تعمیر یا تعویض اسپیکر S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض اسپیکر S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض اسپیکر S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

اگر در عملکرد اسپیکر گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس (Samsung Galaxy S10 Plus) شما مشکلی به وجود آمده، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر اسپیکر سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مشکلات رایج اسپیکر گلکسی S10 پلاس سامسونگ

اسپیکرهای گلکسی اس 10 پلاس به طور کلی به دو بخش اصلی تقسیم می‌شوند. دسته اول اسپیکر مکالمه آن است و دسته دوم اسپیکر هایی هستند که در زمان پخش موزیک روی بلندگو فعال خواهند شد. این اسپیکرها می‌توانند بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل و اختلال شوند. بروز اختلال در اسپیکر مکالمه گلکسی اس 10+ که در بخش فوقانی قاب آن تعبیه شده سبب می‌شود که در حین تماس های تلفنی صدای خروجی از اسپیکر با کیفیت مناسبی به گوش شما نرسد. عموما صدای مخاطب در این شرایط خش دار بوده و دائما پارازیت هایی در آن شنیده می‌شود. بروز دائمی اینگونه پارازیت ها می‌تواند نشان دهنده معیوب بودن اسپیکر مکالمه Galaxy S10 Plus باشد. شرایط مشابه برای دیگر اسپیکر های این گوشی هم وجود دارد و ممکن است اختلال هایی در عملکرد آن ها به وجود آید.

اما دلیل بروز اختلال در عملکرد اسپیکر گوشی گلکسی S10 Plus چیست و چگونه می‌توان از ایجاد این اختلال ها جلوگیری کرد؟ برای جلوگیری از بروز این اختلال ها باید سعی کنید از به وجود آمدن عواملی که می‌توانند در عملکرد اسپیکر گوشی اختلال ایجاد کنند جلوگیری کنید. به عنوان مثال تجربه نشان داده نفوذ مایعات و آب به داخل گوشی به شدت روی عملکرد اسپیکر تاثیرگذار خواهد بود و اگر از مجاری خروجی اسپیکر، آب به درون آن نفوذ کند احتمال اینکه اسپیکر دستگاه دچار مشکل شود زیاد خواهد بود. وارد شدن ضربه به گوشی سامسونگ هم از دیگر عواملی است که در برخی شرایط منجر به آسیب دیدن اسپیکر می‌شود. در برخی مواقع هم دیده شده واقعا عامل خارجی در خراب شدن اسپیکر گلکسی S10 Plus موثر نبوده و اسپیکر گوشی خود به خود دچار مشکل شده است. پس شما با مراقبت از گوشی و جلوگیری از وارد شده ضربه به آن و تماس با مایعات می‌توانید بهترین تلاش خود برای جلوگیری از آسیب دیدن اسپیکر Galaxy S10+ را به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس 

تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

هزینه تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus چقدر است؟

موضوع مهمی که در این بخش می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم مربوط به هزینه تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus می‌شود. خوشبختانه اسپیکر این گوشی یکی از قطعات ارزان قیمت آن است و به همین سبب هزینه تعمیر و حتی تعویض آن چندان گزاف نیست. هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی و تعمیر مادربرد که در مقاله های تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ با ضمانت و بهترین قیمت و تعمیر برد گلکسی S10 پلاس سامسونگ با بهترین کیفیت و قیمت در مورد آن ها صحبت کردیم بسیار ناچیز است. بنابراین اگر در عملکرد اسپیکر گوشی شما مشکلی به وجود آمده نگران هزینه تعمیر آن نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر گلکسی S10 پلاس را کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

 

برای تعمیر اسپیکر سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض اسپیکر گلکسی اس 10+

مدت زمانی که برای تعویض کردن اسپیکر های گوشی سامسونگ Galaxy S10+ لازم است به عوامل مختلفی وابسته خواهد بود. اولین مسئله این است که کدام اسپیکر های گوشی معیوب باشند. برای جداسازی و تعویض اسپیکر مکالمه گوشی نام برده شده باید مراحلی طی شوند که با نحوه تعویض اسپیکرهای دیگر آن تفاوت دارند و طبیعتا هر یک نیازمند صرف مدت زمان مختلفی خواهند بود. علاوه بر این موضوع، مسائل دیگری همچون سرعت عمل تعمیرکار و ابزارهایی که وی از آن ها استفاده می‌کند هم روی مدت زمان تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus تاثیر می‌گذارد. به طور کلی اگر بدترین شرایط ممکن را در نظر بگیرید و فرض کنیم که قرار است تمام اسپیکر های گوشی تعویض شوند و تعمیرکار هم سرعت عمل متوسطی داشته باشد، شاید تعمیر اسپیکر Galaxy S10 Plus حدود 120 دقیقه زمان لازم داشته باشد. اگر می‌خواهید تعمیرات اسپیکر گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس شما در کوتاه ترین بازه زمانی انجام شود، توصیه داریم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ با گارانتی

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر با گارانتی اسپیکر گوشی

اگر گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس خود را به تازگی خریداری کرده‌اید و دستگاه از گارانتی برخوردار است، احتمال دارد بتوانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بتوانید گوشی را به طور رایگان تعمیر کنید. البته در این شرایط نباید مشخص شود که خرابی دستگاه ناشی از وارد شدن ضربه یا آب خوردگی بوده است، چون خرابی های ناشی از ضربه و آب خوردگی به هیچ عنوان تحت گارانتی و به طور رایگان قابل تعمیر نیستند و هزینه تعمیراتی که ناشی از این مسائل باشد باید توسط مشتری پرداخت شود. جالب است بدانید که شرایط این چنینی در بیمه موبایل برقرار نیست و بیمه موبایل هر خرابی را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای آشنایی با بهترین بیمه موبایل توصیه می‌کنیم مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک را مطالعه کنید.

اما در این بین آمار نشان می‌دهد که میزان رضایت مشتریان از سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ خیلی وضعیت خوبی ندارد. طبق ادعای برخی از کاربران، نمایندگی سعی می‌کند از تعمیر تحت گارانتی گوشی موبایل خودداری کرده و با هر بهانه ممکن دلیل خراب شدن دستگاه را به سهل انگاری کاربر نسبت دهد. همچنین بنا به عقیده خیلی از کاربران سرویس نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ از نظر سرعت و کیفیت سطح پایینی دارد. برخی افراد مدعی شده‌اند تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus آن ها در نمایندگی های مذکور تا یک هفته طول کشیده، در حالی که این تعمیر در کمتر از 2 ساعت قابل انجام خواهد بود. برخی افراد دیگر هم مدعی شده‌اند اسپیکر گوشی آن ها بعد از تعمیر توسط نمایندگی همچنان دچار اختلال است یا بعد از چند ماه دوباره خراب شده است. پس این تصور را نداشته باشید که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای انجام تعمیرات گوشی برند سامسونگ هستند.

تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus

 

برای تعمیر اسپیکر سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک؟

اگر می‌خواهید یک تعمیر حرفه‌ای، با کیفیت، مطمئن، کم هزینه و سریع را تجربه کنید بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک بهره بگیرید. موبایل کمک اولین شرکتی است که در داخل کشور سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین را فراهم کرده و بدین ترتیب کاربران را قادر ساخته تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، درخواست تعمیرات تلفن همراه خود را به ثبت برسانند. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک به آن ها دست پیدا می‌کنید به شرح زیر هستند:

  • صرفه جویی در زمان: برای ثبت سفارش تعمیراتی همچون تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus در شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و مشتری می‌تواند ضمن تماس با شماره 021۷۵۱۴۷ یا مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به ثبت برساند. سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود و در نهایت گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. این امر سبب می‌شود تا مشتری در زمان صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای داشته باشد و بتوان در حینی که گوشی وی تعمیر می‌شود به سایر کارهای شخصی خویش رسیدگی کند.
  • تعمیر سریع گوشی: تیم موبایل کمک سعی می‌کند تعمیرات گوشی مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد و گوشی تعمیر شده را ظرف چند ساعت به دست مشتری برساند. عموما تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus در این مرکز ظرف 3 الی 4 ساعت انجام خواهد شد و در این بازه گوشی تعمیر شده درب منزل مشتری به وی تحویل داده می‌شود.
  • استفاده از قطعات با کیفیت: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعات موبایل تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی تعویض شده دستگاه راحت باشد.
  • توجه به استانداردهای لازم در حین تعمیر: استانداردهایی که باید در حین تعمیر گوشی به آن ها توجه شود عامل مهمی هستند که روی کیفیت و نتیجه تعمیر تاثیر مستقیم می‌گذارند. این استانداردها در شرکت موبایل کمک با توجه به بکارگیری تجهیزات و ابزارهای مدرن به طور کامل رعایت می‌شوند اما متاسفانه در بازار آزاد تقریبا هیچ تعمیرکاری به این استانداردها توجه نمی‌کند.
  • هزینه مناسب: شرکت موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را برای خدماتش در نظر بگیرد. پس با خدمات این شرکت علاوه بر اینکه در زمان صرفه‌جویی می‌کنید، در هزینه هایتان هم صرفه‌جویی خواهید داشت.

پس مشخص شد که چرا موبایل کمک بهترین مرجع برای انجام تعمیرات تلفن همراه است. آمار رضایت مشتریان از خدمات این شرکت نشان می‌دهد که سرویس تعمیرات آن واقعا قابل اعتماد بوده و کیفیت بالایی دارد. به منظور ثبت سفارش تعمیر اسپیکر گلکسی S10 Plus یا هر تعمیر دیگری که گوشی شما به آن نیاز دارد توسط مرکز موبایل کمک، کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 10 پلاس

قطعات گوشی سامسونگ اس 10 پلاس

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ