تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 Core سامسونگ – J410 | موبایل کمک تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 Core سامسونگ – J410 | موبایل کمک

تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 Core سامسونگ – J410 | موبایل کمک

متاسفانه خرابی ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 4 کور (Samsung Galaxy J4 Core) یکی از شایع ترین و رایج ترین تعمیرات آن است. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر LCD این گوشی و خدمات مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

رایج ترین حالت های خرابی ال سی دی Galaxy J4 Core سامسونگ

ال سی دی و تاچ گوشی سامسونگ Galaxy J4 Core ممکن است مثل LCD دیگر گوشی ها بنا به دلایل مختلفی خراب شود و خرابی آن به شیوه های گوناگونی نمایان گردد. به عنوان مثال احتمال دارد بنا به دلایل مختلف ال سی دی گوشی به طور کامل بسوزد که در این حالت LCD کاملا سیاه شده و روشن کردن گوشی امکانپذیر نخواهد بود. البته در مواقع این چنینی امکان اینکه مشکل از جانب باطری و برد باشد هم وجود دارد اما تقریبا در 60 درصد مواقع سیاه شدن ال سی دی و روشن نشدن آن خبر از خرابی این قطعه می‌دهد. در برخی مواقع دیگر ممکن است در اثر ضربه یا فشاری که به موبایل وارد شده، ال سی دی دستگاه بشکند! در اینگونه مواقع اگر شکستگی LCD سطحی باشد می‌توان با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core را انجام داد اما اگر شکستگی آن سطحی نباشد و در عملکرد تاچ LCD موبایل اختلالی ایجاد گردد، باید LCD تعویض شود.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core | نمایندگی سامسونگ

 

به طور کلی عوامل مختلفی می‌توانند منجر به خرابی ال سی دی Galaxy J4 Core سامسونگ شوند و عموما این عوامل یکسان و مشابه هستند. ضربه، فشار و آب خوردگی اصلی ترین این عوامل محسوب می‌شوند. در برخی مواقع ممکن است خرابی LCD به گونه‌ای ایجاد شود که تاچ ال سی دی موبایل کار کند و مشکلی در نمایش محتوا نداشته باشد اما تاچ گوشی J4 Core از کار بیفتد یا ممکن است ضربه و فشاری که به موبایل وارد شده فقط قسمتی از LCD را سیاه رنگ کند و سایر بخش های آن بدون مشکل کار کنند! متاسفانه در اینگونه مواقع هم تنها راه تعمیری که می‌توان از آن استفاده کرد مربوط به تعویض کامل تاچ و LCD می‌شود. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core سامسونگ و همچنین سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core سامسونگ

یکی از مهمترین سوالاتی که احتمالا در ذهن هر فردی که بنا به هر دلیل نیازمند تعمیر LCD گلکسی جی 4 کور می‌شود به وجود خواهد آمد مربوط به هزینه تعمیرات خواهد بود. صفحه نمایش یا همان LCD فابریک گوشی J4 Core از نوع IPS بوده و 6 اینچی است و رزولوشن 1480 در 720 پیکسل را ارائه می‌کند. اگرچه این گوشی ال سی دی خیلی برتر و درجه یکی ندارد اما با این حال قیمت نسخه اورجینال LCD این گوشی نسبت به دیگر قطعات رایجی که در آن تعویض می‌شوند (مثل باتری) به مراتب بیشتر است و این مسئله منجر به افزایش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core می‌شود. بنابراین تعمیر LCD این گوشی یکی از تعمیرات مهم، رایج و پر هزینه آن است، اما روش هایی هم برای کاهش هزینه های انجام این تعمیر وجود دارد. به عنوان مثال اگر بتوان به جای تعویض کامل تاچ و LCD فقط گلس روی آن را تعویض کرد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ایجاد می‌شود. اما مشکل اینجاست که همیشه و تحت هر شرایط نمی‌توان با تعویض گلس مشکل نمایشگر را برطرف کرد.

بیشتر بخوانید:  تعمیر lcd

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش دیگری که می‌توان از آن برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy J4 Core استفاده به عمل آورد مربوط به نصب LCD غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی در گوشی می‌شود. ال سی دی های موبایل سامسونگ در نسخه های اورجینال و کپی در بازار وجود دارند و گلکسی جی 4 کور سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های مابین LCD اورجینال و غیر اورجینال گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. در یک بیان کلی می‌توان اینطور گفت که LCD های کپی یا غیر اورجینال کیفیت کمتری نسبت به ال سی دی اورجینال دارند و در نتیجه قیمت پایین تری را هم ارائه کرده‌اند. بدین سبب با نصب یک LCD کپی (غیر اورجینال) در گوشی J4 Core می‌توان به طرز قابل ملاحظه‌ای هزینه تعمیرات را کاهش داد. در هر حال اگر می‌خواهید در هزینه های تعمیر گوشی خود صرفه جویی داشته باشید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید چون تعمیرات تخصصی گوشی در این مرکز با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام می‌گیرد.

تعویض گلس شکسته ال سی دی Galaxy J4 Core

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم یکی از روش های تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core مربوط به تعویض گلس شکسته LCD می‌شود و انجام این تعمیر می‌تواند هزینه تعمیرات را کاهش دهد، اما متاسفانه اینطور نیست که تحت هر شرایط بتوانید با تعویض گلس LCD مشکل صفحه نمایش گوشی هایی همچون Galaxy J4 Core را برطرف سازید. برای انجام این کار حتما باید شرایط و پیش‌زمینه‌های خاصی وجود داشته باشد. تعویض گلس شکسته ال سی دی فقط زمانی می‌تواند جایگزین تعویض کامل LCD و تاچ شود که در اثر ضربه یا فشار وارد بر ال سی دی موبایل شکستگی هایی روی آن به وجود آیند اما عمق این شکستگی ها زیاد نباشد و در عملکرد تاچ و LCD گوشی هیچ اختلالی به وجود نیاید. به بیان دیگر زمانی می‌توان مشکل صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس برطرف کرد که علیرغم شکستگی های ایجاد شده بر روی صفحه نمایش گوشی، تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core | نمایندگی سامسونگ

 

برخلاف هزینه ارزان تری که تعویض گلس شکسته ال سی دی Galaxy J4 Core در مقایسه با تعویض کامل تاچ و LCD آن دارد، دردسرهای تعویض گلس از تعویض ال سی دی بیشتر است. برای تعویض گلس گوشی باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و تقریبا 3 برابر زمان مورد نیاز برای تعویض LCD صرف گردد. تعویض گلس شکسته موبایل شامل 6 مرحله اصلی می‌شود. مرحله اول مربوط به جداسازی ال سی دی از روی بدنه گوشی خواهد بود. در مرحله دوم گلس شکسته با دستگاه خاصی از روی فریم اصلی LCD شل می‌شود. در مرحله سوم باید یک کارشناس تعمیرات تخصصی موبایل با دقت بالا گلس شکسته را از روی LCD گوشی بردارد. در مرحله چهارم یک گلس جدید با استفاده از دستگاه لمینیت روی فریم ال سی دی پرس می‌شود. در مرحله پنجم باید حباب زدایی از فضای مابین گلس و LCD انجام گیرد و در مرحله آخر یا ششم هم ال سی دی و گلس جدید آن روی موبایل نصب می‌شوند. پس تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core از طریق تعویض گلس گوشی خیلی هم ساده و بی‌دردسر نیست. برای آشنایی با جزئیات این تعمیر به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J4 Core 

 

گارانتی موبایل و تعمیر رایگان ال سی دی گلکسی جی 4 کور

از آنجایی که گوشی سامسونگ Galaxy J4 Core در ماه نوامبر سال 2018 معرفی و روانه بازار شده و به نوعی یکی از گوشی های جدید شرکت سامسونگ است، بنابراین احتمال اینکه شما به تازگی این اسمارتفون را تهیه کرده باشید و گوشی موبایلتان هنوز دارای گارانتی باشد بالاست. اما آیا گارانتی موبایل در قبال تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core مسئولیتی بر عهده خواهد داشت و می‌توان با گارانتی تعویض LCD این گوشی را به طور رایگان انجام داد؟ متاسفانه اینطور نیست یا بهتر است بگوییم در 90 درصد مواقع اینطور نخواهد بود. ضوابط و قوانین گارانتی موبایل به گونه‌ایست که در قبال خرابی های ناشی از عوامل محیط و خارجی و همچنین مرتبط با سهل انگاری کاربر غرامت پرداخت نمی‌کند. یعنی اگر ال سی دی گوشی شما در اثر ضربه یا افتادن از دست شما بکشند، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان آن استفاده کنید. حتی خرابی های ناشی از آب خوردگی هم تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند. بنابراین گارانتی موبایل فقط زمانی در قبال تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core مسئولیت می‌پذیرد که خرابی LCD دستگاه خود به خود به وجود آمده باشد که متاسفانه در 80 درصد مواقع خرابی های این چنینی به طور خودکار در گوشی به وجود نمی‌آیند و حتما یک عامل خارجی در ایجاد آن دخیل خواهد بود. پس بهتر است به فکر تعمیر رایگان موبایل با استفاده از گارانتی نباشید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات گارانتی موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

بیمه موبایل و تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core

بیمه موبایل نسبت به گارانتی تفاوت دارد و ما در مقالهتفاوت بیمه و گارانتی موبایل در چیست؟ مقایسه گارانتی و بیمه گوشی به طور جامع در رابطه با تفاوت هابی مابین آن دو صحبت کردیم. برخلاف ضوابط گارانتی، اگر گوشی شما که بیمه شده در اثر ضربه، فشار، آب خوردگی، افتادن گوشی از دستتان و غیره دچار مشکل شود، بیمه برای تعمیر دستگاه به کاربر کمک می‌کند و هزینه تعمیرات را پرداخت خواهد کرد. بنابراین اگر گوشی خود را بیمه کرده باشید می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core را با استفاده از خدمات بیمه و به صورت رایگان انجام دهید. بیمه موبایل مزیت های متعددی نسبت به گارانتی دارد که برای آشنایی با آن ها می‌توانید از مطالبی که در مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟” ارائه شده استفاده کنید. اما اگر گوشی از بیمه یا گارانتی بهره‌مند نباشد و بنا به هر دلیل نیازمند تعمیر ال سی دی آن بودید نگران نباشید چون با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی این گوشی را با بهترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه انجام دهید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core

با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ شما می‌توانید انواع تعمیرات تخصصی گوشی خود را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید و هیچ نیازی هم به مراجعه حضوری نداشته باشید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که کاربر برای استفاده از آن نیازی به صرف هزینه و مراجعه حضوری نخواهد داشت. کل پروسه تعمیر در سریع ترین مدت زمان انجام می‌گیرد و تعمیرات صورت گرفته هم تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی هستند. مراحلی که از زمان ثبت سفارش تعمیر تا تحویل گوشی به مشتری باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core | نمایندگی سامسونگ

 

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ 

  • ثبت سفارش: برای ثبت سفارش در مرکز تعمیرات موبایل کمک کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت سفارش خود را به ثبت برسانید. در این مرحله هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.
  • اعزام پیک موبایل کمک و دریافت گوشی: پیک موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل دریافت می‌کند تا شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری و ایجاد وقفه در فعالیت های روزمره خود نداشته باشید.
  • انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات این شرکت ارجاع داده می‌شود و در این مرکز تعمیرات تخصصی مورد نیاز با بهترین کیفیت و بکارگیری جدیدترین ابزارهای مدرن روز دنیا روی دستگاه انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی با پیک موبایل کمک: در آخرین مرحله هم گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. موبایل کمک همچنین تضمین می‌کند قطعات موبایل تعویض شده مشتریان هم کاملا اورجینال خواهند بود. سرعت عمل بالا هم از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. عموما تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی J4 Core در این مرکز ظرف مدت زمان کمتر از 5 ساعت تکمیل می‌شوند، مگر در شرایطی که لازم باشد گلس شکسته LCD تعویض گردد. بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، بدون دردسر و مطمئن را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید: 

خرید موبایل

قطعات J4 Core

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ