تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR

اگر بنا به هر دلیل دکمه یا مدار و فلت پاور آیفون ایکس آر (Apple iPhone XR) شما دچار مشکل شده و عملکرد درستی ندارد نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه پاور آیفون XR اپل را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیر دکمه پاور آیفون XR حساسیت بالایی دارد!

قبل از اینکه در رابطه با جزئیات تعمیر دکمه پاور iPhone XR اپل صحبت کنیم بهتر است شما را از حساسیت بالایی که این تعمیر دارد آگاه سازیم. خیلی از کاربران و افراد عادی تصور می‌کنند که تعمیر کردن یا تعویض دکمه Power آیفون XR کار سختی نیست و در نتیجه هر تعمیرکاری می‌تواند از پس انجام آن بر آید، اما واقعیت چیز دیگری است و در عمل تعویض دکمه پاور آیفون های اپل و آیفون XR از زمان‌گیرترین و حساس ترین تعمیرات آن ها محسوب می‌شود. اما چرا؟ برای اینکه دسترسی به فلت، سوئیچ و بخش فیزیکی دکمه پاور iPhone XR میسر شود، لازم است که تقریبا تمام اجزای سخت افزاری اصلی دستگاه نظیر تاچ ال سی دی، باتری، موتور ویبره، مادربرد، مجموعه سنسور های جلو، اسپیکر و غیره آیفون از آن جدا شوند. جداسازی این قطعات علاوه بر نیاز به صرف زمان بیشتر، حساسیت کار را هم افزایش می‌دهد.

 

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR | گارانتی اپل

 

فقط با جداسازی قطعات نام برده شده، تعمیرکار می‌تواند به فلت و سوئیچ دکمه پاور آیفون XR دسترسی یابد و تعمیرات لازم را روی آن انجام دهد. بنابراین اگر تعمیرکار با نحوه دقیق جداسازی تمام قطعات و اجزای آیفون آشنایی نداشته باشد، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه و اجزای سخت افزاری آن وارد شود. به همین دلیل است که می‌گوییم برخلاف تصور اغلب افراد، تعمیر دکمه پاور آیفون XR کار بسیار دشوار و حساسی است و به هیچ عنوان نباید انجام این تعمیر  را به هر فردی واگذار کرد. در صورتی که لازم باشد به طور کامل دکمه پاور یا فلت و مدار پاور آیفون تعویض شود و مدار پاور آن هم بررسی گردد، تعمیر مورد نظر به مراتب از تعمیرات دیگر آیفون XR زمانگیرتر می‌شود و ممکن است چیزی در حدود 3 ساعت از وقت یک تعمیرکار با تجربه را بگیرد. پس تعمیر دکمه پاور iPhone XR اپل تعمیر بسیار حساسی است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل

هزینه تعمیر دکمه پاور iPhone XR اپل

اگر در عملکرد دکمه Power آیفون شما اختلالی به وجود آید، احتمالا اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می‌شود این است که هزینه تعمیر آن چقدر خواهد بود؟ خوشبختانه هزینه تعمیر دکمه پاور آیفون XR چندان زیاد نیست و این تعمیر از تعمیرات کم هزینه گوشی خواهد بود. در بدترین شرایط ممکن هم هزینه‌ای که باید برای تعمیر مدار یا دکمه پاور iPhone XR پرداخت شود به یک سوم هزینه تعویض ال سی دی و تاچ این گوشی یا مادربرد آن نمی‌رسد که پیش از این در مقاله های تعمیر ال سی دی آیفون XR را با کمترین قیمت انجام دهید! و تعمیر برد آیفون XR اپل با بهترین کیفیت و هزینه در موبایل کمک در مورد آن ها صحبت کرده بودیم. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر فلت پاور آیفون XR خود نباشید چون این تعمیر از تعمیرات ارزان قیمت دستگاه خواهد بود و هزینه زیادی را به همراه ندارد.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعمیر کردن فلت، دکمه و مدار پاور iPhone XR

همانطور که پیش از این هم اشاره کرده بودیم برخلاف تصور اغلب افراد برای تعمیر کردن دکمه  فلت پاور آیفون XR باید مراحل زیادی طی شده و تقریبا تمام قطعات سخت افزاری اصلی گوشی از آن جدا شوند. طبیعتا انجام این پروسه زمانگیر خواهد بود و از سمت دیگر نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد. اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای تعمیر فلت، دکمه و مدار پاور آیفون XR حداقل از مشتری 2 روز زمان می‌گیرند و این تعمیر را ظرف 72 ساعت تکمیل می‌کنند اما واقعیت این است که اگر تعمیرکاری تجربه لازم را در حوزه تعمیرات آیفون داشته باشد و ابزارهای مناسب برای انجام این تعمیر هم در اختیارش قرار داده شوند، می‌توانید تعمیر دکمه پاور آیفون XR در کمتر از 3 ساعت انجام دهد. متاسفانه در بازار آزاد تعمیرکاران با مشکلاتی مثل نبود قطعات مورد نیاز یا در اختیار نداشتن ابزارهای لازم رو به رو هستند و به همین دلیل اغلب تعمیرات گوشی های مشتریان را چند روز طول می‌دهند. اگر می‌خواهید تعمیر فلت، دکمه یا مدار پاور آیفون XR شما با بیشترین سرعت ممکن و ظرف چند ساعت انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون

آیا شخصا می‌توانیم فلت پاور آیفون XR را تعمیر کنیم؟

به دلیل حساسیت بالایی که در تعمیر فلت یا دکمه Power آیفون XR وجود دارد توصیه می‌کنیم به هیچ وجه شخصا سعی در تعمیر مدار، فلت یا حتی بخش فیزیکی دکمه Power آیفون XR نداشته باشید و برای انجام این کار از تجربه یک فرد متخصص بهره بگیرید. اگر شخصا برای انجام این تعمیر وارد عمل شوید و مراحل کار را به درستی طی نکنید، ممکن است صدمات بیشتری به دستگاه وارد شود و هزینه تعمیر آیفونتان چند برابر گردد. بنابراین اگر در حوزه تعمیرات آیفون تجربه‌ای ندارید بهتر است فکر انجام شخصی این تعمیر را از ذهن خود خارج کنید. اما اگر در این زمینه تجربه کافی داشته باشید می‌توانید با کمی دقت شخصا هم این تعمیر را انجام دهید. در این شرایط توصیه می‌کنیم برای تهیه کردن قطعات و ابزارهای مورد نیازتان به فروشگاه قطعات موبایل مراجعه کنید. تمام قطعات و ابزارهایی که در این فروشگاه عرضه شده‌اند اورجینال بوده و بهترین کیفیت ممکن را ارائه می‌کنند. پس از تهیه کردن ابزار و قطعات مورد نیازتان می‌توانید شخصا برای تعمیر دکمه پاور آیفون XR وارد عمل شوید اما فراموش نکنید که با یک تعمیر پیچیده و دشوار رو به رو هستید.

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

فریب شعارهایی مثل نمایندگی تعمیرات اپل در ایران را نخورید!

متاسفانه خیلی از مراجع و مراکز تعمیر موبایل در ایران خود را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اپل معرفی می‌کنند! این موضوع در حالیست که اصلا اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد و ما پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون به طور جامع در رابطه با این موضوع صحبت کردیم. حتی دیده شده خیلی از مراکز خود را با نام نمایندگی اپل در تهران و دیگر شهرستان ها معرفی کرده‌اند! اگر آیفون XR شما خراب شده به هیچ عنوان فریب شعار مراکز و مراجع این چنینی را نخورید چون شعارهایی که توسط آن ها ارائه می‌شود عملا صحت ندارند. مطمئن باشید سرویس دهنده‌ای که برای جذب مشتری از شعار و ادعای دروغ استفاده می‌کند، کیفیت سرویس دهی و خدماتش هم بالا نخواهد بود و تمرکز خود را بر روی افزایش سود و درآمدهایش معطوف خواهد کرد و توجهی به جلب رضایت مشتری نخواهد داشت. بنابراین به خاطر داشته باشید که نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود ندارد و مراکزی که خود را با این عنوان معرفی می‌کنند قصد فریب دادن شما و دیگر افرادی را دارند که آیفون یا آیپد آن ها دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر است.

 

تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XR | گارانتی اپل

 

موبایل کمک و تعمیر دکمه پاور آیفون XR اپل

موبایل کمک با سال ها تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات موبایل می‌تواند بهترین مرجع برای تعمیر دکمه یا فلت و مدار پاور آیفون XR باشد. موبایل کمک هیچگاه خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی نکرده و خود را نمایندگی غیر رسمی اپل می‌نامد، چون آمار رضایت مشتریان این شرکت با آمار رضایت مشتریان نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا برابری می‌کند. از اینرو می‌توان موبایل کمک را به عنوان نمایندگی غیر رسمی اپل در ایران فرض کرد. با استفاده از خدمات موبایل کمک از مزیت های زیر بهره‌مند خواهید شد:

 

برای تعویض دکمه پاور آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت درخواست تعمیر دکمه پاور آیفون XR یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان است نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت آنلاین سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا ضمن تماس با شماره 75147-021 سفارش خود برای تعمیر گوشی را به ثبت برسانید. سیر مراحل کار نظیر دریافت گوشی از مشتری و تحویل دستگاه به وی بعد از تعمیرات هم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌گیرد و عملا شما حتی از منزل یا محل کارتان خارج نمی‌شوید و به کارهای روزمره خود ادامه خواهید داد.
  • تعمیر در کوتاه ترین زمان: تمام تعمیرات موبایل در مرکز موبایل کمک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. تعمیراتی مثل تعمیر دکمه Power آیفون XR عموما در این مرکز بیشتر از 4 ساعت زمان نمی‌برد و مشتری ظرف این مدت زمان گوشی تعمیر شد خود را درب منزل از کارشناس موبایل کمک تحویل می‌گیرد.
  • ضمانت تعمیر و قطعات تعویض شده: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان تعویض می‌شوند از ضمانت اورجینال بودن برخوردار هستند. بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی گوشی راحت خواهد بود. ضمن اینکه تمام تعمیرات صورت گرفته روی گوشی شما هم تا مدت مشخصی دارای ضمانت هستند.
  • قیمت مناسب: یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک مربوط به قیمت خدماتش می‌شود. موبایل کمک سعی کرده کمترین هزینه ممکن را در ازای ارائه بهترین سرویس در نظر بگیرید. همین موضوع سبب شده آمار رضایت مشتریان این شرکت با نمایندگی های رسمی اپل برابری کند.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع و با کیفیت را تجربه کنید و هزینه مقرون به صرفه‌ای را هم پرداخت نمایید. صرفه جویی در زمان و هزینه ها از اصلی ترین ویژگی ها و مزیت های سرویس موبایل کمک است. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه پاور آیفون XR خود می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

همچنین در صورت تمایل به خرید موبایل میتوانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات iPhone XR

 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل