تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون SE تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون SE

تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون SE

اگر بنا به هر دلیل گلس ال سی دی iPhone SE شما شکسته و نیاز به تعویض دارد نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس ال سی دی آیفون SE را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای  تعویض گلس  آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

منظور از گلس ال سی دی چیست؟

شاید خیلی از افراد تصور کنند که منظور از گلس ال سی دی همان لایه پلاستیکی است که به عنوان لوازم جانبی و محافظت کننده از صفحه نمایش گوشی روی آن ها نصب می‌شود، اما در حقیقت اینطور نیست و گلس ال سی دی با قطعه نام برده شده تفاوت دارد. برای آشنایی بیشتر تفاوت مابین این دو توصیه می‌کنیم مقاله صفر تا صد تعویض گلس ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن را مطالعه کنید. تعویض گلس LCD یک تعمیر سخت افزاری موبایل است که برای انجام آن باید از تجهیزات خاصی استفاده شود. در این تعمیر لایه شیشه‌ای که روی ال سی دی گوشی پرس شده تعویض می‌گردد. انجام این کار در شرایطی لازم می‌شود که در اثر ضربه، شیشه روی صفحه نمایش گوشی بشکند اما تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند. بنابراین تعویض گلس ال سی دی با تعویض خود LCD گوشی و همچنین لایه محافظی که برای جلوگیری از به وجود نیامدن خط و خش روی صفحه نمایش دستگاه نصب می‌گردد تفاوت دارد.

 

تعویض گلس ال سی دی آیفون SE

تعویض گلس LCD یا تعویض خود LCD؟

شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعویض گلس چه تفاوتی با تعویض ال سی دی دارد و چه زمانی می‌توان این تعمیر را روی موبایل انجام داد؟ همانطور که در مقاله تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل با کمترین هزینه و قیمت در موبایل کمکهم اشاره کرده بودیم، تعویض ال سی دی و تاچ آیفون اس ای زمانی انجام می‌شود که بنا به هر دلیل تاچ یا ال سی دی این گوشی آسیب ببینند و درست عمل نکنند. به عنوان مثال تصور کنید ال سی دی گوشی روشن نمی‌شود یا تاچ آن در برابر دستورات لمسی شما هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهد یا بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده و رنگی روی آن نمایش داده نشود! در اینگونه مواقع ملزم به تعویض ال سی دی و تاچ خواهید بود. اما در برخی شرایط و موقعیت های خاص می‌توان تعویض گلس ال سی دی آیفون SE را جایگزین تعویض کامل ال سی دی کرد!

تعویض گلس زمانی قابل انجام خواهد بود که در اثر ضربه وارد بر گوشی، شیشه یا همان گلس روی صفحه نمایش دستگاه شکسته باشد و خود ال سی دی و تاچ گوشی آسیبی ندیده باشند. در این شرایط علیرغم شکستگی هایی که روی صفحه نمایش آیفون به وجود می‌آید، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل عمل می‌کنند و محتوای لازم را به تصویر کشیده و در برابر دستورات لمسی کاربر هم اقدامات صحیح را انجام می‌دهند. در اینگونه شرایط خاص می‌توان نسبت به تعویض گلس ال سی دی آیفون SE وارد عمل شد و تعمیر گوشی آیفون را با صرف هزینه بسیار کمتری انجام داد.

 

 

برای  تعویض گلس  آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

هزینه تعویض گلس ال سی دی آیفون SE

یکی از اصلی ترین مزیت هایی که تعویض گلس در مقایسه با تعویض کامل تاچ و ال سی دی دارد مربوط به کاهش هزینه تعمیر می‌شود. هزینه‌ای که در قبال تعویض گلس LCD آیفون اس ای پرداخت می‌شود تقریبا نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی این گوشی است. بنابراین اگر خوش شانس باشید و بتوانید به جای تعویض کامل ال سی دی، فقط با تعویض گلس روی آن مشکل صفحه نمایش iPhone SE را برطرف سازید از نظر هزینه جلو خواهید بود. متاسفانه هر یک از مراکز تعمیر موبایل هزینه دلخواهی را برای تعویض گلس ال سی دی آیفون SE در نظر می‌گیرند و عموما هزینه انجام این کار در مراکز مختلف نوسان زیادی دارد. ضمن اینکه اغلب تعمیرکاران بازار آزاد به دلیل در اختیار نداشتن تجهیزات و دستگاه های مناسب قادر به تعویض کردن گلس شکسته ال سی دی گوشی ها نیستند و اگر این نوع تعمیرات را قبول کنند، عموما انجام آن را به مرجع دیگری می‌سپارند و در این بین پول بیشتری از مشتری دریافت می‌کنند. اگر می‌خواهید تعویض گلس ال سی دی آیفون اس ای خود را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

 

تعویض گلس ال سی دی آیفون SE

زمان مورد نیاز برای تعمیر گلس شکسته iPhone SE

تعویض گلس ال سی دی آیفون SE با استفاده از دستگاه های خاصی انجام می‌شوند و نیاز به طی کردن 3 مرحله اصلی دارد که هر یک حدود 3 ساعت طول می‌کشند. در مرحله نخست باید گلس شکسته قبلی از روی صفحه نمایش آیفون جدا شود که برای انجام این کار از دستگاه خاصی استفاده خواهد شد و یک تعمیرکار خوب هم قطعات شکسته گلس را از روی ال سی دی گوشی جدا می‌کند. در مرحله دوم پرس گلس جدید روی ال سی دی انجام می‌شود که آن هم با استفاده از دستگاه های خاصی قابل انجام است و تعمیرکار در این پروسه نقشی ندارد. در مرحله سوم یا آخر هم باید حباب زدایی از صفحه نمایش به عمل آید. حباب زدایی پروسه‌ای است که به موجب آن حباب های هوای مابین ال سی دی و گلس روی آن از بین می‌روند. به طور میانگین انجام این سه مرحله عموما یک روز زمان نیاز دارد. در شرکت موبایل کمک سعی می‌شود تعمیراتی همچون تعویض گلس LCD آیفون SE در کمتر از یک روز انجام گیرد و گوشی تعمیر شده به دست کاربر برسد. پس اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن گوشی خود را تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

برای  تعویض گلس  آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر.

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون SE 

آیا شخصا قادر به تعویض گلس شکسته آیفون خواهیم بود؟

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم برای تعویض گلس ال سی دی آیفون SE باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود و 90 درصد این پروسه بدون دخالت انسان انجام می‌گیرد. بنابراین تا زمانی که شما به دستگاه های مورد نیاز دسترسی نداشته باشد، قادر به تعویض گلس شکسته ال سی دی iPhone SE هم نخواهید بود. پس بهتر است فکر تعمیر شخصی گوشی در حالتی که گلس ال سی دی آن شکسته از سر خود بیرون کنید و به این فکر باشید که تعمیر مذکور را به مرجعی قابل اعتماد واگذار نمایید.

چرا موبایل کمک؟

شرکت موبایل کمک سال هاست که در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت دارد و تعویض گلس شکسته گوشی ها از اصلی ترین سرویس های آن به شمار می‌رود. در این مرکز، تعویض گلس گوشی ها با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و با نظارت کارشناسان انجام می‌گیرد و در نتیجه بهترین کیفیت ممکن را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که تاکید دارید تعویض گلس ال سی دی آیفون SE خود را به موبایل کمک بسپارید. از دیگر مزیت هایی که استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک برایتان به همراه خواهد داشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در زمان: برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و ثبت درخواست تعمیرات هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید. سایر مراحل کار هم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود و باز هم هیچ لزومی ندارد که شما در کارهایتان وقفه ایجاد کنید. بدین ترتیب با خدمات شرکت موبایل کمک در زمان صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای خواهید داشت.
  • تعمیرات سریع: تمام تعمیر های تلفن همراه در شرکت موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌گیرند. عموما اغلب درخواست های تعمیر در کمتر از یک روز رسیدگی و تکمیل خواهند شد. بنابراین سرعت عمل بالا یکی دیگر از مزیت های سرویس شرکت موبایل کمک است.
  • استفاده از قطعات با کیفیت: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعات موبایل شرکت موبایل کمک تامین شده و از نظر اورجینال بودن شامل ضمانت می‌شوند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده گوشی راحت خواهد بود.
  • تعمیر با بهترین و مدرن ترین تجهیزات: تجهیزات و دستگاه هایی که در شرکت موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از آن ها استفاده می‌شود، دستگاه های مدرن و به روزی هستند. این امر سبب می‌شود که کیفیت نهایی تعمیر به بالاترین سطح و مقدار ممکن برسد.
  • هزینه مناسب: یکی از اصلی ترین مزیت های خدمات شرکت موبایل کمک مربوط به دریافت هزینه مناسب و معقولانه می‌شود. متاسفانه در بازار آزاد خیلی از تعمیرکاران در این زمینه با مشتری صادق نیستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

موارد نام برده شده فقط بخشی از اصلی ترین مزیت های خدمات شرکت موبایل کمک هستند. بنابراین با خدمات این شرکت می‌توانید یک تعمیر مطمئن، بدون دردسر، سریع و کم هزینه را تجربه کنید.

ثبت سفارش تعمیر آیفون SE در شرکت موبایل کمک

اگر نیازمند تعویض گلس ال سی دی آیفون SE خود هستید، می‌توانید همین حالت درخواست خودتان را در شرکت موبایل کمک به ثبت برسانید تا هر چه سریع تر تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام گیرد. بدین منظور کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل کنید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات آیفون اس ای

قیمت گلس آیفون SE

شیشه آیفون SE

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل