بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت نمایندگی اپل بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت نمایندگی اپل

بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت نمایندگی اپل

نمایندگی های رسمی اپل که قابلیت ارائه گارانتی معتبر آیفون در ایران را دارند و توانسته‌اند از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان مجوز دریافت کنند کدامند؟ به بیان دیگر ما به عنوان یک خریدار می‌توانیم به کدام نمایندگی های رسمی اپل و ارائه دهنده گارانتی آیفون در ایران اعتماد کنیم؟ لیست شرکت هایی که در این راستا توانسته‌اند مورد تایید سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان قرار بگیرند و از این سازمان مجوز دریافت کنند به شرح زیر است:

ردیفنام نمایندگی آدرس نمایندگی های اپل در تهران شماره تماس
1گارانتی رسمی تعمیرات اپل در تهرانتهران، خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ،خیابان لاله، پلاک 9، واحد زیر همکف 021-75147
2سلوکام قشم تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی خیابان فجر، پلاک 16 واحد 3 021-۸۸۳۴۶۱۴۱
3پیشرو الکترونیک فراسو تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان شیخ هادی، پلاک 816 واحد 4 021-6674285
4مرکز اپل غرب تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، روبروی قبادی، پلاک 117 021-44073220
5فوژان ارتباط قشم تهران، خیابان دکتر شریعتی نرسیده به خیابان دکتر بهشتی، کوچه اندیشه یکم، پلاک 25 021-86025012
6 توسعه ارتباطات هما تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پلاک ۶۶ 021-87595959
7فروشگاه ایساتیس تهران، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه دوم واحد 204
8ماناتل پارس تهران، خیابان جمهوری – بین شیخ هادی و حافظ – کوچه یغما – پلاک 13 – طبقه 1 – واحد 1 021-66702728
9اپل استور پرشین گلف تهران، بزرگراه امام خمینی، بلوار دادمان، ابتدای خیابان درختی 021-88385527
10آسمان رایانه تهران، خیابان فاطمی، خیابان رهی معیری، پلاک 18 طبقه 3 021-88994232
11مدیا پردازش تهران، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، پاساژ چارسو، طبقه منفی یک، واحد A5 و A6 021-66171506
12انفورماتیک گستر تهران، خیابان کریمخان زند، بین خردمند شمالی و شهید حسینی، پلاک 41 طبقه سوم 021-88812353
13اپل استور رویالتهران، سعادت اباد، تقاطع خوردین و مدیریت، مجتمع تجاری رویال،
طبقه اول، واحد 126
021-40880430
14فروشگاه الماس پایتخت تهران، مجتمع کامپیوتر پایتخت، طبقه اول واحد 116 021-88191788
15سریر سرویس تهران، خیابان انقلاب ،بین چهارراه ولیعصر و چهارراه کالج پلاک 988 ساختمان 85 طبقه2 021-66749366
16ارکان ارتباطات تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از خیابان اسفندیار، کوچه ایرج، پلاک 37 021-22011814
17دی تل تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه هشتم، پلاک 2387، طبقه دوم 021-88203014
18اکسیر تجارت صبا تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان جمالزاده، پلاک 1358
19ویستا پخش رایانه تهران، خیابان بهشتی، بین اندیشه و سهروردی، پلاک 85 021-87124
20 اپل استور سیب طلایی تهران، بلوار جمهوری، ابتدای بلوار حافظ 021-88191788
21دلتا همراه پردازش شرق تهران، بلوار میرداماد – مجتمع کامپیوتر پایتخت – برج A – ط. 9 – واحد 903 021-88879230
22ایرانیان قائم همراه تهران، خیابان جمهوری.انتهای پل حافظ.نبش کوچه سیمی.پلاکد۳۷ ط پنجم 021-6468
23داتیس امرتات تهران، خیابان ولی عصر، تقاطع میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج آ ، طبقه دهم، واحد 1001 021-42619

بنابراین 23 شرکت بالا جزو بهترین نمایندگی های رسمی اپل و ارائه دهنده گارانتی معتبر آیفون در ایران هستند. اگر قصد خرید یک آیفون را دارید حتما دقت کنید که وارد کننده آن و ارائه دهنده سرویس گارانتی آن یکی از 23 شرکت نام برده شده باشد.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در مواقعی که مدت زمان گارانتی شما تمام شده و یا اینکه مشکل گوشیتان تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد برای تعمیرات موبایل تان چه باید بکنید؟ در این مواقع به شما پیشنهاد می کنیم از سرویس خدمات آنلاین موبایل کمک استفاده کرده و تعمیر گوشی خود را به ما بسپارید.

 

اگر در رابطه با نمایندگی اپل در ایران سوالی دارید، احتمالا پاسخ آن را در ادامه این مقاله خواهید یافت. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا شناسایی نمایندگی های رسمی اپل و گارانتی معتبر آیفون مهم است؟

طرح رجیستری موبایل چند وقتی است که پیاده سازی شده و به موجب آن از واردات گوشی های قاچاق جلوگیری به عمل آمده است. به موجب پیاده سازی قوانین طرح رجیستری موبایل، تمام گوشی های وارداتی باید مبلغی را به عنوان هزینه واردات پرداخت کرده و بدین ترتیب اجازه فعال شدن و استفاده در کشورمان را داشته باشند.

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | میدان فردوسی، ساختمان تجارت جهانی فردوسی، طبقه 1، پلاک 161

 

بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت | گارانتی رسمی اپل

 

پیاده سازی طرح رجیستری موبایل سبب شد تا خیلی از شرکت ها به دنبال این باشند که خود را به عنوان نمایندگی رسمی و ارائه دهنده گارانتی معتبر آیفون های اپل در ایران معرفی کنند. اگر قصد خرید یک آیفون را دارید باید دقت کنید که آیفون شما توسط شرکت هایی وارد خاک ایران شده باشد که مورد تایید سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان قرار دارد. اما این شرکت ها کدامند؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به طور دقیق تر در رابطه با نمایندگی های رسمی اپل و گارانتی معتبر آیفون در ایران صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

آیا در ایران نمایندگی رسمی اپل (مورد تایید شرکت اپل) وجود دارد؟

قبل از اینکه در رابطه با نمایندگی های رسمی اپل و گارانتی معتبر آیفون در ایران صحبت کنیم، بهتر است به این سوال پاسخ بدهیم که آیا اپل به عنوان یک شرکت آمریکایی در ایران نمایندگی رسمی دارد که مورد تایید خود این شرکت بوده و مستقیما تحت نظر آن فعالیت کند؟ پاسخ این سوال منفی است! اپل به طور مستقیم در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. بنابراین وقتی در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران صحبت می‌کنیم، منظور نمایندگی نیست که مستقیما توسط شرکت اپل در ایران پشتیبانی می‌شود، بلکه منظور نمایندگی است که توانسته به عنوان یک وارد کننده مورد اعتماد از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشورمان ایران مجوز دریافت کند.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | میدان فردوسی، ساختمان تجارت جهانی فردوسی، طبقه 1، پلاک 161

 

بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت | گارانتی رسمی اپل

 

پس اگر در مورد نمایندگی های رسمی اپل در ایران صحبت می‌کنیم منظورمان نمایندگی هایی نیستند که از جانب شرکت اپل در ایران مجوز فعالیت داشته باشند، بلکه منظور شرکت هایی هستند که توانسته‌اند از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور مجوز لازم برای واردات آیفون ها و ارائه گارانتی برای این محصولات را دریافت کرده‌اند. درک این مسئله قبل از اقدام به منظور خرید یک آیفون جدید بسیار مهم است. بنابراین حتما به آن توجه داشته باشید و خدای نکرده گول جملات و شعارهای تبلیغاتی شرکت ها را نخورید.

نمایندگی های رسمی اپل در ایران دقیقا چه کاری انجام می‌دهند؟

نمایندگی های رسمی اپل در ایران دو کار اصلی را انجام می‌دهند. اولین کار آن ها وارد کردن گوشی های آیفون با رعایت قوانین و مقرراتی است که برای جلوگیری از قاچاق گوشی در قالب طرح رجیستری موبایل پیاده سازی شده، بنابراین وظیفه اول و اصلی نمایندگی های رسمی آیفون اپل در ایران وارد کردن گوشی های آیفون رجیستر شده و عرضه آن به بازار کشور خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | میدان فردوسی، ساختمان تجارت جهانی فردوسی، طبقه 1، پلاک 161

 

بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت | گارانتی رسمی اپل

 

اما وظیفه یا کار دوم نمایندگی های رسمی اپل در ایران این است که گوشی آیفون عرضه شده به بازار را گارانتی کنند! باز هم اشاره می‌کنیم که شرکت اپل هیچ دخل و تصرفی در این مسئله ندارد و آیفون هایی که با گارانتی در کشورمان عرضه می‌شوند تحت قوانین گارانتی شرکت اپل قرار نمی‌گیرند، بلکه تحت شرایط و ضوابط گارانتی شرکت هایی قرار خواهند گرفت که به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران فعالیت داشته و اجازه واردات آیفون را از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کسب کرده‌اند. ضوابط و مقررات هر یک از این شرکت ها ممکن است با توجه به سیاست هایشان متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون

آیا گارانتی معتبر آیفون در ایران سودمند است؟

حال شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که اگر اپل به طور رسمی و مستقیم در ایران نمایندگی ندارد، آیا اعتماد به گارانتی شرکت های وارد کننده آیفون و مجوز گرفته از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان اقدام درستی است؟ این شرکت ها اغلب در قبال گارانتی که برای آیفون ها ارائه می‌کنند مبالغ زیادی دریافت خواهند کرد، برای مثال ممکن است یک آیفون 8 پلاس گارانتی شده توسط این شرکت ها چند صد هزار تومان از نسخه گارانتی نشده آن ها ارزان تر باشد! آیا در این شرایط خرید نسخه گارانتی شده آیفون ها اقدام درستی است؟

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | میدان فردوسی، ساختمان تجارت جهانی فردوسی، طبقه 1، پلاک 161

 

بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران | اسامی ۲۳ شرکت | گارانتی رسمی اپل

 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم اغلب شرکت هایی که توانسته‌اند به عنوان نمایندگی رسمی اپل و ارائه دهنده گارانتی معتبر آیفون در ایران از سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان مجوز دریافت کنند، شرکت های قابل اعتماد، بزرگ و خوبی هستند. گارانتی که اغلب این شرکت ها برای آیفون های اپل ارائه می‌کنند خوب و قابل اعتماد است، اما در برخی شرایط هم ممکن است دردسرهایی برای کاربرانی ایجاد شود که به دنبال بکارگیری حق گارانتی گوشی خود هستند، چون متاسفانه تبصره هایی که شرکت های مذکور برای گارانتی آیفون ها در نظر گرفته‌اند کمی سردرگم کننده و نامفهوم خواهد بود.

 

گارانتی رسمی تعمیرات اپل | 02175147 | میدان فردوسی، ساختمان تجارت جهانی فردوسی، طبقه 1، پلاک 161

 

در برخی شرایط دیده شده که برخی کاربران آیفون خود را برای استفاده از ضوابط گارانتی به شرکت های مذکور عودت داده‌اند اما با جواب سر بالا مواجه شده و شرکت گارانتی کننده از ارائه خدمات به آن ها امتناع ورزیده است. البته عموما این موارد بسیار کم هستند و شرکت گارانتی کننده هم برای عدم ارائه سرویس گارانتی به مشتری مورد نظر دلایل قانع کننده خود را دارد که باید تمام آن ها را در نظر گرفت. در هر صورت پاسخ این سوال که آیا گارانتی معتبر آیفون در ایران سودمند است یا خیر به خود کاربر بستگی دارد. به نظر ما اگر گوشی گران قیمتی خریداری می‌کنید، بهتر است نسخه گارانتی شده آن را بخرید تا خدای نکرده در آینده با مشکل مواجه نشوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به صحبت در رابطه با نمایندگی های رسمی اپل و شرکت هایی پرداختیم که مجوز ارائه گارانتی معتبر آیفون های اپل در ایران را دارند. چنانچه در رابطه با نمایندگی های رسمی اپل و گارانتی معتبر آیفون در ایران سوالی داشتید میتوانید با شماره‌ی پشتیبانی 75147-021 تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و  یا اگر تجربه استفاده از گارانتی شرکت های نام برده شده را داشته‌اید، توصیه می‌کنیم در بخش نظرات همین مقالات تجربه خود را با ما و دیگر همراهان موبایل کمک به اشتراک بگذارید.

 

لینک های مفید: قطعات آیفون 11 پرو مکسقطعات iPhone SE 2020  | قطعات آیفون XS Max | خرید گوشی موبایل

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل