تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 مانند سایر عملیات مربوط به تعمیرات موبایل اپل دارای حساسیت های مخصوص به خود است. تعمیرات موبایل اپل در سال های اخیر به دلیل استفاده از فناوری های مدرن و سخت افزارهای فوق پیشرفته در آنها، امری کاملا حرفه ای شده و هر کسی دانش و توانایی لازم برای ارائه این خدمات را ندارد. از طرفی با افزایش سطح آگاهی کاربران به دلیل استفاده از اینترنت، آنها هم دیگر موبایل های گران قیمت خود را به دست افرادی تازه کار و ناشی نمی سپارند. البته پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای آیفون و نمایندگی تعمیرات موبایل اپل در تهران به این سادگی ها هم نیست و نیاز به یک جستجوی کامل و دقیق دارد.

گوشه و کنار شهر پر از تعمیرگاه هایی است که تعمیرکار مستقر در این مراکز حتی بسیاری از مدل های موبایل آیفون را از نزدیک ندیده است. حال خودتان باید تا آخر قصه را بدانید که قرار است در حین این تعمیرات چه بلاهایی که بر سر موبایل شما نیاید. تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 نیز چالش های زیادی با خود به همراه دارد که باعث می شود کاربران به همین راحتی انجام این عملیات را به دست هر کسی نسپارند. در ادامه مشکلاتی که پیش روی کاربران قرار دارد و نگرانی های آنها را درباره تعمیرات گوشی آیفون با هم مرور کرده و راه های گذر از آنها را نیز ارائه می نماییم تا هم خدمتی به کاربران اپل نموده باشیم و هم وجه تمایزی میان تعمیرکاران حرفه ای اپل با تعمیرکاران ناشی و کارنابلد امروزی تعریف کرده باشیم.

 

برای تعویض LCD آیفون SE 2020 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در ادامه عناوین زیر را برای بررسی دقیق تر تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 با هم مرور خواهیم نمود:

 • دلایل خرابی ال سی دی آیفون SE 2020
 • چیزهایی که قبل از تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 باید بدانیم
 • بزرگترین چالش های کاربران برای تعویض ال سی دی آیفون SE 2020
 • لزوم استفاده از قطعات موبایل اورجینال در تعمیرات اپل
 • قیمت ال سی دی آیفون SE 2020
 • هزینه تعویض ال سی دی آیفون SE 2020
 • مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات اپل
 • از کجا شروع کنیم؟

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

 

دلایل خرابی ال سی دی آیفون SE 2020

ال سی دی یکی از مهم ترین قطعات در موبایل های امروزی می باشد که اتفاقا اپل در تولید این قطعه بالاترین کیفیت ممکن را برای کاربران خود ارائه نموده است. اما با وجود اینکه این کمپانی از ابزارهای بسیاری برای نگهداری و مراقبت از این قطعه استفاده کرده و صفحات محافظی را روی ال سی دی ها تعبیه می نماید، باز هم شاهد بروز ایرادات زیادی در این قطعه هستیم و کاربران دائما برای تعویض و تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات اپل در تماس هستند. شناخت دلایل خرابی ال سی دی موبایل اپل باعث می شود تا کاربران استفاده بهینه تری از دستگاه خود داشته باشند و حتی المقدور موبایل خود را از چنین خطراتی دور نگه دارند. اما این خطرات کدام ها هستند:

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

سوختن ال سی دی آیفون SE 2020

یکی از خطرات رایج برای ال سی دی های موبایل های امروزی خطر سوختن آن در اثر مشکلات مختلف است. این ایراد چاره ای جز تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 را پیش روی کاربر باقی نخواهد گذاشت. دلایل زیادی هم وجود دارد که موجب می شود ال سی دی موبایل شما بسوزد. استفاده بیش از اندازه از موبایل در حالت اتصال به شارژ یکی از رایج ترین دلایل بروز این ایراد است. همچنین برخورد آب با قطعات داخلی موبایل نیز می تواند این مشکل را به وجود آورد. در صورت مواجهه با این اتفاق می توانید به فروشگاه قطعات موبایل مراجعه کنید.

آب خوردگی ال سی دی آیفون SE 2020

هر چند موبایل های اپل دارای بالاترین درجه ضد آب در میان برندهای مختلف تولید کننده موبایل می باشند، اما باز هم امکان نفوذ آب به قسمت های داخلی این موبایل ها برای کاربران وجود دارد.

تار شدن بخشی از ال سی دی یا همه آن

گاها کاربران با مراجعه به نمایندگی تعمیرات اپل در موبایل کمک به این ایراد اشاره می نمایند. در این مواقع قسمت هایی از ال سی دی کیفیت خود را از دست داده و تصویر در این قسمت ها تیره می شود. در این مواقع نیز احتمالا چاره ای جز تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 نخواهید داشت.

خراب شدن تاچ ال سی دی

یکی دیگر از ایراداتی که کاربران در نمایندگی تعمیر گوشی آیفون به دنبال تعمیر آن هستند، خراب شدن تاچ گوشی است. این ایراد نیز عملکرد ال سی دی موبایل شما را تحت تاثیر قرار داده و مانع استفاده از آن خواهد شد.

این موضوع باید یادآوری شود که با سوختن ال سی دی موبایل، نیاز به خرید گوشی جدیدی نیست و می توانید با تعویض ال سی دی در مراکز معتبر تعمیرات، گوشی خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.

برای تعویض LCD آیفون SE 2020 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

چیزهایی که قبل از تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 باید بدانیم

در بند قبل دلایل خرابی ال سی دی موبایل های آیفون را با هم مرور کردیم. این موارد پر تکرارترین دلایل خرابی ال سی دی ها می باشند که کاربران برای رفع آن به دفتر نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه می نمایند. اما گاها ایراداتی هم وجود دارد که راه حل آنها تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 نبوده و امکان تعمیر این ایرادات با برخی ترفندهای ساده وجود دارد. برای مثال ترک برداشتن و شکستن قسمت هایی روی ال سی دی ممکن است هیچ آسیبی به خود ال سی دی نرسانده باشد و تنها گلس روی آن را تحت تاثیر قرار داده باشد. در این مواقع نیازی به خرید ال سی دی آیفون SE 2020 نخواهید داشت و تنها با تعویض گلس و با صرف هزینه کمتر این مشکل برطرف می شود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

 

یکی دیگر از مواردی که کاربران باید به آن دقت کافی داشته باشند، خراب شدن تاچ گوشی است. در این مواقع نیز قبل از انجام تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 بایستی نسبت به خرابی آن اطمینان حاصل نمود. در برخی موارد هم مشکلات بروز کرده در ال سی دی ناشی از به هم خوردن تنظیمات موبایل بوده و هیچ ایراد سخت افزاری را نشان نمی دهد. در این مواقع تنها با چند ترفند ساده می توان کیفیت ال سی دی آیفون SE 2020 را مانند روز اول آن کرد. از این رو لازم است تا کاربران قبل از هر اقدامی برای تعویض ال سی دی موبایل خود مراتب را به تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اپل اعلام کرده و نظر کارشناسانه وی را در این باره جویا شوند.

بزرگترین چالش های کاربران برای تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

تعمیرات موبایل اپل چندین برابر سایر برند های موبایل با چالش های بزرگی روبرو است. کاربران بلافاصله بعد از خرابی و بروز ایراد در گوشی موبایل اپل خود این چالش ها را در ذهن خود مرور کرده و به دنبال راه چاره برای آنها هستند. اما این چالش ها کدام ها هستند:

تعمیرکار حرفه ای: اولین چالش در انجام تعمیرات موبایل اپل پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای و مرکز تعمیرات معتبر اپل است. خیال خودتان را راحت کنید، در کوچه و پس کوچه ها و سوپر مارکت ها نمی توانید چنین تعمیرکاری را پیدا نمایید. برای این کار حتما باید به معیارهای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات موبایل اپل در تهران رجوع کنید.

زمان تعمیرات: دومین چالش زمانی است که باید برای تعمیرات اپل صرف کرد. شاید اگر به نزد تعمیرکار حرفه ای بروید، تمام مراحل تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 در کمتر از چند ساعت تمام خواهد شد. حالا گاها برخی از تعمیرکاران برای چنین امری به بیش از چند روز زمان نیاز دارند.

استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض ال سی دی آیفون SE 2020: این چالش را می توان اصلی ترین نگرانی کاربران موبایل اپل دانست. پیدا کردن ال سی دی موبایل آیفون SE 2020 در میان انبوهی از محصولات بی در و پیکر و بی کیفیت به این راحتی ها نبوده و نیاز به دقت بالایی دارد. شنیدن عبارت هایی مانند نزدیک به نمونه اصلی، های کپی و شبه اورجینال هم نگرانی های کاربران را در این زمینه بیشتر از قبل کرده است.

هزینه تعمیرات اپل: آخرین چالش هم مربوط به هزینه انجام تعمیرات موبایل آیفون و تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 است. جدای از قیمتی که خود این ال سی دی دارد، سایر هزینه های جانبی مانند گلس روی آن، دستمزد تعمیرکار، هزینه جابجایی و از این دست هزینه ها باعث شده تا کاربران نتوانند برآورد درستی از هزینه های تعمیرات آیفون داشته باشند.

بیشتر بخوانید: گوشی آیفون SE 2020

لزوم استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات اپل

در بند قبل اشاره کردیم که استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت اصلی توسط تعمیرکار و مراکز تعمیرات اپل تبدیل به یکی از دغدغه های کاربران شده است. تاچ ال سی دی آیفون SE 2020 از نوع لمسی خازنی بوده و با استفاده از فناوری فوق حرفه ای اپل یعنی رتینا تولید شده است. این صفحه نمایش 4.7 اینچی رزولوشن تصویر عالی 750 x 1334 را برای کاربر فراهم آورده است. همچنین این صفحه نمایش دارای تراکم پیکسلی 326  ppi بوده و 625 بیت هم نهایت روشنایی آن خواهد بود. حال تصور نمایید در فرایند عملیات تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 از یک ال سی دی بی کیفیت و با کیفیت پایین استفاده شود. کدام یک از این قابلیت ها را پس از این می توانید از اسمارت فون خود انتظار داشته باشید؟

استفاده از تاچ ال سی دی درجه پایین از نظر کیفیت علاوه بر این که همه مزیت ها و ویژگی های این موبایل را از بین می برد، به مرور روی سایر قطعات آن نیز تاثیر منفی گذاشته و در چند ماه موبایل شما را تبدیل به یک موبایل ساده و بدون هیچ قابلیتی خواهد نمود. از این رو اکیدا توصیه می کنیم هرگز به بهانه صرفه جویی در هزینه ها و کم کردن قیمت تعمیرات تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 سراغ این مدل قطعات نروید. از این گذشته از قبل باید از تعمیرکار موبایل خود نیز درباره کیفیت قطعه جایگزین بپرسید. برای اینکه خیال خود را از این بابت راحت کنید می توانید از مراکز معتبر تعمیرات اپل و نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون کمک بگیرید. کاربران ایرانی هم به با کیفیت ترین خدمات تعمیرات موبایل اپل دسترسی دارند و با خیال راحت می توانند بعد از انجام مراحل تعمیرات گوشی آیفون خود مانند  روز اول از آن بهره برداری کنند.

 

برای تعویض LCD آیفون SE 2020 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای اینکه خیال خودتان را از بابت اورجینال بودن قطعات مورد استفاده در تعمیرات اپل و تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 راحت کنید بایستی به دو نکته اساسی دقت داشته باشید. در درجه اول از مرکز تعمیرات اپلی کمک بگیرید که وارد کننده و عرضه کننده این قطعات باشد و بدون واسطه به قطعات اورجینال دسترسی داشته باشد. از این گذشته سعی کنید از مراکزی که به شما پیشنهاد استفاده از قطعات متفرقه را می دهند دوری کرده و موبایل خود را برای تعمیر به آنها نسپارید. از این طریق می توانید این چالش را برای خود حل کنید.

قیمت ال سی دی آیفون SE 2020

قیمت همیشه یکی از دغدغه های بزرگ برای کاربران است. با توجه به افزایش قیمت اسمارت فون های مدرن در سال های اخیر ممکن است قطعات آنها نیز با مبالغ هنگفتی در دسترس کاربران قرار گیرد. البته در مقایسه با قیمت خود این اسمارت فون ها چنین هزینه های خیلی چشمگیر نخواهد بود. با این حال راه هایی هم وجود دارد تا شما از آن طریق قیمت ال سی دی آیفون SE 2020 را به صرفه تر از قبل نمایید. در درجه اول نمایندگی تعمیرات اپل با واردات مستقیم این محصولات و قطعات به صورت عمده اولین قدم را برای بهینه سازی قیمت ال سی دی ها و سایر قطعات موبایل اپل برداشته است. با واردات عمده امکان کاهش قیمت ها وجود دارد و از طرفی هم با حذف واسطه های تجاری این قیمت تحت کنترل نمایندگی اپل در تهران خواهد بود.

حال تصور کنید که برای تعمیر موبایل اپل از مراکزی کمک بگیرید که خودشان به این قطعات دسترسی نداشته باشند. مسلما آنها برای سود خود هم شده درصدی روی قیمت ال سی دی آیفون SE 2020 شما خواهند گذاشت و همین امر هزینه تعمیرات اپل شما را چند برابر می نماید. با دقت به همین مسائل جزئی هم می توانید بالاترین کیفیت تعمیرات اپل را در اختیار داشته باشید و هم کمترین هزینه ها را برای آن بپردازید.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

 

هزینه تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

متاسفانه در تعمیرگاه های موبایل هزینه ها اصلا شفاف نیستند. در واقع بعد از اتمام کار مبالغی به عنوان هزینه تمام شده از سوی تعمیرکار اعلام می شود و کاربر هم به ناچار مجبور به پرداخت آن خواهد بود. هزینه تعمیرات موبایل اپل به آیتم های مختلفی بستگی دارد. مواردی مانند قطعه خراب شده، دستمزد تعمیرکار و نوع خرابی از این دست عوامل هستند. اما شما به عنوان یک کاربر آگاه باید بدانید که تعمیرات اپل دارای هزینه های مشخصی بوده و اتحادیه برای این امور مبالغ مشخصی را در نظر گرفته است. این کمترین انتظاری است که شما می توانید آن را در نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل اپل در اختیار داشته باشید.

مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات اپل

چالش های پیش روی کاربران در تعمیرات موبایل اپل و تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 را برشمردیم و راهکارهایی را نیز برای حل آنها ارائه دادیم. در این بخش خدمات و مزیت های نمایندگی تعمیرات اپل را با هم مرور می کنیم تا از این طریق شما با خیال راحت تر و بدون هیچ کدام از دغدغه های بالا با راه حل های دغدغه های خود روبرو شوید. البته مزیت هایی که در ادامه با هم مرور می کنیم، از جمله حقوق اولیه کاربران اپل است و از این در مرکز تعمیرات اپل به این مزیت ها نمی بالیم. اما در مقایسه با سایر مراکز تعمیرات موبایل که تنها به فکر کسب سود بیشتر و درآمد بالاتر هستند، این خدمات تبدیل به مزیت می شود.

بهینه سازی هزینه تعمیرات اپل

اولین و مهم ترین مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اپل در عملیات تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 بهینه سازی هزینه ها است. در نمایندگی ما سعی داریم:

 • تا حد ممکن به جای تعویض قطعات، تعمیر آنها در دستور کار قرار می گیرد.
 • همه هزینه ها به صورت کاملا شفاف در فاکتور رسمی در اختیار کاربر قرار می گیرد تا از این بابت نگرانی وجود نداشته باشد.
 • همچنین تمام هزینه ها بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه تنظیم می شود تا کمترین میزان هزینه ها را نیز برای کاربر رقم زده باشیم.

 

برای تعویض LCD آیفون SE 2020 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر گوشی های اپل در کمترین زمان

زمان لازم برای تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 چقدر است؟ اگر کمی کلاه خودمان را قاضی کنیم به راحتی می توان زمان نسبی این عملیات را تخمین زد. جز این است که تعویض تاچ ال سی دی یک موبایل توسط تعمیرکار حرفه ای در بدترین حالت 3 تا 4 ساعت زمان نیاز دارد؟

دسترسی به حرفه ای ترین تعمیرکار موبایل اپل

دسترسی به تیم حرفه ای تعمیرات موبایل اپل باعث می شود تا احتمال اشتباه به کمترین میزان خود رسیده و از این گذشته پیش بینی شرایط و دلایل بروز خطا نیز با اعتماد بالاتری انجام پذیرد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون SE 2020

 

دسترسی به قطعات اورجینال اپل

نمایندگی تعمیرات اپل برای انجام خدمات خود مانند تعویض ال سی دی آیفون SE 2020  به صورت مستقیم به قطعات اورجینال این موبایل ها دسترسی دارد. این مهم می تواند یکی از مزیت های اصلی استفاده از خدمات چنین مراکزی باشد.

 

ارائه گارانتی برای خدمات تعمیرات اپل

بیمه موبایل خدمتی نوین و به روز برای کاربران ایرانی است. در این خدمات شما تمام اتفاقات محتمل برای موبایل خود را بیمه خواهید کرد. کار کردن با مراکز معتبر و دریافت خدمات درجه یک خیالی آسوده برای شما رقم خواهد زد. آسودگی که جز در نمایندگی تعمیرات اپل جای دیگری پیدا نخواهید کرد. ارائه گارانتی تعمیرات نیز می تواند دلیل برای اطمینان از کیفیت کار تعمیرکار نمایندگی باشد.

 

استفاده از مدرن ترین تجهیزات تعمیرات گوشی آیفون

بهترین تعمیرکاران نیز بدون داشتن تجهیزات کافی و لازم نمی توانند نتیجه مطلوبی در تعویض ال سی دی آیفون SE 2020 برای شما رقم بزنند. این تجهیزات علاوه بر قطعات اورجینال اپل به تجهیزات مورد استفاده برای تعمیر و تعویض قطعات مربوط می شود. در نمایندگی تعمیرات اپل می توانید چنین تجهیزاتی را به راحتی در دسترس داشته باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون SE 2020 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

از کجا شروع کنیم؟

برخلاف گذشته که شما برای دریافت خدمات تعمیرات آیفون نیاز داشتید تا ترافیک وحشتناک تهران را زیر پا بگذارید، در این مرکز این امکان را خواهید داشت تا تنها با یک تماس و یا چند کلیک ساده تمام خدمات و امکانات نمایندگی تعمیرات اپل را در اختیار داشته باشید. با پر کردن مشخصات خود و موبایل خود و همچنین دلایل خرابی آن و یا تماس با شماره 02175147 کارشناس حرفه ای و با تجربه تعمیر گوشی آیفون از همان لحظه همراه شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون اس ای 2020

قطعات گوشی آیفون SE 2020

تاچ ال سی دی iPhone SE 2020

تاچ ال سی دی آیفون SE 2020

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل