تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XR تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XR

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون XR

سوکت شارژ آیفون ایکس آر اپل (Apple iPhone XR) یکی از قطعاتی است که متاسفانه احتمال خراب شدن آن با گذر زمان بالاست و خیلی از کاربران با مشکل عدم عملکرد صحیح این سوکت رو به رو می‌شوند. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر سوکت شارژ آیفون XR اپل را با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

معرفی لایتنینگ پورت یا سوکت شارژ آیفون XR

پیش از اینکه در رابطه با جزئیات تعمیر سوکت شارژ آیفون XR صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با لایتنینگ پورت (Lightening Port) یا همان سوکت شارژ این گوشی صحبت نمایید. در لبه زیرین قاب آیفون XR اپل یک سوکت بیضی شکل نصب است که اصطلاحا به آن لایتنینگ پورت گفته می‌شود. این سوکت هم سوکتی است که شارژر گوشی باید برای شارژ باتری به آن متصل شود و هم سوکتی است که هندزفری دستگاه به آن متصل می‌شود! به بیان دیگر لایتنینگ پورت یک سوکت دو منظوره و خاص است و با سوکت های میکرو یو اس بی (Micro USB) یا یو اس بی نوع سی (USB Type C) که در اغلب گوشی های اندرویدی مورد استفاده قرار می‌گیرند تفاوت دارد. نصب و جداسازی سوکت شارژر از آیفون XR به سادگی انجام می‌شود اما در برخی مواقع ممکن است رفتار نادرست کاربر در حین نصب و جداسازی سوکت شارژر منجر به بروز اختلال هایی در عملکرد آن شود.

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون | نمایندگی اپل

 

مسائلی دیگر مثل وارد شدن ضربه یا فشار به گوشی یا حتی آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل آن هم می‌توانند به لایتنینگ پورت آیفون آسیب بزنند. بنابراین در خیلی از مواقع دیده می‌شود که کاربران با مشکل درست کار نکردن لایتنینگ پورت آیفون XR مواجه می‌شوند و در این شرایط قادر به شارژ کردن باتری آیفون نخواهند بود و مجبور هستند هرچه سریعتر به نزد یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنند. البته همیشه درست شارژ نشدن آیفون یا هر گوشی دیگری به معنای خراب بودن سوکت شارژ آن نیست و حتما قبل از مراجعه به تعمیرکار باید مواردی که در مقاله آموزش رفع مشکل شارژ نشدن گوشی شرح دادیم برای اطمینان از این موضوع تست شوند. اگر مطمئن هستید مشکل درست شارژ نشدن iPhone XR شما به پورت لایتنینگ آن ارتباط دارد ملزم به تعمیر این قطعه خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

هزینه تعمیر سوکت شارژ آیفون XR اپل

اگرچه مقدار دقیق هزینه تعمیر لایتنینگ پورت آیفون XR به نوع خرابی بستگی دارد که در آن به وجود آمده اما در مجموع می‌توان گفت که هزینه این تعمیر خیلی زیاد نیست و حداقل در مقایسه با تعمیرات دیگری همچون تعمیر ال سی دی و مادربرد دستگاه که پیش از این در مقاله های تعمیر ال سی دی آیفون XR را با کمترین قیمت انجام دهید! و تعمیر برد آیفون XR اپل با بهترین کیفیت و هزینه در موبایل کمک در مورد آن ها صحبت کردیم به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر سوکت شارژ آیفون XR نباشید. حتی در بدترین شرایط که هم پورت لایتنینگ، هم مدار پاور و هم آی سی های شارژ آیفون نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند هم هزینه آن به یک چهارم هزینه تعویض ال سی دی و تاچ iPhone XR نمی‌رسد. اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون خود را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید. قیمت ها و دستمزدهایی که در این مرکز در ازای تعمیر گوشی مشتریان دریافت می‌شود به مراتب کمتر از بازار آزاد خواهد بود.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

نمایندگی اپل در ایران و تعمیرات تخصصی آیفون!

متاسفانه دیده شده که برخی از مراجعه و مراکزی که سرویس تعمیرات موبایل را ارائه می‌کنند مدعی هستند که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت دارند! این موضوع در حالیست که اپل به هیچ عنوان در داخل ایران نمایندگی رسمی ندارد! بنابراین فریب شعارهای این چنینی که از سوی برخی مراجع و مراکز ارائه می‌شود را نخورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون را مطالعه کنید. بنابراین اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد و مراجعی که خود را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون های اپل معرفی می‌کنند سعی دارند از اعتماد مشتریان سوء استفاده به عمل آورند. موبایل کمک هیچ وقت خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی نکرده و مدعی است به دلیل آمار رضایت عالی مشتریانش می‌تواند با نمایندگی رسمی اپل در سراسر دنیا مقایسه شده و رقابت داشته باشد. در موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی همچون تعمیر سوکت شارژ آیفون XR را با بهترین کیفیت و حتی کیفیتی فراتر از نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید.

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون | نمایندگی اپل

 

تعمیر لایتنینگ پورت iPhone XR چقدر زمان می‌برد؟

عموما تعمیر لایتنینگ پورت آیفون XR از تعمیرات زمانگیر این موبایل است، مگر در شرایط خاصی که مشکل به وجود آمده فقط با کمی تغییرات یا محکم کردن سوکت لایتنینگ برطرف شود. بهتر است برای تعمیر کردن لایتنینگ پورت iPhone XR عجله صورت نپذیرد و تمام مراحل کار با دقت طی شوند. در صورتی که لازم باشد IC های خاصی مدار پاور تعویض شوند، اهمیت موضوع و دقتی که باید در حین انجام این کار صورت پذیرد افزایش پیدا می‌کند. در بازار آزاد عموما تعمیرات سوکت شارژ iPhone XR به طور میانگین 1 روز زمان می‌گیرد اما در مرکز موبایل کمک می‌توانید این تعمیر را در کمتر از 4 ساعت انجام دهید و ظرف این بازه زمانی گوشی آیفون خود را صحیح و سالم از کارشناسان موبایل کمک دریافت کنید. بنابراین اگر به سرعت عمل و زمان تعمیر اهمیت می‌دهید و می‌خواهید تعمیرات ایفون شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

مزیت های بکارگیری سرویس موبایل کمک

وقتی از خدمات مرکز موبایل کمک برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XR یا انجام هر تعمیر دیگری استفاده کنید، مجموعه‌ای از مزیت ها پیش رویتان قرار می‌گیرد. برخی از اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • صرفه جویی در زمان: برای اینکه گوشی خود را به منظور تعمیر به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و فقط با یک تماس تلفنی یا دسترسی به اینترنت قادر به انجام این کار خواهید بود. از سمت دیگر تمام اقدامات لازم در مرکز موبایل کمک با سرعت بالایی انجام می‌شوند و این موضوع منجر به دستیابی سریع تر به نتیجه خواهد شد. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان می‌کنید.

 

  • صرفه جویی در هزینه: از آنجایی که برای تعمیر سوکت شارژ آیفون XR در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود، بنابراین هزینه حمل و نقلی نخواهید داشت. همچنین تعرفه هایی که موبایل کمک برای تعمیرات آیفون های اپل در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه تر از تعرفه های بازار آزاد هستند.

 

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ آیفون | نمایندگی اپل

 

  • گارانتی تعمیرات: تیم موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها برای تعمیر آیفون های مشتریان استفاده می‌کند و بدین ترتیب کیفیت تعمیرات به حداکثر سطح ممکن می‌رسد. همچنین تمام تعمیراتی که از سوی کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت و گارانتی هستند.

 

  • اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک تمام قطعاتی که در گوشی مشتریان تعویض می‌شود را با گارانتی اورجینال بودن در گوشی آن ها نصب می‌کند. فقط در مواقع خاص و بنا به درخواست مشتری تیم موبایل کمک از قطعات دیگری که مورد نظر مشتری باشند در گوشی وی استفاده خواهد کرد.

 

موارد فوق اصلی ترین مزیت های بکارگیری سرویس و خدمات موبایل کمک هستند. تعمیراتی مثل تعمیر سوکت شارژ آیفون XR اپل در این مرکز عموما ظرف 5 ساعت تکمیل خواهند شد، این موضوع در حالیست که برای انجام این تعمیر در بازار آزاد و به دست تعمیرکاران عادی حداقل باید 2 روز صبر کنید. ضمن اینکه هیچ ضمانتی از سوی تعمیرکاران بازار آزاد مبنی بر کیفیت قطعات و تعمیر صورت گرفته ارائه نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل  

مراحل ثبت سفارش تعمیر سوکت شارژ آیفون XR در موبایل کمک

اما چطور می‌توانید تعمیرات آیفون خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید و از یک تعمیر سریع، بی‌دردسر و با کیفیت لذت ببرید؟ مراحل کلی که باید بدین منظور طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در مرحله نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نظرتان را در مرکز موبایل کمک به ثبت برسانند. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. در هر دو حالت کارشناسان موبایل کمک هماهنگی های لازم را برای اعزام کارشناس به محل و ادامه تعمیرات با شما انجام می‌دهند.
  • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا بی‌دردسر سر تجربه کنید. برای ثبت سفارش تعمیر سوکت شارژ آیفون XR خود می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا ضمن مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیر موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.

همچنین در صورت تمایل به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون XR

قیمت سوکت شارژ آیفون XR

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل