موبایل کمک موبایل کمک

مرکز فوق تخصصی تعمیرات اپل

با قطعات 100% اورجینال و پیک رایگان

مشاوره: 75147-021 تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ
خیابان لاله، پلاک 9، واحد 2

آیا تعمیر موبایل از این ساده‌تر می‌شود؟

 • 1

  سفارش تعمیر

  مشکل گوشی خود را به ما بگویید تا هزینه و زمان تعمیر را اعلام ‌کنیم.

 • 2

  اعزام پیک

  پیک موبایل کمک به محل شما اعزام می‌شود. هرجای تهران که باشید. هر وقت که بخواهید.

 • 3

  تعمیر گوشی

  در کمتر از 1 ساعت، گوشی شما مثل روز اول شده و گارانتی تعمیر موبایل‌کمک هم دارید.

زندگی زیباست ...! وقتی موبایل شما درست کار می‌کند

واقعاً ما بهترین انتخاب شما هستیم؟

 • اول کار، بعد پول

  زمانی هزینه دریافت می‌کنیم که دستگاه شما تعمیر شده باشد.

 • سرعت + سهولت

  لازم نیست به دنبال تعمیرکار بروید، او نزد شما می‌آید.

 • اطمینان بیشتر

  تعمیرکاران موبایل‌کمک، آموزش تخصصی دیده‌اند.

 • گارانتی تعمیر

  در صورت خرابی مجدد، گوشی را رایگان تعمیر می‌کنیم.

ویدئوی معرفی موبایل کمک

بهترین نمایندگی رسمی اپل در ایران کجاست؟‌

آیفون های اپل گوشی های گران قیمتی هستند و خراب شدن آن ها می‌تواند سوالات زیادی را در ذهن کاربر ایجاد کند؟ چطور تعمیر آیفون یا آیپد خود را با اطمینان انجام دهیم؟ هزینه تعمیرات تخصصی آیفون یا آیپد چقدر است؟ آیا در ایران نمایندگی رسمی اپل برای تعمیر مطمئن آیفون یا آیپد وجود دارد؟ و خیلی سوال های دیگر تنها بخشی از ابهاماتی خواهند بود که در شرایط یاد شده در ذهن کاربران به وجود می‌آیند. ما در ادامه این مطلب می‌خواهیم دقیق تر در رابطه با جزئیات تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک صحبت کنیم و مشخص نماییم که چرا با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را با کیفیت مشابه نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا و حتی فراتر از آن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نمایندگی رسمی تعمیرات اپل در ایران کجاست؟‌

پیش از هر چیز بهتر است در رابطه با شرکت ها و مراکزی که به عنوان نمایندگی اپل در ایران فعالیت می‌کنند صحبت کنیم و دید شما عزیزان نسبت به این موضوع را شفاف سازیم. موبایل کمک همیشه سعی داشته با تکیه بر صداقت و جلب اعتماد مشتریان پیش برود و تمایلی مبنی بر ارائه اطلاعات جعلی برای جذب مشتری بیشتر و اثبات کیفیت خدمات خود ندارد. همانطور که پیش از این در مقاله "همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون" توضیح دادیم، به دلیل روابط نه چندان خوب مابین ایران و ایالات متحده آمریکا، شرکت اپل نمایندگی رسمی در ایران ندارد. بنابراین مراکزی که خود را در داخل کشور به عنوان نمایندگی اپل یا نمایندگی رسمی تعمیرات اپل (آیفون و آیپد) معرفی می‌کنند عملا یک ادعای بی‌پایه و اساس دارند، چون شرکت اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. بنابراین سعی کنید فریب بازی های اینگونه مراکز را نخورید، چون مطمئن باشید مرجعی که در ارائه اطلاعات این چنینی سعی در فریب دادن مشتری دارد، در تعمیرات موبایل وی هم با همین رویکرد پیش می‌رود. موبایل کمک هیچوقت مدعی نشده که به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران فعالیت می‌کند، بلکه همواره مدعی است که کیفیت سرویس و خدماتش به قدری رضایت‌بخش هستند که بتوانند با سرویس نمایندگی های رسمی اپل رقابت کنند. این مسئله از آمار رضایت مشتریان این مرکز قابل استنباط خواهد بود. به همین جهت است که می‌گوییم برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد بهتر است به موبایل کمک اعتماد کنید و از سرویس این مرکز استفاده به عمل آورید. در ادامه بیشتر و دقیق تر در رابطه با تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

اصلی ترین خدمات موبایل کمک

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل اپل در سراسر دنیا دو سرویس تعمیر و همچنین تامین قطعات اورجینال محصولات اپل را ارائه می‌کنند. موبایل کمک هم سعی می‌کند همواره با بهترین کیفیت ممکن در این راستا قدم بردارد. بنابراین تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد و همچنین تامین قطعات اورجینال محصولات اپل اصلی ترین سرویس و خدمات این مرکز هستند. تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک برای محصولات شرکت اپل عرضه شده‌اند دارای ضمانت اورجینال بودن هستند و از این نظر با گارانتی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند. همچنین تعمیرات تخصصی اپل (آیفون و آیپد) هم در این مرکز با بهترین کیفیت و بکارگیری جدیدترین متدها، ابزارها و تجهیزات انجام خواهند شد. بنابراین خدمات اصلی شرکت موبایل کمک به عنوان نمایندگی غیر رسمی اپل در ایران شامل دو زمینه اصلی می‌شود که به ترتیب شامل تعمیرات تخصصی و عرضه قطعات اورجینال می‌شود و شما با استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید با بهترین کیفیت ممکن تعمیر آیفون، آیپد و سایر گجت های برند اپل خود را انجام دهید.
خدمات موبایل کمک

ضمانت تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک

تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی آیفون و آیپد های مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. این ضمانت در دو زمینه مختلف ارائه خواهد شد. اولین بخش مربوط به قطعات تعویضی دستگاه می‌شود. موبایل کمک ضمانت می‌کند که در حالت عادی (در شرایطی که مشتری درخواست نصب قطعات غیر اورجینال نداشته باشد) قطعات کاملا اورجینال، اصل و درجه یک را در گوشی مشتریان نصب نماید که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با قطعه فابریک دستگاه نداشته باشند. بخش دوم ضمانت موبایل کمک مربوط به تعمیراتی می‌شود که روی گوشی انجام می‌گیرد. تمام تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند، بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده می‌کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیر دستگاه کاملا راحت خواهد بود. برخی از رایج ترین تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند شامل موارد زیر هستند:
 • تعویض گلس شکسته آیفون: تعویض گلس شکسته ال سی دی آیفون در موبایل کمک با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و تکنولوژی های مدرن انجام می‌شود. بنابراین وقتی تعویض گلس گوشی را به موبایل کمک بسپارید می‌توانید کیفیتی مشابه با کیفیت انجام این تعمیر در نمایندگی های رسمی اپل را تجربه کنید. تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن شیشه یا گلس روی صفحه نمایش که شکسته یا ترک برداشته تعویض می‌شود.
 • تعویض تاچ ال سی دی آیفون: با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعویض ال سی دی و تاچ آیفون خود را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید. تعویض ال سی دی جدیدترین آیفون ها با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در موبایل کمک قابل انجام است. تعویض ال سی دی آیفون XS Max، تعویض تاچ ال سی دی آیفون XS، تعویض ال سی دی آیفون X و دیگر مدل های آیفون در این مرکز با ضمانت اورجینال بودن تاچ ال سی دی تعویضی و کمترین قیمت ممکن انجام می‌شود.
 • تعویض ال سی دی در مرکز موبایل کمک
 • تعویض باتری آیفون: با استفاده از سرویس موبایل کمک می‌توانید با اطمینان کامل تعویض باتری آیفون یا آیپدتان را انجام دهید و نگرانی از بابت کیفیت باتری جدیدی که در دستگاه نصب می‌شود نداشته باشید. موبایل کمک باتری جدیدی که در گوشی شما نصب می‌کند را از نظر اورجینال بودن ضمانت خواهد کرد. به همین دلیل است که می‌گوییم تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در این مرکز بهتر از نمایندگی های رسمی اپل انجام می‌شود.
موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین سرویس هایی هستند که در مرکز موبایل کمک با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌شوند. آمار رضایت مشتریان از سرویس های این شرکت بالغ بر 95 درصد است و همین امر موجب می‌شود تا شما بتوانید با اطمینان کامل از خدمات موبایل کمک استفاده کنید. تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در این مرکز که واقعا سرویسی فراتر از سرویس نمایندگی های رسمی اپل را ارائه کرده، با بهترین کیفیت ممکن امکانپذیر خواهد بود.

تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چرا مدعی هستیم تعمیرات آیفون و آیپد در شرکت موبایل کمک به صورت تخصصی انجام می‌گیرد و منظور از تعمیرات تخصصی چیست؟ کارشناسانی که در شرکت موبایل کمک به عنوان تعمیرکار فعالیت می‌کنند از افراد با تجربه و بسیار مستعدی هستند که با جدیدترین و به روز ترین روش های تعمیرات موبایل اپل آشنایی دارند و همیشه اطلاعات خود را به روز نگه می‌دارند. از سوی دیگر در مرکز موبایل کمک مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تعمیرات آیفون و آیپد ها ارائه شده است. بنابراین وقتی تعمیر موبایل آیفون یا آیپد خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد چون مراحل تعمیر به طور دقیق طبق استانداردهایی که باید در نمایندگی اپل رعایت شود طی می‌شوند. به همین جهت است که می‌گوییم در مرکز موبایل کمک تعمیر آیفون و آیپد های اپل با بهترین کیفیت و به طور تخصصی انجام می‌شود. اگر از گجت های شرکت اپل استفاده می‌کنید و بنا به هر دلیل با مشکل رو به رو شده‌اید و نیازمند یک تعمیر با کیفیت و مطمئن هستید، موبایل کمک می‌تواند سرویسی خدمتتان ارائه کند که از نظر کیفیت با سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی اپل در سراسر دنیا برابری دارد و حتی بهتر از آن ها هم خواهد بود.

مراحل تعمیر تخصصی آیفون در موبایل کمک و نمایندگی اپل

اما چرا مدعی هستیم که خدمات موبایل کمک می‌تواند در برخی زمینه ها کیفیتی بهتر از کیفیت تعمیرات موبایل در نمایندگی رسمی اپل داشته باشد؟ سرویس نمایندگی های رسمی اپل به گونه‌ای نیست که کاربر بتواند با یک تماس تلفنی و بدون مراجعه حضوری درخواست تعمیر گوشی خود را به ثبت برساند و ظرف چند ساعت شاهد تعمیر آیفون یا آیپد خود باشد و گوشی را درب منزل تحویل بگیرد! اما در موبایل کمک دقیقا همین روال ساده در اختیار مشتری قرار داده می‌شود. یعنی مشتری هیچ نیازی به صرف زمان برای مراجعه حضوری ندارد و فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک می‌تواند درخواست تعمیر موبایل آیفون یا آیپد خود را به ثبت برساند و سایر مراحل کار را به تیم موبایل کمک واگذار کند. مراحلی که پس از ثبت سفارش تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد در موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر هستند:
 • اعزام پیک موتوری به محل: بعد از اینکه درخواست تعمیر موبایل آیفون یا آیپد خود را ثبت کردید، پیک موتوری موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام می‌شود.
 • پیک رایگان موبایل کمک
 • تعمیر تخصصی آیفون: پیک موتوری گوشی مشتریان را به شرکت ارجاع داده و تعمیرات لازم توسط کارشناس موبایل کمک بر روی گوشی انجام می‌شود.
 • تحویل گوشی به مشتری: پس از اینکه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد روی گوشی مشتری انجام شد، دستگاه با ضمانت توسط پیک رایگان موبایل کمک درب منزل مشتری ارسال و به وی تحویل داده می‌شود.
بنابراین برخلاف سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات اپل در موبایل کمک برای اینکه آیفون یا آیپدتان را تعمیر کنید نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری نخواهید داشت و می‌توانید این کار را صرفا با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک انجام دهید. تیم موبایل کمک سعی می‌کند تا تعمیر آیفون و آیپد مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن (عموما چند ساعت) انجام دهد و گوشی را هرچه زودتر به دست آن ها برساند. این موارد از جمله مواردی هستند که خدمات موبایل کمک را از تعمیرات موبایل در نمایندگی های رسمی اپل برتر می‌کنند.