تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون X تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون X

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون X

اگر دکمه تنظیم صدا یا اصطلاحا ولوم آیفون ایکس اپل (Apple iPhone X) شما دچار مشکل شده و به درستی کار نمی‌کند نگران باشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه ولوم آیفون X را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر دکمه ولوم آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

آیا نمایندگی رسمی تعمیرات اپل در ایران وجود دارد؟

پیش از اینکه به طور دقیق در رابطه با جزئیات تعمیر دکمه ولوم آیفون X صحبت کنیم بهتر است یک موضوع مهم را برایتان شفاف و روشن نماییم. این روزها دیده می‌شود که خیلی از مراکز و مراجع تعمیر موبایل خود را با عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کنند! اغلب این مراکز مدعی هستند که نمایندگی رسمی تعمیرات اپل در ایران بوده و کاربران با استفاده از سرویس آن ها می‌توانند طبق استانداردهای تعیین شده اپل، آیفون های خود را تعمیر کنند. اما آیا این موضوع صحبت دارد و اپل در ایران دارای نمایندگی تعمیرات رسمی است؟ باید بگوییم خیر! همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون هم در مورد این موضوع صحبت کردیم، اپل بنا به دلایل سیاسی در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد!

 

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون X | گارانتی اپل َ

 

پس چطور است که برخی مراکز و مراجع خود را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اپل معرفی می‌کنند؟ خب دلیل این موضوع مشخص است! این مراکز سعی دارند با استفاده از این شعار، کاربران را فریب داده و مشتریان بیشتری جذب کنند. البته ممکن است برخی از این مراجع واقعا تعمیرات آیفون های اپل را با کیفیت خوبی انجام دهند اما با این حال نمی‌توان گفت آن ها نمایندگی رسمی اپل در ایران هستند. برای اخذ نمایندگی رسمی شرکتی مثل اپل باید مراحل بسیار دقیق و خاصی طی شود که متاسفانه امکان انجام این کار در ایران وجود ندارد. بنابراین هیچوقت فریب شعارهایی که مراکز تعمیر موبایل ارائه می‌کنند را نخورید و سعی کنید قبل از اینکه تعمیر آیفون خود را به مرکزی واگذار نمایید از کیفیت سرویس دهی آن مرکز و صداقت پرسنل آن اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

تعمیر دکمه ولوم آیفون X و هزینه آن

پاسخ به این سوال که هزینه تعمیر دکمه ولوم آیفون X اپل چقدر می‌شود تا قبل از اینکه گوشی باز و دقیق مورد بررسی قرار گیرد قابل تخمین زدن نیست اما می‌توانیم با اطمینان خاطر بگوییم که هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با هزینه تعمیرات رایج دیگری همچون تعمیر ال سی دی iPhone X که پیش از این در مقاله تعمیر ال سی دی آیفون X اپل | هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس در رابطه با آن صحبت کرده بودیم به مراتب کمتر است. به صورت کلی تعمیر دکمه تنظیم صدای iPhone X از تعمیرات نه چندان گران قیمت و پر هزینه این گوشی محسوب می‌شود. در بدترین مواقع که هم بخش فیزیکی این دکمه و هم فلت و سیم های اصلی آن دچار مشکل شده و نیازمند تعویض باشند هم هزینه انجام این کار به یک سوم هزینه تعمیر ال سی دی آن هم نمی‌رسد. بنابراین اگر در عملکرد دکمه تنظیم صدای آیفون ایکس شما اختلالی به وجود آمده، نگران هزینه تعمیر آن نباشید. اگر این مسئله برایتان خیلی مهم است، توصیه داریم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. مرکز موبایل کمک با بهترین قیمت و هزینه ممکن امکان تعمیر دکمه ولوم آیفون X را برایتان فراهم می‌سازد.

 

برای تعمیر دکمه ولوم آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

جزئیات تعمیر دکمه تنظیم صدای (ولوم) iPhone X اپل

عموما دکمه تنظیم صدای آیفون ایکس اپل به دو دلیل خراب می‌شود. اولین دلیل مربوط به شکستن بخش فیزیکی این دکمه خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است در اثر ضربه‌ای که به موبایل وارد شده، بخش فیزیکی دکمه ولوم آن بشکند و دیگر قادر به استفاده صحیح از آن نباشید. در این شرایط فقط با تعویض بخش فیزیکی دکمه ولوم مشکل برطرف می‌شود، اما انجام این کار برخلاف تصور اغلب افراد کار آسانی نیست و نیاز به طی کردن مراحل دقیقی دارد. برای تعویض بخش فیزیکی دکمه Volume باید تقریبا تمام اجزای سخت افزاری روی قاب پشت گوشی از قبیل مادربرد، باتری، موتور تپتیک، کپسول اسپیکر و غیره را جدا کنید و سپس به سوییچ پشت دکمه ولوم رسیده و آن را هم آزاد نمایید و نهایتا بخش فیزیکی دکمه ولوم گوشی را تعویض کنید. بنابراین علیرغم تصور اغلب افراد، تعویض بخش فیزیکی دکمه ولوم بسیار سخت، حساس ور است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل 

تعمیر دکمه ولوم آیفون X با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

 

در برخی مواقع هم ممکن است ضربه یا نفوذ آب به داخل قاب آیفون ایکس منجر به ایجاد اختلال در عملکرد فلت دکمه ولوم شوند. در این شرایط باید علاوه بر آزاد کردن سوئیچ پشت دکمه ولوم و طی کردن مراحلی که برای تعویض بخش فیزیکی این دکمه باید انجام شوند، خود فلت و سیم های ارتباطی دکمه ولوم که بر روی قاب پشت گوشی چسبانده شده‌اند هم می‌بایست تعویض گردند. بنابراین سختی تعمیر دکمه ولوم آیفون X در این حالت بیشتر می‌شود و طبیعتا هزینه انجام این تعمیر هم افزایش پیدا می‌کند. بنابراین عموما مشکل و اختلال هایی که در عملکرد دکمه تنظیم صدای آیفون ایکس به وجود می‌آیند یا ناشی از بخش فیزیکی آن هستند و یا از فلت آن نشات می‌گیرند. در هر دو حالت تعمیرکار باید برای تعمیر گوشی مراحل بسیار دقیق، حساس و پیچیده‌ای را طی کند. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم حتما تعمیر دکمه ولوم آیفون X را به یک مرجع قابل اعتماد و با تجربه واگذار کنید.

آیا شخصا قادر به تعمیر دکمه ولوم آیفون ایکس خواهیم بود؟

اگر در زمینه تعمیرات آیفون تجربه نسبی داشته باشد شاید بتوانید شخصا هم تعمیر دکمه تنظیم صدای iPhone X را انجام دهید اما اگر تجربه کافی در این زمینه نداشته باشید بهتر است انجام این تعمیر را فراموش کنید و از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید. فراموش نکنید برای اینکه بتوانید بخش فیزیکی با فلت دکمه ولوم را تعویض کنید باید تقریبا تمام اجزای سخت افزاری روی قاب پشت آیفون X از جمله مادربرد، باتری، کپسول اسپیکر و غیره را جدا نمایید و انجام این کار اصلا ساده نیست و از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود. اما اگر مطمئن هستید از پس انجام این تعمیر بر می‌آیید، می‌توانید برای تهیه قطعات اورجینال و ابزارهایی که برای تعمیر لازم هستند به فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند اورجینال و اصل هستند و با ضمانت در اختیار خریداران عزیز قرار داده می‌شوند.

 

برای تعمیر دکمه ولوم آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

با موبایل کمک یک تعمیر مطمئن را تجربه کنید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع، کم هزینه و بدون دردسر را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. موبایل کمک اولین مرکزی بوده که خدمات تعمیر موبایل را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی فراهم کرده است. وقتی از خدمات این شرکت برای تعمیر دکمه ولوم آیفون ایکس خود استفاده کنید هیچ نیازی به خروج از منزل یا صرف زمان برای مراجعه حضوری و درگیری با تعمیرکار و غیره ندارید، چون تمام مراحل تعمیر توسط کارشناسان موبایل کمک انجام شده و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. برخی از اصلی ترین مزیت های استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک به شرح زیر هستند:

  • امکان ثبت سفارش تلفنی یا آنلاین: برای اینک سفارش تعمیر دکمه ولوم آیفون X یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان است را در مرکز موبایل ثبت کنید، هیچ نیازی به مراجعه حضوری و هدر دادن زمان خود در ترافیک شهری و غیره ندارید. ثبت سفارش تعمیرات در موبایل کمک به صورت آنلاین یا با یک تماس تلفنی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی درب منزل: بعد از ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان شما نیازی به انجام هیچ کار بیشتری نخواهید داشت و فقط منتظر می‌مانید تا کارشناس موبایل کک به آدرستان اعزام شود و تعمیرات لازم را روی گوشی انجام دهد. گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: تمام تعمیرات در مرکز موبایل کمک طی سریع ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. به عنوان مثال تعمیراتی مثل تعمیر دکمه تنظیم صدای iPhone X در مرکز موبایل کمک نهایتا ظرف 4 ساعت انجام می‌شوند.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویضی: اگر قطعه‌ای توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتری تعویض شود، اورجینال بودن آن تضمین خواهد شد.
  • هزینه مناسب: موبایل کمک سعی کرده بهترین هزینه و تعریف ممکن را برای مشتریانش در نظر بگیرید تا آن ها با استفاده از خدمات این مرکز، هزینه های تعمیر موبایل خود را هم به حداقل مقدار ممکن کاهش دهند.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه ولوم آیفون X یا هر تعمیر دیگری که مورد نظرتان است را با بهترین کیفیت، کمترین دردسر، کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. اما چطور باید سفارش تعمیر موبایل خود را در این مرکز به ثبت برسانیم و چه مراحلی باید بعد از ثبت سفارش تعمیر طی شوند؟

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون X اپل 

مراحل ثبت سفارش و تعمیر گوشی در مرکز موبایل کمک

استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک به سادگی امکانپذیر خواهد بود و سهولت بکارگیری خدمات یکی از مزیت های سرویس موبایل کمک است. تصور کنید قصد دارید سفارش تعمیر دکمه Volume آیفون ایکس (iPhone X) خود را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانید. در این شرایط باید مراحل زیر به ترتیب طی شوند:

 

برای تعمیر دکمه ولوم آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در این مرحله شما باید از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل یا ضمن تماس با شماره 75147-021 سفارش تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید تا رسیدگی های لازم ظرف چند دقیقه توسط کارشناسان موبایل کمک انجام گیرد.
  • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

به همین راحتی می‌توانید تعمیرات موبایل مورد نیازتان را انجام دهید. عموما تعمیراتی مثل تعمیر دکمه ولوم آیفون X در مرکز موبایل کمک ظرف حداکثر 4 الی 5 ساعت انجام می‌شوند. یعنی شما حداکثر بعد 5 ساعت از زمان ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان، گوشی تعمیر شده را درب منزل از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.  پس با موبایل کمک یک تعمیر مطمئن، سریع، بی‌دردسر و کم هزینه را تجربه می‌کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

گوشی آیفون X

قطعات گوشی آیفون X

فروش قطعات آیفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل