایسه با تعویض ال سی دی و تاچ به زمان بیشتری نیاز دارد چون این تعمیر توسط تعمیرکاران قابل انجام نیست و باید با طی شدن مراحل خاص در دستگاه های منحصر به فردی انجام شود که بدین منظور طراحی شده‌اند. در پروسه تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 باید ابتدا با استفاده از یک دستگاه خاص، گلس شکسته روی ال سی دی گوشی از آن جدا شود. سپس با یک دستگاه دیگر گلس جدید روی ال سی دی گوشی پرس می‌شود و در نهایت و مرحله آخر هم با یک دستگاه دیگر حباب زدایی از ال سی دی و گلس روی آن انجام خواهد شد. به طور کلی عموما تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 یا دیگر گوشی های موبایل چیزی در حدود 1 الی 2 روز طول می‌کشد. توصیه می‌کنیم برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن هیچوقت برای تعویض گلس گوشی عجله نکنید و اجازه دهید مراحل کار به ترتیب و طبق استانداردهای لازم طی شود تا بهترین نتیجه برایتان به همراه آید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ Note 4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 در مرکز موبایل کمک

احتمالا این سوال در ذهنتان به وجود آمده که بهترین مرجع برای تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی نوت 4 کدام است؟ ما به شما مرکز موبایل کمک را در این راستا معرفی می‌کنیم. موبایل کمک با بهره‌گیری از جدیدترین ابزار های مدرن و روز دنیا و کارشناسان با تجربه می‌تواند تعویض گلس ال سی دی گوشی شما را با بهترین کیفیت ممکن و در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه انجام دهد. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس  و به طور کلی تعمیرات سامسونگ گلکسی نوت 4 در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

خرید قطعات موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ