تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون ۵ تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون ۵

تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون ۵

متاسفانه شکستن ال سی دی آیفون یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای کاربران این گوشی ها رخ می‌دهد و آیفون 5 اپل (Apple iPhone 5) هم از این موضوع مستثنا نیست. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر موبایل و تعمیر ال سی دی آیفون 5 را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD آیفون 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021  گارانتی رسمی تعمیرات اپل  تماس بگیر

 

اصلی ترین عوامل خراب شدن ال سی دی iPhone 5

عوامل متعددی وجود دارند که ممکن است منجر به خراب شدن ال سی دی iPhone 5 اپل شوند. اما در این بین ضربه و آب خوردگی اصلی ترین عواملی هستند که منجر به بروز این مشکل می‌شوند. طبق آمار در 90 درصد مواقع خرابی های ال سی دی آیفون 5 اپل ناشی از ضربه‌ای است که به این گوشی وارد می‌شود. در صورتی که بنا به هر دلیل مثل افتادن موبایل از دستتان روی صفحه نمایش آیفون 5 شما شکستگی هایی به وجود آید ممکن است دو حالت مختلف رخ دهد. حالت اول مربوط به حالتی می‌شود که ال سی دی موبایل سالم بوده اما گلس روی ال سی دی شکسته باشد که در رابطه با این موضوع در مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون ۵ اپل با کمترین قیمت در موبایل کمک صحبت کردیم. اما حالت بعدی که در 90 درصد مواقع رخ می‌دهد مربوط به شکستن کامل ال سی دی و آسیب دیدن این قطعه می‌شود. در اینگونه مواقع باید به فکر تعمیر ال سی دی آیفون 5 خود باشید و با تعویض گلس مشکل آن برطرف نمی‌شود.

با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم کاملا مشخص است که چطور می‌توانید از خراب شدن ال سی دی iPhone 5 جلوگیری کنید! راه حل مسئله آن است که سعی داشته باشید از آسیب دیدن گوشی در اثر ضربه و آب خوردگی جلوگیری نمایید. برای جلوگیری از خراب شدن ال سی دی آیفون 5 در اثر آب خوردگی باید از خیس شدن گوشی و بکارگیری آن با دست خیس ممانعت به عمل آورید. برای جلوگیری از وارد شدن ضربه به دستگاه هم باید در قدم اول همیشه مراقب باشید که آیفونتان از دست شما به زمین نیفتد یا بنا به هر دلیل تحت فشار قرار نگیرد. استفاده از گارد های موبایل و قاب های ژله‌ای هم می‌تواند در شرایط خاص نقش مهمی در جلوگیری از آسیب دیدن  و خراب شدن ال سی دی ایفاء کند. بنابراین با در نظر گرفتن این مسائل می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن و آسیب دیدن LCD آیفون 5 جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 5 اپل 

 

تعمیر ال سی دی آیفون 5

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 5 اپل

مطمئنا زمانی که گوشی شما بنا به هر دلیل دچار مشکل شود، یکی از اولین سوالاتی که در ذهنتان به وجود می‌آید مربوط به هزینه‌ای خواهد بود که باید برای تعمیر دستگاه پرداخت کنید. خوشبختانه با توجه به اینکه آیفون 5 اپل گوشی نسبتا قدیمی است و صفحه نمایش کوچک و نوع IPS دارد، هزینه تعمیر آن زیاد نخواهد بود. اگر بتوانید شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیر باز هم کمتر می‌شود اما در مجموع حتی اگر به تعویض کامل تاچ و ال سی دی نیاز داشته باشید هم هزینه خیلی گزافی پرداخت نخواهید کرد. برای اینکه تعمیر ال سی دی آیفون 5 شما با صرف کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. این شرکت سعی کرده با ارائه خدمات با کیفیت و کم هزینه رضایت مشتریانش را به بهترین شکل ممکن جلب کند.

تعویض LCD آیفون 5 چقدر زمان لازم دارد؟

خوشبختانه برای تعویض ال سی دی آیفون 5 اپل به صرف زمان طولانی نیاز نیست و این تعمیر در مدت زمان کوتاهی قابل انجام خواهد بود. اما با این حال در اغلب مواقع دیده می‌شود که تعمیرکاران بازار آزاد برای انجام این تعمیر در گوشی مشتریان چند روز از آن ها زمان می‌خواهند! دلیل این مسئله مربوط به تامین ال سی دی جدید مناسب برای نصب در گوشی مشتری می‌شود. متاسفانه اغلب تعمیرکاران موبایل به قطعات مورد نیاز برای تعویض دسترسی ندارند و همین مسئله سبب می‌شود که تعمیرات تلفن همراه توسط آن ها کمی بیشتر از مدت زمان عادی طول بکشد. اما با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید این مشکل را برطرف کنید و در کمتر از چند ساعت شاهد تعمیر ال سی دی آیفون 5 خود باشید! عموما در موبایل کمک تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی شکسته iPhone 5 در کمتر از 2 ساعت انجام می‌شود و مشتری نهایتا طی 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرد. پس اگر می‌خواهید تعمیر آیفون شما سریع انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض LCD آیفون 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021  گارانتی رسمی تعمیرات اپل  تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید:  تعمیرات تخصصی ایفون 

نمایندگی اپل در ایران و تعمیرات آیفون ها!

متاسفانه برخی از مراجع در داخل ایران خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی کرده‌اند.! این موضوع در حالیست که اصلا اپل به دلیل تحریم ها در داخل کشور ما نمایندگی رسمی ندارد و هیچ مجوزی هم برای وجود نمایندگی این شرکت در ایران از سمت اپل صادر نشده است. ما پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفونبه طور جامع در رابطه با این موضوع صحبت کرده بودیم. بنابراین فریب شعارهای مراکز تعمیر موبایل را نخورید و تصور نداشته باشید که اگر مرکزی خود را به عنوان نمایندگی اپل معرفی کند، قطعا نمایندگی مجاز این شرکت خواهد بود! پس متاسفانه اپل در داخل ایران نمایندگی رسمی ندارد، اما همانطور که در مقاله بهترین نمایندگی‌ های رسمی اپل در ایران اشاره کردیم سرویس تعمیراتی که برخی مراجع برای تعمیر گجت های اپل ارائه کرده‌اند واقعا کیفیت بالایی دارد و از این رو می‌توان این مراجع را نمایندگی های غیر رسمی اپل در ایران محسوب کرد. شرکت موبایل کمک دقیقا یکی از این مراجع است که بدون سوء نیت خود را به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های غیر رسمی اپل در ایران معرفی می‌کند. آمار رضایت مشتریان از سرویس و خدمات این مرکز می‌تواند ادعای مذکور را به خوبی ثابت کند.

آیا شخصا قادر به تعویض ال سی دی iPhone 5 خواهیم بود؟

اگر در زمینه تعمیرات تلفن همراه کمی تجربه داشته باشید و ابزارها و لوازم مورد نیاز برای تعمیر ال سی دی آیفون 5 را هم تهیه کنید، خودتان شخصا قادر به انجام این تعمیر خواهید بود. برای تهیه کردن ابزارهای مورد نیاز و همچنین تهیه کردن تاچ ال سی دی iPhone 5 به فروشگاه خرید قطعه گوشی موبایل کمک مراجعه کنید و موارد نام برده شده را تهیه نمایید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله تعمیرات آیفون: تعویض تاچ ال سی دی آیفون 5 اپلارائه شده می‌توانید شخصا تاچ ال سی دی آیفون 5 خود را تعویض نمایید. بدین ترتیب دیگر نیازی به پرداخت دستمزد برای تعویض ال سی دی به تعمیرکار ندارید. خوشبختانه تعویض ال سی دی آیفون 5 کار سختی نیست و شما با کمی دقت قادر به انجام آن خواهید بود. سعی کنید تمام مراحل کار را دقیقا طبق توضیحاتی که در مطلب آموزشی ضمیمه شده ارائه کردیم دنبال کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید. ضمنا فراموش نکنید که کارشناسان موبایل کمک همیشه آماده خدمات رسانی و کمک به شما هستند.

 

تعمیر ال سی دی آیفون 5

از اورجینال بودن ال سی دی جدید مطمئن شویم!

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در تعمیر ال سی دی آیفون 5 و هر گوشی دیگری به آن توجه کنید مسئله اورجینال بودن تاچ ال سی دی جدیدی می‌شود که قرار است در دستگاه نصب گردد. متاسفانه ال سی دی گوشی هایی مثل آیفون 5 در مدل های غیر اورجینال و کپی شده زیادی موجود هستند و این امکان وجود دارد که برخی از تعمیرکاران موبایل از اعتماد شما سوء استفاده به عمل آورده و ال سی دی غیر اورجینال را در گوشی نصب کنند. در این شرایط ال سی دی کیفیت اولیه و مشابه با نسخه اورجینال را ندارد اما شما ملزم به پرداخت هزینه نصب ال سی دی اورجینال در گوشی خواهید شد. پس به هیچ وجه تعمیر ال سی دی آیفون 5 را به هر مرجع و تعمیرکاری واگذار نکنید و سعی داشته باشید برای انجام این کار فقط از سرویس مراکز قابل اعتماد استفاده نمایید. شرکت موبایل کمک از محدود شرکت هایی است که تعویض ال سی دی آیفون 5 اپل را با ضمانت اورجینال بودن قطعه تعویض شده (ال سی دی جدید) انجام می‌دهد. همچنین ال سی دی هایی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه می‌شوند هم از نظر اورجینال بودن ضمانت خواهند شد. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید.

 

برای تعویض LCD آیفون 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021  گارانتی رسمی تعمیرات اپل  تماس بگیر

 

ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیفون در موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیر ال سی دی آیفون 5 یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان است در شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. بدین منظور کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل کنید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک برنامه‌ریزی و انجام می‌شود. این مراحل شامل اعزام کارشناس به محل، تعمیر گوشی مشتری و تحویل گوشی به وی خواهد بود. بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع، با کیفیت و کم هزینه را تجربه کنید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 5 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل