تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max

از آنجایی که قاب پشت آیفون 11 پرو مکس اپل (Apple iPhone 11 Pro Max) با یک لایه شیشه‌ پوشانده شده، وارد شدن ضربه و فشار به آن می‌تواند مشکلاتی را به وجود آورده و منجر به شکستن این بخش شیشه‌ای قاب گوشی شود. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس را قیمت مناسبی انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

پیشگیری از شکستن قاب iPhone 11 Pro Max اپل

این روزها در طراحی بدنه اغلب گوشی های موبایل از شیشه استفاده می‌شود و قاب پشت آن ها با یک لایه شیشه ضد خش و مقاوم پوشانده خواهد شد. این امر سبب می‌شود که هم زیبایی های گوشی چند برابر شود و ظاهر آن شیک تر به نظر آید و هم به راحتی بر روی قاب پشت دستگاه خط و خش ایجاد نشود. اما متاسفانه بکار بردن شیشه در قاب گوشی ها سبب می‌شود که دستگاه در برابر ضربه و فشار حساس شود و وارد شدن ضربه به بدنه آن بتواند خیلی زود ترک و شکستگی هایی بر روی قاب موبایل به وجود آورد.

از آنجایی که قاب پشت iPhone 11 Pro Max اپل هم با یک لایه شیشه پوشانده شده، شکستن یا به وجود آمدن ترک بر روی آن بسیار شایع است. در طول هفته حداقل یک الی دو کاربر برای تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند. اما چطور می‌توان از شکستن قاب iPhone 11 Pro Max اپل جلوگیری کرد؟ با توجه به اینکه تقریبا در 90 درصد مواقع کسانی که با مشکل شکستن قاب این آیفون مواجه می‌شوند در اثر افتادن گوشی از دستشان به این مشکل برخورده‌اند، بنابراین مراقبت از گوشی بهترین راه حل و روش برای پیشگیری از شکستن قاب آن است.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

همیشه سعی کنید مراقبت آیفون خود باشید تا از دستتان به زمین نیفتد. تا حد امکان سعی کنید در محیط های شلوغ از آیفون خود استفاده نکنید و آن را از جیب یا کیف‌تان خارج ننمایید. همچنین از قرار دادن گوشی در مکان هایی که خطر افتادن و ضربه خوردن وجود دارد نظیر لبه میز و غیره اکیدا خودداری کنید. با رعایت این موضوعات می‌توانید ریسک شکست قاب آیفون 11 پرو مکس خود را به حداقل برسانید. اما یکی دیگر از روش های خوبی که می‌توانید از آن برای جلوگیری یا پیشگیری از شکستن قاب iPhone 11 Pro Max استفاده کنید مربوط به بکارگیری قاب و گارد موبایل می‌شود. قاب و گارد های موبایل می‌توانند در برخی مواقع نقش یک ناجی را ایفاء کنند و با جذب بخشی از انرژی ضربه‌ای وارد بر دستگاه از آسیب دیدن آن جلوگیری به عمل آورند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

پس فراموش نکنید همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و بهترین کار برای محافظت از آیفون این است که اولا مراقب آن باشید تا گوشی از دستتان به زمین نخورد و ثانیا از قاب و گارد های محافظ برای محافظت از دستگاه استفاده کنید. اما اگر بنا به هر دلیل قاب پشت آیفون 11 پرو مکس بشکند باید چه کرد؟ هزینه انجام این تعمیر تخصصی آیفون چقدر است؟ چطور می‌توان این تعمیر را با هزینه مناسب و اطمینان از کیفیت انجام داد؟ بدین منظور کافیست از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. در ادامه مطلب بیشتر در مورد جزئیات تعمیر قاب شکسته iPhone 11 Pro Max و سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

مراحل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس | نمایندگی اپل

شاید برایتان جالب باشد که با مراحل تعمیر و تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro Max اپل آشنا شوید. خیلی از افراد تصور دارند که تعویض پنل شیشه‌ای روی قاب پشت این گوشی کار بسیار ساده‌ای است و هر تعمیرکاری به راحتی از پس انجام آن بر می‌آید، اما متاسفانه در عمل اینطور نیست و به جرئت مدعی می‌شویم که تعویض قاب پشت شکسته آیفون 11 Pro Max یکی از سخت ترین و پردردسرترین تعمیرات آن خواهد بود. برای انجام این تعمیر باید حتما یک تعمیرکار با تجربه و مجرب ضمن دسترسی به ابزارهای مناسب اقدامات لازم را به عمل آورد.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

قبل از هر چیز باید بگوییم که پنل شیشه‌ای روی قاب پشت iPhone 11 Pro Max بر روی بدنه دستگاه پرس شده و جدا کردن آن به همین سادگی ها امکانپذیر نخواهد بود. برای انجام این کار باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود که مدرن ترین آن ها در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل تهران موجود هستند. بعد از اینکه پنل شیشه‌ای قاب پشت گوشی از آن جدا شد، تقریبا بخش اصلی تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس انجام شده و نوبت به پرس کردن یک پنل جدید بر روی قاب پشت گوشی می‌رسد.

به منظور پرس کردن شیشه جدید بر روی قاب پشت آیفون هم باید از دستگاه خاصی استفاده شود که به طور یکپارچه و دقیق پنل شیشه‌ای را بر روی قاب گوشی پرس کند. البته قبل از انجام این کار باید سطح قاب پشت گوشی توسط تعمیرکار کاملا تمیز شود تا هیچ مانعی برای پرس شدن گلس جدید وجود نداشته باشد. در صورتی که پرس و نصب گلس جدید با دقت و کیفیت مناسب انجام نگیرد، ممکن است حباب های هوا در فضای مابین قاب پشت و پنل شیشه‌ای آن ایجاد شود یا لبه های پنل شیشه‌ای قاب گوشی درست روی بدنه دستگاه پرس نشوند.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

بنابراین توجه به جزئیات و استفاده از تجهیزات مدرن نقش بسیار مهمی در انجام موفقیت آمیز تعویض قاب شیشه‌ای آیفون 11 پرو مکس دارند. به همین جهت است که اکیدا توصیه داریم انجام این تعمیر را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید چون عموما در بازار آزاد به کیفیت تعمیرات اهمیت داده نمی‌شود و تعمیراتی از قبیل تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max با رعایت استاندارد های لازم انجام نخواهد شد. با استفاده از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر قاب پشت iPhone 11 Pro Max را با بهترین کیفیت انجام دهید و خیالتان از همه نظر راحت باشد.

موبایل کمک | نمایندگی رسمی اپل | تعمیرات تخصصی آیفون

اما چرا توصیه می‌کنیم برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون از سرویس موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران استفاده کنید؟ چندین دلیل مختلف وجود دارند که خدمات مرکز موبایل کمک را نسبت به سایر شرکت ها و مراکزی که تعمیرات تلفن همراه را تحت پوشش قرار می‌دهند متمایز می‌کند. اول از همه باید مسئله عدم نیاز به مراجعه حضوری را مطرح کنیم. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که کاربر از لحظه ثبت درخواست تعمیر تا تحویل گرفتن گوشی تعمیر شده نیازی به مراجعه حضوری و حتی خروج از منزل ندارد و صرف تا صد پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک انجام می‌گیرد.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مسئله بعدی مربوط به سرعت عمل بالای تیم موبایل کمک می‌شود. عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس در این مرکز ظرف 4 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود. این موضوع در حالیست که تعمیر مشابه در دیگر مراکز ممکن است تا چند روز هم طول بکشد و حتی دیده شده برخی مراجع انجام این تعمیر را بنا به دلایل نامعلوم تا یک هفته هم طول داده‌اند! از دیگر نقاط قوت سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توان به ارائه ضمانت کیفیت تعمیرات اشاره کرد. تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود مشمول گارانتی خواهند بود تا خیال متقاضی از بابت کیفیت تعمیر انجام گرفته بر روی دستگاه راحت باشد.

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

موضوع بعدی مربوط به اورجینال بودن قطعات می‌شود. شاید تصور کنید اورجینال بودن قطعه در تعویض قاب آیفون مهم نباشد، اما اصلا اینطور نیست و در حالتی که قاب شیشه‌ای آیفون شما اورجینال نباشد و کیفیت ضعیفی را ارائه کند خیلی زود بر روی آن خط و خش ایجاد می‌شود و قاب گوشی حالتی کدر پیدا می‌کند که بسیار آزاردهنده خواهد بود. در مرکز موبایل کمک تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان با ضمانت اورجینال بودن در دستگاه نصب می‌شوند و این قطعات با بهترین قیمت و به طور مستقیم از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد.

از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک می‌توان به بکارگیری مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و همچنین تعمیر به دست مجرب ترین تعمیرکاران اشاره داشت که مستقیما بر روی کیفیت تعمیرات تاثیرگذار خواهند بود. ضمن اینکه در مرکز موبایل کمک مقرون به صرفه ترین هزینه ها برای انجام تعمیرات تخصصی اپل در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه و بدون دردسر روی آیفون شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس این مرکز و تعمیرات تخصصی موبایل در آن صحبت خواهیم کرد.

هزینه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس | تعمیر ارزان اپل

تعمیرات اپل همیشه گران قیمت و پر هزینه بوده‌اند و دلیل این مسئله هم با قیمت قطعاتی که در این گجت ها استفاده می‌شود ارتباط مستقیم دارد. اپل در آیفون ها از قطعات بسیار با کیفیت استفاده می‌کند و به همین جهت زمانی که نیاز باشد یکی از این قطعات تعویض شوند، هزینه تهیه آن بالا خواهد بود و در نتیجه هزینه تعمیر هم افزایش پیدا می‌کند. البته خیلی از تعمیرکاران در بازار آزاد سعی می‌کنند از آب گل آلود ماهی بگیرند و با دریافت هزینه های گزاف از کاربران، قطعات با کیفیت را هم در آیفون آن ها نصب نمی‌کنند. بدین ترتیب سود زیادی را کسب خواهند کرد.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

به همین جهت اکیدا توصیه می‌شود که از خدمات مراکز تعمیری استفاده کنید که مورد تایید باشند و بتوان از آن ها به عنوان نمایندگی رسمی اپل یاد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله به مطالعه مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون بپردازید. پس بهترین روش برای کاهش هزینه تعمیرات آیفون این است که هزینه تامین قطعه مورد نیاز برای تعویض در گوشی را کاهش دهید. این کار دقیقا در مرکز موبایل کمک انجام می‌شود! قطعاتی که توسط تعمیرکاران این مرکز در گوشی متقاضیان مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند و اورجینال هستند و با قیمت خرید محاسبه خواهند شد.

فروشگاه موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان قطعات موبایل در ایران فعالیت دارد و خیلی از مراکز تعمیر بزرگ کشور قطعات مورد نیاز خود را از این مرکز تهیه می‌کنند. وقتی کاربری تعمیر آیفون خود را به تیم موبایل کمک بسپارد، قطعه مورد نیاز گوشی وی مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهد شد و همان قیمت فروش عمده برای آن لحاظ می‌شود. این امر سبب خواهد شد که هزینه تعمیرات اپل به طرز قابل ملاحظه‌ای با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل کاهش یابد. ضمنا عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین عدم نیاز به پرداخت دستمزد مستقیم به تعمیرکار هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات می‌شود. البته در صورتیکه تعمیر گوشی تان برایتان خوشاشند نیست و گوشی تعمیری باب میل تان نبود می توانید از فروشگاه گوشی موبایل کمک به خرید موبایل بپردازید.

گارانتی اپل | بیمه موبایل | تعمیر رایگان آیفون اپل

از آنجایی که iPhone 11 Pro Max یکی از جدیدترین آیفون های شرکت اپل است، احتمالا گوشی خیلی از کاربرانی که با مشکل شکستن قاب پشت مواجه شده از گارانتی اپل بهره می‌برد و این سوال در ذهن آن ها به وجود آمده که آیا با گارانتی اپل می‌توان قاب آیفون 11 پرو مکس را به صورت رایگان تعمیر کرد؟ متاسفانه ضوابط گارانتی که برای گوشی های موبایل ارائه می‌شود به گونه‌ایست که تعمیراتی از قبیل شکستن قاب پشت آیفون را تحت پوشش قرار نمی‌دهد، مگر اینکه قاب پشت گوشی خود به خود شکسته باشد که طبیعتا بروز این مسئله تقریبا غیر ممکن است! هیچ خرابی که ناشی از افتادن گوشی از دست کاربر، آب خوردگی یا سایر عوامل محیطی این چنینی باشند و کاربر در به وجود آمدن آن ها دخیل باشد را نمی‌توان به طور رایگان و با گارانتی اپل انجام داد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس اپل

 

تعویض قاب پشت iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

اما اگر آیفون خود را در زمان خرید بیمه کرده‌اید و از سرویس بیمه موبایل بهره‌مند باشید، می‌توانید تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس به طور رایگان انجام دهید. بیمه موبایل برخلاف گارانتی تقریبا هر تعمیری که لازم باشد را به طور رایگان قابل انجام می‌کند. حتی تعمیر آیفون های یکه در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده باشند هم با استفاده از ضوابط بیمه موبایل امکانپذیر خواهد بود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بهترین بیمه موبایل کشور هم در حال حاضر با همکاری شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه شده است و شما همین حالت می‌توانید برای استفاده از این سرویس ثبت نام نمایید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بنابراین اگر قاب پشت آیفون 11 پرو مکس شما شکسته باشد فقط در شرایطی می‌توانید به طور رایگان آن را تعویض کنید که از بیمه موبایل بهره‌مند باشید و انجام این کار با گارانتی اپل امکانپذیر نیست. اگر گوشی شما بیمه نشده مجبور خواهید بود که هزینه تعمیرات را شخصا پرداخت کنید. در اینگونه مواقع موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است چون در موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات Apple می‌توانید با صرف کمترین هزینه، با کیفیت ترین تعمیرات تخصصی تلفن همراه را روی گوشی خود انجام دهید و از ضمانت تعمیرات بهره‌مند شوید.

ثبت سفارش تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما چطور می‌توانید درخواست تعمیر قاب آیفون را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانیم و بدین منظور باید چه مراحلی طی شوند؟ موبایل کمک سعی کرده همه چیز را برای متقاضیان تعمیرات موبایل ساده کند تا آن ها قادر باشند بدون دردسر و ایجاد وقفه در کارهای روزمره خود درخواست تعمیرات موبایل خود را ثبت و به انجام برسانند. برای ثبت درخواست تعمیرات دو روش مختلف وجود دارد که به شرح زیر هستند:

  • ثبت درخواست تعمیر با تماس تلفنی: در این روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل شود و سفارش تعمیر مورد نیاز به ثبت برسد.
  • ثبت درخواست آنلاین: در این روش کافیست فرم ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک توسط متقاضی تکمیل و ارسال گردد.

 

بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام خواهد شد و گوشی مورد نظر را درب منزل یا هر کجا که متقاضی حضور داشته باشد از وی تحویل می‌گیرد. سپس:

  • انجام تعمیرات: تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و به دست کارشناسان مجرب انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی با پیک رایگان: پس از انجام تعمیرات، گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و در هر کجا که لازم باشد به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر بدون دردسر و سریع را تجربه کنید. عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو مکس در مرکز موبایل کمک ظرف 4 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود. کاهش هزینه تعمیرات، بهره‌مند شدن از ضمانت اورجینال بودن قطعات و تضمین کیفیت تعمیر هم از دیگر مزیت هایی است که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید. به منظور ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید:

گوشی آیفون 11 پرو مکس

قطعات گوشی آیفون 11 Pro Max

قاب پشت آیفون 11 پرو مکس

قیمت درب پشت آیفون 11 پرو مکس

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل