تعمیر یا تعویض دوربین S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دوربین S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دوربین S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

دوربین گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) از قطعاتی است که کمتر در این گوشی دچار مشکل می‌شود، اما به هر حال احتمال خراب شدن آن وجود دارد. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین Galaxy S10 را با نتیجه‌ای بهت از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

شایع ترین دلایل از کار افتادن دوربین گلکسی S10

دوربین سلفی و اصلی گوشی گلکسی S10 سامسونگ ممکن است بنا به دلایل مختلفی از کار بیفتند و کاربر را ملزم به مراجعه نزد تعمیرکار کنند. یکی از شایع ترین دلایلی که در این راستا دیده شده مربوط به وارد شدن ضربه به دستگاه و آسیب دیدم ماژول دوربین می‌شود. همانطور که می‌دانید قاب گلکسی S10 از شیشه تشکیل شده و به شدت در برابر ضربه حساس است. وارد شدن ضربه به قاب این گوشی خیلی راحت می‌تواند منجر به شکستن آن شود که در مقاله تعویض قاب پشت گلکسی اس 10 با کمترین قیمت در موبایل کمک به طور دقیق در مورد این موضوع صحبت کردیم. اما وارد شدن ضربه به Galaxy S10 علاوه بر شکستن قاب آن در خیلی از مواقع منجر به از کار افتادن دوربین اصلی گوشی هم می‌شود.

از دیگر دلایل و عوامل شایعی که می‌تواند منجر به سوختن دوربین گوشی Galaxy S10 شود، خیش شدن و آب خوردگی است که در مقاله تعمیر گلکسی S10 آب خورده با کمترین قیمت در موبایل کمک به طور کامل در مورد آن صحبت کردیم. در برخی مواقع هم شل شدن سوکت کانکتور دوربین های اصلی یا سلفی گوشی مذکور می‌تواند منجر به ایجاد قطع و وصلی در عملکرد دوربین یا نشان دادن تصویر سیاه در اپلیکیشن دوربین دستگاه شود. در هر صورت شاید بروز مشکل در عملکرد دوربین گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 خیلی شایع نباشد از مشکلاتی است که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد و در صورتی که به وقوع بپیوندد باید نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کرد. اما هزینه تعمیر دوربین Galaxy S10 چقدر است و انجام این تعمیر چقدر زمان می‌برد؟ آیا نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ این تعمیر را تحت گارانتی انجام می‌دهند؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیر دوربین سامسونگ Galaxy S10

تعمیر دوربین Galaxy S10 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر خرید گوشی سامسونگ را به تازگی انجام داده باشید، احتمال اینکه هنوز گارانتی داشته باشد بالاست. اما سوال اینجاست که آیا می‌توان با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ، تعمیر دوربین Galaxy S10 را بدون نیاز به پرداخت هزینه و تحت ضوابط گارانتی انجام داد؟ پاسخ این سوال بستگی به نوع و علت خراب شدن دوربین گوشی دارد. اگر عواملی مثل ضربه، فشار یا آب خوردگی منجر به از کار افتادن دوربین گوشی شده باشند، طبیعتا نمایندگی به طور رایگان آن را تعمیر نخواهد کرد. به بیان دیگر در این شرایط نمی‌توانید از خدمات گارانتی استفاده کنید و تعمیر دوربین Galaxy S10 را به طور رایگان انجام دهید. اما اگر عامل خارجی در خراب شدن دوربین گوشی دخیل نبوده باشد و دوربین گلکسی اس 10 شما خود به خود خراب شده باشد، می‌توانید از گارانتی برای تعمیر دستگاه استفاده کنید. متاسفانه بنا به گزارش خیلی از کاربران، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ همیشه سعی می‌کنند با دلایل و بهانه های مختلف از تعمیر گوشی مشتریان تحت ضوابط گارانتی خودداری کنند و به نوعی اغلب سعی در آن دارند که هزینه تعمیر گوشی را مستقیما از خود مشتری دریافت کنند.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

این رفتار نمایندگی های سامسونگ برای تعمیر گوشی مشتریان اصلا جالب توجه نیست و ارزشمند نبودن گارانتی موبایل را به تصویر می‌کشد. جالب است بدانید اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند باشد در این شرایط می‌توانید از خدمات آن برای تعمیر رایگان گلکسی S10 استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟” بپردازید. از سمت دیگر خیلی از کاربران مدعی شده‌اند که سرویس تعمیرات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ اصلا کیفیت خوبی ندارد و گوشی عموما با کیفیت مطلوبی در این مراکز تعمیر نمی‌شود. بنابراین هیچوقت تصور نکنید که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌تواند دوربین گلکسی S10 خود را با بهترین کیفیت ممکن تعمیر کنید! مراکز بهتری همچون موبایل کمک وجود دارند که این خدمات را با کیفیت مطلوب تری ارائه خواهند کرد.

هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 10 سامسونگ

هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 10 سامسونگ به نوع خرابی بستگی دارد که در آن به وجود آمده است. در بالغ بر 90 درصد مواقع خرابی که در دوربین این گوشی موبایل به وجود می‌آید فقط با تعویض ماژول دوربین رفع می‌شود که انجام این کار حداقل در مقایسه با تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی یا تعمیر مادربرد به مراتب هزینه کمتری دارد. در برخی مواقع هم ممکن است با باز کردن و بستن مجدد سوکت کانکتور ماژول دوربین مشکل آن برطرف شود که در این شرایط کاربری فقط هزینه باز و بسته کردن گوشی را می‌پردازد. بدترین شرایط ممکن است شرایطی است که هم دوربین سلفی و هم دوربین اصلی گوشی سوخته باشند و ماژول آن ها نیازمند تعویض باشد. در این شرایط هزینه تعمیر دوربین Galaxy S10 به حداکثر مقدار ممکن می‌رسد اما با این وجود همچنان هزینه انجام این کار در مقایسه با هزینه تعمیراتی مثل تعویض LCD و غیره ناچیز خواهد بود. پس اگر دوربین گلکسی اس 10 شما نیاز به تعمیر دار، خیلی نگران هزینه آن نباشید. با سرویس شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین Galaxy S10 را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید و از ضمانت هم بهره‌مند شوید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ  

در انتخاب تعمیرکار و مرجع تعمیر دقت کنید!

به هیچ عنوان تعمیر گوشی هایی مثل سامسونگ گلکسی اس 10 را به هر مرجع ناشناخته یا تعمیرکار کم تجربه‌ای واگذار نکنید چون ممکن است نتیجه کار بسیار نا امید کننده باشد. اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد به ابزارها و تجهیزات مدرنی که برای تعمیرات گوشی به آن ها نیاز است دسترسی ندارند و از روش های سنتی (تقریبا با زور) برای باز کردن گوشی و تعمیر آن استفاده می‌کنند. این امر سبب می‌شود که استانداردهای تعمیر موبایل اصلا رعایت نشده و نتیجه کار مطلوب نباشد. در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکار در حین تعمیر گوشی مشتری آسیب های جدی به آن وارد کرده است. بنابراین به هیچ وجه تعمیر دوربین Galaxy S10 را هر فرد کم تجربه‌ای واگذار نکنید و حتما از سرویس مراکزی استفاده نمایید که به جدیدترین تجهیزات روز دنیا برای تعمیرات گوشی دسترسی دارند و استانداردهای تعمیر موبایل را رعایت می‌کنند.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مسئله بعدی مربوط به اعتماد به تعمیرکار یا مرجع تعمیر می‌شود. متاسفانه این روزها در بازار آزاد سعی می‌شود که از هر طریق پول بیشتری از مشتری دریافت شود. در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکاران ماژول های دوربین دست دوم یا حتی غیر اورجینال را در گوشی مشتری به جای دوربین اورجینال و نو نصب می‌کنند و در قبال انجام این کار دستمزد نصب دوربین اورجینال را از مشتری دریافت خواهند کرد. بنابراین گر قصد تعمیر دوربین گلکسی S10 را دارید به هیچ عنوان به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و از سرویس مراجعی استفاده کنید که خدمات خود را گارانتی می‌کنند. موبایل کمک یکی از مراجعی است که تعمیرات تلفن همراه را با ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویضی انجام می‌دهد و کارشناسان آن هم به جدیدترین تجهیزات روی دنیا برای تعمیر مشتریان دسترسی دارند. بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید بهترین نتیجه را از تعمیر گلکسی اس 10 دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 

تعمیر دوربین S10 سامسونگ

موبایل کمک و تعمیر دوربین گلکسی S10 با بهترین کیفیت و قیمت

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن و بدون دردسر را تجربه کنید، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. موبایل کمک اولین شرکتی است که سرویس تعمیرات موبایل را در کشور با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی فراهم کرده و در این راستا جلب اعتماد مشتری و. ارائه سرویس صادقانه را سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده است. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین Galaxy S10 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. برخی از اصلی ترین مزیت های استفاده از سرویس موبایل کمک در تعمیر گوشی به شرح زیر است:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری مشتری وجود ندارد و وی فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک قادر به ثبت سفارش خواهد بود. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود و مشتری گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل می‌گیرد.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات موبایل در شرکت موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شود و عموما گوشی هایی که نیاز به تعمیراتی همچون تعویض دوربین دارند ظرف چند ساعت به مشتری تحویل داده می‌شوند.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک ضمانت می‌کند که تمام قطعات تعویضی گوشی مشتری اورجینال باشند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی نصب می‌شود راحت خواهد بود.
  • استفاده از مدرن ترین تجهیزات: در شرکت موبایل کمک از مدرن ترین و جدیدترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و تمام استانداردهای تعمیر موبایل رعایت خواهند شد.
  • هزینه مناسب: شرکت موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را برای خدماتش در نظر بگیرد. بنابراین نگران هزینه تعمیر دوربین Galaxy S10 یا سایر تعمیراتی که به آن نیاز دارید نباشید.
  • ضمانت تعمیر: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.

بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید هر تعمیری که مورد نظرتان است را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات شرکت موبایل کمک و تعمیر موبایل در این مرکز با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی سامسونگ اس 10

قطعات سامسونگ S10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ