تعمیرات آیفون و گوشی موبایل دیگر یک دردسر نیست!
4.5 (90.53%) 38 امتیاز

تعمیرات آیفون و گوشی های موبایل با استفاده از روش های سنتی یک دردسر بزرگ است، اما با پیشرفتی که تکنولوژی در عصر ارتباطات داشته دیگر جایی برای این معضل وجود ندارد! یکی از بهترین روش هایی که معضل نام برده شده را برطرف ساخته مربوط به سرویس تعمیرات آیفون شرکت موبایل کمک می‌شود.

مقدمه‌ای در رابطه با تعمیرات آیفون

آیفون های اپل محصولات بسیار گران قیمت و با کیفیتی هستند، اما این موضوع بدان معنا نیست که این دسته از گوشی های موبایل هیچوقت دچار خرابی یا دیگر مشکلات سخت افزاری نشوند. متاسفانه زمانی که یک آیفون خراب شود، تعمیر آن به دردسری بزرگ تبدیل خواهد شد چرا که اولا باید گوشی به دست تعمیرکار مجربی سپرده شود، ثانیا هزینه گزافی برای تعمیرات آیفون اپل پرداخت گردد و ثالثا چند روز منتظر تعمیر آیفون خود باشیم!

اما تصور کنید که با یک راه حل ساده هر سه مشکل اصلی نام برده شده قابل رفع باشند. با سرویس تعمیرات آیفون و گوشی موبایل شرکت موبایل کمک دقیقا این سه معضل از بین خواهند رفت. موبایل کمک سعی می‌کند با بکارگیری تعمیرکاران مجرب و گارانتی عملکرد آن‌ها بهترین سرویس ممکن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. در ادامه بیشتر در مورد سرویس تعمیرات آیفون موبایل کمک صحبت می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

تعمیرات آیفون چگونه توسط یک سایت و به صورت آنلاین انجام می‌شود؟

احتمالا اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد شده این است که یک سایت چگونه می‌تواند به صورت آنلاین سرویسی مثل تعمیرات آیفون و گوشی موبایل را ارائه کند؟ پاسخ سوالی با شرح روند پروسه تعمیرات آیفون شرکت موبایل کمک برایتان قابل درک خواهد شد. این پروسه به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش: در اولین قدم شما باید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیر آیفون موبایل کمک یا تماس گرفتن با کارشناسان واحد پشتیبانی این شرکت سفارش خود را ثبت کرده و مشکل به وجود آمده برای گوشی خود را شرح دهید. در این مرحله هزینه تعمیر گوشی به مشتری اعلام می‌شود و وی می‌تواند سفارش خود را تایید نهایی یا رد کند.

  • ارجاع تعمیرکار: در این مرحله تعمیرکار به محل سکونت شما ارسال می‌شود. لازم به اشاره است که مشتریان گرامی هیچ هزینه‌ای بابت رفت و آماد تعمیرکار پرداخت نخواهند کرد.
  • تعمیر موبایل: در این مرحله آیفون شما ظرف مدت زمان کوتاهی در محل سکونتتان توسط تعمیرکاران شرکت تعمیر می‌شود. اگر نیاز باشد، تعمیرکار مجرب ما با کسب اجازه از شما آیفونتان را به مرکز تعمیرات آیفون شرکت می‌آورد و ادامه تعمیر را در داخل شرکت انجام می‌دهد.

  • تحویل گوشی به مشتری: گوشی تعمیر شده به مشتری تحویل داده می‌شود. لازم به اشاره است که در این مرحله هم مشتری هیچ هزینه اضافه‌ای را بابت حمل نقل احتمالی گوشی پرداخت نمی‌کند.

  • گارانتی گوشی: تعمیرات آیفون و گوشی موبایل در شرکت موبایل کمک با گارانتی انجام می‌شوند. بنابراین مشتریان عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از تعمیر گوشی می‌توانند به صورت رایگان از خدمات شرکت بهره‌مند شده و مشکل خود را برطرف سازند.
  • پرداخت هزینه: پس از اتمام پروسه تعمیر گوشی مشتری عزیز نسبت به واریز هزینه تعمیر گوشی اقدام می‌کند.

پس پروسه تعمیر گوشی آیفون اپل و گوشی موبایل در حالت آنلاین به شیوه‌ای است که در بخش فوق شرح داده‌ایم. استفاده از این خدمات مزیت‌های متعددی دارد که شاید مهم‌ترین آن‌ها شامل صرفه‌جویی در زمان، اطمینان از قیمت و کیفیت تعمیر، عدم نیاز به صرف هزینه اضافه برای حمل نقل یا مراجعه به فروشگاه‌ها و گارانتی معتبر شود.

خبرنامه

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    من چندبار اینستاگرام با شماره تلفن حذف نصب کردم اکانت قبلی مو میخام دوباره نصب کنم رمزش فراموش کردم چیکار کنم

    ۱

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک