تعویض قاب پشت iphone 11 تعویض قاب پشت iphone 11

تعویض قاب پشت iphone 11

در بدنه آیفون 11 اپل (Apple iPhone 11) از شیشه مقاوم و ضد خشی استفاده شده که علاوه بر زیباتر کردن ظاهر گوشی منجر به افزایش مقاومت آن در برابر خراشیدگی و تماس با اشیای نوک تیز می‌شود. در برخی مواقع ممکن است این شیشه و قاب آیفون بشکند یا ترک بردارد. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل می‌توانید تعمیر قاب شکسته آیفون 11 را با کمترین قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این مسئله صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

پیشگیری از شکستن قاب آیفون 11 اپل

این روزها در بدنه گوشی های موبایل از ترکیب فلز و شیشه استفاده می‌شود تا هم ظاهر گوشی ها زیباتر شود و هم مقاومت آن ها در قبال تماس با اشیای نوک تیز و خراشیدگی افزایش یابد. آیفون 11 اپل هم دقیقا از همین سبک طراحی پیروی می‌کند. اما بکارگیری قاب شیشه‌ای در گوشی ها منجر به ایجاد یک مشکل می‌شود و آن مربوط به افزایش حساسیت دستگاه در برابر ضربه است! گوشی هایی که قاب شیشه‌ای دارند به شدت در برابر ضربه حساس هستند و کوچک ترین ضربه می‌تواند منجر به شکستن قاب آن ها شود.

متاسفانه شکستن و ترک برداشتن قاب آیفون 11 یکی از رایج ترین اتفاق هایی است پس از خرید گوشی که برای آن رخ می‌دهد و می‌تواند کاملا زیبایی های دستگاه و درجه یک به نظر رسیدن آن را تحت تاثیر قرار دهد. اما آیا راهی برای تعمیر قاب شکسته آیفون 11 وجود دارد؟ خوشبختانه تعویض قاب شکسته iPhone 11 امکانپذیر است و این تعمیر در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل انجام می‌شود. اما قبل از اینکه در مورد جزئیات این تعمیر صحبت کنیم بهتر است در رابطه با روش های پیشگیری از شکستن قاب آیفون 11 هم صحبت کوتاهی داشته باشیم.

 

تعویض قاب پشت iphone 11 | گارانتی اپل

 

مراقبت از گوشی و عدم قرار دادن آن در مکان هایی مثل لبه میز و غیره بهترین روش برای جلوگیری از شکستن قاب آیفون 11 است. قاب iPhone 11 در 90 درصد مواقع به دلیل افتادن از دست کاربران می‌شکند، بنابراین جلوگیری از وقوع این حادثه بهترین روش برای پیشگیری از شکستن قاب دستگاه خواهد بود. همچنین توصیه داریم تا حد امکان در مکان های شلوغ از بیرون آوردن آیفون از دستتان خودداری کنید چون کوچک ترین لغزش می‌تواند خطر افتادن گوشی از دست شما و شکستن قاب را به همراه داشته باشد. روش بعدی که می‌توان از آن برای پیشگیری از شکستن قاب iPhone 11 استفاده کرد مربوط به بکارگیری قاب و گارد موبایل می‌شود.

گارد و قاب های موبایل ژله‌ای و محافظ متعددی برای آیفون های اپل و آیفون 11 ارائه شده‌اند این قاب ها شاید ظاهر گوشی را پنهان کنند و از زیبایی های اصلی آن بکاهند اما در برخی شرایط واقعا می‌توانند مثل یک ناجی عمل کرده و بخش عظیمی از نیروی مخرب و ضربه‌ای وارد بر دستگاه را جذب و خنثی نمایند. بدین ترتیب از شکستن قاب آیفون در اثر ضربه و وقوع حوادثی مثل افتادن گوشی از دست کاربر جلوگیری به عمل می‌آید. اما اگر بنا به هر دلیل قاب آیفون 11 شکست چه راه حلی پیش رویمان قرار دارد؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

تعمیر قاب شکسته آیفون 11 اپل | تعمیرات آیفون

خوشبختانه امکان تعمیر و تعویض قاب شکسته iPhone 11 اپل وجود دارد و می‌تواند شکستگی های روی قاب این گوشی را برطرف کرد. برای انجام این کار باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و یک تعمیرکار ماهر و با تجربه هم دائما بر مراحل تعمیر نظارت داشته باشد و خیلی از مراحل آن را شخصا انجام دهد. جالب است بدانید تعمیر قاب آیفون 11 اپل که شکسته یا ترک برداشته یکی از رایج ترین تعمیرات آیفون 11 است.

مراحل دقیقی که باید برای تعمیر و تعویض قاب شکسته iPhone 11 طی شوند با توجه به شرایط و شکستگی های به وجود آمده متفاوت خواهند بود. به عنوان مثال اگر شکستگی و ترک هایی که ایجاد شده‌اند فقط روی قاب پشت گوشی به وجود آمده باشند دیگری نیازی به تعویض گلس ال سی دی وجود ندارد اما اگر این شکستگی و ترک ها به پنل جلوی دستگاه هم رسیده باشند باید تعویض گلس ال سی دی آیفون 11 هم در دستور کار قرار گیرد. پروسه‌ای که باید برای تعویض گلس ال سی دی این گوشی طی شود به طور کامل نسبت به پروسه تعویض و تعمیر قاب شکسته آیفون 11 متفاوت خواهد بود.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

عموما در تعویض قاب پشت شکسته iPhone 11 باید از دستگاه یا روش های جایگزین خاصی برای جدا کردن پنل شیشه‌ای پشت گوشی استفاده به عمل آورده و سپس یک پنل جدید را جایگزین آن کرد. برخلاف تصور اغلب افراد جداسازی پنل و قاب پشت شیشه‌ای آیفون 11 که شکسته از بدنه اصلی آن بسیار دشوار است و شاید برایتان جالب باشد که شرکت اپل برای انجام این کار هزینه بسیار گزافی دریافت می‌کند، اما در مرکز موبایل کمک و بهترین نمایندگی رسمی اپل ایران می‌توانید این تعمیر را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید.

عموما تعویض قاب پشت شکسته iPhone 11 اپل در مرکز موبایل کمک چیزی در حدود 3 ساعت زمان می‌برد. اگر قرار باشد گلس ال سی دی آیفون هم به همراه قاب پشت گوشی تعویض گردد، مدت زمان تعمیر می‌تواند تا 7 ساعت افزایش یابد. با این حال تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تا تمام تعمیرات لازم را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن روی آیفون متقاضیان انجام دهند. به خاطر داشته باشید که تعویض قاب شکسته آیفون 11 و حتی گلس ال سی دی شکسته این گوشی توسط هر تعمیرکاری قابل انجام نیست و بدین منظور باید حتما از سرویس موبایل کمک و نمایندگی رسمی تعمیرات آیفون ایران استفاده شود تا بهترین نتیجه ممکن قابل دستیابی باشد.

هزینه تعویض قاب پشت iPhone 11 اپل | تعمیرات تخصصی اپل

تعویض قاب پشت شکسته آیفون 11 یکی از تعمیرات تخصصی اپل است که علیرغم شایع بودن توسط هر مرجعی قابل انجام نیست و باید حتما به دست کارشناسان با تجربه و با بکارگیری تجهیزات خاص انجام شود. هزینه تعویض قاب پشت iPhone 11 نسبت به هزینه‌ای که دیگر تعمیرات رایج این گوشی از جمله تعویض ال سی دی به همراه دارد به مراتب کمتر خواهد بود اما با ین حال نمی‌توان مدعی شد که هزینه تعمیر قاب شکسته آیفون 11 ناچیز است.

 

تعویض قاب پشت iphone 11 | گارانتی اپل

 

جالب است بدانید نمایندگی های اصلی اپل در ایالات متحده برای تعویض قاب پشت iPhone 11 مبلغی بالغ بر 350 دلار را دریافت می‌کنند اما خوشبختانه با سرویسی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید در کشورمان با هزینه‌ای به مراتب کمتر تعمیرات تخصصی آیفون و تعویض قاب پشت iPhone 11 را انجام دهید. بنابراین خیلی نگران هزینه تعویض قاب شکسته آیفون خود نباشید و به شرکت موبایل کمک اعتماد کنید. با استفاده از خدمات موبایل کمک هزینه تعمیرات تخصصی اپل به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند و کاربران می‌توانند با خیال راحت تعمیرات تخصصی موبایل خود را با صرف کمترین هزینه انجام دهند.

گارانتی اپل و تعویض رایگان قاب شکسته آیفون 11

خیلی از کاربران در مورد گارانتی اپل و امکان استفاده از آن برای تعویض رایگان قاب شکسته iPhone 11 سوال می‌کنند، اما آیا این تعمیر با استفاده از گارانتی اپل قابل انجام خواهد بود؟ متاسفانه اینطور نیست مرگ اینکه قاب پشت گوشی به طور خود به خود شکسته باشد که اتفاق افتادن این مسئله تقریبا غیر ممکن خواهد بود. متاسفانه ضوابط گارانتی اپل به گونه‌ایست که تعمیرات مربوط به صدماتی که در اثر دخالت عوامل جانبی به گوشی وارد شده باشند را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس اپل

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

به عنوان مثال اگر آیفون شما از دستتان بیفتد و در اثر برخورد با زمین هر مشکلی در آن به وجود آید، امکان استفاده از گارانتی اپل برای تعمیر رایگان آیفون را نخواهید داشت چون مشکل به وجود آمده ناشی از سهل انگاری کاربر و دخالت مستقیم عوامل جانبی بوده است. گارانتی اپل فقط مشکلاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود و بدون دخالت کاربر در آیفون ایجاد شوند. مثلا اگر آیفون شما بدون دلیل دو روز بعد از خرید به طور خودکار روشن و خاموش شود یا شارژ باتری آن خالی گردد و سایر موارد این چنینی در آن رخ دهند می‌توانید از گارانتی اپل برای تعمیر رایگان دستگاه استفاده کنید.

اما اگر موبایل خود را بیمه کرده باشید وضعیت متفاوت می‌شود! بیمه موبایل تمام خرابی ها و بند هایی که شامل گارانتی نمی‌شود را تحت پوشش قرار می‌دهد. با بیمه موبایل حتی می‌توانید خرابی های ناشی از آب خوردگی را هم بدون پرداخت هزینه تعمیر کنید، و تعمیر قاب شکسته آیفون 11 به راحتی با سرویس بیمه امکانپذیر خواهد بود. با توجه به اینکه iPhone 11 از گوشی های جدید و گران قیمت اپل است، اکیدا توصیه داریم که نسبت به بیمه آن اقدام نمایید. برای آشنایی با بهترین سرویس بیمه موبایل کشور می‌توانید به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیر قاب شکسته آیفون 11

اگر می‌خواهید تعویض قاب شکسته iPhone 11 شما با بهترین کیفیت و قیمت انجام شود و خیالتان از بابت این تعمیر راحت باشد، موبایل کمک و نمایندگی اپل ایران بهترین گزینه برای انتخاب هستند. با سرویس و خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون ها را با کمترین هزینه انجام دهید، چون در موبایل کمک تعرفه های بسیار عالی و رقابتی برای انجام تعمیرات اپل در نظر گرفته شده است. همچنین برای واگذار کردن گوشی به مرکز تعمیرات و دریافت گوشی تعمیر شده هم نیازی به مراجعه حضوری نیست و این مسئله هم به کاهش هزینه های تعمیر کمک می‌کند.

از سمت دیگر عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود. همچنین در مرکز موبایل کمک تعمیرات تخصصی اپل با بیشتری سرعت انجام می‌گیرد و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت دوباره به متقاضی تعمیرات پس داده خواهد شد. پس صرفه جویی در زمان را هم به عنوان یکی دیگر از مزیت های سرویس موبایل کمک در نظر بگیرید. یکی دیگر از مزیت هایی که سبب می‌شود موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیر قاب شکسته آیفون 11 باشد مربوط به بکارگیری تجهیزات و ابزارهای مناسب و پیشرفته خواهد بود.

 

تعویض قاب پشت iphone 11 | گارانتی اپل

 

در موبایل کمک از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای انجام تعمیراتی مثل تعویض قاب شکسته آیفون 11 استفاده می‌شود و این امر منجر به افزایش ظرافت و دقت تعمیر و بهبود بازده نهایی خواهد شد. تعمیرکاران و کارشناسانی هم که در مرکز موبایل کمک فعالیت دارند افراد با تجربه و ماهری هستند که با شرکت در پیشرفته ترین دوره های نوین تعمیرات اپل به تمام استاندارد های لازم در انجام تعمیرات آیفون دقت خواهند کرد. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی اپل استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات آیفون راحت خواهد بود.

مسئله بعدی مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. تمام قطعاتی که در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی اپل در گوشی متقاضیان نصب می‌گردند اورجینال و اصل هستند و مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین خواهند شد. این قطعات همگی از نظر کیفیت و اورجینال بودن مشمول گارانتی خواهند بود و بدین ترتیب یکی از اصلی ترین معضلات کاربران آیفون ها در تعمیرات اپل که مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود برطرف خواهد شد. مجموع این موارد سبب می‌شوند که موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیرات آیفون باشد.

پس اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون شما با بهترین کیفیت، بهترین قیمت، با استفاده از بهترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب انجام شود و مشمول گارانتی باشد، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان فراهم کرده است. با سرویس موبایل کمک می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری تعمیراتی از قبیل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 را انجام دهید و از ضمانت بهره‌مند شوید. در بخش بعد در رابطه با مراحل ثبت سفارش و انجام تعمیرات در موبایل کمک صحبت خواهیم کرد.

ثبت درخواست تعمیر قاب شکسته آیفون 11 در موبایل کمک

برای ثبت درخواست تعمیرات آیفون در مرکز موبایل کمک و نمایندگی اپل هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش از طریق سایت شرکت یا با برقراری یک تماس تلفنی امکانپذیر خواهد بود. دو روش ثبت سفارش یا درخواست تعمیرات موبایل در مرکز تعمیرات موبایل کمک به شرح زیر هستند:

  • ثبت درخواست تعمیر با تماس تلفنی: در این روسش کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید و درخواست تعمیر آیفون خود را به ثبت برسانید. تمام هماهنگی های لازم در این مرحله توسط کارشناسان موبایل کمک با شما انجام می‌شود.
  • ثبت درخواست تعمیر از طریق سایت شرکت: با پر کردن فرم درخواست آنلاین تعمیر موبایل در سایت شرکت موبایل کمک هم می‌توانید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون 11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام می‌شود و آیفون را در هر کجا که باشید از شما دریافت می‌کند. آیفون جهت انجام تعمیرات به مرکز موبایل کمک ارجاع داده خواهد شد و تعمیرات لازم در این مرکز با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی دستگاه انجام می‌گیرد. بعد از انجام تعمیرات، آیفون دوباره با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی تعمیرات ارسال شده و درب منزل یا هر کجا که لازم باشد به وی تحویل داده می‌شود.

فراموش نکنید تعمیرات آیفون صورت گرفته در مرکز موبایل کمک مشمول گارانتی می‌شوند و تعمیراتی از قبیل تعمیر قاب شکسته آیفون 11 در این مرکز عموما طرف 3 الی 4 ساعت انجام می‌گیرد. پس اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه بر روی آیفونتان انجام شود، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیرات با شماره 02175147 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی آیفون 11

قطعات گوشی iPhone 11

قیمت قاب پشت آیفون 11

قاب و شاسی iPhone 11

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل