تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR

از کار افتادن دکمه تنظیم صدا یا اصطلاحا ولوم آیفون ایکس آر اپل (Apple iPhone XR) شاید از تعمیرات رایج این گوشی نباشد اما بدون شک از مشکلات آزاردهنده آن است. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه ولوم iPhone XR اپل را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

چگونه از خراب شدن دکمه ولوم آیفون XR جلوگیری کنیم؟

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر دکمه ولوم iPhone XR صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با اصلی ترین عواملی که منجر به خراب شدن این دکمه می‌شوند و روش های جلوگیری از خرابی آن صحبت نماییم. عموما دو دلیل اصلی منجر به بروز اختلال در عملکرد دکمه تنظیم صدای آیفون XR می‌شوند. اولین عامل آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل قاب گوشی است. در خیلی از مواقع دیده شده که آب یا مایعات از مجاری کنار دکمه ولوم به داخل آن نفوذ کرده‌اند و منجر به بروز اختلال در عملکرد سوئیچ و فلت این دکمه شده‌اند. حتما از خودتان می‌پرسید که مگر iPhone XR اپل ضد آب نیست؟ پس چطور آب به داخل آن نفوذ می‌کند و منجر به خراب شدن دکمه ولوم می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هیچوقت نمی‌توان به طور قطع و 100 درصد به ضد آب بودن یک گوشی اطمینان کرد و بارها دیده شده که گران قیمت ترین گوشی های موبایلی که ضد آب هستند هم در اثر آب خوردگی دچار مشکل می‌شوند.

 

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR | گارانتی اپل

 

از سمت دیگر در خیلی از مواقع آیفون هایی که به این صورت دچار اختلال در عملکرد دکمه ولوم می‌شوند قبلا هم تعمیر شده‌اند. تعمیراتی که قبلا روی گوشی انجام شده منجر می‌شوند که خاصیت ضد آب آن از بین برود و دستگاه در برابر نفوذ مایعات حساس باشد. پس یکی از اصلی ترین دلایل یا عوامل خراب شدن دکمه ولوم آیفون XR اپل مربوط به آب خوردگی می‌شود. دلیل دوم ضربه و فشار است. افتادن گوشی از دست کاربر یا وارد شدن هرگونه ضربه و فشار به آن می‌تواند به بخش فیزیکی دکمه ولوم یا حتی فلت و سوئیچ پشت آن آسیب بزند و منجر به خراب شدن دکمه ولوم شود. برای جلوگیری از بروز این مشکل هم می‌توانید از قاب های موبایل مناسب استفاده کنید که در شرایط خاص تا حد زیادی شدت ضربه و فشار وارد بر بدنه گوشی را مستهلک می‌کنند. پس با در نظر گرفتن این دو موضوع می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن دکمه ولوم iPhone XR اپل جلوگیری به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XR اپل

هزینه تعمیر دکمه ولوم iPhone XR اپل

خوشبختانه تعمیر دکمه ولوم iPhone XR اپل از تعمیرات گران قیمت این گوشی نیست و هزینه آن در مقایسه با هزینه تعمیرات شایعی همچون تعمیر ال سی دی، تعمیر مادربرد و غیره این گوشی که پیش از این در مقاله های تعمیر ال سی دی آیفون XR را با کمترین قیمت انجام دهید! و تعمیر برد آیفون XR اپل با بهترین کیفیت و هزینه در موبایل کمک در مورد آن ها صحبت کردیم به مراتب کمتر است. حتی در بدترین شرایط هم که لازم باشد هم بخش فیزیکی و هم سوئیچ و فلت دکمه ولوم آیفون XR تعویض شوند هم هزینه انجام این کار خیلی بالا نخواهد بود چون فلت دکمه پاور این گوشی و بخش فیزیکی آن قطعات خیلی گران قیمتی نیستند. بنابراین به هیچ وجه نگران هزینه تعمیر دکمه ولوم iPhone XR نباشید و سعی کنید برای انجام این تعمیر از چند مرجع قابل اعتماد و مناسب قیمت‌گیری کنید. اگر می‌خواهید تعمیرات iPhone XR شما با کمترین قیمت ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

زمان مورد نیاز برای تعمیر دکمه ولوم آیفون XR اپل

خیلی از افراد تصور دارند که تعمیراتی مثل تعویض بخش فیزیکی دکمه ولوم یا حتی فلت و سوئیچ آن کار سخت و زمانگیری نیست! اما در واقع اینطور نبوده و این تعمیرات نیاز به صرف زمان طولانی و دقت بالایی دارند. برای اینکه تعمیرکار به فلت، سوئیچ و بخش فیزیکی دکمه ولوم iPhone XR دسترسی پیدا کنید تقریبا باید تمام متعلقات روی قاب پشت دستگاه از قبیل مادربرد، باتری، کپسول اسپیکر، موتور تپتیک و غیره را جدا نماید. بنابراین تعمیر دکمه ولوم iPhone XR از حساسیب بالایی برخوردار است چون مستقیما تعمیرکار را با قطعات مهم و حساس گوشی درگیر می‌کند. کوچک ترین لغزش در حین انجام این تعمیر می‌توانید صدمات جبران ناپذیری را به گوشی وارد کند. بنابراین چون حساسیت تعمیر دکمه Volume یا تنظیم صدای آیفون XR بالاست و برای انجام این کار باید مراحل زیادی طی شود، طبیعتا مدت زمان لازم برای انجام این تعمیر هم خیلی ناچیز نیست. عموما در بازار آزاد برای تعمیر این قطعه حدود 2 الی 3 روز زمان از کاربر گرفته می‌شود اما با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر مورد نظر را در کمتر از 5 ساعت انجام داده و گوشی را درب منزل از ما تحویل بگیرید.

 

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR | گارانتی اپل

 

موبایل کمک و تعمیرات تخصصی اپل و آیفون

موبایل کمک مرجعی است که سرویس و خدمات تعمیر آیفون های اپل را به طور تخصصی ارائه می‌کند. در این مرکز از جدیدترین تجهیزات روز دنیا و همچنین به روزترین متدها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و به همین سبب کیفیت تعمیرات در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. تمام قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان تعویض می‌کنند اورجینال بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. بنابراین خیال مشتری از بابت اورجینال بودن قطعاتی که در گوشی وی نصب خواهد شد راحت است. از دیگر مزیت های بکارگیری سرویس موبایل کمک می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه اشاره کرد. برای ثبت سفارش تعمیر موبایل در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش تعمیرات از طریق سایت این شرکت یا با یک تماس تلفنی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

 

برای تعویض دکمه ولوم آیفون XR کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

شرکت موبایل کمک تمام تعمیراتی که روی گوشی مشتریانش انجام می‌شود را تا مدت زمان مشخصی گارانتی می‌کند و همیشه سعی داشته کمترین هزینه را از مشتریانش دریافت کند. آمار رضایت مشتریان این شرکت به قدری بالاست که می‌توان موبایل کمک را به عنوان نمایندگی غیر رسمی در ایران در نظر گرفت. همچنین تعمیرات سریع هم از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. برخلاف تعمیراتی که در بازار آزاد انجام می‌گیرد، وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید در کوتاهترین زمان ممکن شاهد تعمیر شدن دستگاه خواهید بود و گوشی هم بعد از تعمیر درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. به عنوان مثال تعمیراتی مثل تعمیر دکمه ولوم iPhone XR در مرکز موبایل کمک ظرف حداکثر 5 ساعت انجام می‌شود. بنابراین اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک به آن ها دست پیدا می‌کنید شامل موارد زیر می‌شود:

 

تعمیر یا تعویض دکمه ولوم آیفون XR | گارانتی اپل

 

 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه جویی در هزینه
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری
 • گارانتی تعمیرات
 • گارانتی قطعات تعویضی
 • تعمیر در کوتاهترین زمان ممکن
 • تحویل گوشی درب منزل
 • بکارگیری بهترین تجهیزات و متدها

بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات موبایل خودتان را با بهترین قیمت، اطمینان از کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. در بخش بعدی دقیق تر در رابطه با مراحل ثبت سفارش تعمیرات تلفن همراه در مرکز موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

مراحل ثبت سفارش و تعمیر دکمه ولوم iPhone XR در موبایل کمک

موبایل کمک سعی کرده ساده ترین بستر ممکن را برای مشتریانش فراهم کند تا آن ها بتوانند با کمترین دردسر و درگیری سفارش تعمیرات موبایل خود را به ثبت رسانده و از خدمات این مرکز بهره ببرند. مراحلی که باید برای تعمیرات گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

 • ثبت سفارش تعمیر: در قدم نخست شما باید سفارش مورد نظرتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا ضمن مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
 • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
 • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
 • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات لازم روی آیفون، گوشی با پیک رایگان به آدرستان ارسال خواهد شد و به مشتری تحویل داده می‌شود.

مراحل فوق در کوتاهترین زمان ممکن توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شوند. عموما تعمیراتی مثل تعمیر دکمه ولوم iPhone XR اپل که از تعمیرات زمانگیر این گوشی است در مرکز موبایل کمک ظرف کمتر از 5 ساعت انجام می‌گیرد. یعنی شما می‌توانید 5 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر دکمه ولوم آیفون XR خود در مرکز موبایل کمک، گوشی تعمیر شده خویش را از کارشناسان این مرکز تحویل بگیرید. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و با کیفیت بر روی گوشی شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

همچنین در صورت تمایل به خرید گوشی می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی آیفون XR

قطعات اورجینال ایفون

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل