تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

اگر دکمه تنظیم صدا یا اصطلاحا ولوم (Volume) آیفون ایکس اس اپل (Apple iPhone XS) شما دچار مشکل شده و نیازمند تعویض است نگران نباشید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه ولوم iPhone XS اپل را بهتر از نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دکمه ولوم آیفون XS و دلایل خراب شدن آن

درست است که دکمه هوم (Home Button) از آیفون XS اپل حذف شده اما این گوشی همچنان در لبه سمت چپ قاب خودش از دکمه ولوم یا تنظیم صدا بهره می‌برد. دکمه تنظیم صدای این گوشی از آن قطعاتی است که خیلی دیر خراب می‌شود و معیوب شدن آن در مواقع نادر رخ می‌دهد. در اغلب مواقع تعمیر دکمه ولوم iPhone XS به دلیل شکستن بخش فیزیکی آن انجام می‌شود. شکستن بخش فیزیکی این دکمه عموما ناشی از وارد شدن ضربه به دستگاه است. بنابراین سعی کنید همیشه مراقب آیفون خود باشید و تا حد ممکن آن را به همراه گارد موبایل مورد استفاده قرار دهید تا خدای نکرده ضربات و فشارهای ناخواسته و ناگهانی منجر به آسیب دیدن دستگاه و دکمه ولوم آن نشوند.

در برخی شرایط هم دیده شده که دکمه ولوم آیفون XS سالم است اما کارکرد درستی ندارد. یعنی کاربر با فشردن این دکمه شاهد افزایش و کاهش صدای دستگاه نیست. در اینگونه مواقع احتمالا آب خوردگی یا ضربه منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه ولوم آیفون شده است. بنابراین با اینکه iPhone XS اپل طراحی ضد آب دارد توصیه می‌کنیم تا حد ممکن از تماس آن با آب ممانعت به عمل آورید. نفوذ کوچک ترین ذرات آب از مجاری کنار دکمه ولوم به داخل دستگاه می‌تواند منجر به ایجاد مشکلاتی همچون کار نکردن دکمه ولوم یا حتی آسیب دیدن دیگر قطعات اصلی گوشی نظیر ال سی دی، مادربرد و غیره هم شود. بنابراین با توجه به دو موضوع می‌توانید از خراب شدن دکمه تنظیم صدای آیفون خود جلوگیری کنید. اول اینکه مراقب باشید به آیفون شما ضربه‌ای وارد نشود و دوم اینکه مراقب باشید آیفون با آب در تماس نباشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل در موبایل کمک

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

نمایندگی رسمی اپل در ایران!؟

قبل از اینکه بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر دکمه ولوم iPhone XS صحبت کنیم، بهتر است کمی در رابطه با مراجعی که خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کنند که اطلاعاتی خدمتتان ارائه کنیم تا خدای نکرده قربانی شعارهای بی‌پایه و اساس اینگونه مراجع نشوید. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون به طور جامع شرح دادیم، شرکت اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. بنابراین تمام مراکز و مراجعی که در داخل کشور خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی می‌کنند در واقع سعی دارند با شعارهای تبلیغاتی جذب مشتری بیشتری داشته باشند. پس فریب شعارهای اینگونه مراکز را نخورید و بدانید که اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی برای تعمیرات و حتی فروش مستقیم آیفون هایش ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

اما نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران بدان معنا نیست که هیچ مرجعی نمی‌تواند با کیفیت مشابه این نمایندگی ها آیفون مشتریان را تعمیر کند. موبایل کمک یکی از مراجعی است که آمار رضایت مشتریانش نشان می‌دهند خدمات آن واقعا می‌تواند پتانسیل لازم برای رقابت با کیفیت خدمات نمایندگی های رسمی اپل را داشته باشد. به همین سبب موبایل کمک خود را به عنوان نمایندگی غیر رسمی اپل در ایران معرفی می‌کند. شما با واگذار کردن تعمیراتی همچون تعمیر دکمه ولوم iPhone XS به کارشناسان موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید. در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر در رابطه با خدمات شرکت موبایل کمک و کیفیت سرویس تعمیرات گوشی آن صحبت کنیم.

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

هزینه تعمیر دکمه ولوم iPhone XS اپل

خوشبختانه هزینه‌ای که باید برای تعمیر دکمه ولوم آیفون XS اپل پرداخت شود خیلی زیاد نیست و حتی در بدترین شرایط ممکن هم به مقدار هزینه تعبیر ال سی دی آیفون XS یا تعمیر برد آن نمی‌رسد. بنابراین اگر دکمه تنظیم صدای iPhone XS شما خراب شده خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. بیشترین هزینه‌ای که برای انجام این تعمیر باید پرداخت شود مربوط به شرایطی خواهد بود که لازم است فلت دکمه پاور و تمام متعلقات متصل به آن به طور یکپارچه و بکجا تعویض شوند. در حالت هایی که مشکل از جانب بخش فیزیکی دکمه ولوم باشد، با کمترین هزینه ممکن تعمیر مورد نیاز انجام خواهد شد. پس هزینه تعمیر دکمه ولوم iPhone XS بالا نیست و اگر می‌خواهید این تعمیر را با صرف کمترین قیمت انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیر دکمه ولوم آیفون XS چقدر زمان می‌برد؟

متاسفانه برخلاف تصور اغلب افراد، برای تعمیر دکمه ولوم یا همان تنظیم صدای آیفون ایکس اس اپل باید مراحل بسیار پیچیده و دقیقی طی شوند که نیازمند صرف زمان طولانی خواهند بود. تعویض بخش فیزیکی یا حتی فلت این دکمه یکی از سخت ترین و پرکارترین تعمیراتی است که روی آن انجام می‌شود. بنابراین تصور نداشته باشید که تعمیر کردن دکمه ولوم آیفون XS کار ساده‌ای خواهد بود و هر تعمیرکاری از پس انجام آن بر می‌آید. به هیچ عنوان برای انجام این تعمیر به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید. اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد از تجهیزات مناسب برای تعمیر دکمه ولوم iPhone XS استفاده نمی‌کنند و دانش کافی هم برای انجام این تعمیر ندارند. بنابراین ریسک آسیب زدن به گوشی گران قیمت شما افزایش می‌یابد و از سمت دیگر باید مدت زمان بیشتری هم برای تعمیر شدن گوشی منتظر بمانید. در اغلب مواقع تعمیر دکمه تنظیم صدای آیفون XS توسط تعمیرکاران عادی مابین 3 الی 5 روز زمان می‌برد. اما با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تیر و دو نشان بزنید! با خدمات این شرکت هم خیالتان از بابت کیفیت تعمیر راحت خواهد بود و هم تعمیر دکمه ولوم iPhone XS شما با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شود. تعمیر دکمه تنظیم صدای آیفون XS در موبایل کمک عموما ظرف 3 الی 5 ساعت تکمیل خواهد شد و گوشی بعد از تعمیر درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود.

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

چرا موبایل کمک خود را نمایندگی غیر رسمی اپل خطاب می‌کند؟

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد اما نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران بدان معنا نیست که هیچ مرجعی نمی‌تواند تعمیرات آیفون های این شرکت را با کیفیت نمایندگی هایش انجام دهد. از آنجایی که سرویس موبایل کمک از نظر کیفیت کاملا با استانداردهای مورد نظر اپل و نمایندگی هایش مطابقت دارد و آمار رضایت مشتریان این مرکز هم نشان می‌دهد که موبایل کمک در حال حاضر بهترین مرجع برای تعمیرات آیفون است، بنابراین این شرکت خود را به عنوان تنها نمایندگی غیر رسمی اپل در ایران معرفی می‌کند. در واقع هدف از انتخاب این عنوان آن است که هم از فریب دادن مشتریان با استفاده از شعارها و کلمات نارست جلوگیری شود و هم کیفیت سرویس موبایل کمک برای مشتریان قابل درک باشد. مطمئن باشید شما هم با یک بار استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک متوجه کیفیت و دقت سرویس دهی آن خواهید شد.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر دکمه ولوم iPhone XS

تعمیرات اپل

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

ثبت سفارش تعمیر دکمه ولوم iPhone XS در موبایل کمک

اما چطور سفارش تعمیر دکمه ولوم آیفون  XSرا در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانیم؟ برای انجام این کار می‌توانید از دو روش مختلف استفاده کنید. در روش نخست باید با شماره 75147-021 تماس بگیرید و سفارشتان را با ارائه جزئیات به صورت تلفنی ثبت نمایید. در روش دوم می‌توانید از طریق سایت موبایل کمک و صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل وارد عمل شوید و سفارش مورد نظرتان را به ثبت برسانید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس بگیرند و سایر مراحل کار طی شود. سایر مراحلی که بعد از ثبت سفارش طی می‌شوند شامل موارد زیر هستند:

  • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

کلا پروسه فوق برای تعمیر دکمه ولوم آیفون  XS در کمتر از 5 ساعت انجام می‌شود. بنابراین شما در کمتر از 5 ساعت می‌توانید گوشی تعمیر شده خودتان را دوباره مورد استفاده قرار دهید. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. همچنین تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتری نصب می‌کنند از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین شده و بدین سبب از ضمانت اورجینال بودن بهره می‌برند. بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات آیفون خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه ولوم آیفون  XS در موبایل کمک می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون XS در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر