تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max

اگر بنا به هر دلیل سوکت شارژ یا همان کانکتور لایتنینگ (Lightening Connector) آیفون ایکس اس مکس (iPhone XS Max) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد نگران باشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

عوامل اصلی خراب شدن لایتنینگ کانکتور آیفون XS Max

متاسفانه خراب شدن سوکت شارژ iPhone XS Max یکی از مشکلات رایجی است که کاربران این گوشی با آن مواجه می‌شوند. خراب شدن این قطعه می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد چون با معیوب شدن آن امکان شارژ باتری گوشی وجود نخواهد داشت. در برخی مواقع هم ممکن است قطع و وصلی هایی در پروسه شارژ گوشی به وجود آید که اغلب ناشی از شل و معیوب شدن پین های سوکت شارژ گوشی خواهد بود. اما چه عواملی منجر به بروز اختلال در عملکرد لایتنینگ کانکتور iPhone XS Max می‌شود؟ تقریبا در 80 درصد مواقع عدم استفاده درست کاربر از گوشی منجر به بروز اختلال در عملکرد لایتنینگ کانکتور آیفون XS Max و دیگر گوشی های موبایل می‌شود.

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

متاسفانه اغلب کاربران در حین جا زدن و جدا کردن پورت شارژر از سوکت شارژ گوشی رفتار درستی از خود نشان نمی‌دهند و همین موضوع در دراز مدت منجر به آسیب دیدن لایتنینگ کانکتور می‌شود. فشار دادن بیش از اندازه کانکتور شارژر در داخل سوکت، کشیدن سیم شارژر در حین جداسازی و خیلی عوامل دیگر می‌توانند منجر به آسیب دیدن و خراب شدن لایتنینگ کانکتور آیفون XS Max شوند. آب خوردگی، وارد شدن ضربه و از این قبیل مسائل هم در برخی مواقع ممکن است منجر به بروز مشکلات مشابه شوند. اما برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max چه کنیم؟ هزینه انجام این تعمیر چقدر است و چگونه می‌توانیم با صرف کمترین هزینه، گوشی خود را با بهترین کیفیت ممکن تعمیر کنیم؟ در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با این موضوعات صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل 

 هزینه تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max اپل

خوشبختانه هزینه تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max در مقایسه با خیلی از دیگر تعمیرات رایجی که روی این گوشی انجام می‌شوند چندان گزاف نیست. به عنوان مثال همانطور که در مقاله تعمیر ال سی دی آیفون XS Max با قیمت عالی در موبایل کمک اشاره کردیم تعویض ال سی دی این گوشی می‌تواند هزینه بسیار بالایی داشته باشد که اما تعمیر لایتنینگ کانکتور آیفون ایکس اس مکس به هیچ عنوان تا این اندازه هزینه‌بردار نیست. به طور کلی می‌توان گفت که تعمیر لایتنینگ کانکتور آیفون XS Max از تعمیرات نسبتا کم هزینه آن است. بخش اصلی هزینه‌ای که در این تعمیر پرداخت می‌شود مربوط به هزینه تهیه کردن نسخه اورجینال فلت لایتنینگ کانکتور این گوشی خواهد بود و دستمزد تعویضی که از سوی تعمیرکار برای انجام این کار دریافت می‌شود چندان زیاد نیست. بنابراین اگر سوکت شارژ یا همان لایتنینگ کانکتور iPhone XS Max شما دچار مشکل شده نگران هزینه آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max اپل را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعویض لایتنینگ کانکتور iPhone XS Max چقدر زمان می‌برد؟

متاسفانه برخلاف تصوری که اغلب افراد دارند، تعویض لایتنینگ کانکتور یا همان سوکت شارژ آیفون XS Max اپل دشوار است و نیاز به صرف دقت و زمان زیادی دارد. البته این موضوع مربوط به زمانی می‌شود که قرار باشد فلت لایتنینگ کانکتور گوشی به طور کامل تعویض شود، چون در برخی مواقع ممکن است به شیوه های دیگری شاهد رفع مشکل شارژ نشدن آیفون باشیم. به عنوان مثال شل شدن سوکت شارژ، از کار افتادن پین های سوکت و غیره هم می‌توانند منجر به بروز اختلال در پروسه شارژ باتری آیفون شوند که ممکن است بتوان بدون نیاز به تعویض کامل فلت شارژ گوشی این مشکلات را برطرف کرد. اما اگر بنا به هر دلیل لازم باشد فلت شارژ یا همان کانکتور لایتنینگ آیفون XS Max اپل به طور کامل تعویض گردد، انجام این کار شاید حدود 3 ساعت از زمان یک تعمیرکار خوب را بگیرد. اگر می‌خواهید تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود و بتوانید ظرف چند ساعت دوباره از گوشی خود استفاده کنید، توصیه ما این است که از خدمات شرکت موبایل کمک بهره بگیرید. تعمیر لایتنینگ کانکتور iPhone XS Max اپل در این مرکز عموما طی 4 ساعت تکمیل می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

نمایندگی اپل در ایران و تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max

خیلی از مراکزی که در ایران به عنوان مراکز تعمیر موبایل فعالیت دارند خود را به عنوان نمایندگی اپل معرفی می‌کنند اما آیا واقعا این مراکز نمایندگی اپل هستند؟ متاسفانه اینطور نیست! همانگونه که در مقالهبهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایراناشاره کردیم، اپل به طور رسمی در ایران هیچ نمایندگی ندارد! یعنی تمام مراجعی که خود را نمایندگی رسمی اپل می‌نامند، به نوعی در حال فریب دادن مشتریان هستند چون اپل هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد. پس گول شعارهای این چنینی را نخورید و مطمئن باشید مرجعی که با تکیه بر اینگونه شعارها سعی در جذب مشتری بیشتر دارد، سرویس صادقانه‌ و مناسبی هم برای تعمیر موبایل شما ارائه نمی‌کند و فقط به فکر سود و منفعت خودش است. پس ممکن است سرانجام تعمیرات آن ها جالب نباشد و شما مجبور به خرید گوشی دیگری شوید. اما موبایل کمک به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراجع تعمیرات آیفون در ایران مدعی است که کیفیت سرویس هایش می‌توانند با کیفیت سرویس دهی نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا برابری کند و به همین جهت خود را نمایندگی غیر رسمی اپل در ایران می‌نامد. آمار رضایت مشتریان این شرکت به خوبی می‌تواند تصدیقی مبنی بر این ادعا باشد و ثابت کند که موبایل کمک برای تعمیرات آیفون و آیپد های اپل بهترین سرویس و خدمات ممکن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بنابراین گول مراجعی که با شعار نمایندگی رسمی اپل پیش می‌روند را نخورید، چون اپل در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

چرا موبایل کمک؟

اما چرا باید از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max یا هر تعمیر دیگری استفاده کنیم؟ گذشته از آمار رضایت خیره کننده مشتریان این شرکت و همچنین صداقتی که در فعالیت های این مرکز وجود دارد، مزیت ها و ویژگی های دیگری هم هستند که ثابت می‌کنند چرا برای تعمیر آیفون خود باید به شرکت موبایل کمک رجوع داشته باشیم! برخی از اصلی ترین این مزیت ها شامل موارد زیر می‌شود:

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XS Max | گارانتی اپل

 

  • عدم نیاز به خروج از منزل: برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ لزومی مبنی بر خروج از منزل ندارید. سفارشات تعمیر موبایل در این مرکز به صورت تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک ثبت می‌شوند.
  • تعمیر در کوتاه‌ترین زمان: تیم موبایل کمک به محض دریافت سفارش تعمیر از سوی مشتری، وارد عمل شده و کار را شروع می‌کنند. عموما تعمیراتی مثل تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max در این مرکز ظرف مدت زمان 4 ساعت تکمیل می‌شود. یعنی شما بعد از 4 ساعت می‌توانید دوباره از گوشی خودتان استفاده کنید و نیازی نیست که چند روز را بدون گوشی سپری نمایید.
  • استفاده از جدیدترین تجهیزات: در شرکت موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات ممکن برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و تمام استانداردهای تعمیرات موبایل رعایت خواهند شد. بدین ترتیب نتیجه کار در بهترین سطح کیفیت قرار می‌گیرد و شما یک تعمیر مطمئن را تجربه می‌کنید.
  • استفاده از قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان بکار می‌برند از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند و اورجینال و اصل هستند. این قطعات از این نظر دارای ضمانت خواهند بود، پس با استفاده از خدمات موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی گوشی هم راحت می‌شود.
  • ضمانت تعمیر: تمام تعمیراتی که کارشناسان موبایل کمک انجام می‌دهند دارای ضمانت هستند.
  • دریافت کمترین هزینه: موبایل کمک سعی می‌کند تا همیشه مقرون به صرفه‌ترین قیمت و هزینه ممکن را برای تعمیر گوشی مشتریان دریافت کند. این موضوع هم یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های بکارگیری سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک است.

همین حالا سفارش تعمیر خود را در موبایل کمک ثبت کنید!

پس اگر می‌خواهید تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max یا هر تعمیر دیگری که مورد نظرتان است با بهترین کیفیت ممکن، کمترین هزینه، بیشترین سرعت و بهترین نتیجه انجام شود، شک نکنید که موبایل کمک بهترین انتخاب پیش رویتان خواهد بود. مراحلی که برای استفاده از سرویس این شرکت باید طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما باید سفارش تعمیر موبایلتان را ثبت کنید. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
  • اعزام پیک به محل و دریافت گوشی: بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و گوشی شما را دریافت می‌کند.
  • تعمیر گوشی: در این مرحله پیک موبایل کمک گوشی را به شرکت ارجاع داده و تعمیرات لازم بر روی گوشی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات لازم روی گوشی، دستگاه توسط پیک رایگان به مشتری تحویل داده می‌شود.

پس با سرویس و خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات گوشی خود را با بهترین کیفیت، قیمت و در کوتاه ترین زمان انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر سوکت شارژ آیفون XS Max در شرکت موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون XS Max

قیمت فلت شارژ آیفون XS Max

قطعات آیفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل