تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون X تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون X

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون X

اگر آیفون ایکس اپل (Apple iPhone X) شما در ارائه هشدار های لرزشی دچار مشکل شده و مطمئن هستید که عامل نرم افزاری دلیل بروز این مسئله نیست، احتمالا منشا مشکل با موتور  ویبره (Taptic Engine) آیفون ارتباط دارد. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر موتور ویبره آیفون X اپل را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض ویبره آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

موتور ویبره (Taptic Engine) چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با تعمیر موتور ویبره آیفون X صحبت کنیم بهتر است شما را تا حدی با ماهیت موتور  یا ویبره آشنا سازیم. موتور ویبره یا  که به آن ویبراتور هم گفته می‌شود یک قطعه بسیار کوچک است که با لرزش های قوی ویبره خورده را در گوشی امکانپذیر می‌کند. حتی ویبره های کوچکی که در حین تایپ کردن و لمس دکمه های روی کیبورد مجازی احساس می‌کنید هم توسط موتور ویبره گوشی ارائه می‌شوند. پس موتور ویبره قطعه‌ای است که تمام هشدارهای لرزشی آیفون توسط آن ارائه می‌شوند. طبیعتا زمانی که در عملکرد این قطعه در گوشی آیفون X مشکلی به وجود آید، هشدارهای لرزشی توسط دستگاه ارائه نمی‌شود.

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون | گارانتی اپل

 

البته قبل از اینکه نتیجه‌گیری قطعی مبنی بر خراب بودن موتور ویبره داشته باشید باید مطمئن شوید که تنظیمات گوشی شما مشکلی ندارند و به نوعی مشکل ویبره نخوردن آیفون با عوامل نرم افزاری در ارتباط نیست. برای اطمینان از این موضوع از مقاله آموزش رفع مشکل ویبره نخوردن آیفون کمک بگیرید. اگر مطمئن شدید که مشکل ویبره نخوردن آیفون شما به تنظیمات نرم افزاری آن ارتباطی ندارد، باید به فکر تعمیر موتور ویبره آیفون X باشید. اما انجام این تعمیر چقدر زمان می‌برد و چه مقدار هزینه دارد؟ چطور می‌توانید تعمیر موتور ویبره iPhone X اپل را با اطمینان خاطر از کیفیت تعمیر و بکارگیری قطعات اورجینال در موبایل انجام دهیم؟ در ادامه این مطلب بیشتر در مورد این موضوعات صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل 

هزینه تعمیر موتور ویبره آیفون X اپل

خوشبختانه تعمیر موتور ویبره iPhone X خیلی هزینه‌بردار نیست و هزینه آن در مقایسه با تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی یا تعمیر مادربرد به مراتب کمتر است. بنابراین اگر آیفون ایکس شما با مشکل ویبره رو به رو شده خیلی نگران هزینه تعمیر دستگاه نباشید بلکه بیشتر توجهتان را بر روی این موضوع معطوف کنید که کدام مرجع می‌تواند با بهترین کیفیت ممکن تعمیر موتور ویبره آیفون X را انجام دهد!؟ متاسفانه خیلی از تعمیرکارانی که هم اکنون در بازار آزاد فعالیت دارند با کیفیت مطلوبی تعمیرات آیفون های اپل را انجام نمی‌دهند. بنابراین به جای اینکه به فکر هزینه تعمیر موتور ویبره یا ویبره iPhone X باشید به این فکر کنید که کدام مرجع بهترین سرویس را در این راستا ارائه می‌کند. با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید با کمترین هزینه و بهترین کیفیت موتور ویبره آیفون خود را تعمیر کنید.

 

برای تعویض ویبره آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض موتور ویبره iPhone X اپل

خوشبختانه تعمیر موتور ویبره iPhone X از تعمیرات زمانگیر این گوشی نیست و برای انجام آن نیازی به صرف زمان طولانی وجود ندارد. البته ممکن است تعمیرکاران در بازار آزاد بنا به دلایل خاص مثل نداشتن قطعات اورجینال مورد نیاز و غیره انجام این تعمیر را تا چند روز به تاخیر بیندازند اما در مجموع تعویض موتور ویبره آیفون X خیلی زمانگیر نیست. اگر یک تعمیرکار مجرب به تمام ابزارهای لازم برای باز کردن قاب iPhone X دسترسی داشته باشد و یک موتور ویبره اورجینال این گوشی هم در اختیارش قرار بگیرد، به راحتی می‌تواند در کمتر از 2 ساعت تعمیرات لازم را انجام داده و آیفون X را با موتور ویبره جدید به شما تحویل دهد. اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تعمیر موتور ویبره iPhone X خود باشید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تعمیر موتور ویبره آیفون X اپل در این مرکز عموما ظرف 4 ساعت انجام می‌شود و شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش می‌توانید گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از کارشناسان موبایل کمک تحویل بگیرید.

 

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون | گارانتی اپل

 

آیا شخصا قادر به تعمیر موتور ویبره آیفون X خواهیم بود؟

اگر کمی در زمینه تعمیرات موبایل و آیفون های اپل تجربه داشته باشید، شخصا هم می‌توانید موتور ویبره iPhone X را تعویض کنید. خوشبختانه انجام این کار اصلا سخت نیست و اصلی ترین و سخت ترین بخش انجام آن مربوط به جداسازی قاب گوشی می‌شود که با یک قاب کش قابل انجام خواهد بود. شما عزیزان برای تهیه کردن ابزارهای تعمیر موبایل مورد نیازتان و همچنین موتور ویبره اورجینال گوشی آیفون X می‌توانید به فروشگاه قطعات موبایل شرکت موبایل کمک مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در این فروشگاه عرضه شده‌اند اورجینال بوده و با ضمانت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. پس از تهیه کردن ابزارها مو قطعات مورد نیازتان می‌توانید تعویض موتور ویبره آیفون X را با توجه به مراحلی که در مقالهآموزش تعویض ویبراتور آیفون ایکس (iPhone X) اپل شرح داده شده‌اند انجام دهید. سعی کنید تمام مراحل کار را دقیقا طب توضیحاتی پیش ببرید که در مقاله آموزشی مذکور ارائه کرده‌ایم. در صورتی که در حین انجام تعمیر مورد نظر با مشکل رو به رو شدید هم نگران نباشید چون کارشناسان موبایل کمک همواره آماده کمک به شما هستند. اگر شخصا بتوانید تعمیر موتور ویبره آیفون X را انجام دهید، هزینه تعمیرات شما به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند چون دیگر نیازی به پرداخت دستمزد تعمیرات ندارید.

 

برای تعویض ویبره آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

تعمیرات تخصصی آیفون در نمایندگی اپل!

متاسفانه دیده می‌شود که برخی از مراجع و شرکت ها خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کنند و مدعی هستند که تعمیرات تخصصی آیفون را تحت نظارت شرکت اپل در داخل ایران انجام می‌دهند! این موضوع در حالیست که اپل در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد و این کمپانی به عنوان یک شرکت آمریکایی اجازه همکاری این چنینی را هم نخواهد داشت. بنابراین تمام مراجع و شرکت هایی که خود را به عنوان نمایندگی رسمی اپل در ایران معرفی می‌کنند فقط می‌خواهند با این شعار از اعتماد مشتریان سوء استفاده کنند.  همانطور که ما پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون توضیح دادیم شرکت اپل در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. بنابراین فریب شعارهای بی‌پایه و اساس هر مرجعی که به خود لقب نمایندگی اپل می‌دهد را نخورید، چو اپل در داخل ایران هیچ نمایندگی  رسمی برای تعمیرات تخصصی آیفون ندارد.

 

تعمیر یا تعویض موتور ویبره آیفون | گارانتی اپل

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل

موبایل کمک و تعمیرات تخصصی آیفون های اپل

اگر می‌خواهید تعمیرات آیفون شما از قبیل تعمیر موتور ویبره آیفون X با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و در سریع ترین مدت زمان ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین شرکتی است که در داخل ایران سرویس تعمیرات موبایل را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی ارائه کرد. کارشناسان موبایل کمک از جدیدترین ابزارها و تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و تمام تعمیراتی که توسط آن ها انجام می‌گیرد دارای گارانتی است. همچنین تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شود هم مستقیما از فروشگاه موبایل کمک تامین خواهند شد و از ضمانت اورجینال بودن بهره‌مند هستند. پس با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون های اپل را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید. مراحلی که برای استفاده از خدمات این مرکز طی می‌شوند به شر زیر هستند:

 

برای تعویض ویبره آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در مرحله نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانند. بدین منظور می‌توانید با شماره75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

کل پروسه فوق در مرکز موبایل کمک برای تعمیر موتور ویبره آیفون X عموما 4 ساعت زمان می‌برد. یعنی شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر موتور ویبره iPhone X خود آیفون تعمیر شده خویش را درب منزل از کارشناسان موبایل کمک دریافت می‌کنید. استفاده از خدمات موبایل کمک مزیت های زیادی دارد که صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه، اطمینان از کیفیت قطعات تعویضی و گارانتی تعمیرات از اصلی ترین این مزیت ها هستند. به منظور ثبت سفارش تعمیر موتور ویبره آیفون X یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی iPhone X

 قیمت موتور ویبره آیفون X

خرید قطعات ایفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل