تعویض قاب شکسته آیفون X تعویض قاب شکسته آیفون X

تعویض قاب شکسته آیفون X

به دلیل شیشه‌ای بودن قاب پشت آیفون ایکس حساسیت آن در برابر ضربه و فشار بالاست و احتمال شکستگی آن زیاد خواهد بود. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض قاب شکسته آیفون X اپل را با صرف کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

دلیل حساسیت بالای قاب آیفون X در برابر ضربه

اپل سعی کرده یک سبک طراحی نوین را در آیفون ایکس بکار ببرد و قاب اصلی این گوشی را با شیشه بپوشاند. شیشه‌ای که در قاب آیفون ایکس بکار رفته ضد خش است اما مقاومت خیلی بالایی در برابر ضربه و فشار ندارد. این امر سبب خواهد شد که وارد شدن ضربه به گوشی مذکور ریسک شکستن قاب آن ر ا به همراه داشته باشد. متاسفانه شکستن قاب شیشه‌ای آیفون X یکی از مشکلات رایج این گوشی به شمار می‌رود. اما اگر قاب این گوشی شکست باید چه کنیم؟ در این شرایط می‌توانید با تعویض قاب شکسته آیفون X  مشکل را برطرف کرده و همه چیز را به حالت اولیه بازگردانید اما متاسفانه تعویض قاب شکسته آیفون X به سادگی امکانپذیر نیست و نیاز به تجهیزات خاصی دارد.

 

تعویض قاب شکسته آیفون X با کمترین هزینه در نمایندگی اپل

 

بنابراین نمی‌توانید برای تعویض قاب شکسته آیفون X خود به مغازه های تعمیر موبایل مراجعه کنید و از تعمیرکاران عادی بخواهید که قاب شکسته آیفون شما را تعویض کنند. انجام این کار نیاز به دقت و دانش بالا و همچنین تجهیزات خاصی دارد که در مرکز موبایل کمک وجود خواهند داشت. بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض قاب شکسته آیفون X خود را با ضمانت و پرداخت کمترین هزینه ممکن انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم و خدمات موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه اپل

هزینه تعویض قاب شکسته آیفون X چقدر است؟

یکی از اولین سوالاتی که احتمالا بعد از شکستن قاب آیفون ایکس در ذهنتان ایجاد می‌شود این است که هزینه تعویض قاب شکسته این موبایل چقدر خواهد بود؟ خوشبختانه هزینه تعویض قاب شکسته آیفون X اپل خیلی زیاد نیست و از این نظر جای نگرانی برای شما وجود ندارد. هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با سایر تعمیرات iPhone X اپل مثل تعویض برد، تعویض ال سی دی و غیره به مراتب کمتر خواهد بود، بنابراین خیلی نگران هزینه‌ای که باید برای تعویض گوشی پرداخت کنید نباشید. اگر می‌خواهید تعویض قاب شکسته آیفون X شما با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. خدماتی که توسط این مرکز ارائه می‌شوند علاوه بر اینکه بهترین هزینه را برایتان به همراه خواهند داشت، بهترین کیفیت را هم برایتان به ارمغان می‌آورند و دارای ضمانت هستند. پس با خیالت راحت تعویض قاب شکسته آیفون X خود را به کارشناسان مرکز موبایل کمک واگذار کنید و از انجام یک تعمیر مطمئن لذت ببرید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون X اپل 

تعویض قاب آیفون ایکس چقدر زمان می‌برد؟

برای اینکه قاب شیشه‌ای و شکسته آیفون ایکس اپل تعویض شود باید مراحل دقیق و نسبتا پیچیده‌ای طی شوند و از دستگاه ها و تجهیزات خاصی هم استفاده به عمل آید. خیلی از مراحل انجام این تعمیر با مراحلی که برای تعویض گلس ال سی دی آیفون طی می‌شوند و در مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون X اپل با قیمت باورنکردنی در مورد آن صحبت کرده بودیم یکسان و مشابه خواهد بود. بنابراین چون باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و مراحل مشخصی طبق استانداردهای اپل برای تعویض قاب شکسته آیفون X طی گردد، نمی‌توان این تعمیر را خیلی سریع و ظرف چند ساعت انجام داد.

 

تعویض قاب شکسته آیفون X با کمترین هزینه در نمایندگی اپل

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل  

 

در اغلب مواقع انجام این تعمیر در آیفون ایکس حدود 1 روز زمان می‌برد. در تعویض قاب شکسته آیفون X باید بعد از اینکه تعویض شیشه قاب انجام شد، بررسی های دقیقی روی دقت نصب شیشه جدید انجام شود تا کیفیت تعمیر صورت گرفته قابل ضمانت باشد و مشتری در آینده دچار مشکل نشود. کارشناسان موبایل کمک با توجه به تمام این نکات تعمیرات لازم را روی گوشی شما انجام می‌دهند و در نتیجه بهترین حالت و کیفیت ممکن را برایتان به ارمغان می‌آورند.

تعویض قاب iPhone X را به تعمیرکاران عادی واگذار نکنید!

در طراحی قاب آیفون ایکس اپل دقت بسیار بالایی به کار رفته و قاب گوشی این گوشی ظرافت خاصی دارد. برای حفظ این ظرافت باید در تعویض قاب شکسته آیفون X دقت بالایی صرف شود، بنابراین توصیه می‌کنیم که انجام این کار را به هر تعمیرکاری واگذار نکنید و حتما از خدمات مرجعی استفاده نمایید که استانداردهای لازم برای تعویض قاب گوشی را رعایت می‌کند. متاسفانه در بازار آزاد خیلی از تعمیرکاران موبایل علیرغم اینکه توان و تجربه و حتی دانش لازم برای انجام تعمیرات خاصی را ندارند، تعمیر گوشی مشتری را قبول می‌کنند و سپس به شیوه های مختلف سعی در انجام تعمیر خواهند داشت و حتی دیده شده که انجام تعمیراتی که خود از پس آن ها بر نمی‌آیند را به دیگر تعمیران واگذار کرده و هزینه تعمیر بیشتری از مشتری دریافت می‌کنند. پس برای تعویض قاب شکسته و کلا تعمیرات آیفون X به هیچ عنوان به تعمیرکاران عادی و کم تجربه اعتماد نکنید.

 

برای تعویض قاب پشت آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعویض قاب شکسته آیفون X اپل

در مرکز موبایل کمک مدرن ترین و جدیدترین تجهیزات به منظور تعویض قاب شکسته آیفون Xاپل وجود دارد. کارشناسان این مرکز هم افراد با تجربه‌ای هستند که آموزش های لازم برای استفاده درست از تجهیزات و دستگاه های موجود را دارند. بدین ترتیب انجام تعمیراتی مثل تعویض قاب شکسته آیفون X اپل در مرکز موبایل کمک با رعایت تمام استانداردهای لازم انجام خواهد شد و در نتیجه شما تعمیری با کیفیت، تضمین شده و البته با قیمت مناسب را تجربه می‌کنید. اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید قاب آیفون ایکس خود را تعویض کنید، توصیه ما این است که از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

موبایل کمک از محدود مراکزی است که سرویس هایی مثل تعویض قاب شکسته آیفون X را با هزینه‌ای بسیار مناسب و گارانتی کیفیت در داخل کشور ارائه می‌کند. به منظور ثبت سفارش تعویض قاب شکسته آیفون X خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از طریق سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

گوشی آیفون X

قطعات آیفون X

قیمت قاب پشت آیفون X

درب پشت آیفون ایکس

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل