تعویض تاچ ال سی دی A6s سامسونگ تعویض تاچ ال سی دی A6s سامسونگ

تعویض تاچ ال سی دی A6s سامسونگ

گوشی گلکسی A6s سامسونگ (Samsung Galaxy A6s) یکی از گوشی های پرطرفدار این شرکت کره‌ای در بازار ایران است که کاربران خاصی دارد. این گوشی با قیمت مناسب و کیفیت خوب توانسته فروش خوبی داشته باشد. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جزئیات ال سی دی سامسونگ Galaxy A6s

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s صحبت کنیم بهتر است کمی بهتر جزئیات و مشخصت LCD این گوشی را بشناسیم. گوشی Galaxy A6s در ماه اکتبر (October) سال 2018 به طور رسمی معرفی و عرضه آن هم از ماه نوامبر شروع شد. این گوشی کیفیت ساخت خوب و قیمت مناسبی دارد. به همین دلیل آمار فروش خوبی را به ثبت رساند. صفحه نمایش این گوشی 6 اینچی از نوع PLS TFT بوده و رزولوشن 2160 در 1080 پیکسل یا اصطلاحا فول اچ دی پلاس را ارائه می‌کند. تراکم پیکسلی آن به چیزی در حدود 402 پیکسل در هر اینچ می‌رسد و تقریبا 77.7 درصد از مساحت کل پنل جلوی آن با نمایشگرش احاطه شده است. بنابراین گوشی گلکسی A6 اس از نمایشگر با حاشیه های نسبتا باریک بهره می‌برد، اما ضخامت حاشیه های آن به اندازه گوشی های مدرن تر و امروزی باریک نیست.

از آنجایی که پنل ال سی دی گوشی از نوع TFT است، بنابراین انتظار می‌رود که قیمت ال س دی اورجینال آن زیاد نباشد یا حداقل در مقایسه با گوشی هایی که از پنل نمایشگر سوپر آمولد (Super AMOLED) یا آمولد (AMOLED) بهره‌ می‌برند به مراتب کمتر باشد. طبیعتا کمتر بودن قیمت ال سی دی و تاچ گوشی تاثیر مستقیمی برای روی هزینه تعمیر آن دارد. متاسفانه خراب شدن و بروز مشکل در عملکرد تاچ و LCD گوشی سامسونگ گلکسی A6s یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در آن رخ می‌دهد، بنابراین کسب اطلاعات در رابطه با جزئیات این تعمیر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. در ادامه این مطلب به جزئیات این موضوع می‌پردازیم و به طور کامل در رابطه با تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s

هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s سامسونگ

پیش از هر چیز بهتر است در رابطه با هزینه تعمیر LCD و تاچ گوشی گلکسی A6s صحبت کنیم. خوشبختانه از آنجایی که پنل نمایشگر این گوشی از نوع TFT در نظر گرفته شده، قیمت نسخه اورجینال آن خیلی زیاد نیست. بنابراین هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s در مقایسه با هزینه تعمیر ال سی دی خیلی از گوشی های دیگر و جدیدتر کمتر خواهد بود. این موضوع مربوط به شرایطی می‌شود که قرار باشد تاچ و ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شوند. ضمنا با نصب ال سی دی های کپی هم می‌توان هزینه تعمیرات تاچ LCD گلکسی A6s را کاهش داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟بپردازید. در برخی شرایط هم ممکن است در اثر ضربه شکستگی هایی روی صفحه نمایش گوشی A6s به وجود آید که مستقیما به تاچ و ال سی دی آن آسیب نرسانده باشند و این شکستگی ها روی گلس ال سی دی به وجود آمده باشند.

برای تعویض LCD سامسونگ A6s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در اینگونه مواقع هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s به حداقل مقدار ممکن می‌رسد، چون اصلا نیازی به تعویض تاچ و LCD گوشی وجود ندارد  فقط با تعویض گلس روی ال سی دی می‌توان مشکل ه وجود آمده را رفع کرد. دقت داشته باشید که منظور از گلس LCD آن لایه محافظی نیست که شما به عنوان لوازم جانبی تهیه و روی صفحه نمایش گوشی نصب می‌کنید. گلس LCD یک لبه شیشه ضخیم است که توسط شرکت سازنده روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی پرس می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گلس ال سی دی گوشی های موبایل به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. بنابراین بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیرات LCD گوشی سامسونگ Galaxy A6s نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید با صرف کمترین هزینه این تعمیر را انجام دهید.

نقش مهم تعمیرکار در تعمیر LCD گلکسی A6s

تعمیرکاری که قرار است تعمیرات لازم را روی گوشی سامسونگ گلکسی A6s و ال سی دی آن انجام دهد باید در این حوزه تجربه کافی داشته باشد و از ابزارهای مناسبی هم برای این کار استفاده کند، در غیر این صورت مطمئن باشید تعمیرات ال سی دی گوشی با کیفیت مناسب و قابل قبول انجام نخواهد شد. به دلیل همین موضوع همیشه توصیه می‌شود که برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s به یک تعمیرکار باتجربه، مطمئن و شناخته شده مراجعه کنید که به ابزارهای مناسب برای تعمیر گوشی های جدید دسترسی داشته باشد. اگر تعمیرکاری در حوزه تعمیرات تلفن همراه تجربه مناسب را نداشته باشد یا از ابزارهای درست استفاده نکند، ممکن است به گوشی شما آسیب وارد شود و حتی دیگر قطعات آن یا قاب گوشی خراب شوند. به عنوان مثال بارها دیده شده که تعمیرکاران برای باز کردن قاب گوشی مشتری متکی بر زور شده‌اند و از ابزارهای مناسب استفاده نکرده‌اند و بدین ترتیب به قاب گوشی آسیب وارد شده است. بنابراین تعمیرکاری که قرار است تعمیر موبایل شما را انجام و ابزارهایی که وی از آن ها استفاده می‌کند نقش کلیدی در کیفیت تعمیرات موبایلتان ایفاء خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A6s

از سمت دیگر اگر تعمیرکاری که قرار است تعمیرات موبایل شما را انجام دهد قابل اعتماد نباشد می‌تواند به روش های مختلفی از وضعیت و موقعیت ایجاد شده سوء استفاده کند. البته تعداد تعمیرکارانی که با سوء استفاده های این چنینی سعی در کلاهبرداری و کسب سود بیشتر دارد انگشت شمار است اما به هر حال شما به عنوان متقاضی تعمیرات موبایل باید بدترین شرایط را هم در نظر بگیرید و آگاهانه پیش بروید. برای مثال در برخی مواقع دیده شده که تعمیرکار ال سی دی کپی یا حتی دست دوم را به جای ال سی دی اورجینال سامسونگ در گوشی مشتری نصب می‌کند و از وی هزینه تعویض LCD اورجینال و اصل را دریافت می‌نماید! در برخی مواقع هم دیده شده تعمیرکار علیرغم اینکه می‌دانسته مشکل صفحه نمایش گوشی مشتری با تعویض گلس قابل رفع خواهد بود به وی گفته که باید ال سی دی و تاچ گوشی او تعویض شوند. در این شرایط هزینه تعویض ال سی دی اورجینال از مشتری دریافت شده اما مشکل نمایشگر با صرف هزینه بسیار کمتر و تعویض گلس ال سی دی رفع شده است.

 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s

 

بنابراین قابل اعتماد بودن تعمیرکاری که قرار است تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s شما را انجام دهد هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و واقعا باید به آن توجه شود. متاسفانه در بازار آزاد اغلب سعی می‌شود از هر فرصتی برای کسب سود بیشتر استفاده به عمل آید. اما چطور می‌توانید یک تعمیر مطمئن را با خیالت راحت تجربه کنیم؟ برای انجام این کار بهتر است از خدماتی استفاده کنید که توسط شرکت موبایل کمک ارائه می‌شود. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه و قابل اعتماد را بر روی گوشی انجام دهید. در ادامه این مقاله بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و تعمیر LCD گلکسی A6s در این مرکز صحبت خواهیم کرد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم می‌توانند گزینه خوبی برای انجام تعمیرات بر روی گوشی های برند سامسونگ باشند. زمانی که تعمیرات موبایل خود را به این مراکز می‌سپارید خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات موبایلی که نصب می‌شود راحت خواهد بود اما متاسفانه از سمت دیگر نقاط ضعفی هم در سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ وجود دارد! به عنوان مثال طبق گزارش های به دست آمده، سرعت عمل کارشناسان این مراکز بسیار پایین است و عموما تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s در نمایندگی رسمی سامسونگ مابین 4 الی 7 روز زمان می‌برند. حتی در برخی شرایط دیده شده که تعمیر LCD گوشی تا 14 روز هم زمان برده است! این موضوع در حالیست که واقعا می‌توانید ال سی دی Galaxy A6s را ظرف 2 ساعت تعویض و تعمیر کرد.

از سمت دیگر عموما هزینه تعمیراتی که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ دریافت می‌شود از هزینه انجام همان تعمیر در بازار آزاد بیشتر است. بنابراین با استفاده از سرویس این نمایندگی ها دیگر نمی‌توانید به دنبال صرفه جویی در هزینه باشید. یکی دیگر از مسائلی که باید در مورد آن صحبت کنیم مسئله گارانتی موبایل و تعمیرات گوشی در نمایندگی است. متاسفانه طبق گزارش خیلی از کاربران، نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی و موبایل سامسونگ سرویس خوبی را در قبال گارانتی موبایل مشتری ارائه نمی‌کنند. در اغلب مواقع در این مراکز سعی می‌شود با بهانه های مختلف از تعمیر تحت گارانتی موبایل جلوگیری به عمل آید و اگر هم قرار باشد این تعمیر تحت گارانتی انجام شود سرعت پیگیری و انجام تعمیرات به شدت پایین خواهد بود. پس در مجموع اینطور نیست که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s باشند.

موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیر ال سی دی گوشی های سامسونگ

بدون تردید موبایل کمک بهترین مرجع فعلی برای انجام تعمیرات بر روی ال سی دی گوشی های سامسونگ و دیگر کمپانی های تولید و عرضه کننده موبایل است. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر LCD گلکسی A6 اس را با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام دهید. برای ثبت سفارش تعمیرات در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و انجام این کار با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت رسمی شرکت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود. مراحل کار در این مرکز و سرویس آن به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در مرحله اول باید سفارش تعمیرات مورد نیازتان را ثبت کنید. بدین منظور کافیست با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت موبایل کمک مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت برسانید. پس از ثبت سفارش تمام هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود.
  • تعمیر گوشی موبایل: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و در صورت امکان تعمیرات لازم را در محل بر روی گوشی شما انجام می‌دهد. اگر بنا به هر دلیل شرایط لازم برای تعمیر در محل وجود نداشته باشد، گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم در شرکت بر روی آن انجام می‌شوند.
  • تحویل گوشی و ضمانت تعمیرات: بعد از انجام تعمیرات هم گوشی با ضمانت در اختیارتان قرار داده خواهد شد. اگر در مرحله قبل دستگاه برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان ارسال و درب منزل تحویل داده می‌شود.

 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s

 

بنابراین با سرویسی که موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن و بدون دردسر را تجربه کنید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات شرکت موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل مواردی همچون صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه ها، اطمینان از اورجینال بودن قطعات تعویضی، گارانتی تعمیرات، سرعت عمل بالا و هزینه مناسب می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید با بهترین کیفیت ممکن تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A6s خود را انجام دهید توصیه ما این است که از خدمات موبایل کمک استفاده کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی A6s خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ