تعمیر یا تعویض دوربین J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دوربین J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دوربین J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

با خراب شدن دوربین اصلی یا سلفی گلکسی جی 3 2016 سامسونگ (Samsung Galaxy J3 2016) دیگر نمی‌توانید با آن به عکسبرداری بپردازید و این موضوع می‌تواند خیلی آزاردهنده باشد. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با ما همراه باشید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

علت های اصلی خراب شدن دوربین گوشی Galaxy J3 2016

دلایل مختلفی می‌توانند منجر به خراب شدن دوربین اصلی یا سلفی گوشی های موبایلی مثل گلکسی J3 2016 شوند، اما در این بین همیشه یک یا دو دلیل از سایر دلایل شایع تر هستند. اولین دلیل ضربه خوردن و وارد شدن فشار به گوشی است. در خیلی از مواقع دیده شده که گوشی در اثر یک ضربه یا فشاری که به آن وارد می‌شود دچار مشکلاتی مثل از کار افتادن دوربین خواهد شد. به خصوص اگر ضربه‌ای که به موبایل وارد می‌شود در نزدیکی دوربین اصلی و سلفی باشد، احتمال بروز این مشکل چند برابر خواهد شد.

مسئله دومی که در خیلی از مواقع منجر به خراب شدن دوربین گلکسی J3 2016 شده مربوط به آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل دستگاه می‌شود. متاسفانه گوشی هایی مثل سامسونگ گلکسی جی 3 2016 از طراحی ضد آب بهره‌مند نیستند و به همین سبب به مراتب در برابر تماس با آب حساس خواهند بود. در خیلی از مواقع ممکن است آب از گوشه های با دستگاه به داخل آن نفوذ کرده و ضمن تماس با ماژول دوربین گوشی در عملکرد آن اختلال ایجاد کند. علاوه بر این دو عامل عوامل دیگری مثل ایجاد خط و خش روی لنز دوربین دستگاه، به وجود آمده هاله های رنگی یا تار شدن دوربین و غیره هم از دیگر مشکلات شایع در دوربین گوشی هایی مثل گلکسی جی 3 2016 هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر دوربین j3 2016

 

تعمیر دوربین گلکسی J3 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر گوشی گلکسی جی 3 2016 از گارانتی بهره‌مند بوده و بنا به دلایل نامعلوم دوربین آن از کار افتاده باشد، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بدون نیاز به پرداخت هزینه آن را تعمیر کنید. در این شرایط نمایندگی موظف است تا گوشی را بدون دریافت هزینه تعمیر کند، اما متاسفانه گزارشات زیادی مبنی بر عدم تقبل مسئولیت نمایندگی در شرایط این چنینی از سوی کاربران منتشر شده است. دقت داشته باشید اگر مسائلی مثل ضربه خوردن، افتادن گوشی از دست شما، آب خوردگی و سایر موارد این چنینی منجر به خراب شدن دوربین گوشی شوند، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر آن استفاده کنید. در این شرایط توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت هایی مثل موبایل کمک استفاده کنید که کیفیت و درصد رضایت خدمات آن چند برابر نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ است. ضمنا عموما تعمیرات گوشی در نمایندگی های رسمی سامسونگ مدت زمان زیادی طول می‌کشد و این موضوع خیلی عجیب است. برای مثال دیده شده نمایندگی برای تعویض دوربین اصلی گلکسی جی 3 2016 کاربر حدود یک هفته زمان صرف کرده در حالی که عملا تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 بیشتر از 90 دقیقه زمان نمی‌برد.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر دوربین سامسونگ گلکسی J3 2016

هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 به نوع و میزان خرابی بستگی دارد که در آن به وجود آمده است. به عنوان مثال در برخی شرایط دیده شده که در اثر ضربه وارد بر گوشی سوکت کانکتور دوربین آن باز شده و این مسئله منجر به از کار افتادن دوربین شده است. در این شرایط با سفت کردن سوکت مشکل برطرف می‌شود و طبیعتا هزینه تعمیر ناچیزی از مشتری دریافت خواهد شد. اما در برخی شرایط دیگر ممکن است لنز دوربین اصلی یا سلفی گوشی کاملا از کار افتاده باشند و نیاز به تعویض داشته باشند. طبیعی است که در این شرایط هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 افزایش پیدا کند.

البته هزینه انجام این کار در مقایسه با هزینه سایر تعمیرات رایج گوشی ها مثل تعویض ال سی دی که پیش از این در مقاله تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 سامسونگ (2016) در موبایل کمک در موردش صحبت کردیم، نخواهد بود.  بنابراین اگر دوربین گوشی شما دچار مشکل شده خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین ابزارها تعویض دوربین گوشی شما را انجام خواهند داد و از قطعات اورجینال و ضمانت دار در گوشی استفاده خواهند کرد.

 

تعویض دوربین j3 2016

 

تعویض دوربین سامسونگ Galaxy J3 2016 چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض دوربین گوشی گلکسی J3 2016 خیلی زمانگیر نیست. تعویض هر یک از دو لنز دوربین اصلی و سلفی این گوشی شاید نهایتا 90 دقیقه زمان یک تعمیرکار با تجربه را بگیرند. اگر تصور را بر این قرار دهیم که هر دو لنز دوربین اصلی و سلفی گوشی نیاز به تعویض دارند، در بدترین حالت ممکن انجام این تعمیر شاید 3 ساعت طول بکشد. بنابراین تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 خیلی تعمیر زمانگیری نخواهد بود اما با این حال دیده می‌شود که در بازار آزاد تعمیرکاران برای انجام این تعمیر چند روز از مشتری زمان می‌خواهند! اگر می‌خواهید تعمیر دوربین گوشی گلکسی J3 2016 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J3 2016 

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر دوربین Galaxy J3 2016 را به موبایل کمک بسپارید!

مرکز موبایل کمک به عنوان اولین شرکتی که قابلیت ثبت سفارش تعمیرات موبایل به صورت آنلاین و تلفنی را در ایران راه اندازی کرد، یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید برای تعمیر دوربین گلکسی جی 3 2016 از خدماتش استفاده کنید. در این مرکز از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر موبایل مشتریان استفاده می‌شود و سرعت عمل بالا، کیفیت عالی و ضمانت تعمیر از نقاط قوت سرویس این شرکت هستند. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان مرکز موبایل کمک در گوشی شما نصب خواهند شد دارای ضمانت خواهند بود و خیالتان از بابت اورجینال بودن آن ها راحت می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین و به طور کلی تعمیرات  گلکسی جی 3 2016 یا هر گوشی دیگری در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

ال سی دی جی 3 2016

قطعات گوشی Samsung J3 2016

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ