تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pro Max تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pro Max

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pro Max

گلس صفحه نمایش یا همان ال سی دی آیفون 11 پرو مکس (Apple iPhone 11 Pro Max) ممکن است بنا به دلایل مختلف دچار مشکل شده و بشکند یا ترک هایی بر روی آن ایجاد شود. در اینگونه مواقع باید به فکر تعویض گلس آیفون باشید. نه اینکه به دنبال خرید گوشی یا تعویض تاچ ال سی دی باشید. ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید و اگر فقط گلس آسیب دیده بود با تعویض آن مشکل را حل کنید. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس را با ضمانت و بهترین قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس آیفون 11 Pro Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس | تعمیرات اپل

شاید خیلی از کاربران اصلا در رابطه با جزئیات تعویض گلس صفحه نمایش گوشی ها اطلاعاتی نداشته باشند و وقتی با این اصطلاح برخورد می‌کنند، موضوع برایشان گیج کننده به نظر آید. آیا تعویض گلس ال سی دی با تعویض خود تاچ ال سی دی گوشی تفاوت دارد؟ آیا منظور از تعویض گلس، تعویض کردن لایه محافظی است که به عنوان لوازم جانبی موبایل بر روی صفحه نمایش آن نصب می‌شود؟در پاسخ باید بگوییم که اینطور نیست! همانطور که در مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن | موبایل کمک به طور کامل توضیح دادیم، منظور از تعویض گلس این نیست که لایه محافظ روی صفحه نمایش گوشی که به عنوان لوازم جانبی بر روی آن نصب می‌شود را تعویض کنید!

در تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس و دیگر گوشی ها، لایه شیشه‌ای و ضخیمی که به عنوان یکی از اعضای مجموعه تاچ و ال سی دی موبایل بر روی فریم LCD پرس شده تعویض می‌گردد. انجام این کار بدون استفاده از ابزارهای مناسب و دستگاه های خاص امکانپذیر نیست و برای انجامش باید دقت بسیار بالایی صرف شود تا به خود تاچ و ال سی دی گوشی آسیب وارد نگردد. برای آشنایی بیشتر با قطعات تشکیل دهنده ال سی دی گوشی های موبایل توصیه داریم مقاله ضمیمه شده هم مطالعه کنید. مطالعه مقاله ضمیمه شده به طور دقیق تر ماهیت گلس ال سی دی را برایتان آشکار می‌کند.

 

 

متاسفانه تعویض گلس یکی از رایج ترین تعمیرات اپل است و مختص آیفون ها هم نمی‌شود بلکه در آیپد ها و اپل واچ هم به عنوان یک تعمیر رایج مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما سوال اینجاست که تفاوت تعویض گلس با تعویض ال سی دی آیفون چیست و تحت چه شرایطی می‌توان از تعویض گلس به عنوان روش مناسب انجام تعمیرات استفاده کرد و به نوعی آن را جایگزینی برای تعویض ال سی دی دانست؟ تفاوت اصلی مابین این دو روش تعمیر مربوط به این می‌شود که در تعویض گلس نیازی به عوض کردن تاچ و ال سی دی قبلی گوشی وجود ندارد اما در تعویض تاچ ال سی دی باید این قطعات به طور کامل و یکپارچه تعویض شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 Pro Max اپل 

یعنی وقتی قرار باشد گلس شکسته صفحه نمایش آیفون شما تعویض شود، تاچ و ال سی دی آن تعویض نخواهند شد و فقط شیشه ضخیم روی ال سی دی که بر روی فریم آن پرس شده تعویض می‌گردد. تفاوت بعدی مابین این دو روش تعمیر مربوط به هزینه آن ها می‌شود که سعی می‌کنیم در بخش اختصاصی بیشتر در رابطه با آن صحبت کنیم. هزینه تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس به مراتب نسبت به هزینه تعویض ال سی دی آن کمتر خواهد بود. این مسئله برای تمام گوشی های موبایل صادق است، چون در تعویض گلس نیازی به صرف هزینه برای خرید ال سی دی جدید و نصب آن در گوشی وجود ندارد.

 

برای تعویض گلس آیفون 11 Pro Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما تحت چه شرایطی می‌توان از تعویض گلس به عنوان روش تعمیر ال سی دی آیفون اسفاده کرد؟ به بیان دیگر تحت چه شرایطی می‌توان به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی آیفون نسبت به تعویض گلس آن و رفع مشکل اقدام کرد و بدین ترتیب هزینه تعمیرات آیفون را کاهش داد؟ برای اینکه بتوان از این روش تعمیر استفاده به عمل آورد باید شرایط به گونه‌ای باشد که خود تاچ و ال سی دی موبایل آسیبی ندیده باشند و فقط گلس روی ال سی دی شکسته شود یا ترک هایی روی آن به وجود آید.

 

 

به عنوان مثال تصور کنید iPhone 11 Pro Max شما از دستتان افتاده و به زمین برخورد کرده است. در اثر این برخورد ممکن است ال سی دی گوشی کاملا خاموش شود و دیگر روشن نشود یا تاچ موبایل از کار بیفتد یا بخشی از ال سی دی سیاه شود. در تمام این شرایط برای تعمیر آیفون باید از تعویض ال سی دی استفاده کرد، یعنی در صورت که کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی آیفون به وجود آید، تعویض ال سی دی باید در دستور کار قرار گیرد. اما در برخی مواقع ممکن است بعد از وارد شدن ضربه به موبایل، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند و فقط روی صفحه نمایش گوشی شکستگی ها و ترک هایی دیده شود! در اینگونه مواقع می‌توان از تعویض گلس به عنوان راه حل استفاده کرد.

بنابراین با ماهیت تعویض گلس ال سی دی شکسته iPhone 11 Pro Max آشنا شدید و حالا می‌دانید که منظور از این روش تعمیر دقیقا چیست. اگر روی صفحه نمایش آیفون شما شکستگی و ترک هایی به وجود آمده اما علیرغم این ترک و شکستگی ها، تاچ و ال سی دی گوشی بدون مشکل کار می‌کنند، تعویض گلس می‌تواند راه حلی برای انجام تعمیرات باشد و هم منجر به کاهش هزینه تعمیرات شود و هم از تعویض ال سی دی و تاچ فابریک موبایلتان جلوگیری به عمل آورد. در نظر داشته باشید که تعویض گلس از رایج ترین تعمیرات اپل است و برای انجام آن باید از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود که فقط در نمایندگی های رسمی اپل موجود خواهند بود.

 تجهیزات لازم برای تعویض گلس iPhone 11 Pro Max | نمایندگی اپل

تعویض گلس ال سی دی اینطور نیست که به راحتی و با استفاده از یک قاب باز کن و پیچ گوشتی قابل انجام باشد! برای اینکه بتوانید گلس iPhone 11 Pro Max را تعویض کنید باید از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده به عمل آورید. دستگاه های خاصی لازم خواهند بود که ابتدا پرس مابین گلس شکسته و فریم ال سی دی گوشی را آزاد کنند و سپس باید دستگاهی که اصطلاحا به دستگاه لمینیت مشهور است برای نصب گلس جدید بر روی ال سی دی گوشی مورد استفاده قرار گیرد. یک مرحله حباب زدایی هم می‌بایست حتما با استفاده از دستگاه خاصی بر روی صفحه نمایش گوشی انجام شود تا حباب های هوای ایجاد شده مابین گلس و ال سی دی را برطرف سازد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل

 

برای تعویض گلس آیفون 11 Pro Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای انجام هر یک از مراحل تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس باید از دستگاه خاصی استفاده شود که کیفیت آن مستقیما بر روی کیفیت نهایی تعمیر تاثیرگذار خواهد بود. همچنین کل پروسه تعویض گلس باید توسط کارشناسان مجرب زیر ذره‌بین قرار گیرد و نظارت شود. به همین جهت اکیدا توصیه داریم از واگذاری تعمیراتی مثل تعویض گلس آیفون 11 پرو مکس اپل به هر تعمیرکار و مرکز تعمیری خودداری نمایید و این تعمیر را فقط به نمایندگی های رسمی اپل واگذار کنید. موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل تهران یکی از اولین و شناخته شده ترین مراکزی است که سرویس تعویض گلس آیفون های اپل را با ضمانت و کمترین قیمت انجام می‌دهد.

بنابراین اگر به کیفیت کار اهمیت می‌دهید و تمایل دارید که خیالتان از بابت رضایت بخش بودن نتیجه تعمیرات راحت باشد، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود و بهترین سرویس را هم در اختیارتان قرار می‌دهد. این شرکت سال هاست که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت می‌کند و خدماتش حتی نسبت به خیلی از نمایندگی های رسمی اپل در دیگر کشورهای دنیا آمار رضایت مشتریان بهتری دارد. پس با موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته ال سی دی iPhone 11 Pro Max را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید.

زمان مورد نیاز و هزینه تعویض گلس آیفون 11 پرو مکس

بد نیست کمی هم در رابطه با مدت زمانی که تعویض گلس آیفون 11 پرو مکس نیاز دارد و همچنین هزینه انجام این تعمیر صحبت کنیم. تعویض گلس LCD آیفون نسبت به تعویض ال سی دی و تاچ زمانگیرتر خواهد بود چون نیاز به طی کردن مراحل دقیق تر و بیشتری دارد. با این وجود در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیرات تخصصی آیفون با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌گیرد. عموما تعویض تاچ ال سی دی در این مرکز ظرف 3 ساعت تکمیل می‌شود و تعویض گلس ال سی دی آیفون ممکن است چیزی در حدود 4 الی 6 ساعت زمان لازم داشته باشد.

کارشناسان موبایل کمک همواره سعی می‌کنند تعمیرات تخصصی گوشی متقاضیان را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند و هر چه سریع تر گوشی تعمیر شده را به مشتری بازگردانند تا وی قادر به استفاده از آن باشد. در مورد هزینه تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس هم شرایط مشابه صادق است و موبایل کمک سعی کرده کمترین هزینه و تعرفه ممکن را برای جلب رضایت مشتریانش در نظر بگیرد. تعمیراتی از قبیل تعویض گلس iPhone 11 Pro Max در موبایل کمک با هزینه بسیار پایین و عالی قابل انجام خواهد بود و از نظر کیفیت هم مشمول گارانتی می‌شود. بنابراین وقتی از سرویس تعمیرات آیفون مرکز موبایل کمک استفاده کنید از گارانتی اپل هم بهره‌مند می‌شوید.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

البته سرویس گارانتی که توسط مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل ارائه می‌شود بدین صورت است که هر گونه مشکلات مرتبط با تعمیرات صورت گرفته روی گوشی را برای بازه زمانی مشخص تحت پوشش قرار می‌دهد. به عنوان مثال اگر شما گلس LCD آیفون خود را در مرکز موبایل کمک تعویض کنید، عملکرد بدون مشکل آن تا 30 روز توسط تیم موبایل کمک تضمین خواهد شد و در صورتی که طی این 30 روز مشکلی برای گلس گوشی به وجود آید، موبایل کمک خود را موظف می‌دارند که به طور رایگان تعمیرات لازم را روی گوشی متقاضی انجام دهد. پس با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها، از گارانتی تعمیرات اپل هم بهره‌مند خواهید شد.

بیمه موبایل و تعمیر رایگان ال سی دی آیفون | تعمیرات تخصصی اپل

یکی از سرویس هایی که طی چند وقت اخیر به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفته سرویس بیمه موبایل است. بیمه موبایل خدماتی فراتر از گارانتی را ارائه می‌کند و انواع خرابی های مختلف گوشی را تحت پوشش قرار خواهد داد. اغلب خرابی ها و مشکلاتی که توسط بیمه موبایل تحت پوشش قرار می‌گیرند توسط گارانتی تحت پوشش قرار نخواهند گرفت. به عنوان مثال اگر گوشی شما از دستتان بیفتد و هر مشکلی در آن به وجود آید، هیچوقت نمی‌توانید از گارانتی موبایل برای رفع مشکل استفاده کنید چون خرابی های این چنینی و ناشی از سهل انگاری کاربر و عوامل محیطی تحت پوشش گارانتی نیستند.

 

برای تعویض گلس آیفون 11 Pro Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اما بیمه موبایل تمام این خرابی ها و مشکلات را تحت پوشش قرار می‌دهد. مشکلاتی از قبیل شکستن ال سی دی در اثر ضربه، فشار و غیره یا حتی افتادن گوشی از دست کاربر، خرابی ناشی از آب خوردگی و غیره همگی با استفاده از بیمه موبایل به طور رایگان قابل تعمیر خواهند بود. پوشش این موارد سبب شده که خیلی از کاربران و به ویژه آن دسته کاربرانی که از آیفون های جدید و گران قیمت اپل استفاده می‌کنند، بیمه موبایل را به عنوان یکی از بهترین سرویس های موجود مورد استفاده قرار دهند. پس اگر آیفون شما بیمه باشد، تعمیر رایگان ال سی دی آن امکانپذیر خواهد بود.

اما چطور گوشی خود را بیمه کنیم؟ برای کسب مشاوره تلفنی در رابطه با این مسئله و سرویس بیمه موبایل می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید. شرکت موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل ایران و با همکاری شرکت سامان حامی بهترین بیمه موبایل کشور را ارائه کرده است که حتی مشکلاتی نظیر به سرقت رفتن گوشی و حوادث ناشی از بلایای طبیعی را هم تحت پوشش قرار می‌دهد. کاربران گوشی های موبایل حتی می‌توانند بعد از انجام تعمیرات بر روی گوشی های خود هم از سرویس بیمه موبایل کمک و سامان حامی استفاده کنند تا مشکلات احتمالی و آتی گوشی آن ها در آینده به طور رایگان قابل رفع شود.

مزیت های سرویس موبایل کمک  و نمایندگی اپل | تعمیرات تخصصی آیفون

اما چرا پیشنهاد می‌کنیم که از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل برای تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس استفاده کنید؟ سرویسی که توسط موبایل کمک ارائه شده دارای چه مزیت هایی است که می‌تواند آن را به بهترین مرجع تعمیرات تبدیل کند؟ از اصلی ترین مزیت هایی که شما با بکارگیری خدمات این مرکز از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته iPhone 11 Pro Max | گارانتی اپل

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش، تحویل گوشی به تعمیرکار و حتی پس گرفتن آن بعد از انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات وجود ندارد. بنابراین شما می‌توانید مادامی که گوشی موبایلتان در حال تعمیر است به سایر کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.
  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین سرعت عمل بالای تیم موبایل کمک در انجام تعمیرات اپل منجر می‌شود که صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان به عمل آید.
  • بکارگیری تجهیزات پیشرفته: کارشناسان موبایل کمک در این مرکز از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی متقاضیان استفاده می‌کنند که این مسئله بر روی افزایش کیفیت تعمیر و نتیجه نهایی تاثیر به سزایی می‌گذارد.
  • کاهش هزینه ها: تعرفه های مقرون به صرفه موبایل کمک و تامین مستقیم قطعات از فروشگاه قطعات موبایل سبب می‌شوند که هزینه تعمیرات در این مرکز به مراتب مقرون به صرفه تر شود.
  • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل بر روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود از نظر کیفیت دارای ضمانت هستند و بدین ترتیب خیال مشتریان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته بر روی دستگاه راحت خواهد بود.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب خواهند شد از نظر اورجینال بودن مشمول گارانتی هستند.

 

برای تعویض گلس آیفون 11 Pro Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

با توجه به مسائل فوق مشخصا موبایل کمک می‌تواند بهترین مرکز برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و تعویض گلس شکسته آیفون ها باشد. فراموش نکنید کارشناسان موبایل کمک به طور کامل بر پروسه تعمیرات نظارت دارند و کل پروسه تعمیر توسط آن ها بازبینی می‌شود تا بهترین کیفیت قابل دستیابی باشد.

ثبت سفارش تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس در موبایل کمک

اما چطور سفارش تعمیرات آیفون و تعویض گلس شکسته آیفون 11 پرو مکس را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانیم؟ همانطور که گفتیم به منظور ثبت درخواست و سفارش تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد. ثبت سفارش به دو روش امکانپذیر خواهد بود که به شرح زیر هستند:

 

  • ثبت سفارش با تماس تلفنی: در اولین روش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید.
  • ثبت سفارش از طریق سایت: با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک هم می‌توانید سفارش مورد نظرتان را به ثبت برسانید.

بعد از اینکه درخواست خود را به ثبت رساندید، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام خواهد شد و آیفون نیازمند تعمیر را از شما دریافت می‌کند. گوشی به شکرت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام می‌گیرد و دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و تحویلتان می‌گردد. این پروسه برای تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 پرو مکس عموما 4 الی 6 ساعت زمان لازم دارد. برای کسب مشاوره رایگان یا ثبت سفارش در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید:

گوشی آیفون 11 پرو مکس

قطعات گوشی آیفون 11 پرو مکس

گلس آیفون 11 پرو مکس

شیشه iPhone 11 Pro Max 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل