تعمیر یا تعویض ال سی دی C9 Pro سامسونگ – C901 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی C9 Pro سامسونگ – C901 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی C9 Pro سامسونگ – C901 | موبایل کمک

تعمیر ال سی دی و تاچ سری گوشی های گلکسی سی سامسونگ (Samsung Galaxy C) از رایج ترین تعمیرات آن هاست و کاربران زیاد برای انجام این تعمیر به مرکز موبایل کمک مراجعه می‌کنند. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تاچ ال سی دی C9 Pro را با کمترین قیمت و بدون نیاز به مراجعه حضوری تعمیر کنید. در ادامه بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و تعمیرات LCD گلکسی سی 9 پرو صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C9 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی شکسته Galaxy C9 Pro

تقریبا در 50 درصد مواقعی که ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی سی 9 پرو کاربران دچار مشکل می‌شود و آن را برای تعمیر به مرکز موبایل کمک منتقل می‌کنند، در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی ال سی دی آن شکسته یا ترک برداشته است. یعنی تقریبا نصف تعمیرات ال سی دی این گوشی به دلیل شکستگی یا ترک خوردن این قطعه موبایل انجام می‌شود و در 50 درصد از شرایط دیگر است که اختلال هایی از قبیل روشن نشدن ال سی دی، سیاه شدن بخشی از آن، درست کار نکردن تاچ و غیره کاربران را ملزم به اقدام برای تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro می‌کنند. اما چطور می‌توان ال سی دی شکسته گوشی سامسونگ Galaxy C9 Pro را تعمیر کرد؟ تعمیر ال سی دی گوشی در این شرایط با توجه به عمق شکستگی و وضعیت گوشی به شکل های مختلفی قابل انجام خواهد بود. در اینگونه مواقع دو حالت زیر ممکن است برای گوشی شما به وجود آید:

 • حالت اول: این حالت مربوط به زمانی می‌شود که در اثر ضربه وارد بر موبایل و شکستن نمایشگر، در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل هم اختلال هایی به وجود آید. به عنوان مثال تاچ گوشی کار نکند یا بخشی از ال سی دی سامسونگ سیاه شود یا ال سی دی روشن نشود.
 • حالت دوم: این حالت مربوط به شرایطی می‌شود که علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند! این حالت به ندرت رخ می‌دهد و اگر ایجاد شود منجر خواهد شد که تعمیر LCD گلکسی C9 Pro به شیوه متفاوتی قابل انجام باشد.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd

پس تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی C9 Pro با توجه به دو حالت فوق به شیوه های متفاوتی قابل انجام خواهد بود. در حالت اول هیچ راهی به غیر از تعویض کامل تاچ ال سی دی وجود ندارد و فقط با تعویض این قطعه مشکل برطرف می‌شود. اما در حالت دوم می‌توان از تعویض تاچ و ال سی دی صرف نظر کرده و به جای آن گلس شکسته روی صفحه نمایش را تعویض کرد. جایگزین شدن تعویض گلس به جای تعویض کامل تاچ ال سی دی مزیت هایی از جمله کاهش هزینه تعمیرات، از بین بردن نگرانی مبنی بر اورجینال بودن و کیفیت ال سی دی و غیره را به همراه دارد. در ادامه بیشتر در رابطه با هر دو حالت تعمیر نام برده شده صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro | نمایندگی سامسونگ

 

تعویض تاچ و ال سی دی

تعویض تاچ ال سی دی در شرایطی انجام می‌شود که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ LCD موبایل اختلال به وجود آید. در تعویض ال سی دی باید از ابزارهای مناسبی استفاده شود تا به قاب موبایل و دیگر قطعات سخت افزاری آن آسیب وارد نگردد. در مرکز موبایل کمک برای انجام این تعمیر از جدیدترین پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده می‌شود، به همین دلیل توصیه داریم همیشه برای تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro یا هر گوشی دیگری که با مشکل مواجه شده از سرویس این مرجع استفاده به عمل آورید. یک نکته مهم دیگر هم باید در تعویض تاچ ال سی دی گوشی ها در نظر گرفته شود. این نکته مربوط به اورجینال بودن و کیفیت تاچ ال سی دی تعویضی می‌شود که قرار است در موبایل نصب گردد. همانطور که قبل از این در مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ اشاره کرده بودیم تاچ و LCD گوشی ها در دو نوع اورجینال و غیر اورجینال (اصطلاحا کپی) وجود دارند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C9 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ال سی دی های اورجینال از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با ال سی دی فابریک موبایل ندارند و طبیعتا قیمت ارزانی هم نخواهند داشت. اگر می‌خواهید بعد از تعمیر گوشی خود بهترین بازده را از آن دریافت کنید و مثل روز اول از ال سی دی آن استفاده کنید بهتر است فقط از ال سی دی اورجینال در تعمیرات گوشی استفاده نمایید. اما LCD غیر اورجینال یا کپی نسخه‌ای از ال سی دی گوشی هاست که کیفیت آن نسبت به LCD فابریک یا اورجینال کمتر بوده و قیمت کمتری هم نسبت به آن ها دارد. بنابراین از این نوع LCD ها عموما در شرایطی استفاده می‌شود که هدف کاهش هزینه تعمیرات باشد یا گوشی به عنوان گوشی دوم مورد استفاده قرار گیرد و کیفیت عملکرد ال سی دی آن خیلی حائز اهمیت نباشد. دقت داشته باشید که تعویض مستقل تاچ یا ال سی دی سال هاست که امکانپذیر نیست و شرایط مشابه برای گلکسی C9 Pro هم صادق خواهد بود. پس نمی‌توانید به طور مجزا یکی از این دو قطعه را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر موبایل

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro سامسونگ

هزینه‌ای که باید در ازای تعمیر LCD گوشی سامسونگ سی 9 پرو پرداخت شود بستگی به نوع تعمیری دارد که روی آن انجام می‌گیرد. اگر قرار باشد ال سی دی گوشی سامسونگ به طور کامل تعویض شود، هزینه تعمیرات در بالاترین سطح ممکن قرار خواهد گرفت اما اگر بتوان با تعویض گلس صفحه نمایش مشکل را برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. البته تحت هر شرایط شما می‌توانید با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. خبر خوب این است که قیمت LCD این گوشی در مقایسه با گوشی های جدید امروزی که صفحه نمایش بدون حاشیه دارند به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین خیلی نگران قیمت ال سی دی سامسونگ c9 pro نباشید و از سرویس موبایل کمک برای انجام این تعمیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی C9 Pro

نکته‌ای که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که با نصب ال سی دی غیر اورجینال (کپی) می‌توانید هزینه تعمیرات را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید. در واقع هدف از عرضه ال سی دی های غیر اورجینال برای گوشی های موبایل هم همین مسئله (کاهش هزینه تعمیرات) بوده است. البته توصیه ما این است که تا حد امکان فقط از ال سی دی های اورجینال در گوشی های موبایل استفاده کنید، چون LCD های غیر اورجینال کیفیت کمتری دارند و در برخی مواقع ممکن است خیلی رضایت کاربر را در پی نداشته باشند. در مرکز موبایل کمک فقط بنا به درخواست مشتری از LCD های غیر اورجینال استفاده به عمل می‌آید و در سایر مواقع ال سی دی گوشی با ضمانت اورجینال بودن در گوشی مشتری نصب می‌گردد تا خیال وی از بابت کیفیت LCD تعویض شده موبایل خود راحت باشد.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro | نمایندگی سامسونگ

 

تعویض گلس شکسته ال سی دی

بد نیست کمی هم در مورد تعویض گلس شکسته LCD گوشی های موبایل هم صحبت کنیم. همانطور که پیش از این اشاره کردیم، تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض کامل تاچ LCD شود که شکستگی های روی نمایشگر موبایل سطحی باشند و اختلالی در عملکرد خود تاچ LCD گوشی به وجود نیامده باشد. در اینگونه مواقع می‌توان به جای تعویض LCD نسبت به تعویض گلس اقدام کرد و از همان ال سی دی فابریک و اصلی گوشی استفاده به عمل آورد. یکی از اصلی ترین مزیت های بکارگیری این روش تعمیر مربوط به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. اما تعویض گلس شکسته  ال سی دی گوشی مثل Galaxy C9 Pro دقیقا چطور انجام می‌شود؟ برخلاف تصور اغلب کاربران تعویض گلس پروسه پیچیده‌تری نسبت به تعویض ال سی دی دارد! برای انجام این کار باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و تقریبا شش مرحله به طور دقیق و با نظارت کارشناسان مجرب طی شود. این شش مرحله به شرح زیر هستند:

 • مرحله 1: در مرحله نخست باید ال سی دی و تاچ معیوب گوشی را از آن جدا شود. این کار به دست یک تعمیرکار مجرب و با تجربه قابل انجام خواهد بود اما باید دقت شود که شکستگی های روی گلس ال سی دی به خود LCD آسیب نزنند.
 • مرحله 2: در این مرحله تاچ ال سی دی گوشی در دستگاه خاصی قرار داده می‌شود تا پرس گلس از روی فریم ال سی دی آزاد شود.
 • مرحله 3: حالا باید گلس های شکسته از روی ال سی دی برداشته شوند. انجام این کار هم به دست یک تعمیرکار مجرب انجام صورت می‌پذیرد و باید در انجام آن دقت بالایی صرف شود چون احتمال آسیب دیدن ال سی دی در حین جداسازی تکه های گلس شکسته روی نمایشگر وجود دارد.
 • مرحله 4: یک گلس جدید روی فریم ال سی دی قرار داده شده و توسط دستگاه خاصی که دستگاه لمینیت نامیده می‌شود روی آن پرس خواهد شد.
 • مرحله 5: در مرحله پنجم باید با استفاده از یک دستگاه خاص از فضای مابین ال سی دی و گلس حباب زدایی به عمل آید. حباب زدایی پروسه‌ای است که در آن هوایی که شبیه به حباب در فضای مابین گلس و LCD وجود دارد از بین برده می‌شود.
 • مرحله 6: در آخرین مرحله هم تاچ و ال سی دی گوشی با گلس جدید روی بدنه آن نصب می‌شوند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C9 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro به روش تعویض گلس که فقط در برخی شرایط خاص قابل انجام است خیلی هم ساده نیست و بیشتر از تعویض ال سی دی زمان می‌برد. برای انجام این تعمیر حتما باید از سرویس مراکزی مثل موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده شود تا بهترین بازده و نتیجه به دست آید، در غیر این صورت ممکن است تعویض گلس با کیفیت مطلوبی انجام نشود و رضایت شما را در پی نداشته باشد. کارشناسان با تجربه‌ای که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند در این راستا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro

اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی موبایل شما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن انجام شود و هیچ دردسری هم برای انجام این تعمیرات نداشته باشید، توصیه می‌کنیم از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. موبایل کمک بستری را فراهم کرده که متقاضیان تعمیرات تخصصی گوشی با استفاده از آن بتوانند بدون هیچ دردسری تعمیرات مورد نیازشان را انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرند. مراحلی که برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro | نمایندگی سامسونگ

 

 • ثبت سفارش: برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی تلفن همراه در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 02175147 تماس بگیرید یا از صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت اقدامات لازم را به عمل بیاورید. در هر دو حالت برای ثبت سفارش هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.
 • اعزام پیک به آدرس متقاضی و دریافت گوشی: پس از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام شده و گوشی معیوب وی را درب منزل از او تحویل می‌گیرد. گوشی برای انجام تعمیرات توسط پیک به شرکت ارجاع داده خواهد شد.
 • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در این مرحله با استفاده از مدرن ترین و جدیدترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات لازم را روی گوشی مشتری انجام می‌دهند. کیفیت تعمیرات صورت گرفته توسط تیم موبایل کمک ضمانت خواهد شد.
 • تحویل گوشی با مشتری با پیک رایگان: بعد از اینکه تعمیرات لازم انجام شد، گوشی مجددا با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ C9 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: نمایندگی موبایل سامسونگ

بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro را بدون دردسر و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید. قیمت مناسب، صرفه جویی در زمان و هزینه ها، ضمانت تعمیرات، تضمین بکارگیری قطعات اورجینال، انجام تعمیرات با مدرن ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب و خیلی موارد دیگر از مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند خواهید شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات C9 Pro 

قیمت تاچ ال سی دی C9 Pro

ال سی دی سی 9 پرو 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ