تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max

تاچ ال سی دی گوشی موبایل تقریبا قطعه‌ای است که بیشترین آمار خراب شدن و تعمیرات را دارد. متاسفانه همین شرایط برای آیفون 11 پرو مکس اپل (Apple iPhone 11 Pro Max) هم صادق است. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max را با ضمانت و هزینه مناسب انجام دهید. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی اپل تماس بگیر

 

سوختن ال سی دی آیفون 11 پرو مکس | تعمیرات اپل

یکی از دلایل رایجی که منجر می‌شود کاربران برای رفع آن به مرکز تعمیرات موبایل کمک و دیگر نمایندگی رسمی اپل مراجعه کنند، مربوط به سوختن تاچ ال سی دی گوشی می‌شود. سوختن LCD اصطلاحی است که از آن برای اشاره به حالتی استفاده می‌شود که صفحه نمایش گوشی به صورت کامل از کار افتاده باشد و روشن نشود. در اینگونه مواقع ال سی دی گوشی فقط یک صفحه سیاه رنگ را نشان می‌دهد یا روی یک صفحه خاص گیر کرده و هیچ تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. در این زمان نیاز به خرید گوشی جدید نیست و با تعویض ال سی دی میتوان مشکل را حل کرد.

اصلی ترین عاملی که می‌تواند منجر به سوختن ال سی دی آیفون 11 پرو مکس شود، آب خوردگی است. البته گوشی مذکور از طراحی ضد آب بسیار خوبی بهره می‌برد و واقعا مقاومت عالی در برابر آب خوردگی دارد، اما با این حال احتمال خراب شدن آن در اثر آب خوردگی و نیاز پیدا کردن به تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max در اثر این عارضه صفر درصد نیست! به ویژه زمانی که گوشی قبلا برای انجام تعمیرات به دست تعمیرکاری سپرده شده باشد، دیگر نباید روی خاصیت ضد آب بودن آن حساب باز کرد.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max

 

در برخی مواقع دیگر هم وارد شدن ضربه و فشار به گوشی می‌تواند منجر به سوختن تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max شود. پس همیشه سعی کنید به خوبی از گوشی آیفون خود مراقبت نمایید تا مشکلی برای ال سی دی آن به وجود نیاید. استفاده از قاب و گارد موبایل و حتی گلس ال سی دی مناسب می‌تواند رویکرد خوبی برای محافظت از صفحه نمایش آیفون های اپل باشد. فراموش نکنید تعمیر LCD یکی از رایج ترین تعمیرات اپل است که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل با بهترین قیمت و ضمانت انجام می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون

شکستن ال سی دی iPhone 11 Pro Max اپل | تعمیرات آیفون

مشکل شایع بعدی که سبب می‌شود کاربران برای رفع آن به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه کنند مربوط به شکستن ال سی دی می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا در 90 درصد مواقعی که کاربران به منظور تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max به مراکز تعمیرات اپل مراجعه می‌کنند، ال سی دی گوشی آن ها شکسته و این شکستگی در اغلب مواقع در اثر سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست وی رخ داده است. بنابراین با مراقبت از آیفون خود می‌تواند ریسک آسیب دیدن صفحه نمایش و ال سی دی آن را به حداقل برسانید.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی اپل تماس بگیر

 

در صورتی که شکستگی های روی صفحه نمایش آیفون عمیق باشند و در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی اختلالی به وجود آمده باشد، فقط با تعویض کامل تاچ LCD می‌توان مشکل را رفع کرد. تعویض تاچ ال سی دی آیفون های اپل در مرکز موبایل کمک با ضمانت اورجینال بودن قطعه تعویضی و کیفیت تعمیرات انجام می‌شود. اما در برخی مواقع ممکن است شکستگی ها و ترک های روی صفحه نمایش گوشی عمیق نباشند. در اینگونه مواقع علیرغم ترک هایی که روی صفحه موبایل دیده می‌شوند، تاچ ال سی دی آن بدون مشکل کار می‌کنند و هیچ اختلالی در عملکرد تاچ ال سی دی ایجاد نمی‌شود.

اگر شرایط بدین صورت باشد احتمالا می‌توان مشکل صفحه نمایش آیفون را با تعویض گلس برطرف کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات این روش تعمیر توصیه داریم به مطالعه مقاله تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس | نمایندگی اپل بپردازید. اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش آیفون خود را برطرف کنید هم در هزینه ها صرفه جویی خواهید داشت و هم دیگر نگرانی از بابت کیفیت تاچ ال سی دی جدید موبایل نخواهید داشت چون این قطعه تعویض نشده است و به صورت فابریک در گوشی باقی مانده است.

سایه افتادن روی صفحه نمایش آیفون 11 پرو مکس | تعمیرات تخصصی آیفون

یکی دیگر از مشکلاتی که گاها سبب می‌شود کاربران به موجب آن در پی تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max باشند مربوط به سایه افتادن از روی صفحه نمایش گوشی می‌شود. به این مشکل اصطلاحا پیکسل سوختگی صفحه نمایش، Burn in، تغییر رنگ نمایشگر و غیره هم گفته می‌شود. ماهیت این مشکل به گونه‌ایست که سبب می‌شود روی صفحه نمایش موبایل سایه هایی به وجود آید و تغییر رنگ های قابل مشاهده باشد. خوشبختانه در خیلی از مواقع مشکل مذکور با استفاده از اپلیکیشن های خاصی که برای مقابله با این مسئله توسعه داده شده‌اند قابل رفع خواهد بود، اما در برخی مواقع می‌تواند دائمی باشد.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

در اینگونه شرایط که رفع مشکل سایه افتادت روی صفحه نمایش آیفون 11 پرو مکس اپل با استفاده از اپلیکیشن ها قابل رفع نباشد، تعویض تاچ ال سی دی باید در دستور کار قرار گیرد. البته سایه افتادن روی صفحه نمایش گوشی و تغییر رنگ آن منجر نمی‌شود که نتوانید از ال سی دی موبایل استفاده کنید، بلکه فقط حالتی نه چندان جالب را در نمایشگر گوشی به وجود می‌آورد. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض ال سی دی iPhone 11 Pro Max را با ضمانت اورجینال بودن ال سی دی جدید و همچنین ضمانت کیفیت تعمیرات انجام دهید.

هزینه تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max | نمایندگی اپل

یکی از مهم ترین سوالاتی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرو مکس می‌شود. این گوشی از صفحه نمایش بسیار با کیفیت و بزرگی بهره می‌برد و طبیعتا قیمت نسخه اورجینال آن بالاست. به همین سبب نباید انتظار داشته باشید که با صرف هزینه ناچیز قادر به تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max و نصب یک تاچ LCD نو و اورجینال در آن شوید. اگر قرار باشد ال سی دی آیفون تان به طور کامل تعویض شود و بخواهید ال سی دی تعویض شده اورجینال باشد، هزینه تعمیرات در بالاترین  مقدار ممکن قرار می‌گیرد. می‌توانید برای کاهش هزینه تعمیرات از ال سی دی های غیر اورجینال هم استفاده کنید اما بکارگیری این نوع LCD ها اصلا توصیه نمی‌شود چون کیفیت بسیار پایین تری در مقایسه با ال سی دی فابریک و اورجینال گوشی دارند.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی اپل تماس بگیر

 

اگر قرار است ال سی دی iPhone شما تعویض شود، از سرویس شرکت موبایل کمک استفاده کنید تا بدین ترتیب هزینه تعمیرات آیفون به حداقل برسد. قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک مورد استفاده قرار می‌گیرند مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند و برای مشتریان این مرکز با همان قیمت خرید محاسبه خواهند شد. از آنجایی که موبایل کمک به عنوان وارد کننده و عرضه کننده عمده قطعات اورجینال اپل در ایران فعالیت دارد، قطعات با قیمت های بسیار پایین تر نسبت به آنچه که در بازار آزاد می‌بینید در گوشی مشتریان این مرکز قابل نصب و استفاده خواهند بود.

بنابراین اگر می‌خواهید هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرو مکس خود را به حداقل مقدار ممکن برسانید، از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید. اما در برخی مواقع که بتواند مشکل صفحه نمایش آیفون را با تعویض گلس روی ال سی دی برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. در تعویض گلس دیگر نیازی به تعویض کردن تاچ ال سی دی گوشی وجود ندارد و این مسئله سبب می‌شود که هزینه تعمیرات کاهش یابد. در این روش تعمیر فقط هزینه گلس اورجینال و همچنین پروسه‌ای که باید برای تعویض گلس طی شود از سمت متقاضی تعمیرات پرداخت خواهد شد که در مقایسه با تعویض تاچ LCD آیفون 11 پرو مکس به مراتب کمتر خواهد بود.

گارانتی اپل | تعمیر رایگان ال سی دی آیفون | نمایندگی اپل

از آنجایی که iPhone 11 Pro Max از گوشی های جدید شرکت اپل است، احتمال دارد مشکلات ال سی دی این گوشی برای حیلی از کاربران در شرایطی به وجود آمده باشد که هنوز دستگاه مشمول گارانتی می‌شود. متاسفانه برخلاف تصور اغلب افراد گارانتی اپل تقریبا در 95 درصد مواقع امکان تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max به طور رایگان را فراهم نمی‌سازد! به عنوان مثال اگر گوشی شما مشمول گارانتی باشد و با افتادن از دستتان ال سی دی آن بشکند، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان ال سی دی آیفون استفاده کنید یا اگر صفحه نمایش گوشی در اثر آب خوردگی بسوزد قادر نخواهید بود که با مراجعه به نمایندگی اپل نسبت به تعمیر رایگان آن اقدام کنید.

اما در برخی مواقع که شرکت ارائه دهنده گارانتی اپل گوشی شرکت خوبی باشد ممکن است مشکلاتی از قبیل سایه افتادن روی صفحه نمایش و پیکسل سوختگی توسط آن به صورت رایگان رفع شوند. البته در اغلب مواقع شرکت های ارائه دهنده گارانتی سعی می‌کنند با دلایل مختلف از تقبل تعمیرات رایگان آیفون متقاضیان خودداری کنند، اما با این حال در موارد محدودی ممکن است بتوانید تعمیرات رایگان ال سی دی آیفون 11 پرو مکس را با استفاده از گارانتی اپل انجام دهید.

 

تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

حالا که در مورد گارانتی اپل و تعمیر رایگان ال سی دی آیفون در نمایندگی اپل صحبت کردیم بد نیست کمی هم در رابطه با سرویس بیمه موبایل صحبت داشته باشیم. بیمه موبایل سرویسی است که برخلاف گارانتی تمام خرابی های گوشی را تحت پوشش قرار می‌دهد و امکانم تعمیر رایگان آیفون تحت هر شرایط را میسر می‌سازد. اگر آیفون خودتان را بیمه کرده باشید حتی می‌توانید خرابی ناشی از آب خوردگی یا شکستن ال سی دی در اثر افتادن گوشی و غیره را هم به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه برطرف نمایید.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 پرو مکس کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی اپل تماس بگیر

 

به دلیل سرویس بسیار خوبی که توسط بیمه موبایل ارائه شده و پشتیبانی خوبی که شرکت های ارائه دهنده این سرویس در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند، تقریبا تمام کسانی که گوشی های گران قیمت و رده بالا تهیه می‌کنند از این سرویس هم استفاده خواهند کرد. اگر آیفون 11 پرو مکس اپل را خریداری کرده‌اید، توصیه می‌کنیم حتما آن را بیمه کنید چون هزینه های تعمیر این گوشی بالاست و بیمه موبایل برای آن می‌تواند بسیار کاربردی باشد. هم اکنون بهترین بیمه موبایل کشور با همکاری شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه شده است. شما به راحتی و با کمترین هزینه می‌توانید از این بیمه بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

ثبت درخواست تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max در موبایل کمک

اما چطور می‌توان درخواست تعمیر ال سی دی آیفون 11 پرو مکس اپل را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل به ثبت رساند؟ بدین منظور هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد و ثبت سفارش با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت و با پر کردن فرم آنلاین مربوطه امکانپذیر خواهد بود. برای ثبت سفارش تلفنی کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و برای ثبت سفارش آنلاین هم می‌توانید فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک را پر نمایید.

پیک رایگان موبایل کمک بعد از ثبت سفارش به آدرس متقاضیان اعزام می‌شود و گوشی خراب شده را درب منزل از متقاضی تحویل می‌گیرد. گوشی به شرکت ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا بر روی دستگاه انجام می‌شود. بعد از انجام تعمیرات لازم که در این مقاله با موضوع تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max در نظر گرفته شده، گوشی دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال و در هر کجا که نیاز باشد به وی تحویل داده خواهد شد. بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی را بدون دردسر انجام دهید. اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

  • صرفه جویی در زمان: استفاده از خدمات موبایل کمک به دو دلیل منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود. اولین مسئله این است که متقاضی تعمیرات در کل پروسه تعمیر هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارد و می‌تواند به طور کامل به سایر کارهای روزمره خودش رسیدگی کنید. دومین مسئله هم مربوط به سرعت عمل بالای تیم موبایل کمک می‌شود که تعمیرات تخصصی گوشی را با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌دهند تا متقاضی تعمیرات بتواند هر چه سریعتر دوباره از موبایل خود استفاده کند.
  • صرفه جویی در هزینه: با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل صرفه جوی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها هم خواهید داشت. وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید دیگر نیازی به صرف هزینه برای مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار نخواهید داشت. تعرفه های موبایل کمک هم بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مراکز تعمیرات اپل در نظر گرفته شده است. از سمت دیگر تامین مستقیم قطعات از فروشگاه اختصاصی موبایل کمک با قیمت عمده فروشی هم مستقیما بر روی کاهش هزینه تعمیرات موبایل تاثیر می‌گذارد.
  • ضمانت تعمیرات: وقتی تعمیرات گوشی شما در مرکز موبایل کمک انجام شود از ضمانت کیفیت تعمیرات بهره‌مند می‌شوید و در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد موبایلتان، دستگاه به طور رایگان و توسط تیم موبایل کمک تعمیر مجدد می‌شود. ارائه ضمانت تعمیرات یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک است.
  • تجهیزات پیشرفته و مدرن: در مرکز موبایل کمک از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا برای انجام تعمیرات تخصصی تلفن همراه استفاده می‌شود و این امر سبب خواهد شد که کیفیت تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد و بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل از آن ها بهره‌مند می‌شوید. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بی‌دردسر روی گوشی شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. تعمیراتی از قبیل تعمیر تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max در این مرکز با ضمانت و قیمت باورنکردنی انجام می‌شود. برای مشاوره تلفنی یا ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

گوشی آیفون 11 پرو مکس

قطعات آیفون 11 پرو مکس

تاچ ال سی دی آیفون 11 پرو مکس

قیمت ال سی دی iPhone 11 Pro Max

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل