تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11

آیفون 11 یکی از جدیدترین آیفون های شرکت اپل است که ال سی دی بسیار با کیفیتی دارد. متاسفانه تعمیر LCD این گوشی یکی از رایج ترین تعمیراتی است که پس از خرید گوشی بر روی آن انجام می‌گیرد. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر ال سی دی آیفون 11 را با کمترین هزینه و ضمانت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این تعمیر و جزئیات آن صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

برای تعویض LCD آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران | تعمیرات تخصصی آیفون در نمایندگی اپل

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر ال سی دی آیفون 11 صحبت کنیم لازم می‌دانیم کمی در مورد شرایط و ضوابط نمایندگی های رسمی اپل در کشورمان صحبت داشته باشیم. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون اشاره کرده بودیم، شرکت اپل به دلیل روابط سیاسی نه چندان جالب ما بین ایران و ایالات متحده هیچ نمایندگی در کشورمان ندارد که مستقیما زیر نظر این شرکت فعالیت داشته باشند و به نوعی مورد تایید آن قرار گیرند.

اما نبودن نمایندگی اپل در ایران به دلیل مشکلات سیاسی بدان معنا نیست که هیچ مرکز تعمیراتی نمی‌تواند سرویسی با کیفیت مشابه یا حتی بهتر از نمایندگی های رسمی اپل را ارائه کند. این دقیقا همان کاری است که موبایل کمک انجام می‌دهد و به همین سبب از این شرکت به عنوان نمایندگی اپل ایران یاد می‌شود. آمار رضایت مشتریان موبایل کمک حتی در مقایسه با 60 درصد نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا وضعیت بهتری دارد.

 

 

در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل تدابیری در نظر گرفته شده که سبب می‌شوند تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد با بهترین کیفیت انجام گیرند و بهترین نتیجه ممکن را به همراه داشته باشند که سعی می‌کنیم در ادامه بیشتر و دقیق تر در رابطه با این موضوع صحبت داشته باشیم. بنابراین دلیل اینکه از مرکز تعمیرات موبایل کمک به عنوان نمایندگی اپل ایران یاد می‌شود این نیست که صرفا از یک شعار تبلیغاتی استفاده به عمل آید بلکه دلیل این امر با کیفیت سرویس دهی این مرکز و توان تقابل آن با خیلی از برترین نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا ارتباط دارد.

تعمیر ال سی دی آیفون 11 اپل | تعویض گلس صفحه نمایش

تعمیر ال سی دی iPhone 11 ممکن است با توجه به شرایط به دو شیوه مختلف صورت پذیرد که یکی از آن ها مربوط به تعویض گلس می‌شود. گلس ال سی دی در واقع یک لایه شیشه‌ای است که به عنوان عضوی از مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی بر روی نمایشگر دستگاه پرس شده و وظیفه محافظت از ال سی دی را بر عهده دارد. برای آشنایی بیشتر با این قطعه توصیه داریم به مطالعه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها بپردازید.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تعویض گلس آیفون 11 اپل زمانی می‌تواند به عنوان یک روش تعمیر مورد استفاده قرار گیرد که شکستگی و ترک های روی صفحه نمایش این گوشی سطحی باشند و عملا هیچ آسیبی به خود تاچ و ال سی دی موبایل وارد نگردد. در رابطه با جزئیات این تعمیر در مقاله تعویض گلس شکسته LCD آیفون 11 | نمایندگی تعمیرات اپلصحبت کردیم و پیشنهاد می‌کنیم حتما به مطالعه آن بپردازید. پس تعمیر ال سی دی آیفون 11 با استفاده از این روش فقط زمانی امکانپذیر خواهد بود که شکستگی هایی به صورت سطحی روی ال سی دی موبایل به وجود آید و خود تاچ و ال سی دی دستگاه بدون مشکل کار کنند.

اگر بتوان تعمیر ال سی دی iPhone 11 را با استفاده از تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند و از سمت دیگر نگرانی مبنی بر کیفیت تاچ و ال سی دی بعد از تعمیرات وجود نخواهد داشت چون این قطعه عملا تعویض نمی‌شود، بلکه فقط گلس روی آن تعویض خواهد شد. پس می‌توان اینطور گفت که اگر شرایط برای رفع مشکل با تعویض گلس برقرار باشد، شانس آورده‌اید! اما متاسفانه همیشه شانس به شما رو نمی‌کند و تقریبا در 80 درصد مواقع تعمیر ال سی دی iPhone 11 فقط با تعویض کامل تاچ ال سی دی قابل انجام می‌شود.

تعمیر ال سی دی iPhone 11 | تعویض تاچ ال سی دی اپل

اما روش شایع ترین تعمیر ال سی دی iPhone 11 اپل مربوط به تعویض تاچ ال سی دی این گوشی می‌شود. تقریبا در 80 درصد مواقعی که متقاضیان برای انجام تعمیرات به مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل مراجعه می‌کنند، تعمیر LCD آیفون 11 آن ها با تعویض کامل تاچ ال سی دی قابل انجام خواهد بود و راهی برای استفاده از روش های جایگزین و کم هزینه تر وجود ندارد. در تعویض تاچ LCD باید کل مجموعه مذکور تعویض و با یک قطعه نو و جدید جایگزین شود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 | گارانتی اپل

 

اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ ال سی دی آیفون ایجاد شود که ناشی از ضربه و فشار باشد، تعویض تاچ ال سی دی تنها راه حل خواهد بود. برای مثال اگر فقط بخش کوچکی از ال سی دی سیاه شود یا قسمتی از تاچ آیفون کار نکند هم باید تعویض کامل ال سی دی در دستور کار قرار گیرد. هزینه تعویض تاچ ال سی دی نسبت به روش تعویض گلس به مراتب بیشتر خواهد بود اما خوشبختانه با سرویس موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید از مشکل را برطرف سازید و با کمترین هزینه شاهد تعمیر ال سی دی آیفون 11 خود باشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در تعویض ال سی دی و تاچ آیفون ها به آن توجه کرد مربوط به بکارگیری و نصب ال سی دی اورجینال به عنوان قطعه جایگزین می‌شود. متاسفانه در اغلب مواقع دیده شده که تعمیرکاران در بازار آزاد از قطعات دست دوم یا کم کیفیت در تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند تا بدین ترتیب سود بیشتری را کسب نمایند. اما خوشبختانه در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل اینطور نیست و اولویت تعمیر در کیفیت خلاصه می‌شود و همیشه از قطعات اورجینال و نو استفاده خواهد شد.

ضمانت اورجینال بودن ال سی دی | بکارگیری تجهیزات پیشرفته

وقتی تعمیر ال سی دی آیفون خود را به مرکز موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات اپل واگذار کنید خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات بکار رفته در گوشی راحت می‌شود چون موبایل کمک کیفیت و اورجینال بودن این قطعات را ضمانت می‌کند. در تعمیر ال سی دی آیفون 11 اپل هم دقیقا همین شرایط وجود دارد و در صورتی که ال سی دی آیفون نیاز به تعویض داشته باشد، ال سی دی جدید با ضمانت اورجینال بودن در آیفون نصب خواهد شد.

از سمت دیگر در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر آیفون و آیپد متقاضیان استفاده می‌شود تا تمام استاندارد های لازم رعایت شوند و بهترین نتیجه از تعمیرات قابل دستیابی باشد. شاید تصور کنید بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته تاثیر آن چنانی بر روی نتیجه تعمیرات ندارد اما اصلا اینطور نیست و به دلیل حساسیت و ظرافت بالایی که در طراحی آیفون 11 بکار رفته، تجهیزاتی که برای تعمیر آن مورد استفاده قرار می‌گیرند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل روی آیفون متقاضیان انجام می‌شود تا بازه زمانی مشخصی دارای گارانتی خواهند بود. این موضوع به آن معناست که اگر مشکلی در آیفون متقاضی تعمیرات به وجود آید می‌تواند به طور رایگان و با سرویس موبایل کمک دوباره گوشی خود را تعمیر کند. این سرویس نشان می‌دهد که شرکت موبایل کمک از بابت کیفیت تعمیراتی که روی آیفون های مشتریانش انجام می‌دهد کاملا مطمئن است. پس اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن روی آیفون 11 شما انجام شود، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 11 | نمایندگی اپل

بد نیست کمی هم در مورد هزینه تعمیرات آیفون 11 و ال سی دی آن صحبت کنیم. متاسفانه تعویض ال سی دی تقریبا پر هزینه ترین تعمیر این گوشی به شمار می‌رود. یعنی اگر قرار باشد ال سی دی iPhone 11 شما به طور کامل تعویض شود و بخواهید یک ال سی دی اورجینال و با کیفیت در دستگاه نصب گردد، ملزم به پرداخت هزینه گزافی خواهید بود. اما طبیعتا با نصب ال سی دی های غیر اورجینال و کپی می‌توانید هزینه تعمیر را کاهش دهید اما ما انجام این کار را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم.

اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی آیفون را با تعویض گلس انجام داد صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت و هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 11 در مقایسه با حالت قبل تقریبا نصف می‌شود. اما تحت هر شرایط با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید هزینه تعمیرات اپل را به حداقل برسانید. تعرفه هایی که در مرکز موبایل کمک در نظر گرفته شده به مراتب مقرون به صرفه تر از تعرفه بازار آزاد تعمیرات موبایل خواهد بود.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 | گارانتی اپل

 

مسئله بعدی که منجر به کاهش هزینه تعمیرات در موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌شود مربوط به استفاده از قطعاتی خواهد بود که مستقیما از فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک به داخل کشور وارد شده‌اند. تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در حین تعمیر گوشی متقاضیان از آن ها استفاده خواهند کرد مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند و قیمت این قطعات مطابق قیمت خرید محاسبه خواهد شد و این امر به کاهش هزینه تعمیرات کمک قابل ملاحظه‌ای می‌کند.

بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی رسمی اپل ایران دیگر جای نگرانی از بابت هزینه تعمیرات نخواهید داشت و می‌توانید مطمئن شوید که تعمیر آیفونتان با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام می‌شود. از آن مهم تر اینکه خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته و همچنین اورجینال بودن قطعات نصب شده د گوشی هم راحت خواهد بود و بدین ترتیب یک تعمیر مطمئن و بدون دردسر را تجربه خواهید کرد.

گارانتی اپل و تعمیر رایگان آیفون 11

از آنجایی که آیفون 11 از محصولات جدید شرکت اپل است و احتمالا کسانی که آن را خریداری کرده‌اند از گارانتی اپل بهره می‌برند، شاید این سوال در ذهن خیلی از آن ها به وجود آید که آیا می‌توان با گارانتی اپل نسبت به تعمیر رایگان آیفون 11 و ال سی دی آن اقدام کرد؟ در پاسخ باید بگوییم که امکان انجام این کار به شرایط و نوع خرابی بستگی دارد که در ال سی دی آیفون به وجود آمده است.

اگر به طور خود به خود و بدون دخالت کاربر در عملکرد ال سی دی آیفون 11 اختلالی ایجاد شود و گوشی از گارانتی بهره‌مند باشد، احتمال تعمیر رایگان آیفون وجود دارد و باید بدین منظور به نمایندگی که گارانتی اپل را ارائه کرده است مراجعه داشته باشید. اما اگر خرابی که در ال سی دی به وجود آمده ناشی از حوادثی مثل افتادن گوشی از دست کاربر یا آب خوردگی و غیره باشد، به هیچ عنوان نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیرات رایگان آیفون 11 استفاده کنید، چون گارانتی خرابی های این چنینی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

 

برای تعویض LCD آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

برای آشنایی بیشتر با ضوابط گارانتی گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید. سرویسی که می‌توانید از آن تخت هر شرایط برای تعمیر رایگان آیفون 11 استفاده کنید بیمه موبایل است. بیمه موبایل حتی خرابی هایی مثل شکستن ال سی دی در اثر ضربه یا افتادن از دست کاربر، خراب شدن گوشی در اثر آب خوردگی، به سرقت رفتن موبایل و سایر عوامل این چنینی را هم تحت پوشش قرار می‌دهد. برای آشنایی و استفاده از سرویس بهترین بیمه موبایل هم بر روی لینک ضمیمه شده کلیک نمایید.

ثبت درخواست تعمیر ال سی دی آیفون 11 در موبایل کمک | نمایندگی اپل

اما برای ثبت درخواست تعمیر LCD ایفون 11 اپل در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل باید چه کرد؟ موبایل کمک سعی کرده ساده ترین راه حل را برای متقاضیان تعمیرات موبایل ارائه کند و حتی لزوم مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات را هم از بین ببرید. مراحلی که برای ثبت درخواست تعمیرات و انجام تعمیر روی گوشی متقاضیان در مرکز موبایل کمک باید طی شوند به شرح زیر خواهند بود:

  • ثبت درخواست تعمیر: برای ثبت درخواست تعمیرات تخصصی آیفون و آید در مرکز موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری متقاضی وجود ندارد. ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود. پس در قدم نخست باید درخواست تعمیرات توسط متقاضی ثبت شود.
  • دریافت گوشی از متقاضی: بعد از اینکه سفارش تعمیر ثبت شد، پیم رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام خواهد شد و گوشی وی را در هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد. گوشی توسط پیک به شرکت ارجاع داده خواهد شد تا تعمیرات لازم بر روی آن انجام شود.
  • انجام تعمیرات تخصصی: تعمیرات تخصصی آیفون در این مرحله با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به متقاضی: در این مرحله آیفون تعمیر شده توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد و درب منزل یا هر کجا که باشد به او تحویل داده می‌شود.

بدین ترتیب می‌توانید با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را با کمترین دردسر و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید. سرعت عمل بالا یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک است و به موجب آن عموما تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی آیفون 11 در این مرکز ظرف 3 الی 4 ساعت تکمیل می‌شوند. پس اگر به دنبال یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه، دارای ضمانت و نتیجه مطلوب هستید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و درخواست تعمیرات با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون 11

قطعات iPhone 11

تاچ ال سی دی iPhone 11

قیمت تاچ ال سی دی آیفون 11

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل