تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 Pro تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 Pro

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 Pro

ال سی دی گوشی های امروزی تقریبا آسیب‌پذیرترین عضو سخت افزاری آن هاست چون اندازه صفحه نمایش گوشی ها بزرگ تر شده و به طبق احتمال اینکه هر ضربه و فشاری به LCD آسیب بزند بالاست. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple می‌توانید تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro را با قیمت عالی انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع و تعمیر مذکور صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

سوختن ال سی دی آیفون 11 پرو (iPhone 11 Pro)

منظور از سوختن ال سی دی آیفون در واقع حالتی است که در آن ال سی دی گوشی دیگر روشن نمی‌شود و فقط یک صفحه سیاه رنگ را نشان می‌دهد. در اینگونه مواقع می‌توان گفت که به احتمال 90 درصد ال سی دی آیفون سوخته است. در این زمان نیازی به خرید گوشی نیست و با تعویض ال سی دی مشکل حل خواهد شد. تقریبا در اغلب مواقعی که کاربران به منظور تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro به مرکز تعمیرات Apple و موبایل کمک مراجعه می‌کنند، گوشی آن ها با همین مشکل مواجه بوده و به همین سبب باید ال سی دی گوشی تعویض گردد.

در نظر داشته باشید که تعویض ال سی دی پروسه طولانی و سختی نیست اما می‌تواند هزینه زیادی داشته باشد. از آنجایی که ال سی دی بکار رفته در آیفون 11 پرو یک LCD با کیفیت و بزرگ است، طبیعتا قیمت نسخه اورجینال آن بالاست و بدین ترتیب هزینه تعمیرات آیفون هم افزایش پیدا می‌کند. برای کاهش هزینه تعمیرات آیفون خود می‌توانید از سرویس موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل تهران استفاده کنید که در بخش های بعدی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pr | گارانتی اپل

اما چه عواملی می‌توانند منجر به سوختن ال سی دی آیفون 11 پرو شوند؟ عواملی که عموما باعث بروز این مسئله می‌شوند در تمام گوشی های موبایل یکسان و مشابه خواهند بود. اولین عامل ضربه و فشار است. در صورتی که یک ضربه یا فشار سنگین به ال سی دی موبایل وارد شود، احتمالا شکستن و سوختن آن بالا می‌رود. دقت داشته باشید حتی اگر قسمت کوچکی از ال سی دی گوشی سیاه شود هم برای تعمیر آن ملزم به تعویض کامل تاچ LCD آیفون خواهید بود و نمی‌توانید از روش دیگری برای رفع مشکل استفاده کنید.

عامل بعدی آب خوردگی است. البته iPhone 11 Pro اپل از استاندارد ضد آب پشتیبانی می‌کند و در تست های عملی صورت گرفته هم ثابت کرده که مقاومت بسیار عالی در برابر نفوذ آب دارد، اما اگر بنا به هر دلیل آب و مایعات به داخل این گوشی نفوذ کنند و با ال سی دی آن در تماس مستقیم قرار گیرند، مطمئنا منجر به سوختن LCD خواهند شد. فراموش نکنید اگر بنا به هر دلیل نیاز به تعویض ال سی دی آیفون داشتید، به هیچ وجه از سرویس و خدمات هر مرکز تعمیراتی استفاده نکنید. تعمیرات اپل باید توسط کارشناسان خبره و با تجربه انجام گیرد.

سی دی آیفون 11 پرو | تعویض گلس LCD | تعمیرات Apple

شایع ترین دلیلی که سبب می‌شود به ال سی دی آیفون ها و دیگر گوشی های موبایل آسیب وارد گردد و کاربر برای تعمیر دستگاه به مرکز موبایل کمک و تعمیرات Apple مراجعه داشته باشد مربوط به افتادن گوشی از سدت وی و شکستن ال سی دی می‌شود. شکستن ال سی دی آیفون 11 پرو ممکن است بنا به دلایل مختلف صورت پذیرد. افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن اصلی ترین عاملی است که هر روز شاهد رخ دادن آن هستیم و کاربران زیادی را ملزم به تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro می‌کند.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما زمانی که در اثر ضربه بر روی صفحه نمایش آیفون شکستگی و ترک هایی به وجود آید ممکن است دو حالت رخ دهد! حالت اول مربوط به شرایطی می‌شود که ال سی دی بسوزد! در اینگونه مواقع باید تعویض تاچ ال سی دی انجام شود که در بخش قبل هم تا حدی در رابطه با آن صحبت کردیم. پس اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا ال سی دی آیفون اختلالی به وجود آید باید تعویض ال سی دی را به عنوان رویکرد تعمیرات Apple در پیش گرفت. اما در برخی مواقع ممکن است ضربه وارد بر گوشی سبب شود بر روی صفحه نمایش دستگاه شکستگی هایی به وجود آید اما تاچ و ال سی دی آیفون سالم باقی بمانند. در اینگونه شرایط علیرغم شکستگی های روی صفحه موبایل، تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار خواهند کرد.

اگر حالتی این چنینی به وجود آید می‌توان تعویض گلس ال سی دی آیفون 11 پرو را در دستور کار قرار داد و از این روش تعمیر به جای تعویض کامل تاچ ال سی دی استفاده کرد. بدین ترتیب هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و کاربر هم نگرانی از بابت کیفیت ال سی دی و تاچ بعد از تعمیر آیفون نخواهد داشت، چون در واقع ال سی دی و تاچ گوشی اصلا تعویض نمی‌شوند و همان تاچ LCD فابریک و اصلی گوشی هستند. پس تعویض گلس LCD آیفون 11 پرو یکی دیگر از روش های تعمیر این موبایل است.

هزینه تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro | نمایندگی اپل

شاید مهم ترین سوالی که پس از وقوع حادثه برای آیفون در ذهن هر کاربری ایجاد می‌شود این سوال است که هزینه تعمیرات چقدر خواهد بود و آیا باید هزینه گزافی برای تعمیر آیفون پرداخت کند؟ همه می‌دانند که ال سی دی گوشی ها تقریبا گران قیمت ترین و اصلی ترین عضو سخت افزاری آن هاست. آیفون 11 پرو اپل هم از این قاعده مستثنا نیست، پس طبیعتا اگر قرار باشد تاچ ال سی دی گوشی تعویض شوند و یک ال سی دی اورجینال به عنوان قطعه جایگزین در دستگاه بکار رود، طبیعتا هزینه تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro کم نخواهد بود!

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون

البته در اینگونه مواقع راه حل هایی برای کاهش هزینه تعمیرات وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. اما اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوان با تعویض گلس تعمیرات Apple را انجام داد و لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و ال سی دی وجود نداشته باشد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و تقریبا نصف می‌شود. دقت داشته باشید که برای کاهش هزینه تعمیرات iPhone 11 Pro به هیچ وجه از سرویس هر تعمیرکار کم تجربه و غیر قابل اعتمادی استفاده کنید و صرفا به دنبال هزینه پایین تعمیرات نباشید.

اما اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن و مقرون به صرفه روی آیفونتان انجام گیرد، موبایل کمک و تعمیرات Apple بهترین گزینه برای انتخاب است. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیرات تخصصی آیپد و آیفون ها را با کمترین قیمت انجام دهید و در عین حال از ضمانت کیفیت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که بکارگیری خدمات موبایل کمک چطور می‌تواند منجر به کاهش هزینه تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro اپل شود؟ در این راستا دو عامل اصلی تاثیر گذار هستند و منجر به ایجاد شرایط مساعد و کاهش هزینه تعمیرات می‌شوند. اولین مسئله مربوط به عدم نیاز به پرداخت دستمزد مستقیم به تعمیرکار می‌شود. وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید دیگر لزومی ندارد که مستقیما هزینه‌ و دستمزدی به تعمیرکار پرداخت شود چون این دستمزد از سمت شرکت موبایل کمک پرداخت می‌گردد.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pr | گارانتی اپل

 

موضوع بعدی که منجر به کاهش هزینه تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple می‌شود مسئله تامین مستقیم قطعات است که از فروشگاه قطعات موبایل انجام خواهد شد. فروشگاه موبایل کمک سال هاست که در زمینه واردات و عرضه قطعات اورجینال موبایل فعالیت دارد و به عنوان عرضه کننده رسمی قطعات اپل در ایران فعال است. هم اکنون خیلی از مراکز بزرگ تعمیرات اپل کشور قطعات مورد نیاز خود را مستقیما از موبایل کمک تامین می‌کنند. وقتی تعمیرات آیفون و آیپد خود را به تیم موبایل کمک بسپارید، تامین قطعات بدون از فروشگاه موبایل کمک با قیمت خرید برای شما محاسبه می‌شود.

در نظر گرفتن قیمت خرید قطعات به طرز قابل ملاحظه‌ای بر روی کاهش هزینه تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین زمانی که تعمیرات اپل و آیفون های این شرکت را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، هزینه تعمیرات را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهید داد و این موضوع از اصلی ترین نقاط قوت سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل است. فراموش نکنید تمام قطعاتی که توسط تیم موبایل کمک در گوشی متقاضیان تعمیرات موبایل تعویض می‌شوند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی خواهند بود.

گارانتی اپل | تعمیر رایگان ال سی دی آیفون 11 پرو  

مسئله بعدی که می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم مربوط به تعمیر رایگان ال سی دی آیفون 11 پرو می‌شود! خیلی از کاربران تصور دارند که چون آیفون خود را به تازگی خریداری کرده‌اند و دستگاه از گارانتی بهره می‌برد، بنابراین می‌توانند خرابی های ال سی دی را به صورت رایگان تعمیر کنند و حتی در صورت نیاز تعویض ال سی دی گوشی را هم بدون صرف هزینه انجام دهند! متاسفانه این مسئله درست نیست و گارانتی اپل در قبال خرابی هایی که از طریق عوامل جانبی در دستگاه ایجاد شده باشند غرامت پرداخت نمی‌کند.

گارانتی اپل فقط زمانی برای انجام تعمیرات Apple قابل استفاده خواهد بود خرابی هایی به طور خود به خود و بدون دخالت مستقیم کاربر و عوامل جانبی در گوشی به وجود آمده باشند. پس تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro فقط در شرایط خاص به طور رایگان و با گارانتی اپل قابل انجام خواهند بود. خرابی هایی که در اثر افتادن گوشی از دست کاربر یا ضربه خوردن دستگاه در ال سی دی آن به وجود آیند به صورت رایگان قابل تعمیر نیستند و باید برای تعمیر آن ها هزینه کامل از سمت صاحب گوشی پرداخت شود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pr | گارانتی اپل

 

بد نیست توضیح کوتاهی هم در رابطه با بیمه موبایل خدمتتان ارائه کنیم، چون با بیمه موبایل می‌توانید ال سی دی آیفون 11 پرو یا هر قطعه دیگری که در این گوشی دچار مشکل شود را به صورت رایگان تعمیر کنید. به دلیل سرویس جالب و کاربردی که بیمه موبایل در مقایسه با گارانتی ارائه کرده، خیلی از کاربران تمایل دارند که از این سرویس استفاده کنند. بیمه موبایل به ویژه برای گوشی های رده بالا و گران قیمت نظیر iPhone 11 Pro بسیار خوب و کاربردی خواهد بود و در شرایط خاص می‌تواند نقش یک ناجی را ایفاء کند.

اما بهترین بیمه موبایل فعلی کدام است؟ بهترین بیمه موبایل در حال حاضر با همکاری شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه می‌شود. با استفاده از سرویس بیمه این دو شرکت می‌توانید گوشی خود را حتی در قبال بلایای طبیعی و اتفاق هایی همچون به سرقت رفتن موبایل و غیره هم بیمه کنید و خیالتان از همه جهت راحت باشد. پس اگر به دنبال تعمیر رایگان آیفون هستید، سرویس بیمه بهترین گزینه است و گارانتی فقط در شرایط خاص می‌تواند بدین منظور استفاده شود.

چرا موبایل کمک؟ | مزیت های اصلی موبایل کمک | تعمیرات Apple

اما چرا موبایل کمک بهترین مرکز تعمیرات Apple است و می‌توان به عنوان نمایندگی اپل روی سرویسی که ارائه می‌کند حساب ویژه‌ای باز کرد؟ دلایل متعددی وجود دارند که سبب می‌شوند سرویس و خدمات موبایل کمک بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد و حتی اپل واچ باشد. اولین مزیت سرویس این مرکز مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری می‌شود. ثبت سفارش تعمیرات در موبایل کمک با تماس تلفنی یا به صورت آنلاین انجام می‌شود و هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارد. این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات و صرفه جویی در زمان خواهد شد.

مسئله بعدی مربوط به ضمانت تعمیرات و بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. تمام قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل در گوشی متقاضیان نصب می‌شوند اورجینال و اصل هستند و از این نظر شامل گارانتی خواهند بود. همچنین کیفیت تعمیراتی که در موبایل کمک انجام می‌گیرد هم ضمانت خواهند شد و در صورتی که هرگونه مشکل بعد از انجام تعمیرات و تحویل گوشی به متقاضی برای وی به وجود آید، رفع مشکل به طور رایگان انجام خواهد شد.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

یکی دیگر از مزیت های اصلی موبایل کمک که منجر می‌شود تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro در این شرکت با بهترین کیفیت قابل انجام باشد مربوط به بکارگیری تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و استفاده از تجربه تعمیرکاران و کارشناسان خبره می‌شود. این دو موضوع می‌توانند تضمین کننده کیفیت انجام تعمیرات Apple در مرکز موبایل کمک باشند. کاهش هزینه تعمیرات هم از دیگر مزیت های اصلی سرویس موبایل کمک است که در بخش قبل به صورت مفصل در رابطه با آن صحبت کردیم.

بنابراین با خدماتی که شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران ارائه کرده می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت های خود را با خیالی کاملا آسوده انجام دهید و حتی برای انجام تعمیرات نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید. جالب است بدانید آمار رضایت مشتریان مرکز موبایل کمک حتی نسبت به آمار رضایت خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا وضعیت بهتری دارد! بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن و کم هزینه روی موبایلتان انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

ثبت درخواست تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro در موبایل کمک | نمایندگی اپل

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم به منظور ثبت درخواست تعمیرات LCD آیفون و دیگر گوشی ها در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد. ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق سایت موبایل کمک و پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل امکانپذیر خواهد بود. بعد از اینکه سفارش یا درخواست تعمیرات به ثبت رسید، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود و گوشی خراب شده او را درب منزل یا هر کجا که باشد از وی تحویل می‌گیرد.

 

 

گوشی توسط پیک رایگان موبایل کمک به شرکت ارجاع داده خواهد شد و کارشناسان موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بررسی های لازم را بر روی دستگاه انجام داده و بعد از عیب یابی نسبت به تعمیر آن وارد عمل می‌شوند. پس از انجام موفقیت آمیز تعمیرات و اطمینان از نبود هیچگونه مشکل دیگر در موبایل متقاضی، دستگاه دوباره با پیک رایگان شرکت به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. کل پروسه فوق معمولا برای تعمیر ال سی دی iPhone 11 Pro چیزی در حدود 3 الی 4 ساعت زمان می‌برد. پس با موبایل کمک یک تعمیر سریع، کم هزینه، مطمئن و بدون دردسر را تجربه می‌کنید. برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون 11 پرو

قطعات آیفون 11 پرو

تاچ ال سی دی آیفون 11 پرو

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 11 Pro

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل