تعمیر برد آیفون XS Max تعمیر برد آیفون XS Max

تعمیر برد آیفون XS Max

بروز مشکل در عملکرد مادربرد آیفون ایکس اس مکس اپل (Apple iPhone XS Max) شاید خیلی شایع نباشد اما اگر به وجود آید می‌تواند بسیار دردسرساز شود. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد آیفون XS Max را با هزینه ناچیز و کیفیت باورنکردنی انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر برد آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مشکلات رایجی که می‌توانند نشان از خرابی برد باشند

زمانی که مادربرد iPhone XS Max با هر گوشی دیگری دچار مشکل شود یک سری علائم خاص و مشخص نمایان خواهند شد. البته این علائم همیشه به طور قطعی نشان دهنده معیوب بودن مادربرد نیستند اما وقتی با این علائم رو به رو شدید احتمال اینکه مادربرد آیفون شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشد بالاست. شایع ترین یا بهتر اصلی ترین علائمی که می‌توانند نشان دهنده خرابی برد گوشی مثل آیفون XS Max باشند شامل موارد زیر می‌شوند:

 

 

 تعمیر برد آیفون XS Max | نمایندگی اپل

 

  • ریستارت یا خاموش شدن خودکار آیفون: اگر آیفون شما به صورت خودکار و در بازه های زمانی نامشخص ریستارت می‌شود یا خاموش می‌شوند احتمال اینکه برای مادربرد دستگاه و مدارهای آن مشکل به وجود آمده باشد بالاست. البته بروز این مشکل می‌تواند به باتری و مدار تغذیه و چندین عامل دیگر هم ارتباط داشته باشد اما در 50 درصد مواقع مشکلات این چنینی از علائم معیوب بودن مادربرد و قطعات آن هستند.

 

  • هنگ کردن و فریز شدن دائمی آیفون: در حالت عادی نباید در آیفون XS Max اپل هیچ هنگ کردن و فریز شدنی مشاهده شود چون این گوشی از سخت افزار بسیار قدرتمندی بهره‌ می‌برد. بنابراین اگر به طور پیاپی با مشکل هنگ کردن و فریز شدن گوشی رو به رو می‌شوید احتمالا برد آن دچار مشکل شده و هر لحظه ممکن است یکی از قطعات یا مدارهای روی آن بسوزند. بنابراین فریز شدن های پیاپی آیفون ایکس اس مک هم همی‌توانند نشان دهنده بروز اختلال در عملکرد مادربرد آن باشند.

 

موارد فوق اصلی ترین علائمی هستند که می‌توانند نشان دهنده خراب شدن مادربرد آیفون ایکس اس مکس اپل باشند. در نظر داشته باشید هیچ یک از این علائم به طور قطع نمی‌توانند از معیوب بودن مادربرد خبر دهند. اما تصور کنید مادربرد گوشی iPhone XS Max شما دچار مشکل شده باشد! در این شرایط تکلیف چیست؟ تعمیر برد آیفون XS Max چقدر هزینه دارد و چگونه انجام می‌شود؟ بهترین مرجع برای تعمیر مادربرد آیفون XS Max کدام است؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS Max اپل 

تعویض یا تعمیر برد آیفون XS Max اپل: دو مقوله متفاوت

پیش از اینکه در مورد جزئیات و مسائلی مثل هزینه تعمیر برد آیفون XS Max صحبت کنیم بهتر است تفاوت مابین تعمیر و تعویض مادربرد این گوشی را برایتان شرح دهیم. تعویض کردن مادربرد با تعمیر کردن آن تفاوت دارد! در تعویض برد، مادربرد آیفون به همراه تمام متعلقات روی آن از گوشی جدا شده و یک مادربرد با متعلقات جدید بر روی آن نصب می‌شود که این کار هزینه بالایی دارد و توصیه میکنیم در این شرایط به فکر خرید گوشی جدیدی باشید. اما زمانی که از تعمیر مادربرد صحبت به میان آید قضیه متفاوت خواهد بود. در این شرایط برد گوشی باید توسط یک تعمیرکار مجرب مورد بررسی قرار گرفته و مدارها و قطعات معیوب روی آن شناسایی و تعمیر شوند. پس از تعمیر این موارد، برد فابریک دوباره روی گوشی نصب می‌شود. پس تعویض و تعمیر برد آیفون XS Max دو مقوله کاملا متفاوت هستند.

 

برای تعمیر برد آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

در نظر داشته باشید که تعمیر برد آیفون XS Max نیاز به دانش بالایی دارد و هر تعمیرکاری قادر به انجام آن نیست اما تعویض مادربرد تقریبا توسط تمام تعمیرکاران موبایل انجام می‌شود. تعویض و تعمیر برد آیفون XS Max از دو جهت دیگر هم با هم تفاوت دارد که به ترتیب شامل هزینه و مدت زمان تعمیر می‌شوند که در ادامه در رابطه با هر دو مقوله مذکور صحبت خواهیم کرد. متاسفانه در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران موبایل فقط قادر به تعویض برد گوشی ها هستند و دانش کافی برای انجام تعمیرات روی مادربرد گوشی های موبایل را ندارند. بنابراین توصیه ما این است که اگر مادربرد گوشی شما دچار مشکل شده به هیچ عنوان به نظر هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و حتما گوشی خود را به دست تعمیرکاری بسپارید که تجربه و دانش کافی در زمینه تعمیر مدارهای الکترونیکی و مادربرد گوشی های موبایل را داشته باشد.

هزینه تعمیر برد آیفون XS Max اپل

هزینه تعمیر برد آیفون XS Max با هزینه تعویض این قطعه متفاوت خواهد بود. اگر قرار باشد مادربرد iPhone XS Max به طور کامل تعویض شود یکی از گران قیمت ترین تعمیرات این گوشی باید انجام شود! مادربرد این گوشی شما قطعات متعدد و بسیار گران قیمتی می‌شود که طبیعتا برای تعویض آن ها باید هزینه گزافی هم پرداخت شود. اما در سمت مقابل زمانی که  تعمیر برد آیفون XS Max انجام گیرد، هزینه کاهش پیدا می‌کند چون در این حالت کل برد و قطعات روی آن تعویض نخواهند شد و فقط اجزا و مدارهای معیوب روی آن تعویض یا تعمیر می‌شوند. پس فراموش نکنید که هزینه تعمیر برد آیفون XS Max نسبت به هزینه تعویض برد این گوشی به مراتب کمتر خواهد بود. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه مادربرد آیفون ایکس اس مکس خود را تعمیر یا تعویض کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

 

 تعمیر برد آیفون XS Max | نمایندگی اپل

تعمیر و تعویض مادربرد آیفون XS Max چقدر زمان می‌برد؟

سوال بعدی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر و تعویض برد آیفون ایکس اس مکس است. از این نظر هم با توجه به نوع تعمیری که قرار است صورت بگیرد تفاوت در پاسخ وجود دارد. اگر قرار باشد مادربرد iPhone XS Max تعویض گردد، این پروسه بیشتر از 90 دقیقه طول نمی‌کشد و پروسه دشواری نخواهد بود. اگرچه تعمیرکاران موبایل برای انجام این کار از مشتری چند روز زمان می‌خواهند اما حقیقت این است که اگر به قطعات و ابزارهای مناسب دسترسی داشته باشند می‌توانند در کمتر از 90 دقیقه تعویض برد آیفون XS Max اپل را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

اما در سمت مقابل تعمیر برد آیفون XS Max زمانگیر است و شاید تا چند روز طول بکشد. تعمیر برد آیفون XS Max شامل سه مرحله اصلی می‌شود که گاها این سه مرحله چندین بار تکرار خواهند شد تا از تعمیر موفق گوشی اطمینان حاصل شود. سه مرحله مذکور به ترتیب شامل جداسازی مادربرد از گوشی آیفون و شناسایی قطعات معیوب آن، تعمیر و تعویض قطعات و مدارهای معیوب و در نهایت هم تست گوشی می‌شود. هر یک از این مراحل می‌توانند تا چندین ساعت و حتی چند روز زمان یک تعمیرکار را بگیرند. در برخی شرایط ممکن است یک بار طی کردن سه مرحله فوق نتیجه لازم را نداشته باشد و تعمیرکار مجبور شود دوباره مراحل را برای پیدا کردن مشکل دستگاه تکرار کند. بنابراین تعمیر برد آیفون XS Max برخلاف تعویض آن یک پروسه زمانگیر است.

 

تعمیر برد آیفون XS Max

موبایل کمک و تعمیر برد آیفون XS Max با بهترین کیفیت ممکن

اگر می‌خواهید مادربرد آیفون شما با بهترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه تعمیر شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین مرجعی است که در ایران امکان تعمیر گوشی های موبایل با قابلیت ثبت سفارش آنلاین را فراهم کرد و آمار رضایت مشتریان آن به 95 درصد می‌رسد. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه و حرفه‌ای هستند که به مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان دسترسی دارند و از سمت دیگر همیشه از طریق فروشگاه قطعات موبایل به قطعات اورجینال و با کیفیت دسترسی خواهند داشت. مجموعه این عوامل سبب می‌شود که با سرویس موبایل کمک بتوانید تعمیر برد آیفون XS Max را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. نکته جالب این است که برای استفاده از خدمات این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. مراحلی که پدر این شرایط باید طی شوند شامل موارد زیر هستند:

 

برای تعمیر برد آیفون XS Max کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در مرحله نخست شما باید درخواست یا سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق سایت موبایل کمک و صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل، سفارش تعمیر مورد نیازتان را ثبت نمایید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: پس از اینکه سفارش خود را به ثبت رساندید، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را درب منزل یا محل کارتان از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی شما توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم توسط تیم مجرب موبایل کمک و مدرن ترین ابزارها بر روی دستگاه انجام می‌شوند.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام شد، پیک رایگان موبایل کمک آن را به آدرستان ارسال و درب منزل یا محل کار به شما تحویل می‌دهد.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد آیفون XS Max یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد را بدون نیاز به خروج از منزل انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین متدها، مدرن ترین ابزارها و بهترین قطعات استفاده می‌کنند. این امر سبب می‌شود انجام تعمیرات در این مرکز بهترین نتیجه و بازده ممکن را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون XS Max

قطعات آیفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل