تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ J2 پرو 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعمیر مادربرد یا اصطلاحا برد از تعمیرات بسیار حساسی است که در گوشی های موبایل انجام می‌گیرد و متاسفانه هر تعمیرکاری قادر به انجام آن نیست و نباید برای انجام این کار به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گلکسی J2 Pro سامسونگ را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

عوامل اصلی که منجر به خراب شدن برد گلکسی جی 2 پرو می‌شوند!

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقالهتعمیر گلکسی J2 Pro آب خورده با کمترین قیمت در مرکز موبایل کمک در رابطه جزئیات تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 پرویی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده باشد صحبت کردیم و اشاره داشتیم که آب خوردگی می‌تواند منجر به سوختن و از کار افتادن قطعات الکترونیکی داخل گوشی های موبایل شود. یکی از اصلی ترین این قطعات مادربرد است! تماس آب با مادربرد، قطعات روی آن و مدار های آن می‌تواند آسیب های جدی را به این قطعه بزند و به کل عملکرد گوشی را مختل سازد. بنابراین آب خوردگی یکی از اصلی ترین دلایل و عوامل خرابی برد گلکسی جی 2 پرو محسوب می‌شود.

از سمت دیگر وارد شدن ضربه به دستگاه هم می‌تواند منجر به بروز مشکل در عملکرد مادربرد و قطعات روی آن شود. البته در اغلب مواقع افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن در وهله اول منجر به شکستن ال سی دی و تاچ می‌شود و اگر خیلی شدت بالایی داشته باشد ممکن است به برد گوشی هم آسیب برساند. در برخی شرایط خیلی محدود هم دیده شده که خرابی برد گلکسی J2 Pro واقعا دلیل مشخصی نداشته و به نوعی خود به خود رخ داده است که در این شرایط اگر گوشی از گارانتی بهره‌مند باشد، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مشکل به وجود آمده را به صورت رایگان برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

تعمیر برد گلکسی J2 Pro در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

برخی افراد تصور دارند که اگر تعمیر گوشی های برند سامسونگ خود را به نمایندگی های رسمی این شرکت واگذار کنند نتیجه بهتری دریافت خواهند کرد در حالی که اصلا اینطور نیست و طبق آماری که از رضایت مشتریان به ثبت رسیده، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نتوانسته‌اند خیلی عملکرد خوبی داشته باشند و رضایت مشتریان را جلب کنند. بنابراین این تصور را نداشته باشید که حتما باید برای تعمیر برد گلکسی J2 Pro یا هر یک از دیگر قطعات این گوشی حتما به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کند. مراجعه به نمایندگی های سامسونگ برای تعمیر برد گلکسی J2 Pro در شرایطی توصیه می‌شود که گوشی شما دارای گارانتی باشد و از سمت دیگر عامل خارجی مثل ضربه یا آب خوردگی منجر به سوختن مادربرد آن نشده باشد. در این شرایط نمایندگی رسمی سامسونگ موظف است بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان مادربرد گوشی شما را تعمیر کند.

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ J2 پرو 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

متاسفانه یکی دیگر از مشکلاتی که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ پیش رویتان قرار می‌گیرد مربوط به کند بودن پروسه تعمیر می‌شود. عموما برای انجام تعمیرات روی مادربرد گوشی های مثل Galaxy J2 Pro 2018 باید چندین روز و شاید هم چند هفته منتظر بمانید. بنابراین توصیه می‌کنیم فقط در شرایطی که می‌توانید از گارانتی موبایل خود برای تعمیر برد گلکسی J2 Pro استفاده کنید به نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه نمایید و در غیر این صورت از سرویس مراکز دیگری همچون موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیر برد گلکسی J2 Pro با کمترین هزینه

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی ۲ پرو ۲۰۱۸ با بهترین قیمت

تفاوت تعمیر و تعویض مادربرد در چیست؟

دو نوع تعمیر روی برد گوشی های موبایل انجم می‌شود و طبیعتا گوشی سامسونگ گلکسی S2 Pro هم از این موضوع مستثنا نیست. در حالت اول برد گوشی به طور کامل تعویض خواهد شد. این روش تعمیر سریع تر انجام می‌شود اما هزینه گزافی دارد چون در این روش مادربرد گوشی به همراه تمام قطعات سخت افزاری روی آن باید تعویض شوند. هزینه خرید برد اورجینال گوشی مثل گلکسی جی 2 پرو بسیار بالاست و در نتیجه هزینه تعمیر زیاد می‌شود. اما از سمت دیگر تعمیر مادربرد حالتی است که در آن قطعات سخت افزاری روی برد گوشی تعمیر می‌شوند. برای مثال آی سی های روی آن تعویض خواهند شد یا سوکت های روی آن تعویض می‌گردند. این روش تعمیر از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است اما نیاز به دقت و توانایی بالایی دارد و تعمیرکار باید حتما با لحیم کاری میکرو و تکنیک های تعمیر مدارهای الکترونیکی به خوبی آشنایی داشته باشد. بنابراین تعویض و تعمیر برد دو مقوله متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی J2 Pro 2018 در موبایل کمک

هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای تعویض و تعمیر برد گلکسی J2 Pro سامسونگ

اگر قرار باشد مادربرد گوشی شما تعویض گردد ملزم به پرداخت هزینه گزافی خواهید شد، اما مدت زمان انجام تعمیر کاهش پیدا می‌کند چون در این روش کافیست گوشی باز شود و برد معیوب از آن جدا شده و برد جدید جایگزین آن گردد. در اینگونه شرایط ظرف مدت زمان 90 دقیقه تعمیر برد گلکسی J2 Pro انجام می‌پذیرد. اما اگر قرار باشد برد گلکسی جی 2 پرو تعمیر شود و قطعات روی آن با استفاده از لحیم کاری میکرو جدا و دوباره متصل گردند، هزینه تعمیر کاهش پیدا می‌کند و شما فقط ملزم به پرداخت هزینه قطعاتی خواهید بود که بر روی مادربرد گوشی تعویض می‌گردند. البته در این شرایط مدت زمانی که برای تعمیر گوشی باید صرف شود بیشتر خواهد بود و عموما انجام این تعمیر حدودا 1 الی 2 روز به طول می‌انجامد. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن و در کوتاه ترین زمان تعمیر برد گلکسی J2 Pro سامسونگ خود را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ J2 پرو 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعمیر برد گلکسی J2 Pro با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در موبایل کمک!

شرکت موبایل کمک به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایل با قابلیت ثبت سفارش آنلاین در کشور آماده است تا تعمیرات مادربرد گوشی شما را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهد. کارشناسان این مرکز افراد متخصص و با تجربه‌ای هستند که از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر برد گلکسی J2 Pro و دیگر گوشی های موبایل استفاده می‌کنند. این امر سبب می‌شود نتیجه تعمیر صورت گرفته شامل در بهترین حالت ممکن شود. هزینه تعمیرات برد هم در مرکز موبایل کمک نسبت به سایر مراکز تعمیر موبایل به مراتب مقرون به صرفه تر خواهد بود. بنابراین با سرویس موبایل کمک نگرانی از بابت هزینه تعمیر برد گلکسی J2 Pro هم نخواهید داشت. برای ثبت سفارش تعمیر برد سامسونگ Galaxy J2 Pro 2018 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات سامسونگ J2 Pro در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر