تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Core سامسونگ – J701 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Core سامسونگ – J701 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Core سامسونگ – J701 | موبایل کمک

گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 کور (Samsung Galaxy J7 Core) یکی از گوشی های میان رده شرکت سامسونگ است که در سال 2017 معرفی شد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی گلکسی J7 Core را با بهترین قیمت و کیفیت تعمیر کنید. در این مقاله بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش های تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core  سامسونگ

زمانی که یک کاربر به منظور تعمیر کردن LCD گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 کور خود به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کند، عموما تعمیر گوشی وی به سه حالت مختلف انجام می‌شود. این مسئله که تعمیر گوشی آن کاربر چگونه انجام خواهد شد با بررسی های دقیق کارشناسان مرکز موبایل کمک مشخص می‌شود. در موارد محدودی ممکن است با تعویض سوکت و کانکتور LCD یا تاچ یا انجام برخی تعمیرات الکترونیکی روی پایه های سوکت ال سی دی بر روی مادربرد مشکل آن برطرف شود. البته در موارد بسیار نادر این روش منجر به تعمیر شدن ال سی دی Galaxy J7 Core خواهد شد. در برخی مواقع دیگر ممکن است بتوان تعمیر ال سی دی J7 Core را با تعویض گلس شکسته روی صفحه نمایش انجام داد. تعویض گلس فقط در شرایط خاصی می‌تواند جایگزین تعویض LCD شود که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

قیمت تاچ ال سی دی j7 core - قیمت ال سی دی j7 core

اما تقریبا در 90 درصد مواقع تعویض تاچ و ال سی دی j7 core با تعویض کامل آن قابل انجام خواهد بود. تحت هر شرایط اگر می‌خواهید با بهترین کیفیت و قیمت تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام شود، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. فراموش نکنید که تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل پروسه‌ای بسیار حساس است و تجربه تعمیرکار، تجهیزاتی که وی از آن ها استفاده می‌کند، قطعاتی که تعمیرکار در گوشی نصب خواهند کرد و خیلی عوامل دیگر بر روی کیفیت تعمیر نهایی تاثیرگذار خواهند بود. بنابراین به هیچ وجه به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و فقط از سرویس مراکز قابل اعتمادی همچون موبایل کمک برای تعمیر ال سی دی گوشی خود استفاده به عمل آورید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر LCD گلکسی جی 7 کور صحبت خواهیم کرد.

تعویض گلس ال سی دی Galaxy J7 Core سامسونگ

همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم در برخی مواقع ممکن است تعمیر تاچ ال سی دی J7 Core با تعویض گلس شکسته روی صفحه نمایش قابل انجام باشد و دیگر لزومی مبنی بر تعویض کل مجموعه تاچ و ال سی دی وجود نداشته باشد. در مواقعی که بتوان تعمیر گوشی را با این روش انجام داد هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند و تقریبا به نصف حالتی می‌رسد که در آن ال سی دی گوشی تعویض می‌شود. اما برای اینکه بتوان با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش Galaxy J7 Core را برطرف کرد باید حتما شرایط خاصی برقرار باشد. این شرایط بدین شرح است که نباید هیچ اختلالی در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل به وجود آمده باشد! اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد هر یک از این دو قطعه ایجاد شود، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته پروسه‌ای است که در آن لایه شیشه‌ای روی ال سی دی گوشی که توسط شکرت سازنده بر روی آن پرس شده تعویض می‌شود. برای انجام این تعمیر باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و چندین مرحله حساس و دقیق طی شوند تا نتیجه تعمیر نهایی رضایت بخش باشد. از مزیت های اصلی این روش می‌توان به کاهش هزینه تعمیرات و همچنین عدم نیاز به تعویض تاچ و LCD و نگرانی مبنی بر اورجینال بودن آن ها اشاره کرد. برای آشنایی دقیق تر با جزئیات پروسه تعویض گلس شکسته ال سی دی گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آنبپردازید. بنابراین تعویض گلس تنها در شرایطی می‌تواند به عنوان روش اصلی تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core در نظر گرفته شود که تاچ و ال سی دی موبایل سامسونگ علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش بدون مشکل کار کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ  

اما تعویض گلس شکسته صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی J7 Core و دیگر گوشی های موبایل دقیقا چگونه انجام می‌شود؟ در این پروسه تعمیر باید از دستگاه های پیشرفته و خاصی استفاده شود و تعمیرکار فقط بخش کوچکی از تعمیرات را انجام می‌دهد. در مرحله نخست باید ال سی دی آسیب دیده از بدنه گوشی Galaxy J7 Core جدا شود و داخل یک دستگاه خاص قرار گیرد تا گلس آن از روی فریم ال سی دی شل شود. سپس باید تکه های گلس شکسته را از روی ال سی دی موبایل جدا کرد و مراقب بود که به خود ال سی دی آسیبی وارد نشود. در مرحله بعد یک گلس سالم و جدید با استفاده از دستگاه خاصی روی  فروی ال سی دی پرس می‌شود و سپس هم با دستگاهی دیگر از فضای مابین گلس و LCD گوشی حباب زدایی به عمل می‌آید تا فضاهای خالی ایجاد شده مابین گلس و خود ال سی دی گوشی از بین بروند. در آخرین مرحله هم ال سی دی با گلس جدید و سالم روی بدنه گوشی نصب خواهد شد. بدین ترتیب پروسه تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core با تعویض گلس انجام می‌شود. از آنجایی که این تعمیر بسیار حساس و دقیق است توصیه داریم برای انجام آن فقط از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

تعویض ال سی دی Galaxy J7 Core سامسونگ

اما تقریبا در 80 درصد مواقعی که یک کاربر برای ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J7 Core به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کند، تعویض ال سی دی تنها راه حل موجود خواهد بود. در شرایطی که بنا به هر دلیل اختلالی در عملکرد تاچ LCD گوشی به وجود آید فقط با تعویض تاچ و ال سی دی می‌توان مشکل را برطرف کرد. به عنوان مثال اگر ال سی دی گوشی سامسونگ در اثر ضربه سیاه شود و روشن نشود یا فقط قسمتی از آن سیاه رنگ شود یا ال سی دی کار کند و تاچ گوشی از کار بیفتد و سایر شرایط این چنینی، تعویض LCD تنها راه حل موجود برای رفع مشکل خواهد بود. تعویض ال سی دی گلکسی جی 7 کور که به آن گلکسی J7 Neo یا J7 Nxt هم گفته می‌شود کار خیلی سختی نیست و نسبت به تعویض گلس با سرعت بیشتری انجام می‌شود. ضمن اینکه کل این پروسه تعمیر به دست یک تعمیرکار مجرب و با ابزارهای تعمیر مناسب قابل انجام خواهد بود. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی گلکسی J7 Core را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن تعویض کنید.

 

قیمت تاچ ال سی دی j701

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core سامسونگ

مطمئنا هزینه یکی از مهمترین دغدغه های هر کاربری خواهد بود که به تعمیرات تخصصی موبایل نیاز پیدا می‌کند. هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core با توجه به شرایط و نوع تعمیری که قرار است روی گوشی انجام شود متفاوت خواهد بود. اگر دو حالت تعمیر اصلی ال سی دی این گوشی شامل تعویض گلس و تعویض کامل ال سی دی را در نظر بگیرید باید اینطور گفت که هزینه تعویض گلس تقریبا نصف قیمت تاچ ال سی دی j7 core محسوب می‌شود. بنابراین اگر بتوانید مشکل صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی را با تعویض گلس برطرف کنید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. اما در حالتی که راهی جز تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی وجود نداشته باشد هم می‌توان با استفاده از یک راه حل خاص هزینه تعمیرات را کاهش داد. این راه حل مربوط به نصب یک ال سی دی غیر اورجینال (کپی) می‌شود. ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی در واقع نسخه‌ای از ال سی دی گوشی است که نسبت به نسخه فابریک و اورجینال کیفیت تری دارد و در نتیجه از قیمت پایین تری هم برخوردار است و با استفاده از آن می‌توان قیمت ال سی دی j7 core را کاهش داد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Core کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین ال سی دی های اورجینال و غیر اورجینال گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. به عقیده ما بهتر است تا حد امکان از نصب ال سی دی های غیر اورجینال و کپی در گوشی های خود خودداری کنید و فقط در شرایطی از این LCD ها استفاده به عمل آورید که گوشی مورد نظرتان یک موبایل نسبتا قدیمی بوده و به عنوان گوشی دوم از آن استفاده می‌کنید. طبیعتا در شرایط این چنینی کیفیت عملکرد ال سی دی گوشی خیلی اهمیت زیادی ندارد بنابراین با نصب ال سی دی غیر اورجینال در آن مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد. اگر می‌خواهید مطمئن باشید ال سی دی جدیدی که در گوشی شما نصب می‌شود اورجینال و اصل است از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید چون در موبایل کمک قطعات تعویض شده گوشی از نظر اورجینال بودن دارای گارانتی هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 Core 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core

با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ ارائه شده می‌توانید تعمیرات گوشی خود را با بهترین کیفیت ممکن و اطمینان کامل انجام دهید و در سریع ترین مدت زمان هم شاهد تعمیر شدن موبایل خود باشید. موبایل کمک سعی کرده بستری فراهم کند که کاربران با استفاده از آن درگیر ترافیک شهری و مراجعه حضوری و دردسرهای این چنینی پروسه تعمیرات تلفن همراه نشوند و فقط با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین قادر به ثبت سفارش تعمیرات باشند و بعد از چند ساعت هم درب منزل گوشی خود را به صورت سالم تحویل بگیرند! مراحلی که مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ برای خدماتش در نظر گرفته به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم نخست کاربر می‌تواند ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارش تعمیر مورد نیاز خود را به ثبت برساند. در همین مرحله کارشناسان موبایل کمک هماهنگی های لازم را برای ادامه تعمیرات با کاربر انجام می‌دهند.
  • اعزام پیک رایگان به آدرس کاربر: پیک رایگان موبایل کمک در این مرحله به آدرس کاربر اعزام شده و گوشی معیوب وی را همراه با قید توضیحات کامل از او تحویل می‌گیرد.
  • عودت گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم به دست کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به کاربر با پیک رایگان: در نهایت هم گوشی تعمیر شده مشتری با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده می‌شود.

قیمت تاچ ال سی دی j7 core - قیمت ال سی دی j7 core

 

عموما پروسه فوق برای تعمیر تاچ ال سی دی J7 Core چیزی در حدود 4 ساعت طول می‌کشد و در شرایط خاصی که لازم باشد گلس گوشی J7 Core به جای LCD آن تعویض گردد ممکن است تا یک روز طول بکشد. بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ یک تعمیر کاملا بی‌دردسر و سریع را تجربه خواهید کرد و نیازی به مراجعه حضوری ندارید. از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر می‌شود که شما صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان و هزینه ها داشته باشید و مادامی که به کارهای روزمره خودتان رسیدگی می‌کنید، گوشی موبایل خود را هم تعمیر نمایید.
  • سرعت عمل بالای پرسنل در مرکز موبایل کمک هم از دیگر مزیت هایی است که منجر می‌شود خیلی زود بتوانید دوباره مثل روز اول از گوشی خود استفاده کنید.
  • هزینه تعمیرات در مرکز موبایل کمک به مراتب پایین تر از بازار آزاد در نظر گرفته شده و شما با استفاده از خدمات این مرکز و نمایندگی سامسونگ می‌توانید با کمترین قیمت به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.
  • ابزارها و تجهیزاتی که کارشناسان موبایل کمک از آن ها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند از با کیفیت ترین، جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارهای روز دنیا هستند که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت تعمیر نهایی می‌گذارند.
  • تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان جایگزین و تعویض می‌شوند اورجینال هستند و از فروشگاه قطعات موبایل تامین خواهند شد. این قطعات از نظر اورجینال بودن و کیفیت دارای گارانتی هستند.
  • موبایل کمک همچنین تمام تعمیراتی که روی گوشی مشتریان صورت می‌گیرد را هم ضمانت یا گارانتی می‌کند تا خیال کاربر از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید هر تعمیری که گوشی شما به آن نیاز داشته باشد از قبیل تعمیر ال سی دی گلکسی J7 Core را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید و حتی نیازی به مراجعه حضوری هم نداشته باشید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از ساتی موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قیمت ال سی دی جی 7 کور

قطعات گوشی سامسونگ جی 7 کور

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ