تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS

موتور ویبره (Taptic Engine) آیفون ایکس اس اپل (Apple iPhone XS) از آن دسته قطعاتی است که پس از خرید گوشی کمتر دچار مشکل می‌شود اما در هر صورت خراب شدن این قطعه ناممکن و دور از انتظار نیست. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر موتور ویبره آیفون XS اپل را با کمترین قیمت و بهتر از نمایندگی های رسمی اپل انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض ویبره آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

موتور ویبره iPhone XS را بهتر بشناسید!

قبل از اینکه در رابطه با جزئیات تعمیر موتور ویبره آیفون XS صحبت کنیم بهتر است کمی بیشتر در مورد ماهیت آن صحبت به عمل آوریم. موتور ویبره یک قطعه مربعی شکل است که درست در لبه سمت چپ و زیرین باتری iPhone XS اپل نصب شده و وظیفه ارائه هشدار های لرزشی و اصطلاحا ویبره را بر عهده دارد. چنانچه این قطعه دچار مشکل شود، گوشی هشدار لرزشی ارائه نمی‌کند و حتی قادر به ارائه ویبره های کوچکی که در حین تایپ و لمس هر یک از کلید های کیبورد مجازی دستگاه ارائه می‌شوند هم نخواهند بود. اما چه دلایلی سبب می‌شوند تا در عملکرد موتور ویبره آیفون XS اپل اختلال ایجاد گردد؟ در اغلب مواقع دو عامل اصلی منجر به بروز اختلال در عملکرد موتور ویبره iPhone XS می‌شوند.

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS | گارانتی اپل

 

 

اولین عامل ضربه است. اگر به آیفون XS شما ضربه‌ای وارد شود (مثلا دستگاه از دستتان به زمین بیفتد)، احتمال اینکه ضربه وارد به گوشی منجر به بروز اختلال در عملکرد موتور ویبره شود وجود دارد. آب خوردگی هم از دیگر عواملی است که در این زمینه بی‌تاثیر نخواهد بود و در خیلی از مواقع دیده شده که تماس ذرات آب با موتور ویبره آیفون منجر به از کار افتادن این قطعه یا بروز اختلال در عملکرد آن شده است. بنابراین آب خوردگی و ضربه از اصلی ترین عوامل و دلایل خراب شدن موتور ویبره iPhone XS اپل هستند. اما در برخی مواقع هم دیده شده که واگذاری گوشی به دست تعمیرکاران کم تجربه هم سبب گشته که بعد از تعمیر گوشی، موتور ویبره آن از کار بیفتد. بنابراین هیچوقت تعمیر آیفون جدید و گران قیمتی مثل آیفون XS اپل را به تعمیرکاری کم تجربه و ناشناس واگذار نکنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

میزان سختی تعمیر موتور ویبره آیفون XS اپل

خوشبختانه تعمیر و تعویض موتور ویبره آیفون ایکس اس اپل کار خیلی سختی نیست و از تعمیرات ساده این گوشی به شمار می‌رود. با این حال درست نیست که انجام این تعمیر را به دست هر تعمیرکاری بسپارید و حتما باید برای انجام آن به نزد یک تعمیرکار با تجربه و قابل اعتماد مراجعه کنید. فراموش نکنید که آیفون XS اپل یک گوشی گران قیمت است و باید در حین تعمیر آن به تمام نکات و استانداردهای لازم توجه شود و متاسفانه اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد به این موضوع توجه نمی‌کنند. اگر تعمیرکاری در زمینه تعمیرات آیفون تجربه مناسب داشته باشد، احتمالا بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن قادر به تعمیر موتور ویبره آیفون XS شما خواهد بود، چون همانطور که گفتیم تعمیر این قطعه به هیچ عنوان کار دشواری نیست و یکی از ساده ترین تعمیرات iPhone XS اپل به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل 

 

برای تعویض ویبره آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

به عقیده ما حتی خود شما هم با کمی دقت و حوصله و در اختیار داشتن ابزارهای لازم می‌توانید این تعمیر را شخصا انجام دهید و موتور ویبره آیفون XS خود را تعویض کنید. بدین منظور کافیست از مقاله راهنمای تعمیرات اپل: آموزش تعویض موتور تپتیک iPhone XS اپل کمک بگیرید و مراحلی که در این مقاله شرح داده شده را با دقت طی نمایید. برای تهیه کردن ابزارهای مورد نیاز و همچنین موتور ویبره اورجینال آیفون XS هم می‌توانید به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه داشته باشید و اقلام مورد نیازتان را از این فروشگاه تهیه کنید. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه شده‌اند اورجینال و اصل هستند و از این نظر با ضمانت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده می‌شوند. چنانچه شخصا تعویض موتور ویبره iPhone XS را انجام دهید، هزینه هایتان هم به نسبت کاهش پیدا می‌کند چون دیگر نیازی به پرداخت دستمزد به تعمیرکار ندارید.

هزینه تعویض موتور ویبره iPhone XS اپل

خوشبختانه هزینه تعمیر موتور ویبره آیفون XS زیاد نیست و این تعمیر در مقایسه با تعمیراتی همچون تعمیر ال سی دی تاچ این گوشی یا تعمیر مادربرد آن هزینه بسیار ناچیزی دارد. بخش اصلی هزینه‌ای که برای تعویض موتور ویبره آیفون XS پرداخت می‌شود مربوط به خرید نسخه اورجینال موتور ویبره آن است و دستمزد تعویض این قطعه بسیار ناچیز خواهد بود. پس اگر بنا به هر دلیل موتور ویبره آیفون XS شما درست عمل نمی‌کند و کیفیت مناسبی ندارد، نگران هزینه تعمیر آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید هزینه تعمیر موتور ویبره آیفون XS خود را به حداقل مقدار ممکن برسانید و با کمترین قیمت این تعمیر را انجام دهید و در عین حال خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت باشد چون تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS | گارانتی اپل

آیا نمایندگی رسمی اپل در ایران وجود دارد؟

حتما برای شما هم پیش آمده که ببینید مرجع خاصی خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کند. اما آیا واقعا اپل در داخل ایران نمایندگی دارد؟ متاسفانه اینطور نیست و تمام مراجعی که در داخل کشور خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی می‌کنند در واقع سعی دارند با یک شعار ساده دید مشتریان را تغییر دهند و به جذب مشتری بپردازند. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفوناشاره کردیم، اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد و حتی فروش آیفون های اپل هم در داخل کشور از طریق واردات جانبی انجام می‌شود. یعنی آیفون های داخل ایران از کشور های واسطی مثل چین و غیره وارد کشور می‌شوند و مستقیما از آمریکا وارد ایران نخواهند شد. بنابراین به خاطر داشته باشید که شرکت اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی رسی ندارد و چنانچه مراجع خاصی خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی کردند در حال فریب دادن شما هستند.

 

برای تعویض ویبره آیفون XS کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

بهترین مرجع برای تعمیرات آیفون کدام است؟

با توجه به حساسیت بالایی که آیفون های اپل از جمله آیفون XS دارد، به هیچ عنوان نباید تعمیر آن ها را به هر فردی ناشناس و کم تجربه‌ای واگذار کرد. فراموش نکنید که iPhone XS یک گوشی چند میلیون تومانی است و طبیعتا باید در حین تعمیر آن به نکات زیادی توجه شود. بارها دیده شده که مشتریان برای تعمیر موتور ویبره آیفون XS خود به نزد تعمیرکاران بازار آزاد مراجعه کرده‌اند و این تعمیرکاران آسیب هایی به لبه های قاب گوشی، براکت های روی مادربرد، کانکتور های روی برد و غیره وارد کرده‌اند. متاسفانه شما به عنوان مشتری هیچوقت نمی‌توانید آسیب هایی که یک تعمیرکار کم تجربه به اجزای داخلی گوشی وارد می‌کند را ببینید. حتی در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکار پیچ های داخل آیفون را گم می‌کند و از بستن برخی آن ها صرف نظر به عمل می‌آورد در حالی که این موضوع خلاق استانداردهای تعمیر آیفون است.

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون XS | گارانتی اپل

 

اگر می‌خواهید با خیال راحت تعمیر موتور ویبره آیفون XS یا هر تعمیر دیگری را در آیفون خود انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. موبایل کمک اولین مرجعی است که در داخل کشور سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی را فراهم کرده و این امکان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا یک تعمیر ضمانت شده و مطمئن را تجربه کنند. بدون تردید موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که این روزها می‌توانید تعمیر آیفون های اپل و به ویژه آیفون های گران قیمت و جدیدتر این شرکت را به آن واگذار کنید. برخی از اصلی ترین های سرویس موبایل کمک به شرح زیر است:

  • صرفه جویی در زمان: استفاده از خدمات موبایل کمک منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود. چون از یک سو نیازی به مراجعه حضوری ندارید و سفارش تعمیر را فقط با یک تماس تلفنی یا از پشت کامپیوترتان ثبت می‌کنید و از سمت دیگر در سریع ترین زمان ممکن گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.
  • اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک تضمین می‌کند که تمام قطعات بکار رفته در گوشی مشتریانش اورجینال و اصل هستند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ دغدغه‌ای مبنی بر کیفیت قطعات تعویض آیفون نخواهید داشت.
  • تعمیر سریع: تمام سفارش ها در مرکز موبایل کمک ظرف کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل می‌شوند. بنابراین با خدمات این شرکت می‌توانید از تعمیر سریع گوشی خود لذت ببرید. تعمیر موتور ویبره آیفون XS عموما در این مرکز فقط 2 ساعت زمان لازم دارد.
  • هزینه مقرون به صرفه: موبایل کمک سعی کرده تعرفه خدمات خود را به صورت مقرون به صرفه در نظر بگیرد تا مشتریان نیاز به پرداخت هزینه های گزافی برای تعمیر موبایل خود نباشند.

پس با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تمام تعمیرات گوشی از جمله تعمیر موتور ویبره آیفون XS را با بهترین کیفیت ممکن و در سریع ترین زمان انجام دهید. به همین دلیل است ما موبایل کمک را به عنوان بهترین مرجع برای تعمیرات آیفون معرفی می‌کنیم. به منظور ثبت سفارش تعمیر موتور ویبره iPhone XS در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات گوشی آیفون XS

قیمت موتور ویبره آیفون XS

قطعات اورجینال ایفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل