تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

متاسفانه از کار افتادن تاچ و ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس (Samsung Galaxy S10 Plus) یکی از رایج ترین تعمیراتی است که روی این گوشی انجام می‌گیرد. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

با توجه به افزایش اندازه و ابعاد صفحه نمایش گوشی های موبایل و همچنین افزایش ظرافت آن ها، ریسک آسیب دیدن این قطعات هم افزایش یافته است. طبیعتا وقتی کل مساحت پنل جلوی یک گوشی توسط صفحه نمایش آن احاطه شده باشد، وارد شدن هر ضربه به این بخش از قاب گوشی می‌تواند منجر به شکستن ال سی دی شود. در حال حاضر گلکسی S10+ یکی از گوشی هایی است که نمایشگر آن نسبت تصویر به بدنه بسیار بالایی را ارائه کرده و تقریبا کل مساحت پنل جلوی آن با نمایشگرش احاطه می‌شود. بنابراین وارد شدن ضربه به پنل جلوی این گوشی می‌تواند مشکلاتی همچون شکستن ال سی دی و از کار افتادن آن را به دنبال داشته باشد. در برخی مواقع هم ممکن است در اثر ضربه وارد بر دستگاه فقط گلس روی ال سی دی آن بشکند که توضیحات لازم در مورد این موضوع در مقالهتعویض گلس شکسته گلکسی S10 پلاس با کمترین قیمت در موبایل کمکارائه شد.

علاوه بر شکستن ال سی دی، ممکن است اتفاق های دیگری هم کاربر را ملزم کنند که برای تعمیر ال سی دی گلکسی S10+ اقدام کند. سوختن ال سی دی، از کار افتادن تاچ، روشن نشدن ال سی دی در اثر آب خوردگی، به وجود آمدن هاله های رنگی روی نمایشگر و غیره هم می‌توانند دلایلی برای تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ باشند. در ادامه این مطلب به طور دقیق‌تر در رابطه با این موضوع و جزئیات تعمیر ال سی دی و تاچ سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس صحبت می‌کنیم. به نظر شما چطور می‌توان این تعمیر را با اطمینان کامل و بهترین قیمت و کیفیت انجام داد؟ آیا نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در این راستا بهترین سرویس را ارائه می‌کنند؟ با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیر ال سی دی Galaxy S10+

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S10 Plus سامسونگ

از آنجایی که ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S10+ از نظر ابعاد، نوع طراحی و کیفیت ال سی دی بسیار منحصر به فردی است، طبیعتا تعویض آن هم هزینه بالایی دارد. متاسفانه تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ تقریبا پر هزینه ترین تعمیری است که می‌تواند روی این گوشی انجام گیرد. قیمت نسخه اورجینال LCD و تاچ گوشی گلکسی اس 10 پلاس به مراتب بالاست و همین مسئله منجر می‌شود که هزینه تعمیر آن هم افزایش یابد. در این میان برخی تعمیرکاران ممکن است پیشنهاداتی همچون استفاده از ال سی دی های غیر اورجینال و کپی را برای کاهش هزینه های تعمیر ارائه کنند، اما توصیه ما این است که به هیچ وجه از این نوع ال سی دی ها در گوشی مثل گلکسی اس 10+ استفاده نکنید. برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S10+ بهترین راه حل این است که از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید. تعویض و تعمیرات ال سی دی گوشی گلکسی S10+ در این شرکت با کمترین قیمت، بهترین کیفیت و ضمانت اورجینال بودن قطعات انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در موبایل کمک

اورجینال بودن ال سی دی گلکسی +S10 چقدر اهمیت دارد؟

شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که چرا نصب ال سی دی های کپی و غیر اورجینال در گوشی مثل گلکسی اس 10 پلاس مناسب نیست؟ دلایلی زیادی برای این ادعا وجود دارد. متاسفانه ال سی دی های کپی و غیر اورجینال کیفیت خیلی زیادی ندارند و در مقایسه با ال سی دی فابریک و اورجینال گوشی حرفی برای گفتن نخواهند داشت. اگر به یاد داشته باشید پیش از این در مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ در رابطه با تفاوت های این دو نوع LCD در گوشی های صحبت کردیم.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

وقتی ال سی دی غیر اورجینال در گوشی مثل Galaxy S10+ نصب شود، وضوح تصویر و شادابی آن به شدت افت می‌کند. همچنین اغلب ال سی دی های غیر اورجینال این گوشی از قابلیت اسکن انگشت پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین باید استفاده از این ویژگی را هم فراموش کنید. طول عمر ال سی دی های غیر اورجینال هم نسبت به نسخه اورجینال به مراتب کمتر است. بنابراین توصیه ما این خواهد بود که در گوشی مثل گلکسی S10+ به هیچ عنوان از ال سی دی های غیر اورجینال و کپی استفاده نکنید چون مطمئنا بعد از مدتی از انجام این کار پشیمان می‌شوید.

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض LCD گلکسی S10 پلاس

احتمالا یکی از سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده این است که آیا مشکل صفحه نمایش و ال سی دی گوشی گلکسی اس 10+  تحت گارانتی و به صورت رایگان قابل رفع خواهد بود. در پاسخ این سوال باید بگوییم که اگر شما یا عواملی که به شما در ایجاد آن ها نقش داشته‌اید منجر به خراب شدن ال سی دی و تاچ گلکسی S10+ شوند، نمی‌توانید به طور رایگان آن را تحت گارانتی تعمیر کنید. به عنوان مثال اگر گوشی از دست شما بیفتد و ال سی دی آن بشکند یا LCD دستگاه در اثر آب خوردگی و سهل انگاری شما از کار بیفتد، نمی‌توانید تحت ضوابط گارانتی و به طور رایگان آن را تعمیر کنید. اما اگر مشکل ال سی دی دستگاه خود به خود و بدون دخالت شما به وجود آمده باشد، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ موظف هستند تا به طور رایگان و تحت گارانتی گوشی شما را تعمیر کنند.

متاسفانه طبق بررسی های صورت گرفته مشخص شده که سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی رضایت مشتریان را در پی نداشته است. در اغلب مواقع کارشناسان این مراکز سعی می‌کنند هر خرابی که در گوشی به وجود آمده را به گردن کاربر بیندازند تا بدین ترتیب از تعمیر تحت گارانتی فرار کنند. زمانی هم که تعمیری به آن ها سپرده می‌شود، تقریبا 2 یا 3 برابر حالت عادی طول می‌کشند تا آن تعمیر را روی گوشی مشتری انجام دهند. کیفیت تعمیراتی گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم عموما بالا نیست و رضایت مشتریان را در پی ندارد. بنابراین سرعت عمل پایین، عدم توجه به حقوق مشتری و کیفیت پایین خدمات از اصلی ترین مشکلات این مراکز هستند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم فقط در شرایطی که امکان تعمیر رایگان ال سی دی در این مراکز وجود دارد به آن ها مراجعه کنید و در غیر این صورت از سرویس مراکزی دیگری مثل موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس در نمایندگی موبایل کمک

تعمیر ال سی دی Galaxy S10+

تعمیرات سامسونگ
برای تعویض LCD سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

چرا موبایل کمک؟

اما چرا موبایل کمک را به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات گوشی به شما معرفی می‌کنیم؟ بدین منظور دلایل زیادی وجود دارند که برخی از اصلی ترین آن ها را در بخش زیر خدمتتان عنوان می‌کنیم:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیرات موبایل در شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری و خروج از منزل ندارید. بدین منظور کافیست با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به ثبت برسانید. از صفر تا صد مابقی مراحل توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: تیم موبایل کمک با برنامه‌ریزی دقیق بستری را فراهم می‌کند تا تعمیراتی همچون تعمیر ال سی دی Galaxy S10 در این مرکز با بیشتری سرعت ممکن انجام گیرد. عموما اینگونه تعمیرات طی مدت زمانی در حدود 5 ساعت تکمیل می‌شوند و مشتری می‌تواند گوشی خود را ظرف چند ساعت دوباره مثل روز اولش در اختیار داشته باشد.
  • استفاده از بهترین تجهیزات: کارشناسان موبایل کمک از بهترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و این مسئله سبب می‌شود تا تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر گوشی رعایت شده و نتیجه نهایی از نظر کیفی در بهترین سطح ممکن قرار گیرد.
  • ضمانت قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شود از فروشگاه موبایل کمک تامین شده و از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند. بنابراین وقتی از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده می‌کنید خیالتان از بابت کیفیت قطعات بکار رفته در دستگاه راحت خواهد بود.
  • ضمانت تعمیر: علاوه بر قطعات، تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتری انجام می‌شود هم دارای گارانتی هستند.
  • هزینه و قیمت عالی: یکی از اصلی ترین مزیت ها و نقاط قوت سرویس شرکت موبایل کمک مربوط به هزینه و قیمت های بسیار پایین و مقرون به صرفه آن می‌شود. کافیست یک بار از خدمات این شرکت استفاده کنید تا متوجه تفاوت قیمت سرویس آن با بازار آزاد و دیگر شرکت های مشابه شوید.
  • تحویل گوشی درب منزل: در آخرین مرحله و بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام شد، پیک رایگان موبایل کمک دستگاه را به آدرس شما ارجاع و آن را درب منزل یا محل کارتان به شما تحویل می‌دهد.

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت های استفاده از خدمات و سرویس شرکت موبایل کمک هستند. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر LCD گلکسی S10+ را با بهترین کیفیت، سرعت و قیمت ممکن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات این مرکز می‌توانید با شماره 75147-021 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی دقیق تری بخواهید.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر