تعمیرات آیفون و تعمیر اپل به صورت تخصصی در موبایل کمک

آیفون های اپل گوشی های گران قیمت و بسیار با کیفیتی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند.

بیشتر...

شک و تردیدی در کیفیت بالای تولید و ساخت آیفون های اپل وجود ندارد، اما این مسئله بدان معنا نیست که این گوشی ها هیچوقت نیاز به تعمیر پیدا نکنند! جالب است بدانید که تعمیرات آیفون و یا تعمیر اپل از رایج ترین تعمیرات موبایلی در کشورمان است. دلایل مختلفی می‌توانند منجر به خرابی آیفون ها شوند. آب خوردگی، افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن یا گاها هم نقص های فنی داخلی از رایج ترین دلایل تعمیرات اپل آیفون هستند. اما چگونه می‌توانیم با کمترین هزینه تعمیر آیفون را انجام دهیم؟ بدین منظور باید تا حد ممکن در مورد جزئیات تعمیری که قرار است روی آیفونتان انجام شود اطلاعات کسب کنید. در این بخش ما سعی می‌کنیم مقالات مناسبی را برای آشنایی هرچه بیشتر شما با جزئیات تعمیرات آیفون های اپل ارائه کنیم.

درخواست تعمیرات آیفون (اپل)

سوالات متداول

آنچه که می‌خواهید درباره آموزش تعمیرات آیفون اپل بدانید

تعمیرات آیفون

تعمیر آیفون نه فقط یک حرفه بلکه در حال حاضر تبدیل به یک هنر شده است. اپل در سال های اخیر تولیدات شگفت انگیزی را روانه بازار نموده است. سیر صعودی استفاده از فناوری ها و سخت افزاری جذاب از موبایل اپل آیفون X آغاز و بعد از آن این سیر صعودی با شیب بیشتری ادامه پیدا کرد. استفاده از ال سی دی های فوق مدرن و دوربین های متعدد در یک موبایل گرفته تا سیستم های سخت افزاری پیشرفته برای شارژ باتری و اتصال با سایر اسمارت فون های این برند، موبایل های آیفون را در سال های اخیر تبدیل به یکی از تخصصی ترین لوازم  ارتباطی نمود. حال تصور کنید که تعمیرکاری بدون داشتن اطلاعات کافی از این امکانات درصدد تعمیرات گوشی اپل شما برآید. احتمالا باید منتظر بدتر شدن اوضاع در موبایل خود بعد از این تعمیرات باشید.

چالش ها و مشکلات تعمیرات موبایل آیفون به همین موارد خلاصه نمی شود. تعمیرات اپل با توجه به تحریم های صورت گرفته این شرکت برای کاربران ایرانی و عدم دسترسی راحت به قطعات اورجینال این موبایل ها باز هم چالش برانگیزتر شده و به سختی های آن اضافه می شود. تعمیر آیفون امروز نیاز به چندین ابزار مختلف دارد. از قطعات فابریک این موبایل ها گرفته تا استفاده از ابزارهای پیشرفته برای آن و همچنین داشتن تجربه و تخصص لازم 4 پیش نیاز اصلی برای تعمیرات اپل و البته نمایندگی تعمیرات موبایل اپل می باشند. برخلاف گذشته که یک تعمیرکار می توانست همه موبایل های برندهای مختلف را به راحتی تعمیر نماید، امروزه تعمیرات هر برند نیاز به متخصص مخصوص به خود بوده و به این راحتی ها امکان پذیر نخواهد بود. کاربران اپل نیز می توانند با شناخت چالش های پیش رو در انجام تعمیر گوشی اپل در این مواقع تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و این روند را با بهترین نتایج برای موبایل خود رقم بزنند. در ادامه هر چه بیشتر با چالش های پیش روی کاربران در این زمینه آشنا خواهیم شد.

مشکلات آیفون

موبایل های آیفون نیز با وجود کیفیت بسیار بالایی که دارند، با مشکلاتی روبرو هستند. این موبایل ها نیز مانند سایر برندهای تولید کننده اسمارت فون در جهان در طول عمر خود مشکلاتی را با خود برای کاربران به همراه دارند که گذر از این مشکلات گاها نیازمند استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات iPhone می باشد. اپل در سال های گذشته سعی کرده با استفاده از سخت افزارها و استانداردهای محافظتی تا حد ممکن گوشی های تولیدی خود را با محافظت بالا در اختیار کاربران قرار دهد و آسیب های احتمالی وارد بر موبایل های خود را نیز تا حد زیادی کاهش دهد. برای مثال استفاده از استاندارد IP68 نشان از این دارد که آنها نه فقط در فناوری های کاربردی بلکه در این استانداردها نیز به دنبال پیشرفت بوده اند. اما با این حال مشکلات آیفون در برخی موارد همچنان پابرجاست.

برای بررسی دقیق تر مشکلات آیفون بهترین گزینه استفاده از اطلاعات کاربرانی است که به دلایل مختلف از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی آیفون اپل استفاده می نمایند. باید دید در این مراجعات بیشترین میزان درخواست تعمیرات به چه قطعاتی در این موبایل ها وابسته بوده و چه نیازمندی هایی برای کاربران در اولویت قرار می گیرد. تعمیرات تخصصی اپل در موبایل کمک باعث شده تا این مشکلات کاملا روشن شوند. مراجعین به دفتر نمایندگی تعمیرات تخصصی آیفون در تهران و شهرستان ها عمدتا در سه قطعه اصلی این موبایل ها با مشکلاتی روبرو هستند. تاچ ال سی دی، برد و باتری موبایل های اپل سه قطعه اصلی هستند که بیشترین تعداد مراجعه کننده برای دریافت خدمات تعمیرات موبایل آیفون مربوط به آنها می باشد. در ادامه این مشکلات را جزئی تر بررسی می نماییم. 

تعمیر برد آیفون در تعمیرگاه مجاز اپل

تعمیر برد آیفون به دلیل حساسیت و اهمیت بسیار بالای این قطعه در موبایل های امروزی امری کاملا تخصصی بوده و نیاز به بررسی های بسیار دقیقی دارد. در مرکز تعمیرات آیفون تعمیر این قطعه معمولا به عهده با تجربه ترین فرد بوده و این عملیات را نمی توان به هر فردی سپرد.

تعویض ال سی دی آیفون در مرکز تعمیرات اپل

دومین مورد مهم و حیاتی در تعمیر موبایل آیفون مربوط به خرابی های ال سی دی و قطعات مربوط به آن می باشد. در این زمینه نیز تعمیرکار آیفون با چالش هایی روبرو است. در قدم اول کاربران باید بدانند که تشخیص ایراد ال سی دی نیاز به تخصص دارد. هر ایرادی در ال سی دی به معنی خرابی قطعی آن نبوده و نباید با هر نشانه ای سریعا برای تعویض این قطعه اقدام نمود. گاها اجرای چند تکنیک ساده می تواند دوباره ال سی دی موبایل شما را مانند روز اول نماید. در برخی مواقع تنها ایرادات نرم افزاری باعث بروز ایراد در ال سی دی ها می شوند. از این رو قبل از هر اقدامی برای تعویض ال سی دی آیفون بایستی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل مشورت های لازم انجام گرفته باشد.

تعویض باتری آیفون در نمایندگی تعمیرات تخصصی اپل در تهران

باتری های آیفون نیز سومین چالش پیش روی کاربران و البته تعمیرکاران اپل می باشد. این قطعه نیز در اثر موارد مختلف با ایراداتی روبرو می شود که تنها را چاره تعویض آن خواهد بود. در تعویض باتری آیفون مانند سایر قطعات این موبایل استفاده از قطعه اورجینال باید در اولویت اول کاربران اپل باشد. نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات اپل بایستی با در اختیار داشتن این قطعه اورجینال، کیفیت قبلی موبایل شما را به آن باز گرداند.

چالش های تعمیرات گوشی آیفون در تهران

تعمیرات Apple علاوه بر موارد بیان شده درباره مشکلات آیفون، با چالش هایی هم روبرو است. جدای از کیفیت کار ضعیف تعمیرکاران تازه کار در مرکز تعمیرات اپل تهران، که تعداد این مراکز کم هم نیست، این خدمات با سختی های دیگری نیز روبرو است. در قدم اول و در اصلی ترین مورد درصد بالایی از مراکز تعمیر گوشی آیفون معمولا به قطعات اورجینال این موبایل ها دسترسی مستقیم نداشته و قطعات خود را از سایر مراکز تهیه می نمایند. این مهم دو ایراد عمده را برای کاربر به دنبال خواهد داشت. در درجه اول اطمینان از اورجینال بودن این قطعات در هاله ای ابهام خواهد بود.  در درجه دوم هم هزینه استفاده از این قطعات به دلیل دخالت واسطه های تجاری بالا خواهد رفت. تنها راه در این مواقع استفاده از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات گوشی آیفون در تهران است که خود به صورت مستقیم به این قطعات اورجینال دسترسی داشته باشد.

موبایل کمک به عنوان وارد کننده مستقیم قطعات اورجینال اپل این مهم را برای کاربران خود فراهم آورده تا در عین دسترسی به تعمیرکار حرفه ای و متخصص محصولات اپل، قطعات اورجینال آنها را نیز در دسترس داشته باشند.

هزینه تعمیرات موبایل آیفون نیز چالش دیگری است که در کمتر نمایندگی تعمیرات اپل تهران می توانید راه کاری برای آن بیابید. تعمیرگاه اپل معمولا در بهترین شرایط بتواند موبایل شما را با قطعات با کیفیت تعمیر کند. بهینه سازی هزینه ها در این خدمات نیازمند پیش نیازها و بسترهای مناسبی است. برای مثال دسترسی مستقیم به قطعات اورجینال، استفاده از نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات گوشی اپل و البته گارانتی این خدمات می تواند این پیش نیازها باشد.

موبایل کمک علاوه بر اینکه برای تمام خدمات خود در زمینه تعمیرات اپل گارانتی ارائه می نماید، بلکه در این مرکز شما می توانید طبق نرخ های مصوب اتحادیه هزینه تعمیرات موبایل خود را بهینه نمایید.  

مزیت های تعمیر موبایل آیفون در نمایندگی اپل

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل پایتخت دارای مزیت های ویژه ای برای کاربران است. در این نمایندگی کاربران می توانند با مزیت های زیر موبایل خود را برای همیشه بیمه نموده و خیال خود را از بابت تعمیرات آن راحت نمایند:

·        دسترسی به تعمیرکار حرفه ای اپل

·        امکان استفاده از خدمات تعمیر آیفون 

·        دسترسی به قطعات اورجینال اپل با قیمت های منصفانه

·        بهینه سازی هزینه ها بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه برای تعمیرات اپل

·        دریافت گارانتی برای خدمات

·        ارائه خدمات تعمیرات آیفون در کمترین زمان ممکن

جدای از همه این مزیت ها که برشمردیم شما می توانید در نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران موبایل خود را بعد از پایان تعمیرات مانند روز اول در اختیار داشته باشید و خود را برای مراجعات بعدی به این مراکز بی نیاز کنید. اتفاقا که در تعمیرات اپل به صورت مکرر در ماه های اخیر شاهد آن هستیم.

نمایندگی تعمیرات اپل را کجا پیدا کنیم؟

اما نمایندگی تعمیرات اپل را از کجا باید پیدا کرد؟ دسترسی به نمایندگی تعمیرات Apple در تهران بسیار ساده است. تنها کافی است معیارهای لازم برای انتخاب این نمایندگی را بدانید و از این معیارها برای این انتخاب استفاده کنید. کاربران قبلی معمولا بهترین گزینه برای پرس و جو در این باره هستند. کیفیت کار تعمیرکاران بهترین نمایندگی تعمیر تخصصی آیفون در تهران و شهرستان ها معمولا پرآوازه بوده و با جستجو در اینترنت نیز می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. برای این منظور نیز تنها کافی است مزیت های بیان شده در بند های قبلی را به عنوان معیار در نظر گرفته و قبل از این انتخاب این معیارها را برای مرکز تخصصی تعمیرات اپل مورد نظر بسنجید.

 نمایندگی تعمیرات اپل در ایران

خدمات اپل در نمایندگی تعمیرات اپل در ایران بسیار گسترده است. از تعویض قطعات و تعمیر آنها گرفته تا ارائه بیمه نامه های معتبر برای این موبایل ها برای جلوگیری از بروز ایرادات مختلف در زمان استفاده می تواند برخی از خدمات اپل باید که شما می توانید در نمایندگی تعمیرات اپل تهران و ایران به آنها دسترسی داشته باشید. پس اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات اپل در کرج یا نمایندگی تعمیرات اپل در بازار موبایل یا هر شهر و مرکز دیگر هستید، بایستی با خدمات به روز اپل آشنا باشید و حتما این خدمات را از مرکز مورد نظر طلب کنید.

به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات گوشی آیفون و همچنین قیمت قطعات این موبایل ها به قدری بالا است که هیچ تعارفی را نمی پذیرد. در این باره حتما به دو نکته مهم دقت داشته باشید:

1-    درصورت مواجه با قطعات متفرقه حتی با قیمت هایی پایین هرگز آنها را انتخاب نکنید.

2-    در صورتی که در هر مرکز تعمیرات آیفون با چنین پیشنهادی مبنی بر استفاده از قطعات متفرقه برای بهینه سازی هزینه ها روبرو شدید، حتما دفتر مربوطه را ترک کرده و از خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات آیفون استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات اپل در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات اپل و تعمیرات گوشی آیفون در تهران هر چند از نظر ظاهر عبارت های مشابهی هستند اما در بطن قضیه تفاوت هایی با هم دارند. در مرکز تعمیرات گوشی آیفون احتمالا شما با یک یا نهایت دو تعمیرکار روبرو خواهید بود که تعمیرات هر گوشی را انجام می دهند. اما در مرکز تخصصی تعمیرات اپل تهران شما با تعمیرکار متخصص و مختص این موبایل روبرو خواهید بود. در چنین مراکزی حتی در صورت وجود خدمات تعمیرات سایر برندها، تعمیرکاران مخصوص به آنها انجام وظیفه می نمایند. از این رو این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

در پایان ...

در پایان باید دوباره متذکر شویم که کاربران حتما باید برای دریافت خدمات تعمیرات آیفون از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل استفاده نموده و موبایل گران قیمت خود را به دست هر کسی نسپارید. این خدمات را می توانید با بالاترین کیفیت در نمایندگی دریافت نمایید. موبایل کمک برای اعتلای خدمات خود در این راستا روز به روز با معرفی خدمات و شرایط بهتر برای کاربران به دنبال ایجاد رفاه حداکثری برای کاربران ایرانی می باشد.