تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون X تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون X

تعمیر یا تعویض اسپیکر آیفون X

اگر هر یک از اسپیکر های گوشی آیفون ایکس اپل (Apple iPhone X) شما دچار مشکل شده‌اند و صدای خروجی از آن ها کیفیت لازم را ندارد نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر آیفون X اپل را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

اسپیکر های iPhone X را بهتر بشناسید!

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر اسپیکر آیفون X صحبت کنیم بهتر است کمی در مورد جزئیات اسپیکر هایی که در این گوشی بکار رفته‌اند صحبت به عمل آوریم تا شما هم با جزئیات اسپیکر های آیفون X آشنایی پیدا کنید. در آیفون ایکس از دو اسپیکر استفاده شده که یکی از آن ها در لبه فوقانی قاب گوشی نصب است و در هنگام برقراری تماس های تلفنی صدای مخاطب از آن به گوش کاربر می‌رسد. این اسپیکر در شرایطی که موزیک و یا ویدئو از طریق آیفون در حالت بلندگو پخش شوند هم صدایی با قدرت خروجی بیشتر را ارائه می‌کند. به این اسپیکر اصطلاحا اسپیکر مکالمه آیفون X هم گفته می‌شود. بنابراین اگر در برای شنیدن صدای کاربران در حین برقراری تماس های تلفنی با مشکل رو به رو هستید، اسپیکر مکالمه آیفونتان مشکل دارد و نیازمند تعمیر است.

 

تعمیر اسپیکر آیفون X اپل | گارانتی اپل

 

اما در لبه زیرین قاب آیفون X یک اسپیکر دیگر هم نصب شده که به آن بلمد، اسپیکر اصلی، بازر یا حتی کپسول اسپیکر گفته می‌شود. این قطعه در شرایطی وارد عمل خواهد شد که موزیک، ویدئو و غیره با صدای بلند از آیفون پخش شوند یا در حین برقراری مکالمات تلفنی صدای مخاطب در حالت بلندگو قرار داشته باشد. بنابراین اگر آیفون X شما برای پخش صدای بلند در حین پلی شدن موزیک یا ویدئو دچار مشکل شده، احتمالا بازر یا همان اسپیکر اصلی آن باید تعویض یا تعمیر شود. در ادامه این مقاله بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر اسپیکر آیفون X صحبت می‌کنیم. بنابراین iPhone  اپل در مجموع از دو اسپیکر بهره‌مند است که یکی در لبه فوقانی قاب گوشی نصب شده و دیگری در لبه زیرین قاب آن نصب خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل  

هزینه تعمیر اسپیکر آیفون X اپل

با توجه به نوع و شدت خرابی که در اسپیکر های iPhone X به وجود آمده‌اند، هزینه تعمیر هم متغیر خواهد بود اما به طور کلی حتی در بدترین شرایط هم هزینه‌ای که برای تعمیر اسپیکر iPhone X پرداخت می‌شود با هزینه تعمیرات دیگری مثل تعمیر ال سی دی یا برد این موبایل که در مقاله های تعمیر برد آیفون X اپل با کمترین هزینه و تعمیر ال سی دی آیفون X اپل | هزینه تعمیر ال سی دی آیفون ایکس در مورد آن ها صحبت کردیم قابل مقایسه نیست و به مراتب کمتر خواهد بود. بنابراین اگر در عملکرد اسپیکر های آیفون ایکس شما مشکلی ایجاد شده نگران هزینه تعمیر آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر های iPhone X اپل را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

برای تعمیر آیفون X به هر تعمیرکار و مرجعی اعتماد نکنید!

یکی از مهمترین مسائلی که باید در تعمیر گوشی هایی مثل آیفون ایکس اپل که بسیار حساس هستند در نظر گرفته شود مسئله کیفیت سرویس دهی تعمیرکار یا مرجعی است که قرار شده تعمیر موبایلتان را انجام دهد. به هیچ عنوان تعمیر اسپیکر آیفون X یا هر تعمیر دیگری که به این گوشی مربوط می‌شود را به تعمیرکاران کم تجربه واگذار نکنید. به ویژه اگر قرار باشد اسپیکر مکالمه آیفون X تعویض شود، حساسیت کار بیشتری خواهد شد چون تعمیرکار باید مراقب متعلقات فیس آیدی (Face ID) آیفون باشد و اگر به این مجموعه آسیبی وارد شود ممکن است دیگر هیچوقت نتوانید از قابلیت فیس آیدی آیفون خود استفاده کنید. متاسفانه تعداد تعمیرکاران مجرب و با تجربه در بازار آزاد بسیار کم است و واقعا نمی‌توان به راحتی تعمیرکاری خوب برای انجام تعمیرات تخصصی روی آیفون های اپل را پیدا کرد.

 

تعمیر اسپیکر آیفون X اپل | گارانتی اپل

 

برخی از مراجع هم خود را با عناوینی همچون نمایندگی رسی اپل در ایران معرفی می‌کنند و سعی دارند با استفاده از این شعارهای فریبنده نظر مشتریان را جلب کنند. به هیچ عنوان فریب شعارهای این چنینی را نخورید چون اصلا اپل در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد. اگر به یاد داشته باشید ما پیش از این در مقاله همه چیز در مورد نمایندگی رسمی اپل در ایران و شرایط گارانتی آیفون در رابطه با این موضوع صحبت کرده بودیم. پس مراجع و مراکزی که خود را با عنوان نمایندگی رسمی اپل معرفی می‌کنند عملا سعی دارند با این شعار مشتریان و کاربران آیفون های اپل را فریب دهند. اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن و سریع و با کیفیت را تجربه کنید توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید.

زمان مورد نیاز برای تعمیر بازر آیفون X اپل

همانطور که در مقاله هایآموزش تعویض بازر یا بلندگو آیفون ایکس (iPhone X) اپل و آموزش تعویض اسپیکر مکالمه آیفون X (ایکس) اپل به صورت مرحله به مرحله شرح دادیم، تعویض هر یک از اسپیکر های مکالمه و بازر آیفون XR می‌توانند تا 1 الی 2 ساعت زمان یک تعمیرکار را بگیرند. بنابراین اگر قرار باشد هر دو اسپیکر آیفون ایکس تعویض شوند حدودا 3 ساعت زمان یک تعمیرکار گرفته می‌شود. متاسفانه در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران در طول روز به طور اختصاصی یک تعمیر را انجام نمی‌دهند و ممکن است برای تعمیر کردن اسپیکر های آیفون X شما چند روز از شما زمان بخواهند. میانگین زمانی که برای تعمیر اسپیکر آیفون X اپل در بازار از مشتری دریافت می‌شود حدود 2 روز است. اما با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر اسپیکر های iPhone X را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. عموما تعمیر اسپیکر آیفون X در مرکز موبایل کمک ظرف مدت زمان کمتر از 5 ساعت انجام می‌شود و گوشی بعد از تعمیرات درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. پس اگر به سرعت تعمیر آیفونتان اهمیت می‌دهید و می‌خواهید هرچه سریعتر گوشی به دستتان برسد باید از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

بیشتر بخوانید: تعمیر اپل

آیا شخصا قادر به تعویض اسپیکر های iPhone X خواهیم بود؟

تعویض اسپیکر های آیفون ایکس اپل کار خیلی سختی نیست و شما هم با کمی دقت می‌توانید این کار را انجام دهید. البته تعویض اسپیکر مکالمه این گوشی به دلیل درگیر بودن با سنسور های جلو و معلقات فیس آیدی کمی دشوار و حساس تر از تعویض بازر آن خواهد بود. بنابراین شاید بهتر باشد که برای تعویض این قطعه ریسک نکنید و انجام آن را به تعمیرکاران مجرب بسپارید. اما اگر فکر می‌کنید که از پس تعویض اسپیکر های آیفون ایکس اپل بر می‌آیید کافیست با مراجعه به فروشگاه قطعات موبایل ابزارها و قطعات مورد نیاز برای انجام تعمیر را تهیه کنید. سپس با استفاده از دو مقاله آموزشی که در بخش قبل ضمیمه کردیم، تعویض اسپیکر مکالمه یا بازر iPhone X را انجام دهید. سعی کنید تمام مراحل را دقیقا طبق توضیحاتی که ارائه شدند دنبال کرده و به سرانجام برسانید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود. ضمنا فراموش نکنید کارشناسان موبایل کمک همیشه آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستند.

 

تعمیر اسپیکر آیفون X اپل | گارانتی اپل

 

موبایل کمک تعمیر اسپیکر آیفون X اپل

اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و با ضمانت در تجربه کنید، توصیه ما این است که از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید. موبایل کمک اولین مرجعی است که سرویس تعمیرات موبایل را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی در داخل کشور ارائه می‌کند. برای ثبت سفارش تعمیرات تلفن همراه در مرکز موبایل کمکم هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و انجام این کار فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک انجام می‌شود. تیم موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن تمام تعمیرات مورد نیاز را روی گوشی مشتریان انجام می‌دهد و گوشی درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. مراحل سرویس گیری از شرکت موبایل کمک به شرح زیر است:

 

تعمیر اسپیکر آیفون X اپل | گارانتی اپل

 

 • ثبت سفارش: در این مرحله باید سفارش تعمیر موبایل مورد نظرتان را ثبت کنید. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
 • اعزام پیک موبایل کمک به محل: در این مرحله یکی از پیک‌ های موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد گوشی را تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد.
 • انجام تعمیرات : تعمیرات لازم توسط متخصصین شرکت بر روی گوشی انجام  می‌شود.
 • تحویل گوشی به مشتری: در آخرین مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موبایل کمک به دستتان خواهد رسید.

عموما کل پروسه تعمیر اسپیکر آیفون X اپل در مرکز موبایل کمک حدود 5 ساعت زمان می‌برد و بعد از 5 ساعت گوشی درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 

برای تعمیر اسپیکر آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات اپل تماس بگیر

 

 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری
 • ضمانت کیفیت تعمیرات
 • ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویض شده
 • تحویل گوشی درب منزل
 • رعایت تمام استانداردهای تعمیر تلفن همراه

پس با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر اسپیکر آیفون X خود می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید به سایت موبایل کمک مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات iPhone X 

قیمت اسپیکر مکالمه آیفون X

بازر آیفون X 

تعمیرات تخصصی آیفون
در نمایندگی اپل با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی آیفون
در گارانتی اپل

مقالات آموزش تعمیرات آیفون

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض باتری اپل

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی اپل واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات اپل واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات اپل

خرید قطعات اورجینال آیفون (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع آیفون

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی اپل