تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro | آیفون ۱۱ پرو تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro | آیفون ۱۱ پرو

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro | آیفون ۱۱ پرو

به دلیل شیشه‌ای بودن قاب پشت آیفون 11 پرو اپل (Apple iPhone 11 Pro) احتمال شکستن آن در اثر ضربه بسیار بالاست و متاسفانه در طول هفته کاربران متعددی به دلیل مواجه شدن با این مشکل به مرکز تعمیرات موبایل کمک مراجعه می‌کنند. خوشبختانه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو در نمایندگی اپل و مرکز موبایل کمک با بهترین قیمت و کیفیت ممکن قابل انجام خواهد بود. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

قاب پشت آیفون 11 پرو | iPhone 11 Pro

این روزها بکارگیری شیشه به عنوان یک لایه محافظ و همچنین زیباتر کننده ظاهر گوشی های موبایل کاملا مرسوم شده است. آیفون 11 پرو اپل هم از یک قاب شیشه‌ای بهره می‌برد و پنل جلو و قاب پشت آن با شیشه پوشانده می‌شوند. این امر سبب شده هم ظاهر گوشی براق و جذاب تر به نظر آید و هم مقاومت آن در برابر خراشیده شدن و تماس با اشیای نوی تیک افزایش پیدا کند چون جنس شیشه بکار رفته در قاب این آیفون ضد خش است.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro

 

اما هر چقدر مقاومت شیشه مذکور در قبال خراشیده شدن بالاست، از نظر مقاومت در برابر ضربه و فشار ضعیف عمل می‌کند. بنابراین حتی کوچک ترین ضربات هم می‌توانند منجر به شکستن قاب آیفون 11 پرو یا ترک برداشتن آن شوند. در اینگونه مواقع باید به فکر تعویض و تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو بود‍! اما چطور می‌توان شیشه قاب پشت آیفون را تعویض کرد؟ آیا انجام این کار بدون آسیب زدن به دیگر قطعات سخت افزاری موبایل امکانپذیر خواهد بود؟ هزینه انجام این تعمیر چقدر است؟

در ادامه این مطلب می‌خواهیم به طور جامع در مورد تعویض قاب پشت شکسته iPhone 11 Pro صحبت کنیم و اطلاعات جامعی را خدمتتان ارائه نماییم و بگوییم که چرا موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌تواند بهترین مرکز برای تعویض کردن قاب پشت آیفون 11 پرو باشد. پس اگر می‌خواهید بیشتر با جزئیات این تعمیر شایع آشنا شوید، حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نحوه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو | نمایندگی اپل

برای تعویض کردن قاب شکسته iPhone 11 Pro باید از ابزارهای خاصی استفاده شود که متاسفانه در اغلب مراکز تعمیرات موبایل عادی موجود نیستند. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم تعویض قاب شکسته آیفون های اپل و به ویژه آیفون هایی که مثل iPhone 11 Pro از قاب شیشه‌ای بهره‌مند هستند را به نمایندگی رسمی اپل و مراکزی مثل موبایل کمک واگذار کنید.

پنل شیشه‌ای قاب پشت آیفون 11 پرو به شکل بسیار محکمی روی بدنه آن پرس شده و جداسازی آن فقط با استفاده از ابزارهای خاص و تدابیر مشخصی قابل انجام خواهد بود. چنانچه در حین انجام این کار دقت کافی صرف نشود یا از ابزارهای مناسبی استفاده به عمل نیاید، ممکن است دیگر قطعات آیفون در اثر تنش و استرس هایی که به آن وارد می‌شود آسیب ببینند. پس در مرحله نخست پروسه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو باید قاب پشت شیشه‌ای این گوشی با تجهیزات مناسب از آن جدا شود.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro

 

در مرحله بعد تکه های گلس روی قاب پشت گوشی از آن جدا می‌شوند. بدین منظور هم باید از روش ها و تدابیر خاصی استفاده کرد تا بتوان هر چه سریع تر قطعات شیشه‌ای قاب پشت گوشی را از آن جدا ساخت. انجام این مرحله کار باید کاملا با صبر و حوصله صورت پذیرد و یک کارشناس مجرب به کل پروسه نظارت داشته باشد. بعد از اینکه شیشه روی قاب پشت آیفون کاملا از آن جدا شد، تقریبا بخش اصلی پروسه تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro به اتمام رسیده است و نوبت به اقدامات فرعی می‌رسد.

در این مرحله باید یک گلس جدید روی قاب پشت گوشی نصب شود. بدین منظور از دستگاه های پرس کننده خاصی استفاده به عمل می‌اید. پس از اینکه پرس لایه شیشه‌ای محافظ روی قاب پشت گوشی انجام شد می‌توان قاب پشت آیفون را به بدنه اصلی دستگاه نصب کرد و بدین ترتیب تعمیر مورد نظر انجام می‌شود و گوشی دوباره مثل روز اولش خواهد شد. پس برخلاف تصور خیلی از افراد تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو کار ساده‌ای نیست و نیاز به دقت بالایی دارد و برای انجام این تعمیر باید حتما از تجهیزات و ابزارهای مناسب استفاده شود، در غیر این صورت نتیجه حاصل رضایت بخش نخواهد بود. به همین جهت است که توصیه داریم حتما تعمیر و تعویض قاب شکسته آیفون 11 پرو اپل را به موبایل کمک و نمایندگی اپل واگذار کنید.

هزینه تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro | تعمیرات اپل

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که تقریبا در ذهن هر کاربری به وجود می‌اید مربوط به هزینه تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro می‌شود. اگر قاب پشت آیفون شما شکسته بهتر است خیلی نگران هزینه انجام این تعمیر نباشید چون تنها مبلغ اصلی و عمده‌ای که توسط شما پرداخت خواهد شد مربوط به هزینه خرید شیشه‌ای می‌شود که در قاب پشت دستگاه نصب می‌گردد و خوشبختانه قیمت این شیشه نسبت به قیمت دیگر اجزای سخت افزاری آیفون 11 پرو اپل و یا خرید گوشی جدید به مراتب کمتر است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین هزینه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو زیاد نیست و حتی اگر دستمزد تعمیرکار را هم در نظر بگیرید این مبلغ به مقدار خیلی زیادی نمی‌رسد، البته فراموش نکنید که منظور ما از زیاد نبودن هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با دیگر تعمیرات رایج آیفون 11 پرو از قبیل تعویض ال سی دی، تعمیر برد و غیره است. برای به حداقل رساندن هزینه تعمیرات می‌توانید از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی آیفون و تعمیرات iPhone 11 Pro اپل با بهترین کیفیت و قیمت انجام می‌شود.

به همین جهت موبایل کمک کیفیت تعمیرات صورت گرفته در این مرکز و همچنین کیفیت قطعاتی که در گوشی مشتریانش نصب می‌شوند را ضمانت می‌کند تا خیال آن ها از همه نظر راحت باشد. آمار رضایت مشتریان موبایل کمک هم اکنون نسبت به حیلی از نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا وضعیت بهتری دارد و به همین جهت ما مدعی هستیم موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی اپل ایران باشد. پس اگر می‌خواهید تعویض قاب شکسته آیفون خود را با کیفیت تضمین شده و بهترین قیمت انجام دهید، موبایل کمک این امکان را برایتان فراهم می‌کند.

گارانتی اپل | بیمه موبایل | تعمیر قاب iPhone 11 Pro اپل

خیلی از کاربران تصور دارند که اگر آیفون آن ها از گارانتی بهره‌مند باشد می‌توانند به صورت رایگان تعمیراتی از قبیل تعویض قاب پشت این گوشی را انجام دهند! متاسفانه این تصور کاملا غلط است چون گارانتی اپل به هیچ عنوان تعمیراتی که دلیل به وجود آمدن مشکل آن ها با کاربر و عوامل جانبی در ارتباط باشد را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.  حتی بهترین گارانتی اپل هم همین شرایط را دارد. بنابراین هر مشکلی که در اثر حوادثی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و غیره رخ دهد خارج از ضوابط گارانتی اپل خواهند بود.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro

 

اما اگر آیفون از بیمه بهره‌مند باشد می‌تواند تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو را به طور رایگان در آن انجام داد. بیمه موبایل حتی از تعمیراتی که ناشی از آب خوردگی، وارد شدن ضربه به گوشی و غیره رخ داده باشند هم پشتیبانی می‌کند. بنابراین اگر ایفون خود را بیمه کرده باشید و بنا به هر دلیل قاب پشت آن شکسته باشد می‌توانید از سرویس بیمه موبایل خود برای تعمیر رایگان قاب پشت دستگاه و تعویض این قطعه استفاده نمایید. این تنها حالتی است که امکان تعویض رایگان قاب پشت شکسته IPhone 11 Pro را فراهم می‌سازد.

شرکت موبایل کمک با همکاری شرکت سامان حامی سرویس بیمه موبایلی را ارائه کرده که با استفاده از آن تقریبا می‌توانید گوشی خود را در برابر هر خرابی که تصورش را داشته باشید تضمین نمایید. به همین جهت این سرویس بیمه به عنوان بهترین بیمه موبایل فعلی کشور انتخاب شده است و کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. اگر یک گوشی گران قیمت مثل آیفون 11 پرو دارید توصیه می‌کنیم حتما آن را بیمه کنید تا د شرایط خاص ملزم به پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر دستگاه نشوید. فقط با سرویس بیمه است که می‌توان تعویض قاب شکسته آیفون 11 پرو را به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام داد.

نمایندگی رسمی اپل در ایران و تعمیرات تخصصی آیفون

بد نیست کمی هم در مورد نمایندگی های رسمی اپل در ایران و مراکزی که خود را به عنوان نمایندگی اپل معرفی می‌کنند صحبت کنیم. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم، اپل به صورت رسمی در ایران نمایندگی ندارد که تحت نظارت خودش فعالیت داشته باشد. به دلیل روابط سیاسی نه چندان جالب مابین ایران و ایالات متحده، اپل اصلا نمی‌تواند در کشورمان نمایندگی رسمی داشته باشد.

اما نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران که تحت نظارت این شرکت بزرگ فعالیت داشته باشد بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیرات داخلی نمی‌تواند سرویسی مشابه با سرویس نمایندگی های اپل ارائه کند! یکی از شرکت هایی که طی چند سال اخیر ثابت کرده در این حوزه عملکرد خیلی خوبی دارد و تعمیرات اپل را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد، موبایل کمک است. آمار رضایت مشتریان موبایل کمک حتی نسبت به آمار رضایت خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در نقاط مختلف دنیا وضعیت بهتری دارد.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro

 

 

بنابراین اگر موبایل کمک خود را نمایندگی اپل تهران خطاب می‌کند سعی دارد کیفیت سرویس دهی و خدماتش را برای مشتریان شفاف تر نماید و قصد نخواهد داشت که با ارائه اطلاعات غلط متقاضیان تعمیرات موبایل را سردرگم کند. تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرد هم از نظر کیفیت و هم از نظر اورجینال بودن قطعات ضمانت خواهند شد و بدین ترتیب متقاضی تعمیرات خیالش از بابت کیفیت تعمیری که بر روی آیفون وی صورت می‌پذیرد کاملا راحت و آسوده می‌شود. در بخش بعد سعی می‌کنیم برخی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک را برایتان شرح دهیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو  اپل

موبایل کمک تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو | تعمیرات اپل

مزیت های متعددی وجود دارند که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند خواهید شد و بدین ترتیب می‌توانید یک تعمیر برتر و بدون دردسر را تجربه کنید. به عنوان مثال برای استفاده از خدمات این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش تعمیرات به صورت آنلاین یا با یک تماس تلفنی قابل انجام خواهد بود. پس از ثبت سفارش پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام می‌شود و گوشی خراب شده وی را تحویل می‌گیرد. گوشی به شرکت ارجاع داده می‌شود و کارشناسان موبایل کمک بررسی های لازم را بر روی آن انجام خواهند داد.

بعد از انجام بررسی های لازم و مشخص شدن مسیر تعمیر، تعمیرات اپل با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات بر روی گوشی متقاضی انجام می‌شود. پس از اینکه از کیفت تعمیرات اطمینان حاصل شد، گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال شده و درب منزل یا هر کجا که باشد به وی تحویل داده می‌شود. بنابراین کل پروسه تعمیر بدون نیاز به مراجعه حضوری کاربر و متقاضی تعمیرات انجام خواهد شد و این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان، هزینه و به حداقل رساندن دردسرهای تعمیر می‌شود.

از سمت دیگر تامین مستقیم قطعات اورجینال و ارائه ضمانت در قبال کیفیت آن ها از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. تمام قطعات در این مرکز از فروشگاه خرید قطعه موبایل تامین می‌شوند و با ارزان ترین قیمت (قیمت خرید) در گوشی متقاضیان نصب خواهند شد و از نظر اورجینال بودن هم مشمول گارانتی می‌شوند. پس بدین ترتیب خیال متقاضی تعمیرات از بابت اورجینال بودن قطعات نصب شده در گوشی راحت می‌شود و از سمت دیگر هزینه تعمیرات هم برای وی کاهش پیدا می‌کند.

از دیگر مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، تعمیر با مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات است. در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر موبایل متقاضیان استفاده خواهد شد و این موضوع منجر به افزایش کیفیت تعمیر می‌شود. بنابراین وقتی از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید می‌توانید تعمیرات آیفون خود را با اطمینان کامل از کیفیت و همچنین کمترین هزینه و بدون دردسر انجام دهید.

تعمیراتی از قبیل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو در مرکز موبایل کمک عموما ظرف 4 الی 5 ساعت انجام می‌شوند و گوشی خیلی سریع توسط پیک رایگان شرکت درب منزل به متقاضی تعمیرات تحویل داده خواهد شد. به منظور ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت را پر کنید. سایر هماهنگی های لازم توسط تیم موبایل کمک با شما انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون 11 پرو

قطعات iPhone 11 Pro

قاب پشت iPhone 11 Pro

قیمت درب پشت آیفون 11 پرو

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل