تعویض درب پشت S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک تعویض درب پشت S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

تعویض درب پشت S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک


در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


اگر قاب یا درب پشت گلکسی S10e شما شکسته و ترک هایی بر روی آن به وجود آمده است نگران نباشید، چون این بخش از قاب گوشی قابل تعویض خواهد بود. با خدمات موبایل کمک به راحتی می‌توانید تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

منظور از قاب یا درب پشت Galaxy S10e کدام بخش است؟

بدنه گلکسی S10e سامسونگ مثل دیگر گوشی های مدرن امروزی از سه بخش اصلی که روی هم پرس شده‌اند تشکیل می‌شود. در اطراف قاب و بدنه این گوشی یک فریم یا چارچوب آلومینیومی بکار رفته که دکمه های فیزیکی لبه های قاب گوشی روی آن نصب هستند. با نگاه کرده به لبه های قاب گلکسی S10e به خوبی می‌توانید این فریم را مشاهده کنید. این فریم در دو سمت خود توسط دو پنل جلو و پشت گوشی احاطه می‌شود . جنس پنل جلو و درب پشت Galaxy S10e از شیشه بوده و همین امر سبب می‌شود که حساسیت بالایی در قبال ضربه و خراشیدگی داشته باشند.

بنابراین قاب و بدنه گلکسی S10e سامسونگ از سه بخش تشکیل می‌شود که کاملا روی هم پرس شده‌اند و در لبه های آن ها هم از لاستیک های آب بندی استفاده می‌شود که به کیپ‌تر شدن قاب گوشی و مقاومت بیشتر آن در برابر نفوذ آب کمک می‌کنند. با توجه به این تفاسیر کاملا مشخص است که منظور ما از قاب یا درب پشت گلکسی S10e دقیقا کدام بخش است. درب پشت این گوشی بخشی از قاب دستگاه محسوب می‌شود که در پنل پشت آن نصب شده و لنز دوربین اصلی و چراغ های فلش تقریبا در وسط آن نمایان هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10e

 

تعمیر درب پشت S10e سامسونگ

 

اصلی ترین دلایل تعویض درب پشت گلکسی S10e کدامند؟

همانطور که گفتیم قاب پشت و پنل جلوی Galaxy S10e سامسونگ از شیشه تشکیل می‌شود. شیشه گوریلاگلس 5 در قاب پشت و جلوی این گوشی بکار رفته که نوعی از شیشه فوق مقاوم در برابر خراشیدگی است. اما هرچقدر که این شیشه در برابر خراشیدگی و تماس با اشیای نوک تیز مقاومت دارد، در برابر ضربه حساس عمل می‌کند. بنابراین کوچک ترین ضربه‌ای که به بدنه گلکسی S10e وارد شود می‌تواند منجر به شکستن قاب شیشه‌ای آن شود. متاسفانه یکی از اصلی ترین دلایل تعویض درب پشت گلکسی S10e مربوط به شکستن این بخش از بدنه دستگاه یا ایجاد ترک های محسوس بر روی آن می‌شود. خوشبختانه تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e امکانپذیر است و خیلی هم نیاز به صرف زمان طولانی یا استفاده از تجهیزات مدرن ندارد.

در برخی مواقع هم دیده شده که ایجاد ترک در لبه های قاب پشت گوشی منجر می‌شود که کاربر برای تعویض درب پشت گلکسی S10e اقدام کند. با توجه به این مسائل پیشنهاد می‌کنیم همیشه گلکسی S10e را به همراه یک گارد ژله‌ای و مقاوم مورد استفاده قرار دهید. بکارگیری این گاردهای گوشی موبایل سبب می‌شود تا گوشی در شرایط خاص مثل زمانی که از دستتان به زمین می‌افتد یا با جسم سختی برخورد می‌کند، تحت فشار کمتری قرار گیرد و ریسک شکستن قاب آن به حداقل مقدار ممکن برسد. در گوشی هایی که مثل سامسونگ گلکسی S10e بدنه‌ و قابی شیشه‌ای دارند، استفاده از گاردهای مناسب تقریبا الزامی است و به شدت توصیه می‌شود.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات سامسونگ  

هزینه تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e چقدر است؟

مطمئنا یکی از اولین و مهمترین سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e می‌شود. خوشبختانه برای تعویض درب یا قاب پشت Galaxy S10e نیازی به پرداخت هزینه گزاف وجود ندارد و قاب پشت این گوشی سامسونگ با صرف هزینه نسبتا ناچیزی قابل تعویض است. اگر هزینه تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e را با هزینه تعمیرات دیگری مثل تعویض ال سی دی، تعمیر برد و غیره آن مقایسه کنید متوجه خواهید شد که واقعا هزینه تعمیر درب پشت این گوشی از سایر تعمیرات نام برده شده ناچیزتر خواهد بود. پس اگر درب پشت Galaxy S10e شما شکسته نگران هزینه تعمیر آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e را با صرف کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

به اورجینال بودن قاب پشت Galaxy S10e دقت کنید!

طبق بررسی های صورت گرفته ظاهر دو نوع قاب یا درب پشت برای گوشی گلکسی S10e عرضه شده که یکی از آن ها اورجینال بوده و با شیشه گوریلاگلس 5 پوشانده می‌شود اما نسخه دیگر این محصول فقط براق بوده و ظاهرا با یک لایه شیشه پوشانده شده که به هیچ عنوان کیفیت شیشه گوریلاگلس 5 را ندارد. درب پشت نوع دوم که کپی یا تقلبی است در مقایسه با درب پشت اورجینال گوشی قیمت ارزان تری دارد و به مراتب کیفیت و مقاومت کمتری را ارائه می‌کند. در برخی مواقع دیده شده که تعمیرکاران سودجو از اعتماد مشتریان سوء استفاده کرده‌اند و درب پشت کپی و تقلبی را بدون اینکه کاربر از این موضوع مطلع شود روی گوشی آن ها نصب کرده و از مشتری هزینه نصب درب پشت اورجینال را دریافت می‌کنند. بنابراین اگر قصد تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e خود را دارید بهتر است به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و از سرویس مراکزی استفاده کنید که تعمیرات این چنینی را با ضمانت انجام می‌دهند. موبایل کمک یکی از معتبرترین مراکزی است که می‌توانید تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e خود را با اطمینان کامل به آن واگذار کنید. درب پشتی که به عنوان قطعه جدید در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب می‌شود از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر درب پشت شکسته سامسونگ S10e

 

تعویض درب پشت شکسته گلکسی S10e چقدر زمان لازم دارد؟

خوشبختانه برای تعویض یا تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e نیاز به صرف زمان طولانی نیست و این تعمیر یکی از سریع ترین تعمیراتی خواهد بود که روی این گوشی انجام می‌گیرد. برای انجام این تعمیر فقط کافیست قاب پشت قبلی دستگاه را با ابزار مناسب از روی بدنه گوشی جدا و تعویض کنید. اگر تعمیرکار از ابزارها و لوازم مناسب استفاده کند، احتمالا می‌تواند در کمتر از 45 دقیقه تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e را به اتمام برساند. دقت داشته باشید که برای تعویض درب پشت گوشی هایی مثل Galaxy S10e باید حتما به لبه های قاب دستگاه گرما اعمال شود تا خاصیت چسبندگی لاستیک های آب بندی لبه های قاب گوشی تضعیف گردد. همچنین بهتر است برای جداسازی قاب شکسته گوشی از ابزارهایی مثل قاب کش (iSclack) استفاده گردد تا به سایر قطعات دستگاه و بدنه آن آسیبی وارد نشود.

تعمیر قاب پشت Galaxy S10e در نمایندگی های رسمی سامسونگ

نمایندگی های رسمی سامسونگ هم می‌توانند مراجع مناسبی برای تعویض قاب پشت Galaxy S10e باشند اما عموما در این مراکز تعمیر مذکور با سرعت پایینی انجام می‌گیرد. همانطور که پیش از این گفتیم برای تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e مدت زمانی در حدود 45 دقیقه کافی خواهد بود اما اگر به نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه کنید، ممکن است گوشی شما برای انجام همین تعمیر تا چند روز در نمایندگی بماند. خوشبختانه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ به هیچ وجه از قاب پشت غیر اورجینال در گوشی مشتریان استفاده نمی‌کنند و مجاز به انجام این کار هم نیستند. در نظر داشته باشید که تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e از تعمیراتی نیست که جزو گارانتی گوشی به شمار آید چون عموما تعویض و تعمیر این قطعه به دلیل شکستن آن انجام می‌شود و شکستگی که روی قاب Galaxy S10e به وجود آید حتما با دخالت کاربر و سهل انگاری وی ایجاد  شده است. به همین سبب تعویض و تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e از ضوابط گارانتی خارج بوده و حتی اگر گوشی گارانتی داشته باشد هم مشتری باید هزینه آن را پرداخت کند.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e سامسونگ

اگر می‌خواهید قاب پشت گلکسی S10e سامسونگ شما در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض شده و گوشی صحیح و سالم درب منزل به شما تحویل داده شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تعمیراتی مثل تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e در این مرکز عموما در کمتر از 2 ساعت انجام می‌شوند. یعنی شما ظرف 2 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. درب پشت جدیدی هم که در گوشی شما نصب خواهد شد از نظر کیفیت دارای گارانتی است و با ضمانت اورجینال بودن در گوشی نصب می‌شود. شما حتی برای ثبت سفارش و درخواست تعویض درب پشت شکسته گلکسی S10e خود هم نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت.

به منظور ثبت سفارش تعمیر درب پشت شکسته گلکسی S10e سامسونگ و تعمیر موبایل کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام شده و تعمیرات لازم را بر روی گوشی انجام می‌دهد. در نهایت هم گوشی با گارانتی به شما تحویل داده خواهد شد. حتی اگر انجام تعمیرات در محل امکانپذیر نباشد هم کارشناس موبایل کمک گوشی را به شرکت ارجاع داده و پس از انجام تعمیرات، دستگاه با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویلتان داده می‌شود. پس با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات سامسونگ S10e


در صورتیکه در مورد این مطلب سوال یا مشکلی دارید کارشناسان شرکت همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشند. کافیست شماره زیر را با تلفن ثابت و بدون پیش شماره، شماره گیری نمایید .
۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵


تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ