تعمیر یا تعویض ال سی دی S3 سامسونگ – I9300 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S3 سامسونگ – I9300 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S3 سامسونگ – I9300 | موبایل کمک

یکی از رایج ترین تعمیرات موبایل گلکسی اس 3 سامسونگ (Samsung Galaxy S3) مربوط به تاچ ال سی دی اس 3 سامسونگ می‌شود. بهتر است تعمیر ال سی دی تاچ این گوشی به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ واگذار شود تا بهترین کیفیت را به همراه داشته باشد. در ادامه بیشتر در مورد تعمیر ال سی دی Galaxy S3 در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جلوگیری از خراب شدن LCD گلکسی S3

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین سعی کنید با مراقبت از گوشی اجازه ندهید که آسیبی به آن وارد شود و نیازمند تعمیر دستگاه شوید. متاسفانه خراب شدن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 3 یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای این اسمارتفون به وجود می‌آید اما نکته جالب اینجاست که در اغلب مواقع کاربر در خراب شدن LCD و تاچ این گوشی دخیل بوده و تاچ ال سی دی آن خود به خود خراب نمی‌شوند. پس با در نظر گرفتن مسائل و موضوعت خاصی می‌توانید از خراب شدن ال سی دی این گوشی جلوگیری نمایید و دیگر نیازی به تعمیر ال سی دی Galaxy S3 نداشته باشید. یکی از این مسائل مربوط به استفاده از قاب ها و گاردهای موبایل می‌شود. با استفاده از این قاب و گاردها می‌توانید در شرایط خاص از وارد شدن ضربه به موبایل جلوگیری نمایید و گاها LCD گوشی خود را نجات دهید.

همچنین توصیه داریم همیشه مراقب باشید که گوشی به طور ناگهانی و ناخواسته از دست شما به زمین نیفتد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی Galaxy S3 به نمایندگی سامسونگ و مرکز موبایل کمک مراجعه می‌کنند، گوشی آن ها در اثر سهل انگاری از دستشان افتاده و ال سی دی آن شکسته است. پس همیشه مراقب گوشی باشید و این مسئله را به عنوان یکی از مهم ترین روش های جلوگیری از خراب شدن LCD گلکسی S3 سامسونگ به خاطر بسپارید. مسئله بعدی که با توجه به آن می‌توانید از خرابی LCD گوشی ممانعت به عمل آورید مربوط به عدم استفاده از دستگاه با دست خیس و دور کردن آن از هرگونه مایعات و آب می‌شود. آب خوردگی یکی دیگر از عوامل اصلی است که منجر به خراب شدن گوشی هایی همچون گلکسی اس 3 سامسونگ می‌شود و گاها سوختن ال سی دی و تاچ این اسمارتفون را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S3 

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S3 نمایندگی سامسونگ

 

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S3 سامسونگ

از آنجایی که گلکسی اس 3 از گوشی های قدیمی شرکت سامسونگ است و یک ال سی دی نه چندان بزرگ و با کیفیت دارد، بنابراین قیمت LCD اورجینال این گوشی خیلی بالا نخواهد بود و در نتیجه هزینه تعمیر ال سی دی آن هم خیلی زیاد نیست. حتی در بدترین شرایط که قرار باشد ال سی دی و تاچ این گوشی به طور کامل تعویض شوند هم هزینه تعمیرات آنقدرها زیاد نمی‌شود. پس نگران هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S3 نباشید. در برخی مواقع ممک است بتوان مشکل صفحه نمایش گوشی و شکستگی های روی آن را بدون تعویض کامل تاچ و LCD و فقط با تعویض گلس شکسته ال سی دی گوشی انجام داد که در اینگونه مواقع هزینه تعمیر به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. با استفاده از ال سی دی های غیر اورجینال که در مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟در مورد آن ها صحبت کردیم هم می‌توانید هزینه تعمیر LCD سامسونگ گلکسی S3 را کاهش دهید. بنابراین در مجموع اگر مشکلی در عملکرد تاچ ال سی دی گلکسی S3 شما به وجود آمده خیلی نگران هزینه تعمیر آت نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید این تعمیر با کمترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت انجام دهید.

مراحل تعویض LCD گلکسی S3 سامسونگ

شاید برایتان جالب باشد که بدانید برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S3 باید چه مراحلی طی شود. برای آشنایی دقیق با این مراحل می‌توانید به مطالعه مقاله آموزش تعویض ال سی دی گوشی گلکسی اس ۳ بپردازید. در مطلب مذکور به طور دقیق نحوه تعویض LCD گوشی گلکسی S3 سامسونگ را آموزش داده‌ایم. اگر کمی دقت و حوصله صرف کنید خودتان هم شخصا قادر به انجام این تعمیر خواهید بود، اما به شرطی که لوازم تعمیرات موبایل مورد نیاز و همچنین یک عدد ال سی دی گوشی گلکسی اس 3 را در اختیار داشته باشید. برای تهیه کردن این اقلام می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل مراجعه نمایید. بعد از اینکه همه چیز برای تعویض ال سی دی Galaxy S3 آماده بود، پروسه تعمیر را دقیقا طبق توضیحات آن مطلب آموزشی دنبال کنید و نهایتا خواهید دید که به سادگی ال سی دی موبایل سامسونگ خود را تعویض می‌کنید و نیازی به مراجعه به نمایندگی سامسونگ یا استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

برای تعویض LCD سامسونگ S3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جزئیات تعویض گلس ال سی دی گلکسی S3

همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودیم در برخی شرایط ممکن است بتوان به جای تعویض کامل تاچ و LCD گوشی فقط گلس روی صفحه نمایش را تعویض کرد و بدین ترتیب تعمیرات لازم را روی موبایل انجام داد! اما تعویض گلس دقیقا چیست و در چه شرایطی قابل انجام خواهد بود. گلس ال سی دی موبایل در واقع یک لایه شیشه محافظ است که بر روی ال سی دی گوشی ها نصب شده و گلکسی اس 3 هم از آن بهره می‌برد. این گلس مابین ال سی دی و فضای بیرونی (محیط خارجی) قرار گرفته و به نوعی از تماس مستقیم ال سی دی با محیط جلوگیری می‌کند. برای آشنایی بیشتر با اجزای تشکیل دهنده ال سی دی گوشی های موبایل می‌توانید به مطالعه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن هابپردازید. اما این لایه شیشه‌ای یا همان گلس چه ارتباطی به تعمیر ال سی دی Galaxy S3 دارد؟

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S3 نمایندگی سامسونگ

 

در برخی مواقع ممکن است در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده، گلس روی ال سی دی آن بشکند اما خود LCD و تاچ گوشی بدون مشکل کار کنند! در اینگونه مواقع علیرغم شکستگی ها و ترک هایی که روی صفحه نمایش موبایل دیده می‌شود، LCD و تاچ آن بدون مشکل کار خواهند کرد و تمام دستورات لازم را ارائه می‌کنند. در این شرایط می‌توان با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به جای تعویض کامل تاچ ال سی دی گوشی فقط گلس روی ال سی دی را تعویض کرد. البته تعویض گلس از تعمیرات تخصصی گوشی هاست و باید در انجام آن دقت زیادی صرف شود تا به ال سی دی و تاچ سالم موبایل آسیبی وارد نشود. به همین جهت است که توصیه داریم تحت هر شرایط تعمیر ال سی دی Galaxy S3 را به نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک واگذار نمایید تا از یک تعمیر مطمئن لذت ببرید.

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی Galaxy S3

موبایل کمک یکی از بهترین مراکزی است که می‌توانید با استفاده از سرویس و خدمات آن تعمیراتی همچون تعمیر ال سی دی Galaxy S3 را بدون دغدغه انجام دهید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که کمترین دردسر و درگیری را برای کاربر به همراه داشته باشد و لطمه‌ای در روند کارهای روزمره کاربر ایجاد نکند. مراحل کلی که در پروسه تعمیرات تخصصی موبایل در مرکز موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات گوشی در سایت موبایل کمک سفارش خود را به ثبت برسانید. در این مرحله تمام هماهنگی های لازم ظرف چند دقیقه با شما انجام می‌شود.
  • اعزام پیک موبایل کمک: پیک موبایل کمک در این مرحله به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد و آن را به شکرت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم از قبیل تعمیر ال سی دی Galaxy S3 با استفاده از مدرن ترین تجهیزات ر شرکت موبایل کمک روی گوشی شما انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی با پیک موبایل کمک: در آخرین مرحله هم گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال شده و درب منزل خدمتتان تحویل داده می‌شود.

تعمیر ال سی دی Galaxy S3 نمایندگی سامسونگ

 

برای تعویض LCD سامسونگ S3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همانطور که مشخص است با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید به شیوه‌ای مدرن تعمیرات لازم را روی گوشی انجام دهید و نیازی به مراجعه حضوری و حتی خروج از منزل نخواهید داشت و تمام مراحل تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شوند. با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از برخی ویژگی ها و مزیت های دیگر هم بهره‌مند می‌شوید که اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر هستند:

  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک و در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک انجام می‌شود تا دوره زمانی مشخصی دارای گارانتی خواهند بود.
  • ضمانت بکارگیری قطعات اورجینال: موبایل کمک تضمین می‌کند که قطعات بکار رفته در گوشی مشتریانش کاملا اورجینال خواهند بود تا مشتریان عزیز از این نظر هیچ نگرانی نداشته باشند.
  • قیمت مناسب: تعرفه تعمیراتی که توسط شرکت موبایل کمک در نظر گرفته شده بسیار مقرون به صرفه است و تمام تعمیرات در این مرکز دارای قیمت مشخصی هستند.
  • سرعت عمل بالا: تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی Galaxy S3 در مرکز موبایل کمک ظرف مدت زمانی در حدود 4 ساعت تکمیل می‌شوند. یعنی شما ظرف 4 ساعت می‌توانید دوباره از گوشی تعمیر شده خود مثل روز اول استفاده کنید.
  • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته: در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده به عمل می‌آید. این امر سبب می‌شود که کیفیت نهایی تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد و تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر حفظ شوند.

پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه روی موبایل شما انجام گیرد بهتر است از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ