تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro

تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro

باتری آیفون 11 پرو اپل (Apple iPhone 11 Pro) هم مثل باتری دیگر گوشی های موبایل بعد از مدت زمان مشخصی دیگر کیفیت زمان خرید گوشی را نخواهد داشت و نیاز به تعویض پیدا می‌کند و باید تعویض شود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران می‌توانید تعمیر باتری iPhone 11 Pro را با ضمانت و بهترین قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس موبایل کمک صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

برای تعویض باتری آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آشنایی بیشتر با باتری های لیتیوم یونی

باتری هایی که این روز ها برای تامین انرژی مورد نیاز گوشی های موبایل از آن ها استفاده می‌شود اغلب از نوع لیتیوم یونی هستند و در برخی مواقع ممکن است از نوع لیتیوم پلیمری انتخاب گردند. ماهیت اصلی این دو نوع باتری قابل شارژ یکسان است و عملا می‌توان گفت تفاوتی مابین نحوه عملکرد و شارژ شدنشان وجود ندارد. باتری های لیتیوم یونی و پلیمری هم اکنون بهترین گزینه برای تامین انرژی مورد نیاز اسمارتفون ها به شمار می‌روند. آیفون 11 پرو اپل هم به یک باتری لیتیوم یونی 3046 میلی آمپر ساعتی مجهز است.

اما اگر باتری های لیتیوم یونی کیفیت خوبی دارند چرا تعویض و تعمیر باتری iPhone 11 Pro یکی از تعمیرات شایع این گوشی محسوب می‌شود؟ متاسفانه ساختار و ماهیت باتری های لیتیوم یونی به گونه‌ای است که به مرور زمان بخشی از ظرفیت اصلی خود را از دست می‌دهند. اگر به خاطر داشته باشید در رابطه با این موضوع در مقاله همه چیز در مورد تعویض باتری آیفون و اندروید ؛ بهترین زمان تعویض به طور جامع صحبت کرده بودیم. بنابراین به دلیل ساختار باتری های لیتیوم یونی است که آیفون 11 پرو بعد از مدتی در حدود 1.5 سال نیازمند تعویض می‌شود.

 

تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro | گارانتی اپل

 

اگر بخواهیم دقیق تر در رابطه با نحوه افت ظرفیت باتری های لیتیوم یونی صحبت کنیم باید خیلی وارد جزئیات شوید و از بحث اصلی مطلب که مربوط به تعویض باتری آیفون 11 پرو می‌شود فاصله بگیریم. به همین جهت فقط به همین مقدار بسنده می‌کنیم که باتری های لیتیوم یونی با قرار گرفتن در سیکل های شارژ و به مرور زمان بخشی از ظرفیت خود را از دست خواهند داد و به تدریج کیفیت شارژدهی آن ها افت می‌کند. این مسئله فقط مختص آیفون ها یا گوشی های خاصی نیست و تمام گوشی های مجهز به باتری های لیتیوم یونی و پلیمری همین شرایط را دارند.

اما سوال اصلی این است که چطور با اطمینان کامل و بهترین قیمت نسبت به تعویض باتری iPhone 11 Pro اقدام کنیم؟ بدین منظور باید از سرویس نمایندگی رسمی اپل استفاده به عمل آورید. موبایل کمک یکی از بهترین شرکت هاییست که در زمینه تعمیرات آیفون و آیپد سرویس دارای ضمانتی را ارائه می‌کند. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض باتری آیفون 11 پرو خود را با اطمینان کامل از کیفیت باتری جدید و بهترین قیمت ممکن تعویض نمایید و خیالتان از همه جهت راحت باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی اپل

زمان مناسب برای تعویض باتری iPhone 11 Pro | تعمیرات اپل

اما یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن خیلی از کاربران ایجاد می‌شود مربوط به زمان مناسب تعویض باتری گوشی آیفون است! اصلا از کجا باید بفهمیم که باتری آیفون نیاز به تعویض دارد؟ برای پاسخ به این سوال و درک اینکه آیا زمان مناسب برای تعویض کردن باتری آیفون فرا رسیده یا نه باید از گوشی استفاده کنید. در صورتی که چند روز از گوشی استفاده کنید متوجه خواهید شد که وضعیت باتری آن در چه حد و اندازه‌ای قرار دارد. اگر قدرت نگهداری شارژ باتری آیفون به اندازه محسوسی کاهش یافته، طبیعتا زمان مناسب تعویض باتری آن فرا رسیده است.

 

برای تعویض باتری آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro | گارانتی اپل

 

کاربری که از آیفون 11 اپل پرو استفاده می‌کند و آن را از روز اول در اختیار داشته است، خیلی راحت می‌تواند متوجه افت کیفیت شارژدهی باتری آن شود. اگر مقدار افت کیفیت شارژدهی باتری به میزان آزاردهنده‌ای کاهش پیدا کرد باید به فکر تعویض باتری باشید. البته توصیه می‌کنیم قبل از آن از روش های جلوگیری از خالی شدن شارژ باتری آیفون هم استفاده به عمل آورید. در خیلی از مواقع این روش ها و ترفند ها که در مقاله ضمیمه شده عنوان کرده‌ایم می‌توانند به قدری تاثیرگذار باشند که نیاز به تعویض و تعمیر باتری iPhone 11 Pro را از میان بردارند. پس در مجموع بهترین روش برای شناسایی زمان مناسب تعویض باتری گوشی این است که کاربر کیفیت شارژدهی باتری دستگاه را با کیفیت اولیه آن مقایسه کند. فراموش نکنید تعویض باتری کی یاز رایج ترین تعمیرات اپل است.

هزینه تعمیر باتری iPhone 11 Pro اپل | نمایندگی اپل تهران

اما هزینه تعویض باتری آیفون 11 پرو اپل چقدر است؟ خوشبختانه باتری یکی از ارزان قیمت ترین قطعات آیفون ها بوده و در iPhone 11 Pro هم دقیقا همین روال وجود دارد و باتری این گوشی از قطعات نه چندان گران قیمتش محسوب می‌شود. بنابراین بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیر باتری iPhone 11 Pro نباشید. البته باید دقت کرد که در حین انجام این تعمیر حتما از باتری های اورجینال استفاده شود و کاهش هزینه تعمیرات آیفون به هر قیمت و حتی به قیمت نصب باتری غیر اورجینال انجام نگیرد.

 

تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro | گارانتی اپل

 

با استفاده از خدماتی که موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران ارائه کرده می‌توانید انواع تعمیرات آیفون ها، ایپد ها و حتی اپل واچ ها را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در این مرکز فقط از قطعات اورجینال در حین تعمیر استفاده می‌شود و قطعاتی که در گوشی متقاضی تعمیرات مورد تعویض قرار می‌گیرند از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی خواهند بود. یعنی اگر تعویض باتری iPhone 11 Pro خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، از ضمانت اورجینال بودن باتری جدید نصب شده در دستگاه بهره‌مند خواهید شد و در عین حال کمترین هزینه را هم در ازای انجام تعمیر مذکور پرداخت می‌کنید.

اکیدا توصیه داریم برای تعویض باتری آیفون 11 پرو به سرویس هر مرکز تعمیرات و حتی صحبت های هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ای شده که اصلا اعتماد به تعمیرکار معنایی ندارد و در اغلب مواقع نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را برایتان به همراه داشته باشد. بنابراین اگر می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت باتری جدیدی که در آیفون نصب می‌شود و این تعمیر را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

تشخیص باتری اورجینال از غیر اورجینال | تعمیرات تخصصی آیفون

روش های خاصی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توان یک باتری اصلی را از تقلبی تشخیص داد. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله ۱۰ روش تشخیص باتری تقلبی از باتری اصل برای گوشی موبایل به طور جامع در رابطه با این مسئله صحبت کردیم  به 10 روشی اشاره داشتیم که با استفاده از آن ها قادر به تشخیص یک باتری تقلبی از اصلی خواهید بود. اما مشکل اینجاست که وقتی تعویض و تعمیر باتری iPhone 11 Pro را به یک تعمیرکار بسپارید، شما هیچوقت باتری که در گوشی نصب می‌شود را نخواهید دید تا متوجه اورجینال بودن یا نبودنش شوید!

برای رفع این مشکل دو راه حل وجود دارد! اولین راه حل این است که خودتان شخصا یک باتری اورجینال برای آیفون خود بخرید. برای خرید باتری آیفون های اپل می‌توانید به فروشگاه خرید قطعات موبایل مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه شده‌اند اورجینال و اصل هستند و از این نظر با ضمانت کتبی در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. وقتی باتری اورجینال آیفون 11 پرو را از فروشگاه موبایل کمک تهیه کردید، به نزد یک تعمیرکار خوب مراجعه کنید و از وی بخواهید که پیش شما باتری جدید را در آیفون نصب کند. بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت باتری جدید و اورجینال بودن آن راحت می‌شود.

 

برای تعویض باتری آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض یا تعمیر باتری iPhone 11 Pro | گارانتی اپل

 

روش بعدی این است که از همان ابتدا سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران را مورد استفاده قرار دهید. تمام قطعات تعویضی دز مرکز تعمیرات موبایل کمک مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد و بدین ترتب از ضمانت اورجینال بودن بهره‌مند هستند. کارشناسان این مرکز تعویض باتری را برایتان انجام می‌دهند و گوشی را مجددا به شما تحویل خواهند داد و اورجینال بودن باتری نصب شده در آن را هم ضمانت می‌کنند. بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت باتری جدید آیفون راحت می‌شود و مطمئن خواهید بود که باتری دستگاه اورجینال است.

برخلاف تصور خیلی از افراد تعویض و تعمیر باتری گوشی های موبایل و به ویژه آیفون های اپل نیاز به دقت بالایی دارد و یکی از تعمیرات تخصصی آیفون های اپل محسوب می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن هستید و می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت باتری که در آیفون نصب شده راحت باشد، موبایل کمک و نمایندگی اپل بهترین گزینه برای انتخاب هستند. در مرکز موبایل کمک تمام تعمیرات با ضمانت کیفیت و همچنین اورجینال بودن قطعات بر روی گوشی متقاضیان محترم انجام می‌گیرد.

موبایل کمک | نمایندگی اپل تهران | تعمیر باتری iPhone 11 Pro

اما چرا توصیه داریم که برای تعویض باتری iPhone 11 Pro از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید؟ سرویس این مرکز چه مزیت هایی دارد که می‌توانند آن را به بهترین انتخاب تبدیل کنند؟ بخشی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

  • ضمانت کیفیت تعمیرات: وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید از ضمانت کیفیت تعمیرات بهره‌مند خواهید شد. یعنی موبایل کمک کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی گوشی را تضمین می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل سرویس تعمیرات مجدد را به طور رایگان ارائه خواهد کرد.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران در گوشی متقاضیان تعویض می‌شود اورجینال هستند و از این نظر مشمول گارانتی خواند بود.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pr | گارانتی اپل

 

  • هزینه مناسب: تعرفه های موبایل کمک نسبت به تعرفه هایی که در بازار برای تعمیرات آیفون های اپل دریافت می‌شود به مراتب کمتر است و استفاده از خدمات این مرکز می‌تواند به کاهش هزینه تعمیرات کمک کند.
  • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا در تعمیر گوشی متقاضیان انجام می‌شود و بدین ترتیب بهترین نتیجه کیفی حاصل خواهد شد.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی آیفون های اپل در مرکز موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شود. تعمیراتی از قبیل تعویض و تعمیر باتری iPhone 11 Pro عموما ظرف 2 الی 3 ساعت در این مرکز انجام می‌گیرند.
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: یکی از اصلی ترین مزیت هایی که سرویس موبایل کمک را نسبت به سرویس سایر مراجع و مراکز تعمیرات اپل متمایز می‌کند مربوط به عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات می‌شود. ثبت سفارش با تماس تلفنی یا به صورت آنلاین قابل انجام بوده و دریافت و تحویل گوشی هم با پیک رایگان موبایل کمک صورت می‌پذیرد.

پس با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، با کیفیت و بی‌دردسر را تجربه کنید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در موبایل کمک روی گوشی متقاضیان انجام می‌گیرد مشمول گارانتی هستند و قطعات تعویض شده گوشی متقاضیان هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شوند.

ثبت سفارش تعویض باتری آیفون 11 پرو در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما برای ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک باید چه اقداماتی انجام شود و مراحل انجام تعمیر کدامند؟ برای ثبت سفارش هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و انجام این کار به صورت تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک صورت می‌پذیرد. مراحل کلی که باید در این راستا طی شوند به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض باتری آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • اعزام پیک و دریافت گوشی: در مرحله دوم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات اعزام خواهد شد و گوشی نیازمند تعمیر را به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات تخصصی با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسان مجرب موبایل کمک بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به متقاضی: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی متقاضی انجام شد، دستگاه با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس وی ارسال و در هر کجا که باشد به او تحویل داده می‌شود.

فراموش نکنید که بعد از پایان تعمیرات ضمانت کیفیت تعمیر و همچنین اورجینال بودن قطعات بکار رفته در موبایل متقاضی از سمت شرکت موبایل کمک ارائه می‌شود تا خیال متقاضی تعمیرات از بابت کیفیت تعمیری که بر روی گوشی وی انجام شده راحت باشد. پس با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن و بی‌دردسر را تجربه کنید و حتی نیازی به خروج از منزل هم نداشته باشید. برای ثبت سفارش یا کسب مشاوره رایگان با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون 11 پرو

قطعات آیفون 11 Pro

تعویض باتری ایفون و اندروید

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل