تعمیر گلکسی نوت ۹ آب خورده | موبایل کمک تعمیر گلکسی نوت ۹ آب خورده | موبایل کمک

تعمیر گلکسی نوت ۹ آب خورده | موبایل کمک

گلکسی نوت 9 سامسونگ از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند اما با این حال در برخی مواقع آب خوردگی و نفوذ مایعات در آن منجر به بروز مشکل می‌شوند. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده را با بهترین قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سامسونگ Note 9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

آیا گلکسی نوت 9 سامسونگ ضد آب است؟

فبلت گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند و به موجب این استاندارد می‌تواند برای مدت زمان 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب دوام داشته باشد و مشکلی هم برای آن به وجود نیاید. اما این ویژگی در فبلت Note 9 تا چه اندازه قابل اعتماد خواهد بود؟ در خیلی از بررسی های ویدئویی و عملی دیده‌ایم که این فبلت واقعا می‌تواند بدون مشکل در عمق 1.5 متری آب غوطه‌ور شود و حتی بیشتر از 30 دقیقه هم دوام داشته باشد اما این مسئله همیشه بدین صورت نخواهد بود و در خیلی از مواقع فبلت نوت 9 به دلیل نفوذ آب و تماس با مایعات دچار مشکلاتی می‌شود! فراموش نکنید حتی نفوذ یک قطره آب به داخلی گوشی موبایل و برخورد آن با برد و قطعات سخت افزاری دستگاه می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد آن شود.

بنابراین ضد آب بودن فبلت گلکسی Note 9 به آن معنا نیست که این محصول هیچوقت در اثر آب خوردگی و نفوذ مایعات دچار مشکل نمی‌شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فبلت نوت 9 شما در اثر نفوذ مایعات و آب خوردگی دچار مشکل شده، نگران نباشید چون با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید گلکسی نوت 9 آب خورده خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن تعمیر کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده هزینه انجام این تعمیر و جزئیات آن صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده

 

هزینه تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده چقدر است؟

زمانی که گوشی در اثر نفوذ مایعات یا اصطلاحا آب خوردگی دچار مشکل می‌شود، نمی‌توان به طور دقیق مشخص کرد که کدام قطعات و بخش های آن معیوب شده و نیازمند تعویض هستند. بنابراین طبیعی است که هزینه تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده  هم قبل از بررسی دقیق گوشی و شناسایی قطعات معیوب قابل پیش‌بینی نباشد. هرچقدر تعداد و ارزش قطعاتی که سوخته‌اند و باید تعویض شوند بیشتر باشد، هزینه تعمیرات موبایل هم افزایش پیدا می‌کند و طبیعتا هرچقدر تعداد و ارزش قطعاتی سوخته شده کمتر باشد، هزینه تعمیر هم کاهش می‌یابد. به عنوان مثال ممکن است در اثر آب خوردگی فقط باتری گلکسی نوت 9 شما از کار افتاده باشد که در این شرایط با تعویض باتری مشکل رفع می‌شود و خوشبختانه تعویض باتری این موبایل سامسونگ هزینه گزافی ندارد.

 

برای تعمیر سامسونگ Note 9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما در حالت دیگر ممکن است آب خوردگی منجر به از کار افتادن مادربرد و قطعاتی مثل ال سی دی شود که ارزش بالایی دارند. طبیعتا در اینگونه مواقع هزینه تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده  به مراتب افزایش پیدا می‌کند. پس مشخص شدن هزینه تعمیر گلکسی نوت 9 که در اثر آب خوردگی و تماس با مایعات دچار مشکل شده تا قبل از بررسی دقیق گوشی و شناسایی قطعات معیوب آن قابل تشخیص نیست اما عموما خرابی ناشی از آب خوردگی در گوشی موبایل وسعت زیادی داشته و هزینه تعمیر آن چندان کم نخواهد بود.

تعمیر Galaxy Note 9 خیس شده یا آب خورده چقدر زمان می‌برد؟

در تعمیر گوشی که در اثر آب خوردگی و نفوذ مایعات دچار مشکل شده نباید عجله کرد و باید بسیار صبور بود. متاسفانه انجام این تعمیر با سرعت بالا امکانپذیر نیست و نباید انتظار داشته باشید، تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده در چند ساعت انجام شود. برای اینکه گوشی در این شرایط تعمیر گردد باید سه مرحله اصلی طی شده و در صورت نیاز چندین مرتبه تکرار گردند. مراحل اول مربوط به باز کردن گوشی و شناسایی قطعات و بخش های معیوب می‌شود. این مرحله کار با توجه به حجم آب خوردگی می‌تواند تا 56 الی 8 ساعت زمان لازم داشته باشد. در مرحله دوم و پس از شناسایی قطعات معیوب باید این قطعات تعویض و بخش های خراب گوشی تعمیر شوند. انجام این مرحله با توجه به تعداد قطعات و بخش های معیوب گوشی ممکن است تا 1 الی 2 روز طول بکشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ

در مرحله سوم هم باید گوشی جمع شده و عملکرد آن حداقل برای مدت زمان 12 ساعت تست شود. اگر گوشی مشکلی نداشت، پروسه تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده با موفقیت به اتمام رسیده و دستگاه به مشتری تحویل داده می‌شود اما اگر مشکل دیگری در گوشی مشاهده شد، دوباره باید سه مرحله نام برده شده طی شوند و مشکل گوشی برطرف گردد. بنابراین کاملا مشخص است که نمی‌توان تعمیر فبلت نوت 9 که در اثر تماس با مایعات دچار مشکل شده را ظرف چند ساعت انجام داده و باید برای انجام این تعمیر صبور بود. تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده در مرکز موبایل کمک عموما مابین 1 الی 3 روز انجام می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید گوشی آب خورده شما با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن تعمیر شود، موبایل کمک بهتری گزینه پیش رویتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 9  

 

تعمیر سامسونگ نوت 9 آب خورده

آیا شخصا قادر به تعمیر Note 9 آب خورده خواهیم بود؟

انجام تعمیرات روی گوشی که در اثر تماس با مایعات و آب دچار مشکل شده نیاز به دقت و تجربه بسیار بالایی دارد و بدون تردید شما شخصا به عنوان یک کاربر عادی قادر به تعمیر این دسته از گوشی های موبایل نخواهید بود. بهترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که خود را برای مقابله با شرایطی که گوشی با آب در تماس مستقیم قرار می‌گیرد آماده کنید تا بتوانید عکس‌العمل مناسب را در این شرایط انجام دهید. برای آشنایی با اقداماتی که باید در اینگونه شرایط انجام شوند توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله تعمیر گوشی موبایل آب خورده در چهار مرحله سادهرا مطالعه کنید. انجام درست این مراحل و آشنایی با بایدها و نبایدهای مذکور می‌توانند شانس تعمیر گوشی آب خورده شما را چند برابر کند.

 

برای تعمیر سامسونگ Note 9 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

 

تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده با بهترین قیمت در موبایل کمک

اگر می‌خواهید یک تعمیر بی‌دردسر، مطمئن، با کیفیت و کم هزینه را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. در مرکز موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا به منظور عیب یابی و تعمیر موبایل هایی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده‌اند استفاده می‌شود و بدین ترتیب شانس تعمیر گوشی شما به حداقل مقدار ممکن می‌رسد. کارشناسان موبایل کمک افرازد با تجربه‌ای و حرفه‌ای هستند که عیب یابی و رفع عیب را در گوشی مشتریان به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند. از همه مهتر اینکه در مرکز موبایل کمک کمترین هزینه ممکن برای تعمیر گلکسی نوت 9 آب خورده دریافت خواهد شد و موبایل کمک همیشه سعی می‌کند با بهترین هزینه تعمیرات گوشی مشتریان را انجام دهد. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی آب خورده خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: 

گوشی سامسونگ نوت 9

قطعات گوشی نوت 9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ