تعمیر یا تعویض ال سی دی A80 سامسونگ – A805 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A80 سامسونگ – A805 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A80 سامسونگ – A805 | موبایل کمک

اگر تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A80 سامسونگ (Samsung Galaxy A80) شما بنا به هر دلیل دچار مشکل شده نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A80 را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A80 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا ال سی دی Galaxy A80 بسیار حساس است؟

گوشی گلکسی A80 یکی از جدیدترین محصولات سامسونگ در سری Galaxy A است و از سبک طراحی گوشی های مدرن امروزی که به نمایشگر های بزرگ و بدون حاشیه مجهز هستند پیروی می‌کند. صفحه نمایش این گوشی بدون حاشیه بوده و تقریبا تمام پنل جلوی دستگاه را در بر می‌گیرد. طبیعی است که در اینگونه شرایط حساسیت ال سی دی موبایل افزایش یابد چون هر ضربه و فشاری که به قاب گوشی و به ویژه پنل جلوی آن وارد شود می‌تواند مستقیما به ال سی دی و تاچ آن آسیب برساند. پس حساسیت تاچ ال سی دی گلکسی A80 از آنجایی زیاد است که سبک طراحی این گوشی سبب شده ال سی دی آن بیش از پیش در معرض خطر شکستگی و آسیب دیدن واقع شود.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd

برای جلوگیری بروز هرگونه مشکل و به ویژه شکستگی بر روی ال سی دی Galaxy A80 توصیه می‌کنیم در قدم نخست حتما یک لایه محافظ ال سی دی روی صفحه نمایش آن نصب کنید و در قدم بعد حتما از گاردهای موبایل برای محافظت از دستگاه استفاده نمایید. این گاردها در برخی مواقع می‌توانند به طرز قابل توجهی ضربه و فشار وارد بر گوشی موبایل را جذب کرده و از انتقال آن به بدنه گوشی جلوگیری نمایند. همچنین توصیه بعدی ما این است که هیچوقت با دست خیس از گوشی Galaxy A80 استفاده نکنید یا از تماس آن با آب و مایعات اکیدا خودداری نمایید. اما اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A80 شما مشکلی به وجود آمد تکلیف چیست؟ چطور می‌توان تعمیر ال سی دی گلکسی A80 را با اطمینان خاطر انجام داد؟ در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با تعمیرات تاچ و LCD این گوشی صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

تاچ ال سی دی a80

اهمیت بالای تعمیر ال سی دی گلکسی A80 سامسونگ

اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A80 شما مشکلی به وجود آمده نباید به هیچ عنوان برای تعمیر آن عجله کنید یا به هر تعمیرکاری اعتماد نمایید. از آنجایی که این گوشی یکی از اسمارتفون های جدید شرکت سامسونگ است، خیلی از تعمیرکاران هنوز تجربه تعمیر ال سی دی آن را ندارند و به خوبی با مراحلی که باید برای تعویض LCD این گوشی طی شود آشنا نیستند. به همین جهت ممکن است آسیب های جدی به گوشی شما وارد کنند. متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد از ابزارهای مناسب برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده نمی‌کنند و این موضوع هم منجر به افزایش ریسک خراب شدن دیگر قطعات دستگاه و به ویژه آسیب دیدن قاب گوشی شود. برای تعمیر ال سی دی گلکسی A80 باید مراحل بسیار دقیقی انجام شوند تا به دیگر قطعات گوشی آسیبی وارد نشود و تعمیر LCD با موفقیت انجام گیرد. پس اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی a80 شما مشکلی به وجود آمد نباید عجله کنید و تعمیر آن را به هر فرد کم تجربه و نامطمئنی واگذار نمایید.

روش های تعمیر شدن LCD گوشی سامسونگ Galaxy A80

عموما و تحت شرایط مختلف به دو روش می‌تواند ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A80 را تعمیر کرد. اولین شرایط مربوط به تعویض کامل این قطعه می‌شود. اگر LCD گوشی شما شکسته باشد یا بنا به هر دلیل روشن نشود یا تاچ آن کار نکند ملزم به تعویض کامل مجموعه تاچ ال سی دی خواهید بود. متاسفانه در 90 درصد مواقع آسیب هایی که به ال سی دی گوشی هایی همچون گلکسی A80 وارد می‌شوند به گونه‌ای هستند که فقط با تعویض کامل تاچ و LCD شاهد رفع آن ها خواهیم بود. اما در برخی شرایط خاص ممکن است بتوان با تعویض گلس ال سی دی هم مشکل صفحه نمایش را برطرف کرد. قبل از اینکه در مورد این روش تعمیر صحبت کنیم باید بگوییم که منظور از گلس LCD لایه محافظی نیست که شما به عنوان لوازم جانبی روی صفحه نمایش گوشی نصب می‌کنید، بلکه گلس یک لایه شیشه‌ای است که توسط شرکت سازنده بر روی LCD گوشی پرس می‌شود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A80 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گلس گوشی های موبایل توصیه داریم حتما مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آنرا مطالعه کنید. تعویض گلس ال سی دی فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض کامل تاچ و LCD گلکسی A80 شود که هر دو قطعه مذکور بدون مشکل کار کنند و فقط بر روی صفحه نمایش دستگاه شکستگی هایی وجود داشته باشد. در این حالت شکستگی هایی که روی صفحه نمایش گوشی می‌بینید در واقع بر روی گلس آن به وجود آمده‌اند و هیچ آسیبی به خود تاچ ال سی دی گوشی وارد نشده است. به همین دلیل شما علیرغم شکستگی هایی که روی صفحه نمایش گوشی می‌بینید می‌توانید همچنان از آن استفاده کنید. دقت داشته باشید که حتی اگر بخش کوچکی از ال سی دی موبایلتان در اثر ضربه سیاه شود یا فقط تاچ آن از کار بیفتد، دیگر نمی‌توانید با تعویض گلس مشکل را برطرف سازید و باید به فکر تعویض کامل تاچ و ال سی دی موبایلتان باشید. اصلی ترین مزیتی که تعویض گلس ال سی دی در مقایسه با تعویض کامل تاچ و LCD دارد مربوط به هزینه می‌شود. هزینه تعویض کامل تاچ ال سی دی a80 تقریبا 3 برابر هزینه تعویض گلس آن است!

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی A80 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A80 سامسونگ

از آنجایی که صفحه نمایش یا همان LCD گوشی سامسونگ گلکسی A80 بزرگ و بسیار با کیفیت است و از تکنولوژی های نوینی مثل اسکنر زیر نمایشگر بهره می‌برد، بنابراین جای تعجبی ندارد که نسخه اورجینال آن بسیار گران قیمت باشد. متاسفانه قیمت ال سی دی a80 در شرایطی که لازم باشد تاچ و ال سی دی این گوشی به طور کامل تعویض شوند به مراتب زیاد خواهد بود. این تعمیر تقریبا گران قیمت ترین و پر هزینه ترین تعمیری است که روی گوشی Galaxy A80 انجام می‌شود. اما اگر خوش شانس باشید و بتوان با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش را حل کرد، هزینه تعمیر LCD موبایلتان تقریبا به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. اگر تحت هر شرایط می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه قادر به تعمیر کردن ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A80 خود باشید، توصیه می‌کنیم حتما از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک استفاده نمایید. در این مرکز تعمیر ال سی دی گوشی های سامسونگ با ضمانت و کمترین هزینه انجام می‌شود.

 

تاچ ال سی دی a80 با قاب قرمز

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر LCD گلکسی A80

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم سرویس تعمیر ال سی دی گلکسی A80 را ارائه می‌کنند اما این نمایندگی ها دارای محدودیت های خاصی هستند که گاها می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. به عنوان مثال در اغلب مواقع ال سی دی گوشی های سامسونگ و به ویژه گوشی های جدید در این مراکز موجود نیست و باید سفارش ارسال آن ها صادر شود که این موضوع منجر به تاثیر در پروسه تعمیر خواهد شد. همچنین در اغلب مواقع دیده شده که هزینه دریافتی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نسبت به هزینه‌ واقعی که برای انجام یک تعمیر دریافت شود بیشتر است. بنابراین به عقیده ما مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برای تعمیر ال سی دی گلکسی A80 فقط در شرایط خوب است که گوشی شما از گارانتی بهره‌مند باشد و بتوانید با استفاده از گارانتی موبایل خود، تعویض ال سی دی و تاچ آن را به طور رایگان انجام دهید. البته فراموش نکنید که خرابی های ناشی از آب خوردگی و ضربه تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند و فقط بیمه موبایل از آن ها پشتیبانی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزیت های بیمه موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A80 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه بر طبق گزارش خیلی از کاربران در اغلب مواقع نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ سعی می‌کنند به هر دلیل ممکن خرابی که در تاچ ال سی دی گوشی مشتری به وجود آمده را به عوامل جانبی نسبت دهند و به نوعی از تعمیر رایگان و تحت گارانتی آن خودداری کنند! این مسئله هم یکی دیگر از معضلاتی است که احتمال دارد با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ با آن مواجه شوید. بنابراین به عقیده ما تعمیر ال سی دی گلکسی A80 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ فقط در شرایطی یک انتخاب درست است که موبایل شما از گارانتی بهره‌مند باشد و بتوانید به طور رایگان در نمایندگی تعمیرات لازم را روی گوشی انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

تعمیر ال سی دی گلکسی A80 را به موبایل کمک بسپارید!

شرکت موبایل کمک به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیرات تلفن همراه با قابلیت ثبت سفارش آنلاین، یکی از بهترین گزینه هایی است که می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A80 را به آن واگذار کنید. در این مرکز از جدیدترین متدها و تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و تمام تعمیرات انجام شده در آن هم دارای ضمانت هستند. کل پروسه تعمیر در این شرکت بدون درگیر شدن مستقیم متقاضی انجام می‌شود و وی حتی نیازی به مراجعه حضوری ندارد. در قدم نخست شما باید سفارش تعمیرات موبایل مورد نظرتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت مراجعه کرده و با ارائه جزئیات لازم سفارش مورد نیازتان را ثبت کنید. سپس هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود.

بعد از مدت زمان کوتاهی کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و در صورت مهیا بودن شرایط، تعمیر ال سی دی گلکسی A80 یا هر تعمیر دیگری که مورد نیازتان بوده را در محل انجام می‌دهد. اگر بنا به هر دلیل تعمیرات گوشی در محل امکانپذیر نباشد، کارشناس گوشی شما را به شرکت ارجاع خواهد داد تا تعمیرات لازم در سریع ترین زمان ممکن بر روی گوشی شما انجام شود. در نهایت هم گوشی تعمیر شده با ضمانت به شما پس داده می‌شود. اگر در مرحله قبل گوشی برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویلتان داده می‌شود. جالب است بدانید که کل پروسه تعویض LCD گوشی سامسونگ گلکسی A80 در مرکز موبایل کمک ظرف مدت زمانی در حدود 4 ساعت انجام می‌شود. یعنی شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعویض ال سی دی موبایل خود، گوشی تعمیر شده خودتان را از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.

 

تاچ ال سی دی a80

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی محصولات سامسونگ

 

اصلی ترین مزیت های خدمات شرکت موبایل کمک

شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک چه مزیت هایی نسبت به دیگر مراکز تعمیر موبایل و نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ دارد؟ برای روشن شدن موضوع کافیست به چند مورد از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید اشاره داشته باشیم:

  • صرفه جویی در زمان: برای اینکه تعمیرات موبایل شما توسط کارشناسان موبایل کمک انجام گیرد هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و از سمت دیگر تعمیرات لازم در این مرکز طی کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. شما حتی برای تحویل گرفتن گوشی تعمیر شده خود هم نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. بنابراین صرفه‌جویی در زمان اصلی ترین مزیت سرویس موبایل کمک است.
  • کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفت: کارشناسانی که به عنوان تعمیرکار در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند افراد با تجربه و حرفه‌ای هستند که دوره های آموزشی پیشرفته‌ای را پشت سر گذاشته‌اند، بنابراین توانایی لازم برای انجام انواع تعمیرات بر روی گوشی های موبایل مدرن را دارند. از سمت دیگر در شرکت موبایل کمک از جدیدترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود که این مسئله هم بر روی کیفیت تعمیرات تاثیرگذار خواهد بود.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعات موبایل تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید، خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویضی دستگاه راحت خواهد بود.

همچنین میتوانید برای خرید موبایل به قسمت فروشگاه موبایل سایت موبایل کمک مراجعه کرده و گوشی مورد نظرتان را خریداری نمائید.

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند. این مسئله اعتماد به نفس کارشناسان موبایل کمک را به رخ می‌کشد و نشان می‌دهد که تعمیرات موبایل در این شرکت با دقت و کیفیت بالایی انجام می‌پذیرد.
  • قیمت مناسب: موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه ترین هزینه و قیمت را برای انجام انواع تعمیرات موبایل از قبیل تعمیر ال سی دی گلکسی A80 در نظر بگیرید. بنابراین با استفاده از خدمات این شرکت صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها هم خواهید داشت.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A80 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید. تعمیر ال سی دی انواع گوشی موبایل سامسونگ و اپل در شرکت موبایل کمک با کمترین هزینه و بهترین کیفیت قابل انجام است. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید و سفارشتان را به ثبت برسانید یا با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ A80

قیمت ال سی دی A80

قیمت تاچ ال سی دی A80

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ